IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dendatomy
17. mar 2024

@zuzsat dakujemm velmi pekne..🥰😊😊😊

dendatomy
17. mar 2024

@esmee3 dakujem velmi peknee som stastna❤️🥰🥰😊😊len som dotoho prechladla...tak hadam to nema vpliv...😊🥰

esmee3
17. mar 2024

@dendatomy nie nemá imunita je trosku oslabená ale to rýchlo prejde 😊 ideálne si kup femibion1 kde sú vitaminky pre tehotné ja som ho brala 😊

dendatomy
17. mar 2024

@esmee3 mam davam si dakujem....si zlata😊😊🥰🥰

123tana123
17. mar 2024

@petra2505 Helios Martin IUI neuspesne, diagnoza PCO vedela som ze bude neuspesne no musela som absolvovat aby mi poisťovňa preplatila IVF ktore dopadlo uspesne na 1x

dendatomy
24. mar 2024

@esmee3 dakujem velmi pekne za vsetko v piatok mi s krvnych testov potvrdili tehotenstvo tak sme stastny🥰❤️❤️❤️

dendatomy
24. mar 2024

@zuzsat ahojky v piatok mi s krvnych testov potvrdili tehotenstvo tak sme stastny❤️❤️❤️🥰🥰

esmee3
24. mar 2024

@dendatomy gratulujem nech sa bublinka ďalej pekne vyvíja do úspešného konca ❤️

dendatomy
24. mar 2024

@esmee3 dakujem velmi pekne aj teba holeli tak krize aj podbrusko??🥰❤️😊

esmee3
24. mar 2024

@dendatomy áno 😊 zväčšuje sa ti maternica tak to budeš cítiť

dendatomy
25. mar 2024

@esmee3 dakujem a v noci ma chytila taka zimnica..aj horucku som mala 38,ale som ju znizila na 36,5.stalo sa ti to??

esmee3
25. mar 2024

@dendatomy nie ale pri tehotenstve je skúšaná imunita, dávaj si vitamíny napr femibion nech neochorieš 😊

dendatomy
29. mar 2024

@esmee3 ahoj...nem dobru spravu hcg sa mi po vcerajsej kontrole znizuje ani tehotensky vacok nebol vidiet...vysadzam vsetky lieky...len nechapem preco..pekny den😪😔

esmee3
29. mar 2024

@dendatomy vážne? Och to mi je ľúto 😢 a ka som mala biochemické:/ další mesiac sa to snáď podarí

dendatomy
29. mar 2024

@esmee3 ano vazne...ano ideme o mesiac mam 4 vajicka este😪😪

dendatomy
20. apr 2024

@esmee3 ahojky vcera som bola zase na vklade..dufam ze to uz bude gol na 9 mesiacov do branky😊😊😊

esmee3
20. apr 2024

@dendatomy držím palce 🙏🥰

dendatomy
1. máj 2024

@zuzsat ahojky stoho marca nam nic nevyslo...teraz sme boli na dalsom vklade na 8den som mala ciarku slabu a na 9den opet ducha dnes mam 12den a stale slabne mam sa obavat?dakujem❤️❤️

zuzsat
2. máj 2024

@dendatomy fuha to ti neporadim.neviem ako to je pri vklade.ja som bola na iui. Ale slabnut by nemala ciarka. Daj si ananasovy dzus.nech sa embryjko prilepi poriadne ☺️

bambulka711
Včera o 07:06

Ahojte dievčatá, chcela som sa spýtať, pred IUI ste absolvovali aj hyfosy? Chcela by som dnes zavolať do CAR a objednať sa, ale akosi mám obavy, že budem jedna z tých, čo ju to bude týždeň bolieť. Ako ste to mali vy?

coolercatka
Včera o 07:24

@bambulka711 áno ja som na tom bola, je to dobre vyšetrenie, budeš mať istotu že vajcovody su priechodne. A neboli to, len máš tam tlak ako pri silnom menzese. Na druhý deň ani nevieš že si na niečom bola.

bambulka711
Včera o 08:12

@coolercatka no objednala som sa, idem takto v pondelok o týždeň, tak sa snáď psychicky dovtedy pripravím na to. A mohli ste sa snažiť potom hneď v tom cykle? Lebo v pondelok hyfosy a v stredu by sme sa mali posnažiť ešte.

coolercatka
Dnes o 14:48

@bambulka711 Áno môžete sa snažiť, dokonca doktorka to odporučila, že už sa stalo že aj ženy otehotneli po tom. Dôležité je ta tekutina prenikla do oboch vajcovodov, aby všetko bolo ok.

bambulka711
Dnes o 15:26

@coolercatka dik, uvidíme. Snáď to dobre dopadne v pondelok

coolercatka
Dnes o 17:16

@bambulka711 držím palce, ak budeš chcieť daj vedieť. Ja idem tento týždeň na druhé IUI.

bambulka711
Dnes o 18:00

@coolercatka určite dám. My sa chystáme budúci mesiac, ak bude všetko v poriadku. Držím palce ✊✊✊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre