IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

aby
14. apr 2011

@katy33 no hádam aj hej potvorky mi pomáhajú už aby som mala po PN ke a skončila mi zmluva a čo urobím bude prevrad 😀 😀 😀 a nech sa všetci poskladajú ja pôjdem za svojim cieľom a mm je za mnou a schaľuje všetko 😀 😀 😀
Presne je to babaježi, ju to nikdy neprejde a to máme ísť s nou bývať no budeme mať vlastný vchod a všetko na papiery tak nech mi vylezie na hrb fuuu to by ma zlomilo 😀 😀 😀 ju to nikdy neprejde ani mne pretože si myslím že ona nieje normálny človek keď mi povie že ja štvem mm proti nej no chorá, on nemá rozunie m. To pretože robil čo chcela
no ničnejdem tu kaziť náladu 😀 😀 😀
Som rada že si sa dočkala juj a to pichanie prežiješ na budúce aj ja začnem pichať sama teda sa pokúsim heh
A rozprávala som sa s mm aj o adopcii no ani proti tomu nieje no som ešte zvedavá musíme ešte o tom podiskutovať, pohádať sa a až potom dospejeme k niečomu heh 😀 😀 😀 talianske manželstvo 😀 😀 😀

aby
14. apr 2011

jaj teda neviem či druhý ale na 2. IVF druhý dych 😀 😀 😀

katy33
14. apr 2011

@aby ...zlatino, každy mame ake-take talianske manželstvo, ale aspon to mame spestrene 😎 ....no ja si pomalinky nacvičujem, ako sa budem pichat sama, lebo mm sa nesmiem zverit do ruk, pretože za posledne dva dni som mu tolko nahučala, že by ma dopichal ako sito 😀 😀 😝 ...i ked mi tvrdi, že nie, ale istota je istota 😎
Veru vlastny vchod, ešte, že tak 😉 ...nie je dobre, ked sa rodičia priliš motaju mladym do života...takže jednym uchom dnu a druhym von 😉 ...a kedyže využiješ ten 2.dych...dufam, že už aspon žiadost podpišete, nech to už ide ako na bežiacom pase....stojim pri tebe, milatko moje a som na teba hrda, ako sa s tym rveš 😉 😲

hope2011
14. apr 2011

@katy33 no presne aj ja, chodim sem lebo ste mi tu obrovskou oporou a moje psychicno ohladom tejto tezkej doby pre mna to znasam podstatne lepsie...a ste tu veeeeelmi zlate....a velmi sa tesim, ked raz budeme tehu, ze dame stretko s brusinkami🙂

aby
14. apr 2011

@katy33 heh prene to aspoň spolu diskutujeme heh 😀 😀 😀
myslíš ale dopichal, myslíme na to isté injekcie 😠 😀 😀 😀
vieš čo je na to ja mám mamu a mm mamu rodičia sú rozvedený a neviem či by sa jej to nelúbilo aby sme aj mi boli ale nech si je sama ale aj tak by potrebovala chlapa aby no nič heh 😀 😀 😀 riadne heh
No druhý dych začiatkom mája sa chcem objednať do helíku aby sme žiadosť poslali teda čím skôr aby sme mohli začať v júny ak sa nič nestane no som zvedavá mám tam teraz mrchavú cystu a tlačí mi niekde na blbom mieste lebo ma aj ľadviny bolia sem tam 😖 no a cez ovulku som si musela dávať algifen fuu mi bolo tak blbje a mrcha 7dní nikdy som toľko nemala 😖 už je lepšie 😀
jaj ozaj no my nie sme síce najmladší len jeho mamiľka to nepochopila 😉
si moja strašne zlatá ja na teba myslím a neuveríš mi, že sa mi o tebe sníva aj keĎ smne sa nikdy nestretli 😀 😀 😀

aby
14. apr 2011

a nie a nie tu pridať fotku

hope2011
14. apr 2011

@mirus11 tak to je super, ze to bude chlapcek....to manzel musi byt hrdy...moc!!! som stastna aj za vas, ze sa vam to hlavne podarilo a ste tehotniiii🙂

katy33
14. apr 2011

@aby ...no vidiš to, musim sa ho opytat, že ako to myslel, ked povedal, že bude nežny 😕 😀 😀
Viem, ako to mysliš s tym chlapom pre svokušku 😀 ..ono sa to ale naozaj tak hovori, že niekedy to buchne do hlavky, ked je žena dlho bez chlapa...toš, maš doma asi svetly priklad 🤐 😝
A nemohlo sa stat, že by ta cysta počas ms praskla? 😕
oooooo, sa červenam, tak ty maš so mnou sničky 😀 😀 😝 ..určite ich cele prekecam a teba boli z toho hlava, že 😕 😀 😎
No veru, sem s fotočkou, som sa čudovala, že kdeže si nam zmizla? 😅

fomarik
14. apr 2011

@katy33 V Helíku robia aj cez Veľku Noc. Neboj, dovoláš sa. Len tety na recepcii budu mať volno, tak volaj na mobil, a zdvihne ti priamo doky.
No, s Livinkou sa máme fajn, nejako sa jej nechce kopkať...beťárka jedna. Už tri dni som ju necítila, tak osm dnes bola otravovať dokyho, či je všetko OK. Počuval len ozvy cez taký zvláštny prísttroj a tomi stačilo na to, aby som sa ukludnila. Ráno som sa už tak rozplakala, ako som sa zase bála. No, ale mohla by sa nám kopkať častejšie.... 😉
No presne, ja s Livinkou a vy s brušiskami ako svet!!!!!!!!!

fomarik
14. apr 2011

@aby bábika, som rada že tu písmenkuješ. No, teda fakt.... držíš sa veeeľmi ale veeeľmi ba priam preveeeľmi statočne, ty naša hrdinka!!!! takže druhý dych začiatkom mája? Máj - lásky čas...... No tak nech to teda pekne krásne vypáli!!!!!!!!
Tak, tak...samostatný vchod pre svokru ... ako píše katy33 nie je dobre ked sa rodičia priliš motkaju do mlôadých. mne moja "užasná" svokra pride na sviatky. Vidíme ju sice iba raz za rok, ona žije v Plzni, tak to nejak tých 5 dní vydržíme.

jééj, kopla ma Livinka láska moja jediná na celom svete......... blub - ako pudinček ked vrie. milujem ju!!!!!! ♥♥♥♥

aby
14. apr 2011

@katy33 vidíš sme na tom podobne 😉 icitkovica boli
svokruša má deficit teda ale hľádá tam kde ho nenájde 😀
no jedna sviňucha praska a jedbna tlačí kde nemá 😒
jáaaaj a ja že čo ma toľko makovica bolí heh no neboj krásne sníčky mam 😀 😀 😀
fotku mi zrušili a keď tam dám niečo nové nechcú ma 😒

@fomarik ty sa cica hlavne nestresuj lebo si tu vedúca takže Livi nech sa pjekne drži maminy a tato nech ti hladká bruško 😀 😀 😀 ty si trdielko len sa len spolu žblkocte a ľubte sa moc moc 😀 😀 😀 😀

zuzanka7834
14. apr 2011

@hope2011 ja som za kazdu srandu a damska tehu jazda z tejto temy by bola super 😀

@alibabaa a Ty si bola aj na krvi alebo si si len doma spravila test? 😕

@katy33 Ja PMS niekedy mam, niekedy takmer vobec. Ani pocet dni pred ms nemam odsledovany, ked som mavala dlhe cykly, tak ma prsia bolievali aj dva tyzdne... Neviem cim to je. Len viem, ze ako chodime do Helika, mala som stale vsetky priznaky tehu, fakt asi vsetky co existuju kazdy mesiac, co do mna vlievalo nadej a ked sa to napokon podarilo, tak mi nebolo nic. Akurat som si chcela dnes pozriet co som pisala v januari takyto den po iui, ci som predsa len nemala nejaky priznacik, na ktory si uz nespominam, ale v praci sa mi uz potom nedalo... Je to cele naopak u mna...
Inak k tomu, ze si bola cista jak lalia, clostil sa Ti mohol drzat v krvi, som pocula, ze ked niekto stimuluje napr. 3 cykly za sebou, tak clostil moze posobit este dalsie tri cykly po vysadeni... preto sa casto stava, ze niekto neotehotnie kym berie lieky ale az ked sa prestanu snazit, lebo maju pauzu 😉

@petuska123 ja mam rovnaku diagnozu 😀 V praci ked sa da, MK. Pridem domov - MK. Svokra ma odbremenila od varenia vecere, tak ja hned hop na konika 😀

@mirus11 Mirka a ako Ti prisli na to, ze vajicko sa neuvolnuje? Foliky rastli ale nepraskali? 😨

hope2011
14. apr 2011

@zuzanka7834 takze dohoda🙂🙂🙂...ked budu prusinka, dame damsku jazdu...len to ty budes asi po predu...kedze ja na iui este len pojdem....🙂 ale verim, ze ta dozeniem🙂

zuzanka7834
14. apr 2011

@aby srdienko preco uz chcete uvazovat o adopcii? Dajte tomu este sancu...

@fomarik zlatinko ste sa museli riadne vystrasit, ked Livinka nekopkala... Mozno je este malinka a vie si najst v brusku taky kutik, ze kopanceky necitis.... 😉 Najdolezitejsie je, ze je vsetko v poriadku 🙂

zuzanka7834
14. apr 2011

@hope2011 bodaj by si mala pravdu 🙂 Ze nam vyjde tento pokus a Ty sa hned pridas, spolu s ostatnymi 🙂 🙂 🙂

zuzanka7834
14. apr 2011

@fomarik milacik skusala som tie Tvoje krasne srdiecka, alt128 aj alt 126 aj alt vsetko mozne, ale vyslo mi iba toto óúñѪº¿⌐¬½¬K½¼¡«»░░▒▓│┤╡╢╖╕╣║╗╝╜╛┐└┴┬├─┼╞╟╚Γ↔←" 😠 😠 😠 😠
Aspon viem, ze sa daju natukat aj zlomky 😀 😀 😀 😀

tinasc
14. apr 2011

@zuzanka7834 jeeej ja som nedávno skúšala to isté a vyšli mi tiež len také kliky háky 😀 😀 😀 😀 😀 a nie srdiečka...

tinasc
14. apr 2011

@aby jaaaj moja, no svokra... to je téma na dlhú debatu... ale kašli na ńu, aj keď má už svoje vnúča, to je jedno, bude to tvoje dieťa a uvidíš ešte ako bude potom to tvoje vzácne...

tinasc
14. apr 2011

@fomarik musíš často oddychovať a ležať, keď chceš aby ťa kopala... ak budeš chodiť a prechádzať sa, tak ju to bude kolísať a uspávať... takže vtedy nekopne... jaaaj krásne meno, Lívia, len si pekne užívajte a majte sa dobre, nech je všetko v poriadku 🙂 🙂

zuzanka7834
14. apr 2011

@tinasc 😀 to bude nas sposob vyznania lasky 😀 😀 😀 😀 kliky haky hieroglify 😀

zuzanka7834
14. apr 2011

@aby podla mna svokra hra taku len teraz, ze nepotrebuje dalsie vnucatko, ale ked sa narodi Vam, potrha sa aby mohla byt s nim, poznam vela starych rodicov, ktori boli namrzeni, ked zistili, ze sa stanu starymi rodicmi a potom sa isli za malym pos...t. 😉

tinasc
14. apr 2011

@zuzanka7834 jasnééé... a ako si máš ty? ty si tuším po iui? už v tom nemám prehľad 🙂 😉

hope2011
14. apr 2011

@zuzanka7834 jasneeeeeee, ze ja vzdy myslim aj na ostatneeee.ako inak....no ale vobec nepises, ako sa citis ty????? je nieco ine, co by si vedela opisat????

aby
14. apr 2011

@tinasc presne si to vystihla 😉 ona má na saláme ale to už neriešim nech mi vylezu keď mi chcú zle robiť 😒nevlem erím že

@zuzanka7834 vieš moja mne nerobí táto ,,liečba" dobre a keď už nebude iná možnosť aj nad adopciou rozmýšlame ja dávam tomu slovenčinovi ups. a keďžezačínam riešiť aj môj nemvaječník tak aj takáto možnosť nie je zlá 😉
čo sa týka vnúčatka poznám ju a neverím že sa unormálni pochybujem 😖 😒
ona má svoje vysnivané a to je stačí 😒 ale to je mi jedno bude to moje zlatíčko a na nu kašlem 😉

pici
14. apr 2011

ahojte babule. tak bola som s malym vonku tak som nepisala zajtra o 11 mame vklad, mrnuskovia sa maju dobre.. vsetci su velky bojovnici, stale sa vsetky moje mrnata drzia a krasne delia

pici
14. apr 2011

baby @zuzanka7834 spravi resp. doplni tu tabulku nevedela som ze nejaku uz robila, tak posielajte udaje jej ok?

zuzanka7834
14. apr 2011

@tinasc no prave z toho dovodu som prave napisala adminke, neviem ako vlozit tu tabulku do albumu,neviem aky format prijme, nech uz mame jasno v tom, kto je po alebo pred akym zakrokom, koho caka krv, kto s kym kde co a podobne 😀 Ano, som po iui, v stredu idem na krv 😉

@hope2011 ja neviem, necitim zatial nic co by pripominalo co i len PMS, nie to tehu 😕 . Na jednej strane citim strasnu energiu, ze sa to musi podarit, mam v sebe take nadsenie a pozitivne myslenie, co som si myslela, ze je uz za nami ale na druhej strane si niekedy myslim, ze nas este caka dlhsia cesta, ze by to bolo mozno velmi lahke keby sa nam toto iui podarilo,neviem preco ☹ A takto sa mi to strieda... tak mi neostava ine len dufat, ze v stredu ma potesi telefonat 😉

@aby a keby ste sa hned dali na adopciu, co tam po tom, dolezite bude, ze budete mat dietatko 🙂 Vela ludom sa narodi vlastne po adopcii 😉

@pici Eeeeej, blahozelam 🙂 Micinka Ty zajtra budes tehotniet, velmi sa s Tebou tesim, ale este viac sa budem, ked nam napises dobre vysledky hcg v krvicke o 11 dni 😉 🙂 🙂 🙂 Sa mi velmi paci, ako si ich volas moje mrnata 😵

pici
14. apr 2011

@zuzanka7834 ano ved aj embryologicka sa smiala. ved nebudem sa pytat dobry ako sa maju moje embryja, ja ze ako sa maju moji mrnousi :D xixi. zajta je velky den.. vsetky mrnata sa pekne krasne delia to znamena ze su silne a chcu ist ku mne :D

tinasc
14. apr 2011

@pici tak super, budem na teba myslieť, aby ťa ten et nebolel tak ako to iui 🙂

zuzanka7834
14. apr 2011

Ak mi odpisu sposob ako tu tabulku vlozim, tak sem sa s udajmi 🙂
CAR do ktoreho chodite, Vas vek/vek mm, kedy bol posledny zakrok a aky, kedy si najdeme // 😉

Teda: Helios, 28/28, IUI 6.4, 20.4 😉 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre