IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
17. apr 2011

babule chvíľku tu nie som a neviem vás dočítať 🙂

tinasc
17. apr 2011

@pici no hurá 🙂 ale za ket sa tuším už platí 😉

pici
17. apr 2011

@tinasc neviem fakt... treba sa spytat v pipinovskej teme niekoho kto uz bol...

tinasc
17. apr 2011

@pici jasne, ozaj tebe pred ivf doktor neodporučil imunologické vyšetrenie, alebo iné?

pici
17. apr 2011

@tinasc nie neodporucil... embryologicka hovorila ze imunologickou chybou by bolo keby sa prirodzene neoplodnilo ani jedno a oplodnili sa 7 z 8 tak v imunologii nemame problem... a na ake myslis este vysetrenia? bola som na dvoch laparkach, manzel spermio v poriadku, bol aj na vyteroch na chlamydie a tieto veci... priechodne vajcovody mam, vajecniky oba v poriadku, ovu takisto.. tak neivem co si este myslela

tinasc
17. apr 2011

@pici v podstate vlastne toto som len myslela... toto všetko máme za sebou aj my 😉

pici
17. apr 2011

@tinasc s tym som isla uz do centra ze sme mali vsetko porobene

tinasc
17. apr 2011

@pici no a mne to zase robili v centre... 😉 a ozaj tie ostatné embryjká, ktoré ste nemali zamrazené, teraz pôjdu tiež zamraziť?

pici
17. apr 2011

@tinasc to si musim zajtra zavolat ci z nich nieco ostalo a ak ano dam zmrazit aj tie :D

tinasc
17. apr 2011

@pici no dúfam, že sa držia, aby si mala peknú zásobu mrazáčikov 🙂

pici
17. apr 2011

@tinasc aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanoooooooooooooooooooo idem robit muzovi manikuru :D

tinasc
17. apr 2011

@pici no dobre, tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂

pici
17. apr 2011

@tinasc papa zajtra :D

tinasc
17. apr 2011

@pici maj sa pekne 🙂

fomarik
17. apr 2011

@zuzana151 presne moja, ani moja mamina nemala žiadne priznaky, tiež sme sa o tom bavili, pretože som s ana začiatku bála, či je to normálne. Takže vitaj medzi bezpríznakovými tehulkami. JA som zo stravy vylučila tú kávu, čierny čaj,a počula som, že petržlenová vnať by sa nemala jesť . Inak všetko tak ako pred tým. Sladkého málo, viac maska ( ja som masový typ) a snažím sa každý den ovocie azeleninu, ktoré vobec nem mám rada ale musím!!

@lenisko1 takže ja som brala duphaston, na podporu rastu folikulov clostilbegyt, na podporu rastu sliznice maternice Estrimax, pred insemináciou pichnuť pregnyl na prasknutie folikov. Po zákroku utrogestan. Nás samotná IUI stála 100euro + lieky samozrejme. Podarilo sa nám na 3krát. Zákrok ti urobia podla folikulometrie, pojdeš na sono, kde sa pozru na tvoje vajká a podla ioch velkosti naplánuju IUI. Asi tak den - dva pred IUI sa pichá pregnyl.

fomarik
17. apr 2011

@pici ak cítiš bolesť ako pri mrche je to velmi dobrý príznak!!!!!

pici
17. apr 2011

@fomarik ano taka bolest ako ked tak o dva dni mi pride :D a myslis ze je to dobre?

zuzanka7834
17. apr 2011

Ahojte babenky 🙂
hlasim sa v polospanku, mame navstevu, tak musim byt hore, ale na chvilku som sa sem prikradla 😉 Co sa mi bude dat, to si precitam, lebo ste toho zase popisali 😉

@pici @tinasc @sijust @adikasala @pici tentokrat som musela prejst na zapijanie, lebo asi treti den po iui som krvacala, tak mi v heliku doporucili zapijat. uz som si citala pribalovy letak a bolo to tam ako neziaduci ucinok 😕 Takze to bude utros, a nie iny dovod ☹

@alibabaa tak sa tesim s Tebou 🙂 Za to, ze Ti vyjde termin jasne, nie kvoli tej jednej /.

@hope2011 juj ved to testovanie... Vas som vsetky odhovarala a ja sa uz pohravam s myslienkou ze si zajtra jeden test ocikam... Som ja ale.... 😕 😉 Zlaticko ale neviem najst tu IP, tak ak mozes, preposli mi to este raz 🙂

@katy33 Ciiii-caaaa, teeeest - niiii!!!! 😉 😉 😉 😉 Co tak zajtra? Testnime spolu.... iste mas v suflicku nejaky testik 😉 Inak to len tak na okraj, ja som mala asi na nejaky 29-30 DC po uspesnom iui bolesti v podbrusku ako na mrchu, straaasne silne, takze, takze, co to? Co to? 😀 😀 😀 😀

@fomarik dakujem 😉 A aby som nezabudla, grckala si na 8 den po iui, mam v tom asi lepsi prehlad ako Ty 😀 😀 😀 😀 ja som este negrckala a uz som 11-ty ☹

@strelicia srdiecko uz bol vklad? Ako sa citis?

@kaaty drz sa nam na laparke 😉

BAbulky nevladzem Vas dalej citat, hoci by som velmi rada, ale musim ist naspat k navsteve, je tu svagrik, prisiel prvykrat od Vianoc z Prahy a zajtra uz ide spät, ale mali s drahym taku chlapsku temu o pocitacoch, tak som sa stiahla, uz to nie je dlhsie slusne 😉Hadam im neodspim na sedacke 😉

petuska123
18. apr 2011

bre rano baby..aky ste mali vikend??ja fajn a len 4 dni do prace jupiiii

tinasc
18. apr 2011

@petuska123 aj tebe dobré ránko 🙂 víkend bol fajn, podobne ako ty sa teším na kratší týždeň 🙂

petuska123
18. apr 2011

@tinasc 😉 nieco pozitivne o tyzden ocakavam mrchu.

katy33
18. apr 2011

Dobre ranko, bambulky moje...si predstavte ja a takto zavčasu hore a to som šla spat takmer o 2.00 🙄 ...ale ja som vôbec nemohla spat,tak ma tie moje citroniky bolia , tahaju, auuuajs.....vstala som z postele a ako začala pôsobit zemska pritažlivost, skoro som umrela, hned som si musela podprdu nasadit - to je teraz moja najlepšia kamaratka 😎 ...nech už sa mi ms rozbehne, lebo ma švihne 🙄 😠
@zuzanka7834 ...ty môj maly-velky pokušitel, nebudem testikovat, ani keby čo bolo, ak by som mala taky ten pocit, že možnoooo-tak by som, ale nemam, ja si radšej pekne krasne vyčkam na ms 😉 ...a ty čertiček môj, ty si mi testla?..no ked nie dnes, tak zajtra určite, všakže 😀 ...a žiadna panika, že nie su tehu priznaky, ved ani , ked tam bola fazulka, nemala si tehu priznaky, neboj sa, mojenko, nablinkaš sa ešte až-až 😀 😝
@petuska123 ...dobre ranko, Peti....budeš mat predlženy vikend, sa tešiš 🙂 😉

tinasc
18. apr 2011

@katy33 ja som už trošku mimo 😉 ... čakáš na ms aby si mohla začať pichať? pravda?

tinasc
18. apr 2011

@petuska123 no ja za niečo vyše týždňa začínam pichať 😉

petuska123
18. apr 2011

@katy33 joj veru ze tesim aj ked 2 dni budu v strate lebo cez sviatky poistovna nerobi..do ritiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ale tak oddych je potrebny
@tinasc tak ty uz ides do boja,aj ja chcem,prijemne pichanie zelam 😉

tinasc
18. apr 2011

@petuska123 ďakujem 🙂 už sa teším ako sa dopichám 😀

petuska123
18. apr 2011

@tinasc mna to tiez caka no ak zvladnem tu 1 pichnut tak uz to bude v pohode...len sa odhodlat nao. a este sa chcem spytat tie inekcie sa vsetky pichaju do brucha?? ak sa picha do podkozia tak do brucha a ak do svalu tak do riti??ci ako??

katy33
18. apr 2011

@tinasc ...ano , mojeno hned od 1.DC picham a neviem sa dočkat 😀 😝
Tak ten tyžden ti ubehne ako voda , o chvilu bude odber a čo nevidiet, budeme mat dalšiu tehulke, držim palčeky 😉 🙂

apolenka6
18. apr 2011

Dobré ránko dievčatá!!! na rýchlo vás pozdravím a už frčím do práce tak krásny deň prejem!!!
@katy33 aké ranné vtáča 😨 😨 ?? veru prska bolia .....dnes som sa znovu objednala ku zubárovi si predstav v piatok som tam bola predný zub mi zablombovalal zalepil či čo ?!? a hned večer mi to aj odpadlo 😠 😠 a platila som 20eur 😒 teraz idem až koncom mája a dala som sa hned na ráno v piatok som tam čakala zase dve a pol hodiny 😖
Tak babulky majte sa tu krásne večer si vás prečítam !!! papapa 🙂 🙂 🙂

tinasc
18. apr 2011

@katy33 ďakujem 🙂 no dúfam, že to tak bude 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre