IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ketere
13. jún 2011

@zambilka tak tam zajtra nabehnem🙂

zambilka
13. jún 2011

@ketere mojka zajtra ideš k dokimu a už aj ty začinaš nie ? 😕

ketere
14. jún 2011

@zambilka ahoj moja, no tak dnes začíname..... stimulujeme Merionalom inj 10 dní, a o týždeň ultrazvuk.......

fomarik
14. jún 2011

Dnešná poradňa: Livinka sa otočila hlavičkou dolu...hurááá!!!! Všetko je v poriadku, rastieme ako z vody. Výbavička kupená,kočík zarezervovaný až do porodu 😉 . Zajtra opekačka s mojou skvelu 😵 o rodinkou a ľudmi mojmu srdcu najbližšími

adikasala
14. jún 2011

@fomarik ahoj tesim sa stebou uz to mas len za par...ale to ubehlo od vianoc co???? 🙂

fomarik
14. jún 2011

@adikasala ach, veru, ubehlo. Ale ešte len predsa máme čo-to pred sebou....

apolenka6
15. jún 2011

@fomarik
@adikasala veru,veru kočeny ,ale to rýchlo ubieha ani sa nenazdáme a už tu znovu budú Vianoce ,ale nech nepredbehujem ešte je leto pred nami 😉
@fomarik a akú farbu kočíka máte vybratú 😕 to sa krásne číta to vaše šťastíčko zaslúžite si ho ♥...už som zvedavá na prvé foto maličkej 😵 😵

jalanecek
15. jún 2011

@dzuli08 joj zlatinko nieje cim inaksie krasne ranko bola som vcera u lekara nevidno nic dr.nechape co sa mohklo stat samozrejme ani je myslime si,ze to bude genetickeho povodu mam normalny cyklus 9dc 12mm folikul.....a vy sa ako mate???

katy33
15. jún 2011

Dobre ranko bambulky moje 🙂

@fomarik Juuujha, som rada, všetko je vporiadku tak, ako ma byt-Livinka sa pomalinky pripravuje na cestu von 😀 ...čo nevidiet a je tu najkrajšia chvila v živote 🙂 🙂 😲 Už mate za sebou vybavičku aj kočik, tak to je super, čo ti pomohlo pri vybere kočika? My budeme musiet pozerat na to , aby bol lahko rozkladatelny a nebol tažky,, lebo ho budem musiet nosit na 3.posch., tunie je vytah 🙄 Sa priznam, Lucinka, my sme zatial nekupili absolutne nič pre miminko, vôbec, ani len mini ponožtičky-nič, i ked v blizkosti obchodu prevelmi odolavam 😀 ...ale v pondelok bude dalšie sono v MT, tak už snad po ceste niečo malinke predsa len donesieme domkov 🙂 ...budem sa tvarit, že chcem nejake škatulky na nohy, aby sme mohli aspon chvilonku pokvakat 😀..ozaj robite aj v sobotu? Dokedy?Lebo neviem, kedy presne by som vybehla, chcela by som nakuknut nejake navlečky, uteraky....lebo v obchodoch, ked uvidim cenu, sa mi panenky pretačaju 🙄 😠 Sa teškam na teba 😲
@apolenka6 Ahoj, anjelik moj, chystam sa za tebou , pozriet ta na jarmok 😉

katy33
15. jún 2011

@jalanecek Ahoj mojenko, je mi to luto 😔 ...ja osm už tiež nad tym premyšlala a tiež si myslim, že vajičko bolo oplodnene, len sa vždy niečo udialo pri uhniezdovani, nepremyšlala si, že poprosiš dr. v centre, nech ti urobia gen.vyšetrenie, al. vyšetrenie na imunitu, vieš, môže byt, že tvoje telo neprijme embrijko, al. niečo take, to sa potom preliečuje s tabl. a potom sa babätko podari....lebo určite si bola tehu tu poslednu IUI a teraz takisto, len sa tam niečo udialo, čo nemalo, tehu test by si nemala len tak pozitivny a sama si vravela, že si to po oba razy proste citila, že sa niečo deje a naša intuicia nas nikdy nesklame 😉 Kedy idete teraz do car? Mooooocinky vam držim palčeky 😉

apolenka6
15. jún 2011

@katy33 Ahoooj! jasné ,len prídi hned zajtra môžeš, šéfka bude s nami predávať až od piatku asi 😕 a ani by nemusela ,no čo už zvládneme to ....musím už ísť do práce idem ešte niečo nakúpiť do potravín 🙂 tak pekný deň prajem papapa 😉

katy33
15. jún 2011

@apolenka6 Pisala som ti dlhšiu spravu a pozeram a ono tam je len jedna veta 😠 Pridem ta nakuknut, len neviem presne kedy, chcem ist pozriet nejake navlečky , uteraky....lebo v obchode, ked vidim tie ceny, tak sa mi panenky pretačaju 🙄 😠 ...Robite ešte aj v sobotu ? teškam sa na teba 😲 Budem skušat nejake škatule na nohy, aby sme mohli aspon troška pokvakat 😀 😀 😀

katy33
15. jún 2011

@fomarik Jaaaajha, čo sa mi to porobilo, slniečko ten koniec patril apolenočke 😀 😀 😎 ...už si sa čudovala , že ake škatule pridem skušat 😀 😀 😝

kaaaty
15. jún 2011

@ketere ahoj tak opat mas merional...chcela som sa spytať..kupuješ ho v lekárni za plnu sumu? Bo viem ze sa da aj na nejakú výnimku ale neviem ci sa to týka aj IUI....kto ti to pichá?...tak za týždeň už budú určite krásne foliky...

jalanecek
15. jún 2011

@katy33 Pravdepodobne to asi tak bude aj lekar to hovoril,zenieje normalne mat pozitivne testy a vsetko okolo toho a nakoniec nic ze tam musi nieco byt viem,zeked mi robili v centre cosik na protilatky ze ci nevytvaram protilarky proti mm spermiam ale nie vsetko bolo v poriadku a do centra na dalsi mesiac dufamze,to vyjde mna uz nebavi takto cakat teraz to bolo ozaj tehu vsetke priznaky bola som tehu na stropro len sa zasa nieco pokazilo a nevydarilo sa to ja uz tomu nechapem...stale sa pitam preco ale kto mi moze odpovedat na tuto otazocku...

adikasala
15. jún 2011

@apolenka6 ahoj magdi no uz sa teskam na leto viacmenej na august ked budem domena na slovensku medzi drahymi.ale velmi by sa mi pacilo keby sme uz v auguste boli traja.to by bolo radosti doma na slovensku,mamina iba na to caka..vzdy ked odchadzame mi nezabudne povedat ze nabuduce uz pridi minimalne z bruchom,aja stale nic....ale verim ze to coskoro bude.....musi!!! 🙂 🙂 🙂

petuska123
15. jún 2011

bre rano baby.tak ako sa to tu vyvyja??ja mam 2 inekciu v sebe v piatok na kontrolu kolko folikou nam narastlo

tinasc
15. jún 2011

@fomarik tak to je super, všetko je tak ako má byť, Livinka pomalinky pripravená na príchod na svet 🙂 🙂 🙂 takže výbavička a kočík vybavený, super, takže ste pomaly pripravení 🙂

dzuli08
15. jún 2011

@fomarik No parádička. Livinka je poslušné bábatko. Vie, čo si mamina praje :D A ona už takto dolu hlavičkou zostane do pôrodu? Takéto veľké bábatko sa už netočí v brušku? Rada by som okukala tvoju výbavičku, čo mi ešte chýba, nerozmýšľaš hodiť to do albumu? Prosíííím :D :D A aký kočík ste si na koniec vybrali? My máme camarello q12 evolution. Vyberali sme ho hlavne preto, že má veľkú vaničku, aby sme tam napchali naše bábo aj s fusakom a všetkými tými dekami na zimu :D
Na tej fotke je trocha bledší, v skutočnosti je pistáciovej farby.

tinasc
15. jún 2011

@jalanecek je mi to ľúto, že to takto dopadlo, ale možno je zase dobre, že ti doktor spraví vyšetrenia, prečo sa to nedarí a prelieči ťa a určite sa to nabudúce už podarí, lepšie je to ako keby si si stále lámala hlavu nad tým, prečo sa nedarí 🙂 uvidíš bude dobre...

tinasc
15. jún 2011

@petuska123 no šikovná... daj vedieť koľko folíkov máš... a čo si picháš?

petuska123
15. jún 2011

@tinasc urcite dam vediet.picham si menopur ci jak sa to vola

tinasc
15. jún 2011

@dzuli08 pekný kočiarik, taký by sa aj mne páčil 😀 vyzerá byť riadne praktický, hlavne že má veľkú vaničku...

tinasc
15. jún 2011

@petuska123 a potom čo pridáš?

dzuli08
15. jún 2011

@katy33 Neboj moja, ja som bola takisto opatrná. Však až keď som bola v 14.týždni tak som nabrala odvahu a v tejto téme som vystúpila z tieňa :D :D Pamätáš. No a vecičky som tiež kupovala veeeľmi pomaly. Začalo to papučkami a tiež až keď som išla vytešená z poradne. Takže v pondelok idete na to? Ja nemám veľmi rada poradne v pondelok, lebo celý víkend som ako na ihlách. Lepšie by bolo v piatok, však?
No ale ako pozerám, tak ti to poriadne ubehlo, už si za chvíľku v druhom trimestri, čiže za vodou. Gratulujem drahá :D :D

petuska123
15. jún 2011

@tinasc no tak to uz vobec neviem ako sa to vola prve pismeno je C 😀

dzuli08
15. jún 2011

@jalanecek No to je na nervy, čo to má znamenať. Takže začala si akože nový cyklus bez ms? To som ešte nepočula. A prečo nechcete ísť na tú genetiku? Ja som sa tam sama pýtala. Zavoláš do martina, oni ťa objednajú asi tak o dva mesiace, no a keď tam prídeš tak zoberú len krv tebe a manželovi a budú sa ťa vypytovať také veci ako koľko súrodencov máš, koľko majú oni detí, na choroby v rodine a tak. Tuším sme platili okolo 20 eur za to.
Nechceš sa objednať? Však ak sa to dovtedy podarí, tak tam nemusíš ísť.

dzuli08
15. jún 2011

@tinasc Ďakujem, no aj ty budeš potrebovať taký, z tých väčších, však? Ak sa nemýlim, tak o týždeň idete kukati na drobca, však? Kedy ti cca vychádza termín?

tinasc
15. jún 2011

@dzuli08 no a potom čo ja ja som to tu už vytrúbila, dúfam že všetko bude ok, ja som ešte ani na ultrazvuku nebola...

tinasc
15. jún 2011

@petuska123 tak to vôbec netuším, ja som nemala na C 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre