IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
15. jún 2011

@dzuli08 o dva týždne 🙂 neviem sa dočkať, to čakanie je hrozné...

petuska123
15. jún 2011

@tinasc ty si teraz v akom stadiu ckas na vysledok??

dzuli08
15. jún 2011

@tinasc To verím, ja som tiež mala ísť do poradne až 30.6, ale nemôžem to vydržať a idem dr.kuknúť už zajtra. Ale to aj preto, že mi dochádza magnézium a musím si ho ísť dať predpísať. Neboj ubehne to ako voda, za chvíľu budeš v 2.trimestri. V ktorom týždni si teraz vlastne? A býva ti zle, či máš tiež bezpríznakové tehulkovanie ako aj my ostatné?
@katy33 Aj ty si bezpríznaková tehulka, ako nás kedysi nazvala Lucka?

tinasc
15. jún 2011

@dzuli08 no práve že u mňa nič, akurát som viac unavená, trochu ma bolí hlava a keď ležím, tak ma tlačí žalúdok, ale inak žiadne príznaky, až sa bojím že...

@petuska123 mám potvrdené dvomi testami v centre, za dva týždne idem na ultrazvuk... takže zatiaľ sa bojím...

dzuli08
15. jún 2011

@tinasc No ten pocit neistoty poznám. Ale neboj sa, čítala som niekde, že iba 20 % žien má problémy. A určite budeme mať krajšie spomienky na tehulkovanie, keď sa budeme cítiť skvelo.

petuska123
15. jún 2011

@tinasc takze na 2 testoch mas //??

tinasc
15. jún 2011

@dzuli08 dúfam 🙂

tinasc
15. jún 2011

@petuska123 aj na testoch, ale už som bola 2x na krvi v centre a pozitívne 🙂 ale ešte stále sa tak potichučky teším, lebo to nemám potvrdené na utz...

petuska123
15. jún 2011

@tinasc jej tak potichu gratulujem a ty si po ivf??

tinasc
15. jún 2011

@petuska123 áno po ivf 🙂

petuska123
15. jún 2011

@tinasc a po prvom ivf??a kam chodis??

tinasc
15. jún 2011

@petuska123 hej po prvom a dúfam, že je všetko ok, lebo mrazáčikovia nám nezostali... chodím do Bratislavy 😉

petuska123
15. jún 2011

@tinasc napises mi do ip ako to vsetko prebehlo??narkoza vklada a vsetko okolo toho.ci si mala hyperstimulak kolko ti vlozili.

tinasc
15. jún 2011

@petuska123 máš IP 🙂

fomarik
15. jún 2011

@dzuli08 pekný kočárik, veľmi pekný. my sme vybrali Leon, taký krémový ( ved čo ak druhé bude chlapček? 😉 ). Hodím aj foto, len ho musím isť do obchodíku odfotiť. neviem, či sa malá ešte nepretočí, ale ešte asi áno 😉 . Zajtra pofotím aj výbavičku, dnes nestíham, máme nabitý program. Takže zajtra, dobre?

katy33
15. jún 2011

@dzuli08 Ahoj cicuš 😀 ....peknulinke vozitko ste vybrali 😀 😀 ...zelena sa mi neskutočne pači a ukludnuje 😀 😎 My ideme v pondelok len na sono do MT - budu nas merat a zistovat riziko vrodenych vad, tak si vieš predstavit ten strach 😔 a v utorok potom hned ideme k našej dr. a velmi dufam, že nam už da aj tehu knižku, ved nam to stale odklada 😠 Ono ten čas tak neuveritelne leti, že koniec 1.trimestra a prakticky sme už začali 4.mesiac 😕 ...bruško už dobre vykuka, vždy, ked idem okolo zrcatka, neodolam a musim ho očumovat 😀 😀 😀 ..prave som začala už prekladat zo skrine nohavice a rifle, čo už na seba nenavlečiem 😀 -teda navlečiem, ale nie je šanca zapnut 😀 😀 😝 ...teraz su mojou zachranou leginy 😎
No ja som ani raz negrckala, sem-tam mi bolo tažko od žaludka, no všimla som si, že len vtedy, ked som sa nahltala ako blazniva 😀 ..ale od 12tt mi absolutne nič nie je, už iba prska pobolievaju, sem-tam otahaju, popichaju, ale to je všetko, takže da sa povedat, že sme tu bezpriznakove tehule, ja to odôvodnujem tym, že to preto, lebo sme sa na to tak velmi tešili a vychutnavame si to 😉 Mojenko, ja dufam, že ten vaš tajny agent-ka sa konečne ukaže v plnej krase, to bude nejaky hanblivec 😀 😀 😀 ...hned napiš, ked bude iste, čo tam dr. našiel-čo zázračnu paličku, al.lotosovy kvietok 😀 😀 😀

fomarik
15. jún 2011

@katy33 moja, my sme kočárik vyberali hlavne s ohľadom na kolieska ( kedže budeme kočíčkovať v zime po snehu) a či sa nám vmestí do výťahu, bo máme taký uzunký výťah 😉 . Inak ten kočiarik mali v predajni už straaaašne dlho, ešte som hádam ani nebola ani tehu, ked sme ho chodili omrkávať 😉 .No a s tými škatuľkami.. to som pochopila hned, že to nie je pre mna 😀 😀 😀 😀 . A vy teda už teraz v pondelok idete do Helíka omrknuť vašu lásku 😵 ? Jéééj, bude aj foto. Srdienko a už vysadzuješ utroš?

fomarik
15. jún 2011

@apolenka6 zlatko, vybrali sme takú krémovu farbu...skor taku neutrálnu. V prípade, ak by sa zadarilo aj druhé a bol by to chlapček. Ale hned ma očaril 😵 ako som ho zazrela. Livke sa v nom bude pohodlne buvať a využijem ho aj ako buginu.

walta
15. jún 2011

@fomarik ahoj kuratko moje.... velmi dlho som tu nebola, to je pravda, ale ani som nemala cas a ani chut sem ist. Nemam nic nove, tehotna stale nie som, tak nie je co pisat. Prave koncom juna ideme s manzelom do CARu po recepty, a od najblizsieho cyklu zacinam pichat a pripravovat sa na IVF, kedze stale sme neotehotneli. Je mi to aj luto a dost, ze musim toto podstupit, ale velmi tuzime po babatku, tak ine nam ani nezostava. Snad ta moja priprava bude prebiehat dobre a zvladnem to a nastimuluju sa foliky,aby mi mohli potom odobrat vajicka a oplodnit ich. Ja som si vedoma, ze je to zdlhavy proces, ale ideme do toho s nadejou, ze sa nam to podari. Necitala som si tu prispevky, ale asi si to prejdem,aby som zhruba vedela, co sa tu odohralo. Pozdravujem ta a pekny dnik zela... a inak,ako sa ti dari? 🙂

zuzancek22
15. jún 2011

@fomarik joj, aké je to peknučké, keď si tu takto píšete o výbavičkach a kočíkoch, to by som chcela už riešiť, aj ja, ale asi každá ste ako ja obkukavali kočíky ked ste este neboli tehu, ja ma tiež už vybraté, mne by sa páčil celá 3 kombinácia xlander taký zelený. 😀

fomarik
15. jún 2011

@walta Bože, aká som rada, že si sa ozvala 😀 . Si sa normálne vyparila. Mojenko, tak vy idete na IVF? je to síce trošinnku zdlhavejšie, ale aj uspešnejšie. Tiež je tu žienka - tinasc, ktorej sa to tiež podarilo s IVF 😉 nebojkaj sa moja, všetko príde.... ľahko sa to hovorí, ja viem, ale musí to vyjsť. Ja tvrdím, že je to uplne prirodzená vec v živote ženy, tak sa to podariť predsa musí!!!! Či už tak alebo onak. V tejto teme je už dosť tehuliek...nepíšem ti to ako provokáciu ale ako povzbudenie 😔 . Doteraz som na teba veľmi myslela, a budem aj nadalej. *Veľmi, ale veľmi ti držím palce 😉
My sa máme dobre, dakujeme za opýtanie, si zlatá. I ked stále mám strach, ale to je asi normálka a určite nie som jediná. Pomaly sa zariadujeme a chystáme sa na príchod princeznej.

fomarik
15. jún 2011

@zuzancek22 mojka, ja som veľmi ešte nechcela dať ani zálohu na ten kočík, že čo ak..... Ale mm ma prehovoril. Xlander je veľmi dobrý typ kočíka, veľmi praktický...určite si ťa počká 😀 😀 😀 . 😀

zuzancek22
15. jún 2011

@walta ahojček, tak ty tiež ideš na ivf? kedy ste podávali žiadosť? a ako rýchlo Vám ju schválili?

katy33
15. jún 2011

@fomarik Ano, slniečko, konečne znova uvidime našho anjelika, prestrašne sa tešim 🙂 🙂 🙂 Vidiš, maš pravdu, ved my tiež budeme mat vianočne-zimné miminko, takže zasa som o niečo mudra ohladom vyberu 😉 A foto dostavame v 2ks-pre mna, pre tatina a teraz chceme vypytat aj pre babinku, lebo t a nam vždy z tych dvoch jednu čofne 😀 Milačik utrroš som začala vysadzat presne tak ako ty, ešte, že mi mal kto poradit, inak neviem...už je vysadeni , v pondelok bol poslednyyyyy 😎 Moja dr.tu, mi tvrdila, že ho mam už vysadit minuly tyžden - no podla vypočtu v MT a aj tu na nete som si dala teh.kalkulačku, to vychadzalo presne do pondelka, tak som to tak aj urobila, ved my sme tu už ake-take doktorky 😀 😀 😀 ...si vieme naordinovat aj same 😀 😕 😀

katy33
15. jún 2011

@zuzancek22 Jeeeeej, tak to je na 1000000% ten, kt.mame vyhliadnuty i my 😀 😀 😀

katy33
15. jún 2011

@walta Zlatinko, prajem vela sil, no citim to v kostiach, že IVF bude uspešne 😉 Ono sa nenazdaš a už aj budu dve bambulky v brušku 😉 Vajka budu, nebojkaj sa a z nich prekrasne životaschopne embrijka-už aby bolo po vklade a pozitivny vysledok z krvičky. Držim moc, moc, moc palčiska 😉

ketere
15. jún 2011

@kaaaty to dúfam, že sa niečo vytvorí.... 🙂 Hej, kupujem ho v lekárni za plnú sumu - 10 inj = 99 EUR.. Dá sa preplatiť niečo aj cez poisťovňu, ale musíš splňať nejaké podmienky /musíš mať absolvované nejaké vyšetrenia, ktoré nemám/, takže preto tá plná suma... akurát mi to včera lekár vysvetloval... Pichá mi ho mama, ale údajne to zvládne aj baba sama.. niekto to pichá do brucha, niekto do zadku... A vy ako pokračujete???

ketere
15. jún 2011

@zuzancek22
@walta baby držím päste... mne ak teraz nevyjde IUI, tak tiež idem zhruba v auguste/septembri na IVF...... 😒

ketere
15. jún 2011

@zambilka moja a kde si sa stratila,??????

zambilka
15. jún 2011

😀
@ketere ahoj mojka včera som hned z roboty išla z kamoškov do mesta tak som nebola na pc 🙂 a teraz tu už pol hodinu bojujem z pc nechcelo ma prihlasit 😠 tešíííím sa že už picháš 😉 mojka 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre