IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
20. jún 2011

@fomarik že ako ožratý kocúr 😀 aj môj doktor tak písaval do knižky, nikdy som to nevedela rozlúštiť...

fomarik
20. jún 2011

@apolenka6 No ved to, stále musím preklikávať na "Kto ma spomína" aby som videla, kto čo píše. Trošku jwe to bllbý systém. Že vojvodkyna...... normálne som titulovaná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Pobavila som sa 😀

dzuli08
20. jún 2011

@fomarik Aha, tak to je fajn. Moja doktorka tiež škaredo píše, ale také skratky ešte rozlúštim, iné už nie 🙂) A čo výbavička nafotená?

fomarik
20. jún 2011

@katy33 no nám služba vo vchode skončila včerajším dnom. .. chvalabohu..... 😖 Veľmi ťažko som sa zohýnala po handru, a ktomu ešte kosili trávniky pred panelákom a musela som zametať aj chodníky ( Mirko nebol domka, aby mi helfol)...ale to každý rok takto vychytáme, ked kosia trávu. Vždy lepšie, ako ked v zime musia odpratávať sneh. Nám služba vyjde 4x do roka..takže v poho, ale tiež ideme v stredu kupiť metlu, bo drahý ked maloval Livinke izbičku, tak ju nenormálne zničil 😠 😠 😠 😠 😠 ...ja netuším čo s nou robil....normálne na nej zalepil tie chlpy čo maju zametať 😠

fomarik
20. jún 2011

@dzuli08 Nafotená, nafotená, zajtra to sem hodím, dobre? Ale tie fotočky vložím k príspevku len sem. nechcem to dávať do albumu..ak ti to nebude vadi. Ja ťa označím a hned to budeš vidieť. A pojdem odfotiť aj kočiarik do obchodíku. 😉

dzuli08
20. jún 2011

@fomarik Jééé to sa teším, ale moje ja ťa nechcem nútiť, ak si nepraješ 🙂)))

hope2011
21. jún 2011

@pici ahojky mojko....no my pracujeme a babika klop, klop, klop je krasne v brusinku...v piatok mame poradnu, tak ideme...tak sa neviem dockat, kedy malicke zase uvidim...hlavne aby vsetko bolo v poriadku tfuj, tfuj, tfuj, lebo to naozaj kazda asi buduca maminka sa tak obava....hlavne ty mysli na svoje lasky v brusku a my budeme na vas tiez velmi mysliet 🙂

walta
21. jún 2011

@fomarik no, tak to mas supeeeeer.... je dostatocne vzdialena... ja tu moju budem vidiet denno- denne, lebo vedla ich pozemku staviame nas dom... ale manzel uz ide kupit 2m plot,k a ideme sa ohradit od nich... ja ich nechcem ani len vidiet.... moc mi oblizila svokra a nie je hodna nicoho. Ja mam svedomie ciste. Asi tak

zubrienocka
21. jún 2011

Ahojte, dnes vecer si idem dat pichnut pregnyl a vo stvrtok ma caka prve IUI. Poradte, mame si dat pauzu, alebo skusat aj dnes, zajtra... Po IUI ste si dali kludovy rezim alebo normalne fungovali (praca, sport, ... ) ?

in131
21. jún 2011

@zubrienocka určite už neskušajte. Nám v centre povedali že pre IUi má mať partner klud aspon 2 dni. My s partnerom sme aj po IUI nesexovali - to je moja skusenosť.

in131
21. jún 2011

@zubrienocka Ja som po iUI - ten den ako ma robili oddychovala - bola som aj unavená a hlavne som krvácala - a nesexovali sme.

zubrienocka
21. jún 2011

@in131 Krvacala? To je bezne? 😲 Praveze som si myslela, ze zvysime sancu ak sa budeme po IUI milovat.... :(

petuska123
21. jún 2011

@zubrienocka no nam odporucili po iui sex.tak sa divim ze inim nie 😒

zubrienocka
21. jún 2011

@petuska123 Hmmmm, no veď sa poopytujem a uvidím, ale radsej by som zvysila sancu aj priorodzene, i ked verim, ze manzel uz bude vystaveny :D :D :D

alibabaa
21. jún 2011

@zubrienocka oni to niektorym preto odporucaju, lebo rano este nemusi byt prasknuty folik a tympadom zvysia sancu po iui ked vecer este poistia... nie vsetkym to ale odporucaju. nam to neodporucili... mne stihli prasknut este pred iui

yasminne
21. jún 2011

Ahojte, najde sa tu niekto koho pred iui stimulovali injekcne (menopur) a mal ovulku uz okolo 7-8dc a predsa sa zadarilo?

ketere
21. jún 2011

@zambilka jejda.... ešte že sa vám nič nestalo... ja viem, mrzí aj auto, ale horšie by bolo, keby sa niečo stalo vám.... 😖 ....tým folíkom sa teším🙂) kedy máte iui? a načo Ti brali krv? mne berú krv iba 14 dní po IUI, aby vedeli hcg... to sa berie krv aj pred iui???? to som nevedela... asi každý doktor inak... Ja som bola dnes na ultrazvuku, a máme tiež folík, ale len jeden - 13mm, tak mám prísť ešte vo štvrtok, uvidíme, ako rastie, a potom sa dohodneme na iui.... tak teším 🙂

fomarik
21. jún 2011

@zubrienocka Ahoj! Pred IUI určite nie!! Po IUI poistiť môžte. Aspon nám v centre to takto odporučali. Držím palce 😉

fomarik
21. jún 2011

@dzuli08 ale ved ty ma predsa nenútiš, len akosi som minulý týžden nemala na to času, ked tu bol brat so švagrinou aj s malým krpcom. Doma som skoro ani nebola. Takže je to pofotené...a nakoniec to aj tak dám do albumu. Už aj to tam idem nahodiť 😉

katy33
21. jún 2011

No babulky moje, takže už mame aj tehu knižôčku, aj nas sestrička omerala takymi obrovskymi klieštami 😀
A vraj miminko ma dlhe končatinky a ako to tak vidia, že bude po mame - sama ruka , sama noha 😀 🙄
@fomarik Mojenko, zasa idem na teba s otazkou, mne už tie krvne testy robili v tom 10tt, no vysledky mi povedali až teraz a hned pozapisovali do tehu knižku, všetko bolo vporiadku až na štitnu žlazu. Aj tebe robili testy na štitnu žlazu, mne dr. povedala doslovne, že mam štitnu v prde.. 😕 a zajtra musim ist k endokrinologičke, aby mi predpisala nejake tabletky ☹ ..je mi to divne, lebo nikdy som taky problem nemala a aj pred tehu som mala v HP hormony zo štitnej vždy vporiadku 😕 Tak sa teraz aj troška obavam, aby to dietatku neubližilo.

dzuli08
21. jún 2011

@katy33 To sa mi nechce veriť, veď mňa zase posielali na endošku asi pred rokom a lekárka mi hovorila, že ženy, ktoré majú problém so štítkou nemôžu otehotnieť. No a ty si predsa tehotná 🙂 🙂 . A ak, tak neboj však určite ti predpíšu lieky, ktoré bábatku nebudú škodiť.

katy33
21. jún 2011

@dzuli08 No, ale ja som pred tehu nemala žiaden problem so štitnou, to je na tom to zvlaštne, ved mi robili HP a tam bolo všetko vporiadku 😕 ..a zrazu teraz je uplne zla, skôr si myslim, že to prišlo asi tehotenstvom, vraj to byva spuštačom a je dôležite brat na to lieky, inak hrozi nebezpečenstvo plodu i matke, tak teraz už vôbec nie som kludna, ani spat nebudem, zajtra budem u dr. sediet už od 5.00, ach jaj 😔 A tebe tiež brali krv na štitnu?

zambilka
21. jún 2011

@ketere ahoj tak volala mi doktorka a iui bude vo štvrtok a dnes si mam pichnut pregnyl 😉 a krv mi brala aj pri 1 iui a povedala že podla toho vedia že či je všedko ok 😕 pred iui 🙂 a inak supeeeer že maš folík podla mna v sobotu budeš mat iui 😉 😀

zambilka
21. jún 2011

ahojte baby 🙂 takže štvrtok idem na 2 iui 😉 máme 2 folíky 😀 dufam že sa už podarý lebo ma trafí 😝

fomarik
21. jún 2011

@katy33 zlatko, mne krv na štítnu žľazu brali až nejako v 15tt, aj to len preto, ževraj to teraz gynekologovia majú zavádzať pravidelne v rámci poradne. Ešte pred pár mesiacmi to nebolo povinné. Ja som to mala v poriadku. Nebojkaj sa nič... vedia, čo robia 😉

dzuli08
21. jún 2011

@katy33 Verím, že si vystrašená, ale keď budeš brať lieky, tak sa nemusíš ničoho báť. No mne brali tiež krv, ale neviem na čo. Iba mi nakoniec povedali, že je všetko ok. A zapísali ti to aj niekde do knižky? Pozrela by som to.
A akú máš krvnú skupinu?

fomarik
21. jún 2011

@zambilka 2 folíky pri druhej IUI...... pekne, pekne.....budem držať palce!!!!!!!... aby ťa netrafilo 😉

dzuli08
21. jún 2011

@fomarik Krásnučkú výbavičku ste Livinke vybrali :D

fomarik
21. jún 2011

@katy33 ničoho sa neobávaj...naozaj tehulkovstvo može byť spúšťačom tejto šarapaty. ved aj ja už 5 mesiacov beriem tabletky na ten sprostý tlak, s ktorým som nikdy problém nemala a k tomu ešte aj ten šelest. Zlatinko, nestresuj sa, možno liečiky budeš brať len krátučký čas a bude všetko v poriadku. 😉

zambilka
21. jún 2011

@fomarik dakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre