IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
15. okt 2010

@zuzancek22 jééj. Silno, silno držím palce!!!!

fomarik
15. okt 2010

@apolenka6 veru, veru 3 vajká to je u mna tiež nemožné. Mám PCO. Zajtra začínam clostilovať 3x1, tak si držím palce!

fomarik
15. okt 2010

@zuzancek22 a ktorý den cyklu si?

apolenka6
15. okt 2010

@fomarik ja som užívala 2x1 ?...aj pri 1IUIsi mala takéto dávkovanie?ja mám predpísané aj teraz tak isto, pri väčšej dávke by som hádam aj ja mala 3 vajka uvažujem mám doma 1 balenie clostilu naviac bola by asi blbost si to sama zvýšit 😕 ???

apolenka6
15. okt 2010

@fomarik ja som užívala 2x1?...ty si pri 1IUI užívala 3x1?ja mám predpísané pri 2pokuse tak isto?! 2x1.Uvažujem,že mam doma 1balenie clostilu naviac bola by blbost si to sama zvýšit??? 😕

apolenka6
15. okt 2010

@fomarik máš to 2x 😀 😀 😀 😀 neukázalo mi prvu odpoved tak som napísala ešte raz.....a zrazu su tam oboje 😕

zuzancek22
16. okt 2010

@fomarik takže dnes som 13 den cyklu. večer mi pichnu injekciu, a v pondelok ideme nato !!!

petuska123
16. okt 2010

ahojte to iui ste absolvovali aj ked ste nemali spravene prefuky alebo laparo???

petuska123
16. okt 2010

@petuska123 a podarilo sa na1krat??

moni
16. okt 2010

ahojte, nam to vyslo na prvykrat 😎
drzim vsetkym palce!

petuska123
16. okt 2010

@moni a mala si laparo alebo prefuky spravene??a vies preco sa vam nedarilo normalne otehu??aky ste mali problem??a kde ti robili iui??

moni
16. okt 2010

@petuska123
mm mal nejaku horsiu morfologiu ale zas dobry pocet takze lekar povedal ze tam problem nebol, ja som nemala tiez ziadne problemy...len sa nam nedarilo 😖
robili mi iba HSG, bez prefukov. zijeme v zahranici a tu sme aj chodili do centra.

petuska123
16. okt 2010

@moni hsg je co

fomarik
16. okt 2010

@apolenka6 ja clostil 3x1 užívam už asi 4 mesiace. Predpísal mi ju Dr. Krajkovič, pretože pri 2x1 som nikdy nemala vajká 😔 . Ale inak napr.Jerryjanka otehotnela po 2 IUI a sama si nadávkovala clostil 2-1-2. Riskla to a vyšlo jeje to. ja tiež uvažujem, že by som ešte zvýšila aspon o jednu tabletku večer...ale ked ja ani sama neviem. Manželík hovorí, že nie každá môže reagovať rovnako, a pri mojom "šťastí" to nemusí fungovať. Takže fakt neviem, ešte mýám 3 hodinky, aby som sa rozhodla.

fomarik
16. okt 2010

@petuska123 Ja som bola minulý rok v decembri na laparke, mala som zrasty, urobili driling vaječníkov a aj prefuk ľavého vajcovodu, Od marca chodíme do centra a až v septembri sa nám podarilo ísť na IUI.U mna stimulácia trvala dosť dlho 😔 . Ja mám PCO, žiadnu ovuláciu.

fomarik
16. okt 2010

@zuzancek22 Zo ♥ ti želám, aby vám to vyšlo!!!!!

apolenka6
16. okt 2010

@fomarik no to máš tažké rozhodnutie 😨 ja zatial nepôjdem na 2 IUI,pretože manžel tento mesiac nemôže a Martin nie je za rohom asi tak.Ja mám na rozmyslenie času dost 😕 a tiež neviem....a mna ten môj hreší prečo si chcem sama dávkovat?! 😠 a ozaj ako si spravila to srdiečko?je to zlaté
@petuska123 ahoj ja som mala spravené prefuky a aj laparku a až potom som mala insemináciu 😉

zuzancek22
16. okt 2010

@fomarik velmi pekne ti ďakujem.

moni
16. okt 2010

@petuska123
HSG je hysterosalpingogram, do maternice sa vstrekne kontrastna latka a rontgenom pozeraju tvar maternice a priechodnost vajcovodov.

petuska123
16. okt 2010

@moni aha a to sa robi pod narkozou??a robia to aj v care??boli to??

fomarik
16. okt 2010

@apolenka6 Veď aj mna hreší, že radšej nemám nič skúšať a asi má pravdu.
To ♥ robím takto ... podrž alt a spolu s týmto tlačítkom napíš 259( ALT + 259)...skús 😉
♫ ♪ ♂ ♀ ☼

moni
16. okt 2010

@petuska123
nie, netreba na to narkozu, lezis normalne na koze, lekar zavedie hlboko tu hadicku a vstrekne roztok. cele to trvalo mozno minutu, hned urobili snimky a bolo. vobec ma to nebolelo, necitila som ani tlaky, ani stipanie.....ale vraj niektore dievcata co maju zrasty alebo nejake deformacie to boli.
mne bolo samotne IUI neprijemnejsie nez toto vysetrenie.

petuska123
16. okt 2010

@moni aha dakujem a robili ti to v care??

moni
16. okt 2010

@petuska123
hej, mne to robili v care. ale neviem ako to doma chodi 😕

petuska123
16. okt 2010

@moni a platila si za to??

moni
16. okt 2010

@petuska123
nie, ja som mala vsetko hradene. jedine za lieky som cosi doplacala

petuska123
16. okt 2010

@moni a bola si v heliose alebo iscare???

moni
16. okt 2010

@petuska123
ja zijem mimo slovenska...
kamoska chodila do heliosu, bola tam 2x na IUI, ale nakoniec sa im zadarilo doma

apolenka6
16. okt 2010

@fomarik jéé to je sranda♥ dakujem 🙂 inak ty už máš vyššiu dávku možno by to bol pre teba velký risk
@moni tak aspom jedna ktorej sa to podarilo a veríme,že budeme za tebou nasledovat

moni
16. okt 2010

@apolenka6
vsetkym vam babuchy drzim palce!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre