IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
31. aug 2011

@tinara23 perfektne.. gratulujem. to su super spravicky

pici
31. aug 2011

@hope2011 zlatko mozes to zapijat napriklad mineralkou s kopou citrona :D

zabka60
31. aug 2011

@tinara23 😵 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 ,tesiiim sa stebouuu kkolky den??a dnes som bola v tej sp a zmenila som to na 620 ako si mi poradila..a ta zenska ma este prehovarala,nech to nerusim a neprepisujem a neviem co..to je tam hruuza ist 😠

zabka60
31. aug 2011

@ketere 😕 oooo konecne som nasla niekoho co ma dg ako ja....ani ty si nemala nikdy ovulaciu???bo ja som ju nikdy nemala az teraz zistime v sobottu,ci prebieha aspon vdaka liekom a pregnylu....nam povedali,ze ak nam iu nevyjde,ze hned pojdeme na ivf...v poslednej dobe mam pcoit,ze to robia niekde len pre prachy,ale ja sa nedam aspon 3x na iui,ak nam to nevyjde v sobotu a potom si pevne premyslim ci chcem ivf

tinara23
31. aug 2011

@zabka60 ďakujem🙂 počkaj hodím testíky, včera bolo 10DPO 🙂 hej tetušky v sp nevedia kde je sever 😠
@pici ďakujem 🙂

petuska123
31. aug 2011

baby tak uz fakt hoco najdete na nete ake sluzby ponuka tento pan:::
http://deti.bazar.sk/4106896-spravym-vam-babo

zabka60
31. aug 2011

@tinara23 ake kraaasne,no ja neviem mne bude stiskat ritku ako cesnak ked budem musiet kuknut na testik a ak neuvidim ciarku neviem,strasne sa toho bojiiim ☹ ...ale teda krasne ti ukazalo 10 den po 😉

zabka60
31. aug 2011

@petuska123 pre boha 😕 to si snad robi srandu 😅 kam to spejeeme

petuska123
31. aug 2011

@zabka60 ci si robi srandu to nemam odskusane...ale ivf by nas vyslo lacnejsie 😀 drahy je pyta vela 😀 😀 😀 😀 😀

zabka60
31. aug 2011

@petuska123 😀 😀 😀 ej moja no nas by vyslo ivf 1000eciek a on nas chce oplodnit za 50 euri 😀 😀 😀

petuska123
31. aug 2011

@zabka60 za 1 500 euro to chce

zabka60
31. aug 2011

@petuska123 prepaaac,nevsimla som siii,ze 1500eciek mas pravdu,ivf je lacnejsie 😀

pici
31. aug 2011

@petuska123 to by sa na mne narobil :D hahaha ... lepsie povedane, to by prerobil kym by mi dieta spravyl ako on pise s tvrdym y... pane jane

petuska123
31. aug 2011

@pici ako prerobil??vsak ty by si musela jemu zaplatit pokazdym ty by si krachla 😀

pici
31. aug 2011

@petuska123 napisal urobim vam dieta prirodnym sposobom... cize snad by ho robil dovtedy kym by ho neurobil.. a to by veru chalanko prerobil .. na mne urcite.. idem mu napisat... ci aj alimenty bude platit

tinara23
31. aug 2011

@petuska123 tak teda to je inzerát 🙂 to už hocičo nájdeme 🙂

ketere
31. aug 2011

@zabka60 ja som mala ovulaciu možno 2 x do roka, a ešte k tomu pridružený zrastený krčok maternice... dr tvrdil, že to môže byť mojou nadváhou.. A kopec ĺudí poznám s PCO aj chudých... tak neviem... ale my sme mali diagnozu zlu aj z manželovej strany - lenivé spermie... a vyšlo to, nedaj sa nahovoriť hneď na ivf, skús kľudne 3-4 x iui a potom uvidíš... a vlastne čo to píšem, veď to vyjde na prvý pokus!!!!! 🙂

petuska123
31. aug 2011

@pici to fakt mu ides napisat???

pici
31. aug 2011

@petuska123 ano uz som mu napisala... :D ved vam dam info potom :D

petuska123
31. aug 2011

@pici este aj na fcb je

zabka60
31. aug 2011

@ketere pochybujem,ze je to obezitou,aj ja som obezna,ale aj ja poznam tu na mk stihle a s pco,to sa len dr vyhovaraju 😠 no bodaj by si mala pravdu,ale ak by to nevyslo tak isto sa nedam hned nahukat na ivf,zbytocne chcu len z ludi vytiahnut peniaze..a ty si robila po iui ci si pn

pici
31. aug 2011

@petuska123 posli link :DF

ketere
31. aug 2011

@zabka60 no veď keď príde obézny človek do akejkoľvek ambulancie, tak diagnóza je istá 😖 ešteže sa majú na čo vyhovoriť...

zabka60
31. aug 2011

@ketere presne tak,hned nas odsudit a ani sa nezaujimat co nam je a co nas trapy,nie kazdy je obezny zo sedenia a 24hodinoveho tlacennia do creva 😀

cmelica
31. aug 2011

@zabka60 a to kde takto odsudzuju???? 😠 😠 😠 😠 😠

sijust
31. aug 2011

@hope2011 chlapcurik??tesiim 🙂 pohladkaj ho za mna...tak dufam,ze ked sa nam ivfko zadari,bude to pre neho frajerka 🙂 ...uz mam doma celu vybavu-striekacky,injekcie...zacinam cca 30teho sept.tak mam este cas,aby som sa zhlboka nadychla a isla do toho...zlatik,uz si bola na preventivke u zubara?nevies ako to je,ci sa moze umrtvit zub pocas tehu,ked ti ide vrtat?

zabka60
31. aug 2011

@cmelica skoro vsade moja 😖 ,si nevyberies,ked hladia na teba,ako na mimozemstana 😀 ale nam je to uz smiesne 😀

zabka60
31. aug 2011

babulky ako ste to mali vy??kolko ste sa nemilovali pred iui??bo my sme v pondelok a iui mame sobotu,tak neviema by tych 5 dni nebolo zas vela a 3 dni malo 😖

cmelica
31. aug 2011

@zabka60 pytam sa preto,ze tiez nepatrim do gategorie stihlich 🙂 a hej mas pravdu,preba sa len nad tym pousmiat 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre