IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

noa_33
2. sep 2011

@hope2011 este to nie je manzel...tak mozno preto je ta pohoda 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 urcite budem informovat 😉

noa_33
2. sep 2011

@pici pevne verim, ze aj u nas to bude take rychle 🙂 🙂 🙂 mam to troska besne, hladam si novu pracu, chceme mimco....ak sa zadari v oboch bude to fakt pecka 😝 😝 ale nie je co riesit, drobec ma 100% prednost 🙂 🙂

alibabaa
2. sep 2011

@pici aj ja 😀

pici
3. sep 2011

@noa_33 nevadi... nech sa zadari aspon krpec :D praca pocka :D

pici
3. sep 2011

@alibabaa tak este mame cas relaxovat... opit sa... nic nerobit...

katy33
3. sep 2011

@tinka9075 Och, moj bože, až mi zimomriavky chodia po celom tele, patri ti môj velky obdiv za to, čo si prekonala a stale ideš dalej, no ved ty dobre vieš, že bojovat sa oplati a to miminko budeš mat čo nevidiet v naruči - a ja by som ti dopriala do každej ruky jedno miminko 🙂 😉 ...za tu bolest, ktorou si si musela prejst, uvidiš too, budu dve 😉 😲 😲 Neviem a ani radšej si nebudem predstavovat, čo si preživala, ked si prišla o dietatko v 7.mesiaci, božinku, ved ja by som tu už nebola 😢 😔 A to vyšetreniami na nič neprišli, že niečo take sa môže stat, že sa niečo zle vyvija,ved teraz robia cisarsky aj v 6.mesiaci a vedia miminko opatrit. Aj pátrali vôbec po príčine, prečo sa to stale opakuje? Ved museli na niečo prist, či?Mojenko, hrozne vam držim palčeky a nie, že verrim, ale som si tym uplne ista, že z MT budete odchadzat s faulkou/kami v brušku 😉

sijust
3. sep 2011

@hope2011 ano mojinecka mame vyrocie,tak chceme ist dnes do Piestan,to je take nase miestecko,mali sme Rajecke Teplice,ale ked sme sa prestahovali,uz to mame dost daleko. Chceli by sme ist v P. aj na lod,tak dufam,ze nam pocasicko dopraje...a viem,ze aj vy ste mali vyrocie...ved si mi posiela tie prekrasne fotecky z kostolicka a z dedinky...boli uzasne,uz som si ich par krat pozerala...
@alibabaa zlatko,ale neviem preco 6nov.ked pol roka je az 31.nov.furt cosi vymyslaju...ja zacinam s liekmi cca 30sept.a uvidime ako to pojde...lebo ja som reagovala dobre uz na clostyl,tak mozno sa aj teraz zadari...a dufam,ze bez hyperst.s.lebo znama mojej kamaratky bola nedavno na ivfko...a veru ho mala... 😨 ale vies co?ja ked som podpisovala ziadost,taka som bola poserkana zo vsetkeho a teraz sa uz nebojim...a som pripravena na vsetko a hlavne na to,ze sa to nemusi podarit....som rada,ze budeme moct jedna druhu a tretiu podporovat 😉
@pici ty moja druha sparing partnerka 😀 ...ty to budes mat za sebou ako prva 🙂 a teraz to bude tutovka!!!

prajem vam vsetkym krasny slnecny dnik a vsetkym buducim maminkam,ktorym som este nestihla zagratulovat,tak teraz gratulujem 🙂

sijust
3. sep 2011

@tinka9075 velmi ta obdivujem,sklanam sa...a prajem ti/vam vsetko len to najlepsie,nech sa to teraz uz konecne podari... 🙂

sijust
3. sep 2011

@adikasala strasne moc gratulujem a drzim palceky a vsetko islo tak,ako ma 🙂

sijust
3. sep 2011

@walta zlatik a ty sa mi ako mas?vsetko ok?myslim na teba...prajem pekny dnik 🙂

hope2011
3. sep 2011

@tinka9075 presne tak, mas vynikajuci postoj k zivotu....naozaj obdivuhodne, urcite si si presla peklom....ale takisto treba verit, ze uz bude len dobre....🙂 babatko pride....aj my sme dlho cakali....ten vas anjelik uz len caka na to najlepsie obdobie, ktore verime je prave teraz!!!! 🙂

hope2011
3. sep 2011

@pici a to ako tak vies??? si bola u vestici? 🙂 nam to bolo ako som uz pisala uplne jedno....vobec sme nad tym nerozmyslali, ci chlapcek, alebo divecatko...najdolezitejsie je, ze JE a ze je zdravucke 🙂

hope2011
3. sep 2011

@noa_33 jasne, budeme sa tesit 🙂

hope2011
3. sep 2011

@sijust tak si uzite krasny, romanticky vikend....pocasie mate uplne idealne a najdolezitejsie je, ze budete spolu a budete mat cas len pre seba...ach, ako by som aj ja po tom tuzila, nejaky vyletik s manzelom...ale my sme stale na domceku, tak musime vydrzat...potom si to budeme uzivat aj my 🙂 este raz vsetko naj k vyrociu 🙂

tinka9075
3. sep 2011

@hope2011 prešla som si aj peklom ale teraz je už dobre a babo pride v to verim 😉

tinka9075
3. sep 2011

@katy33 ja musim ist dalej a už by som brala aj dvojičky keby sa podarilo tak budem štastna a v Martine nam určite pomôžu to som si ista 😉

tinka9075
3. sep 2011

@sijust aj ja verim že sa podari už by bolo na čase mat babo 🙂

hope2011
3. sep 2011

@zuzana151 ahojky, som si precitala, ako si odpadla pri vysetreni toho cukru...to mi je luto a vobec to nebola hanba, vsak si tehotna a to ze sa to stalo mohlo mat rozne priciny, napriklad aj tu, ze si bola na lacno...a este tieto tepla a jedno s druhym.....hlavne ze ste obe v poriadku 🙂 inak ja mam podobneho doktora...ten je strasne naladovy, raz ma dobru naladu, inokedy zase taku zlu, ze nemam ani sancu sa ho nieco opytat...tiez ma sono, ale len take male, na tie velke chodime do centra....a ked som u neho, tak ma monitor na seba obrateny a maleho mi ani niekedy neukaze....a ked som tam bola presne v den moh´jich narodenin a chcela som male vidiet aj fotocku som si poprosila, tak mi povedal, ze to nejako moc prezivam!!!!! no to je pristup...som skoro odtial odisla ako nabrusena strela, len si to kvoli malickemu nemozem dovolit.....to pisem pre ujasnenie o mojom gynekologovi...ked ideme na tie velke sona do centra, tam sa nam krasne venuju, je tam aj manzel a vsetko vidime, tak ako mame...vsetko nam povysvetluju a sme potom ako na oblaciku, ze sme vidieli nasu lasku.....je vsak divne, ze v care bola ta vasa dr mila a vo svojej ordinacii uz taka nie je...to je proste vypocitavost.....a ty robis 12 hodin denne? to ta obdivujem, ze to vydrzis 🙂

hope2011
3. sep 2011

@tinka9075 to je jasne, ze babatko pride....a tak ako sme si uz pisala, tak martin je naozaj skvele miesto na to, aby to babatko prislo co najskor...kedy tam najblizsie idete?

tinka9075
3. sep 2011

@hope2011 asi o 2tyždne mam počkat na mršku potom brat clostik a prist na sono a idem na iui joj tak sa tešim 🙂

hope2011
3. sep 2011

@tinka9075 moja, to ti verim, ze sa tesis....uvidis, bude to super...ked vam odporucili iui, tak to naozaj moze byt uspesne....a vy asi nebudete mat nejaky zvlast problem otehotneniet....a potom budes uz len oddychovat a davat pozor na malicke.....a docent urobi podla mna vsetko aby to tak bolo 🙂

tinka9075
3. sep 2011

@hope2011 ja nemam problem aby som otehotnela len potom to udržat a donosit a po tych potratoch sa aj bojim zostat tehotna 😢 tak preto skusime iui nech je to pekne od začiatku a aj keby som mala 9mesiacov ležat v nemocnici nevadi hlavne že malinke bude 🙂

hope2011
3. sep 2011

@tinka9075 jasne to je uplne jasne, ze ostanes aj lezat, keby bolo treba, vsak pre male vsetko na svete, len aby bolo.....🙂 vsak uvidis ako sa oni potom k tomu vyjadria....ja myslim, ze akonahle ostanes tehu, tak nasadia vsetky mozne prostriedky na to, aby sa malicke udrzalo v tvojom pripade uricte na 100% 🙂

tinka9075
3. sep 2011

@hope2011 no to aj ja verim bože to babo bude take vytužene a vymodlene ved aj docent Tomaš mi povedal že hned pôjdem na peenku keby som mala aj ležat cely čas urobim čokolvek aby sa podarilo 🙂

noa_33
3. sep 2011

@pici presne tak. praca na mna pocka....ale na drobca uz cakat veeelmi dlho nechcem 🙂 🙂

pici
3. sep 2011

@noa_33 no vidis. priority mame :d tak uz len neprestat verit :D

pici
3. sep 2011

@sijust ano tak ideme na to pekne poporadi :D uz sa tesim...

pici
3. sep 2011

@tinka9075 urcite sa podari. si silna zena, klobuk dole pred tebou

noa_33
3. sep 2011

@pici verit neprestavam, len uz radsej nic neplanujem. nech planuju za mna ini 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinka9075
3. sep 2011

@pici dakujem musim len dufat a verit 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre