IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
17. okt 2011

@mirka2010 Mojenko, ja som ho našla najlacnejši na českej stranke, tu na SK už sa nedal i tak zohnat, vyšiel nas cca 800,- - no s tym, že mi k tomu poslali baby vak, kt som si chcela i tak kupit v hodnote 70,- a ešte velku osušku s kapuckou aj so žinkou...tak a to ma velmi potešilo 🙂 On je vlastnne taky tmavo šedo-fialkovy...Mojenko, sono dopadlo dobre, malinka je valibuk, foto sa už nedalo urobit 😔 ...ale aspon sme ju znova videli 😲 😲 😲 A ty, zlatunko, dnes je už lepšie? Ja som dnes mala taky den-bruško stale tvrdlo, až kym sme neprišli domov, malinka je zošuchnuta hrozne nizko, tak dr. nariadil ležat s poduštičkou pod zadkom, tak posluchame, no terza už je dobre 🙂 😉

apolenka6
17. okt 2011

@katy33 ja ked som tam prišla som bola laknutá a aj som zostala až do zákroku laparoskopie 😝 😕 strachopud ...no tak to je dobré,že je tam niečo nové,moderné a šnúrky na WCku nechýbajú 😨 to máš pravdu tu u nás ked ideš do nemocnice ,nemyslím priamo na oddelenie ,tak tam na WCkách je veľmi úboho priam žalostne si rada,že točku nájdeš 😠 nie ešte mydlo o tom môžme,len snívať 😖

majca55
17. okt 2011

@katy33 presne tak to je najdoležitejšie 😲 ked nebude vianočný darček tak bude novoročný ved to je to najkrajšie na svete doniesť si domov babenko 😵 😵

alibabaa
17. okt 2011

@katy33 si zlata dakujem. ano bude mi ich pichat susedka. ona je vyucena zdravotna sestra.. a ked pridu na rad gonalove pera, tak mi ich bude pichat mm. tak sme sa dohodli...dnes po tej prvej by som skonstatovala, ze by som to sama nedokazala... ☹
dnes som prisla domov a prisla na mna taka unava..kocky spominali, ze boli unavene.. ale mne sa az oci zatvarali a nevladala som ich otvorit. tak som zahajila spanie. nebudem sa trapit... a teraz som sa zobudila cikat...lebo sa snazim veela pit.. a znova ma lame.. ja to asi cele prespim 😅

majca55
17. okt 2011

@alibabaa aspon ti to rýchlo ujde 😀 😀 takže si už začala?držím palce 😵

alibabaa
17. okt 2011

@majca55 dakujem pekne 🙂 za palceky.... zacala som uz dnes, lebo som mala take pocity ako ked prichadza mrcha. tak som to nenechala teticke nahode... zavolala som do GF a oni ze mam teda dobehnut a oni mi ukazu ako... takze ani neviem ako a uz sa v tom kolotoci veziem... ach jo...

majca55
17. okt 2011

@alibabaa a na vianoce si už tehulka jupíí 😵 kludne spi kolko sa ti bude chcieť 😵

alibabaa
17. okt 2011

@majca55 to je skvele aka podpora tu je 🙂 velmi sa z toho tesim... a dokonca aj mm mi pred chvilou volal ze ci pijem 🙂 jaaaaaj ze si mam dat frtana aby som ho mohla zapit 🙂
nie diphereline mi bude pichat susedka a gonalove pera mm. luveris necham na sestricku v GF 🙂 ja by som toho nebola schopna... a dnes sa mi to aj potvrdilo...

no nic kocky idem spat... zasa mam oci na sparatkach... tak "na dobru noc, macko z plysu spieva vam, volaju ma macko usko"

tinasc
17. okt 2011

@alibabaa dobrú aj Tebe, dobre sa vyspi 🙂

buba13
18. okt 2011

@tinka9075 a @cmelica dobre rano, zaciname zlou spravou ziadne dve ciarky sa nekonali. :( este idem na krv a zaciname odznova...

katy33
18. okt 2011

@buba13 To mi je luto, moja, no uvidiš ešte, ako dopadne krvička, daj vediet 😉

lenisko1
18. okt 2011

ahojte ja sa chcem spýtať, či každá z vás po iui brala niečo na udržanie plodu... lebo mne nic nedal a neviem preco :(( a kedy ste testovali na ktorý deň od iui?? ja už by som ale este je veelmi skoro dik

zubrienocka
18. okt 2011

@ketere Ahoj, ako sa máte? Rastiete? My sme už jak balooooooon 🙂. Citis uz pohyby? Ja zatial nie a tak sa na ne tesim....uz to chce nejaku odozvu 😵

zubrienocka
18. okt 2011

@zambilka ahoj Babula, ako? Naposledy sme si pisali, ked Ta nahneval ten lekarsky brigadnik. Ako to dopadlo? Dufam,ze oktober sa nepremrhal a uz sa uhniezduje bodocka 😵

buba13
18. okt 2011

@katy33 dakujem. dam vediet. uz som nervna ako to dopadlo 🙂

zambilka
18. okt 2011

@zubrienocka ahoj zlatko krááásne rastiete 🙂 ja som 11 den od iui a asi zajtra testnem 😕 neviem lebo bruško bolí jak pred menzes 😒

katy33
18. okt 2011

@lenisko1 Mojenko, to je zvlaštne, pretože každa babulka po IUI berie bud duphaston, ale viac-menej davaju utrogestan, kt. udržuje tehotenstvo, pretože zvyšuje hladinu progesteronu....a kde ti robili IUI ? 😕 Ja by som určite šla za mojim dr. nech mi niečo prepdiše 😉

tinka9075
18. okt 2011

@buba13
@cmelica no babenky dve čiarky nie sú ideme bojovat dalej

ketere
18. okt 2011

@zubrienocka Ahoj moja... necítim ešte nič.... 😒 až mi to je divné, všetky v téme marcovčatká v mojom tt už cítia a ja nič... 😒 no ale teda nie všetci, ty nie 😉 naši si pekne lebedia 😀 A reastieme, všetko mám v zadku... už mám zadok pomaly ako skriňu.. strašnéé.. no ale čo už, hlavne nech je krpcovi dobre.. koľko ste pribrali? kedy idete do poradne a na morfologiu? mY ideme do poradne na budúci týždeň a na morfo 2.11, tak sa veľmi teším 🙂 🙂

ketere
18. okt 2011

@zambilka Ahoj zlatko, tak prajem zajtra veľa šťastia pri testovaní... Daj vedieť potom, čo tá vaša fazuľka 😀

buba13
18. okt 2011

@tinka9075 joooj, ale ideme dalej. bude dobre 😉

buba13
18. okt 2011

@tinka9075 @cmelica @katy33 tak uz mi volali. Nie som tehotna 😢

tinka9075
18. okt 2011

@buba13 ja chcem íst hned na další cyklus a ked sa nepodarí skúsime ešte ivf už sme mali z mužom o tom debatu tak uvidíme ja idem na krv vo štvrtok k svojmu dokimu dnes tam nebol a zajtra ma dovolenku

ursula5
18. okt 2011

@buba13 škoda, je mi ľúto ale hore hlavu nevzdávaj sa bojuj ďalej 😎

buba13
18. okt 2011

@ursula5 dakujem. musim sa zresentnut a hadam bude lepsie. vsetkym sa to raz podari, ale kedy. som sa tesila, ze budeme mat julove babo ako som ja...

ursula5
18. okt 2011

@buba13 no ja som sa tiež tešila, že na prázdniny budem doma 😒 no nič sa nedá robiť, urob reset a pokračuj ďalej s úsmevom 🙂 😉

buba13
18. okt 2011

@ursula5 veru ideme dalej a aj ten usmev pride 🙂

ursula5
18. okt 2011

@buba13 super som rada, že to takto berieš, jasné trápi to prečo sa to nepodarilo ale s tým nič nezmôžeme tak hor sa do boja 😀

buba13
18. okt 2011

@ursula5 nuz je mi do revu, nehovorim, ale urcite dalej pojdem len neviem akym smerom

lenisko1
18. okt 2011

@katy33 no s Splne v košiciach no tak to si ma nepotešila mozno ked pôjdem na krv a budem tehu tak mi da tak snad to dobre dopadne :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre