IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
7. nov 2011

@tinka9075 no ty spachtosko...to je z tej nudy doma 🙂 🙂 ja mam mm doma,ma dovolenku tak neni kedy spat 🙂 kukame telku a kecame o sto sest 😀 dnes uz dobre trosku sem tam citim pobolievanie,ale to uz neni nic 🙂 PN vypisana a aj vychadzky mam 🙂 🙂
inac co porabas doma okrem spanku???

apolenka6
7. nov 2011

@sijust ahoj drahá ako sa máš,čo porábaš 😕 už si tu menej

cmelica
7. nov 2011

@apolenka6 no tiez to je zahada,ze zrazu boli 4 a podla mna aj krasne 🙂 🙂 🙂 sice 2 mensie ,ale hlavne je ze nebola cysta co zakazdym doteraz bola 😕
brala som od 3DC do 7DC po 2x1....teda to si mala riadne davky 😨 a nebolo ti zle z tolkych hormonov???

tinka9075
7. nov 2011

@apolenka6 keby si mala pravdu ale teraz tomu verím že sa podarilo ved to bolo naplánované ako hodinky 🙂

tinka9075
7. nov 2011

@cmelica teraz nič mám odychovat tak odychujem ale idem aj von lebo by ma doma trafilo a muž je v robote tak som sama ešte že ste tu vy babenky 🙂

apolenka6
7. nov 2011

@cmelica nie nebolo,iné mi nezostávalo ked chceli viacej vajok 😕 ale ved kočky tak tiež užívali a dokonca až 4xza deň na vlastú päsť..mne to dr napísal 😀

apolenka6
7. nov 2011

@tinka9075 určite to tak bude!!!!presne a včas!!!! 🙂 🙂 🙂

walta
7. nov 2011

@apolenka6 ano, kasel je svinska vec... ja sa neviem z toho dostat... len dufam, ze moja mala je ok, ze nedostane "otras mozgu" z toho, ako sa natriasam od kasla

tinka9075
7. nov 2011

@apolenka6 dakujem ved na testovanie mám ešte času dost 🙂

walta
7. nov 2011

@tinasc ahojky... ano, stodal uzivam, aj cibulu zaliatu medom, snaaad to uz zaberie.... heeeeeeeeeeelp

walta
7. nov 2011

@cmelica ano, davam si to tak, a dakujem ... snad mi to prejde

apolenka6
7. nov 2011

@walta neboj nedostane otras mozgu 😀 že malá ako je to dobré ked už viete pohlavie a aj meno už máte? no ja ked som bola po IUI som mala ten kašel a niekedy až záchvat som dostala 😒 a zrovna som bola po tom tehotná a neviem či ten kašel nemal za následok koniec,vieš je na úplnom začiatku aby bola žena zdravá ☹

walta
7. nov 2011

@alibabaa ahoj, gratulujem k embryjkam.. len tak dalej... supeer, drzim palce silno

apolenka6
7. nov 2011

@tinka9075 tak času máš dosť 😀 a čo nevydržíš do krvi 😕

cmelica
7. nov 2011

@tinka9075 ja som taka rada tym vychadzkam 🙂 🙂 🙂 ja budem sama od stredy 😖 mm ma nocnu tak doobeda navarim a budem tu zavesena az ho nebudim 🙂 prska ta este nebolia??

cmelica
7. nov 2011

@walta tfuj tfuj az to pomoze 🙂 🙂 a co viem nemali by sa pit ovocne caje,ze drazdia hrdlo ...drzkaj sa 🙂

lenisko1
7. nov 2011

ahojte ja zatra idem na prvý ultrazvuk... dufam, že povie že je tam kde ma byť a ze pekne rastie naša bodka hehe 🙂 ani neviem čo tam vlastne už bude vidno 🙂

tinasc
7. nov 2011

@walta ach moja, akurát v tehu musíš byť taká chorá... no snáď sa rýchlo vyzdravieš 🙂

cmelica
7. nov 2011

@apolenka6 no to su teda davky...ja som nikdy nemala viac ako 2 tabl.denne 🤐
myslim si ze teraz dost pomohol aj caj gynastan,psychika a tak vsetko........

walta
7. nov 2011

@apolenka6 no, mame dievcatko nase zlate... ale meno zatial este nie je vymyslene, resp. vybrane... vidim, ze kasel v tehu nie je ziadna sranda

cmelica
7. nov 2011

@lenisko1 jee tak to poriadne kukaj na monitor az tu fazulku zbadas 🙂 🙂 🙂

tinasc
7. nov 2011

@walta neboj sa malá nedostane otras mozgu, tá je dobre chránená vnútri v brušku 🙂

lenisko1
7. nov 2011

@cmelica normalne sa teším... snad povie len dobre správy.. 🙂

tinka9075
7. nov 2011

@cmelica vychádzky sú dobrá vec ja ich skoro každý den využívam no prska nebolia zatial tak uvidíme ako to bude dalej 🙂

tinka9075
7. nov 2011

@apolenka6 no to mám času habadej ako sa hovorí ja mám na 14den testovat tak uvidím ešte si budem musiet kúpit ten správny test 🙂

cmelica
7. nov 2011

@lenisko1 urcite to budu tie naj naj 🙂 🙂

cmelica
7. nov 2011

@tinka9075 som zvedava kedy to pride a ci vobec...my sme dnes zistili s mm ,ze mam doma 3 tehu testy 😀 co s nimi? hehe 😀 😀 😀 ako sa poznam ocikam vsetky 🙂

tinka9075
7. nov 2011

@cmelica no ja som na tom lepšie ja nemám zatial kúpený ani jeden ja to kupujem na poslednú chvílu 😀 😀

cmelica
7. nov 2011

@tinka9075 ja som si ich objednavala aj s ovu testami a tak niak my tehu ostali,cim to asi je??? 😀 😀

tinka9075
7. nov 2011

@cmelica tak otestuješ všetky a budeš sa vytešovat z dvoch krásnych čiaročiek 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre