IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
11. dec 2011

@apolenka6 ja viem 😀 naša sa veru riadne dožadovala príchodu na svet 😉

tinasc
11. dec 2011

no babulky idem pozerať film, tak sa tu majte pekne 🙂

mirka2010
11. dec 2011

@apolenka6 tak to som stastnaaaaaaaaaaaa, ze ste volali spolu a ze su spokojnucke....a hlavne, ze je vsetko v poriadku...a musi im byt super, ked maju VIP izbicku...joooj, keby som aj ja tak mohla byt s mojim manzelom, ale my nebudeme mat na to korunky...ale nevadi, vsak sa nas domka docka....🙂 a malicka mala pupocnu snuru okolo krku??? a to ako??? joooj, ako sa toto stane...ale hlavne ze su v poriadku...som stastna, ze o nich nieco vieme....a ty si zlata, ze si nam to dala vediet....a inak, krasne jej to islo....ani nie od vecera do rana...a malicka bola na svete...uzasne 🙂

smoulincek
11. dec 2011

Ahojte, neviete mi nahodou niektora poradit kolko mesiacov po neuspesnom uiu mozem ist na dalsie? Stimulacia clostilbegitom... Mozem ist v dalsom cykle hned? Chodim do heliosu martin.

tinka9075
11. dec 2011

@mirka2010 ja som ju mala v poriadku lebo pred odberom ti berú krv a vyšetrujú všetko možné ale ked som bola naposledy už vtedy mi povedali že málo farbiva a zlú zrážanlivost a to mi nakoniec zistili aj v centre a ešte niečo tak ked budem tehotná tak si budem pichat injekcie ale nevadí 😉 😉

mirka2010
11. dec 2011

@tinasc 🙂 ved ano...ale obavy ma urcite kazda jedna rodicka...a hlavne prvorodicka, ked nevie...co bude....tuk, tuk, tuk...ze vsetko bude ok 🙂

tinka9075
11. dec 2011

@smoulincek ahoj ja som bola hned v dalšom cykle 🙂 🙂

apolenka6
11. dec 2011

@dasaa
@tinka9075 @cmelica @majca55 aj ja som pred rokom bola taká závislačka ako vy 😀 chodím sem každý deň ale až som svoju závislosť skrotla a to prišlo aj samo ked sa nedarí a nedarí.....ale to nepíšem aby ste ma ľutovali ,to je realita ,to moje 4 IUI teraz bola taká bodka za snžilkovanm,musím ,len čakať v zázrak a IVF nechcem.....

mirka2010
11. dec 2011

@tinka9075 tak vidis...od darovania...este aj pichat si budes pocas tehu...ale nevadi...vsak vydrzis nejako 🙂

tinasc
11. dec 2011

@mirka2010 neboj sa bude všetko ok, však lekár si ťa postráži 🙂 aj ja som nevedela do čoho idem, rodila som 12 hodín od prvých bolestí... mne to tak dobre nešlo ako Katke 🙂

tinka9075
11. dec 2011

@apolenka6 neboj zázrak sa bude konat a ty budeš mat bábo uvidíš 🙂 mna tiež len posielali na ivf a teraz docent v Blave zistil že ivf nie je treba a otehotniem aj po iui treba verit a zostaneš tehotná kedy to budeš najmenej čakat 🙂 🙂

apolenka6
11. dec 2011

@smoulincek aj ja som išla hned další cyklus a 3x za sebou 🙂

smoulincek
11. dec 2011

@tinka9075 a bola si tiez v heliose? Ja som bola teray na 1iui ale ešte som nemala test len menzes som uy dosttala. V utorok 3DC mam ist na test, tak mi da hned v ten den uzivat tabletky?

tinka9075
11. dec 2011

@mirka2010 ja vydržím pre bábo všetko aj ked injekcíi sa bojím ale zvládnem to 🙂 🙂

dasaa
11. dec 2011

@smoulincek ahoj mozes ist hned po dalsom cykle 🙂

tinka9075
11. dec 2011

@smoulincek ja som bola v Iscare v MT ja som užívala tabletky od 3 do 7DC uvidíš čo ti povedia 🙂

dasaa
11. dec 2011

@tinka9075 ved sme zienky silne a co by sme neurobili pre babo vsak 🙂

dasaa
11. dec 2011

@tinasc ahoj a pekny vecer 😉

tinka9075
11. dec 2011

@dasaa jasné ja budem brat všetko možné len aby pomohlo 😉

smoulincek
11. dec 2011

@apolenka6 a nevadil tak casto ten clostyl? neviem aka je to silne ale su to predsa lem hormony...

smoulincek
11. dec 2011

@dasaa ob jeden alebo po najblizsej menstruacii?

apolenka6
11. dec 2011

@mirka2010 aj mna telefon potešil,nechcela som jej ja volať som nevedela či môžem....ale ked zavolala som sa moc potešila .....ešte som zabudla,že mala má pod jazykom tú žlazu zrastenú tsk jej to musia nastrihnúť ,ale aj tak sa malá prisala 😉
ja si to predstavujem tak,že ked je plodová voda tak šnúra páva okolo bábätka a ked sa voda vypustí ,tak šnúra nema kde plávať a padne a je náhoda,že okolo krku ...si tak myslí laicky

dasaa
11. dec 2011

presne ako pise @tinka9075 @apolenka6 zostanes tehotna kedy to budes najmenej caka a nebudes na to mysliet 🙂

apolenka6
11. dec 2011

@tinka9075 no ved ja by som musela už ísť na 5 IUI ....ani neviem či to robia tolko krát,no ked sa mi 2 pokus podaril tak zmysel to určite má....ale teraz nie a vôbec neviem či ešte IUI bude,no IVF nie,to bude posledná možnosť niekedy ked už budem zúfalá a rôčky pribúdať ,snád sa to nestane a bude to aj bez toho! 🙄

dasaa
11. dec 2011

@smoulincek ak si bola teraz a uz si dostala menzes tak uz mozes ist po tom menzese.Ale menzes si uz dostala vsak a na krv si nebola ?

cmelica
11. dec 2011

@dasaa ahojkyyyyyyyyy!!!tak uz som tu !!boli sme v Ziline na kavicku a trosku popozerat obchodiky 🙂 🙂
ako sa tu mate koceny??
@dasaa
@tinka9075

tinka9075
11. dec 2011

@dasaa júj ja jej to velmi prajem 🙂 🙂

apolenka6
11. dec 2011

@smoulincek no 3 mesiace sa môže brať ...ja som ho brala dokonca pol roka v kuse....čo si poradíme ked musíme hormony brať ,ale má to svoj dôvod

dasaa
11. dec 2011

@cmelica jeeeeeej konecneeee si tuuuuuuuuuuuuuu 🙂 no ja sa mam dobre som prejedena a myslum si ze mi zachvilku praskne brucho 😀 😀 😀 😀 😀

apolenka6
11. dec 2011

@dasaa veru ked sme zdraví ,tak máme možnosť aj prirodzene otehotnieť.....

Tak dievčatá dobrú noc idem ja telku pozerať .pekný večer ešte prajem!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre