IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
2. jan 2013

@tinka9075 neboj urcite bude vsetko v poriadku 🙂

dasaa
2. jan 2013

babenky @kostickabonnie @apolenka6 urcite vsetky vvysledky dopadnu dobre a vase deturence budu zdravucke 🙂Pekne idete postupne v januari 😀

tinka9075
2. jan 2013

@dasaa ja viem snažím sa tak mysliet len ten strach tam bude stále do konca tehu 😒 😒

dasaa
2. jan 2013

@tinka9075 neboj povedz ze ziadny strach nie je lebo vsetko dobre dopadne cele tehotenstvo.Nezabudaj ze drobcekovia to citia

tinka9075
2. jan 2013

@dasaa ja sa už teším na to sono a možno nám povie čo skrývajú medzi nožičkami zatial sa smejeme z mužom že to máme podelané on chce dievča ja chlapca tak uvidíme čím nás prekvapia 🙂 🙂 a sono mi budú robit hodinu pri dvojkách no nejako vydržím 🙂 🙂 🙂

apolenka6
2. jan 2013

@dasaa podľa veku ideme od najstaršej po najmladšiu 😀

mirka2010
2. jan 2013

@tinasc tak to je naozaj zvlastne,ze aj by chcel spinkat a nespi...ach, tieto nase deticky...nas maly ma uz treti den strasne vysoke teploty, vobec nic ine mu okrem toho nie je, boli sme aj u dr, robila mu crp, ma to v poriadku, tak nema ani atb...ale tak mi ho je luto, je to velmi tazke, ked sa mu neda nijako pomoct a on len cely den placka, knucka, tulka sa...ach, boli ma srdce z toho ☹

kostickabonnie
2. jan 2013

@mirka2010 akurat včera som rozmýšľala, že aké to je hnusné, keď dospelého bolí hrdlo alebo hlava, alebo má teplotu, a čo tie malinké, keď nám ani nevedia povedať, čo im je ☹ prajem maroškovi rýchle uzdravenie, nech sa znova usmievka 🙂

cmelica
3. jan 2013

@apolenka6 @tinka9075 @kostickabonnie jee kocky tehulky ak vam tie tt pribudaju 🙂 sak to sa neda ani stihat citat co tu vy vsetko popisete... ako sa mate??? a co drobcekovia?, co vas teraz caka??? idete na krvicku??? nebojkajte sa vsetko bude uplne v poriadku a budete si tehu vychutnavat nadalej 🙂 pohladkajte za nas bruska a este raz vsetko dobre v Novom roku 🙂

cmelica
3. jan 2013

@mirka2010 juuu moje zalticka ahojte! coze sa to Maroskovi zas prihodilo??? teplotky ? viem si predstavit ako vam je ked ho vidite takehoto .. to je strasne ked su chori a nevieme im pomoct. nebude to mat zo zubkov???
my sme este chori neboli,ale urcite nas to raz caka a uz teraz mam z toho hruzu ☹ 😒
juj Branko ma teraz take uplackane obdobie... Bebu sme vymenili za Sunar a snazime sa kombinovat UM s MM.je to sice tazke,ale kojit uplne nechcem prestat.a uz si vymysla aj sam kedy co...nek nechce cucat musime rtychlo zarobit UM bo tak strasne place ☹ aj si strasne zuzle hned po papani pasticky,ze potom len grcka... grackal aj marosko?? niekedy si vygrcne len raz a niekedy aj na 5 x,ci uz je to po UM alebo po kojeni...v pondelok ideme do poradne tak som zvedava co povie dr.ak by sa to zhorsilo som rozhodnuta ist uz zajtra.aj si myslim,ze uz to budu aj zubky,no ze by tak zavcasu?inac by uz len sedkal... treba sa mu maximalne venovat.najradsej sa nosi na rukach...ako nahle mu podame prsteku v tu ranusa zdviha a hned hlavicka na TV.to bude iny maniak 😎
Drzkajte sa nam a Maroskovi prajeme skore uzdravenie 🙂
a este sa pochvalime v sobotu mal Branusko velku slavnost Krstu 🙂

cmelica
3. jan 2013

@dasaa @buba13 @walta @sijust @adikasala a vy kocky ako sa mate??? a co deticky?? akoste silvestrovali???
pozdravujeme vaaaaaaaaas 🙂

cmelica
3. jan 2013

@alibabaa a ty kocka ako sa mas??? brusinko pekne rastie?? uz aj vykuka??? pohladkaj drobceka 🙂

adikasala
3. jan 2013

@cmelica ahojky mame sa ok silvestrovali sme vyborne boli sme u znamych bolo nas tam asi 30 tak si vies predstavit takze teraz dospavame aj s vaentinkou ved toho moc nenaspala 🙂 a dnes ma caka dost pestri den rano popratat upict kolac ist do obchodu a pobede ma cakaju dve navstevy,,,,tak mam to rusne 🙂 ale sa nestazujem pride mi kamoska co bola na svk a donesie mi dobroty od nasich 🙂 a mm tety pridu pozriet valentinku donesu jej jeziska este 🙂

adikasala
3. jan 2013

@mirka2010 nebudu to zubky? asi tie stolickove su take bolestive a vedia takto potrapit,,,drzkajte sa nech mu to cim skor ustupi 🙂

alibabaa
3. jan 2013

@cmelica ahojcek, brusko uz vykuka 🙂 stale ho okukavam ked sa ocitnem pri zrkadle 😀 😀 😀 zatial mam navyse 1kg, som zvedava ako to pojde dalej. dnes rano som si oprskala dlan olejom.. a moja mama ze: aj ty krstis, tak ako ja tvoju sestru ? nie nadarmo sme rodina 😀

apolenka6
3. jan 2013

Ahojte! hodila som do albumu naše brucho 😝

apolenka6
3. jan 2013

@cmelica bruško hladkám ..čakám nás sono v budúci piatok tak som zvedavá ,lebo naposledy mám zvesti o bábu 19.12. tak som zvedavá či sme v poriadku 🙂

apolenka6
3. jan 2013

@mirka2010 to ma mrzí,že Maroško je choručký ☹ nech sa skoro uzdraví !!!

apolenka6
3. jan 2013

@alibabaa Ahoj! tak bruško vykúka aj mne a + sviatky do toho 😀 😝 šak budem jak slonica ,ale mne to nevadí 🙂 🙂 🙂

apolenka6
3. jan 2013

@adikasala to musel byť silvester 30ľudí ! 😨 😨 ale zas bola zábava ,nie? my sme boli u brata všetci popíjali vínko ja nič a ráno mňa bolela hlava ako po opici 😀 som sa nadýchala od mm a spolku 😀 😀

apolenka6
3. jan 2013

@sijust slniečka moje krásne ako sa mi máte? 😅 čo zúbky už sa tlačia 😕 ako ste silvestrovali ?

apolenka6
3. jan 2013

@dadax84 ahoj tehuľka! a ty si sa kde stratila ? ako sa máš? verím,že ste v poriadku 😉

tinasc
3. jan 2013

@apolenka6
@kostickabonnie veru stalo, ale na to som už zabudla, verila som si a išla som ďalej, veru je to kruté, keď vidíte na teste konečne // a 12 týždňov sa človek teší a potom sa dozvie zdrvujúcu správu ☹ no ale podarilo sa, takže je to už zabudnuté, iba niekedy ma to napadne, keby bolo keby... ale tento drobec ma tak zamestnáva, že nemám čas na nič 🙂 nemyslite na nič zlé a nič sa nestane 🙂

tinasc
3. jan 2013

@apolenka6 to ti brala krv 5 ampuliek na krvný obraz, všetky infekčné choroby a toxoplazmózu toto sa zvykne robiť na začiatku tehu, potom až niekedy neskôr, neviem presne kedy sa robia AFP testy, krv sa potom berie aj pribežne 🙂

tinasc
3. jan 2013

@mirka2010 juj tak to je mrzuté aj vy máte trampoty... veru Luky robí cirkus a vidím, že je unavený, ale spí asi len 20 min. a potom je hore a nie a nie už zaspať a tak dookola, zase reve, že je unavený a ja len behá okolo neho, no mladý pán si už odmalička cvičí mamičku 🙂

apolenka6
3. jan 2013

@tinasc dakujem za informácie teraz som múdrejšia ,ale hlavná vec ,že odbery mi spravili 😕 v 12tt mi budú zas brať krv a to si už zapamätám 😀
viem ,že tebe ked to oznámili už si bola vo vyššiom mesiaci tehu 12tt a bábo už dávnejšie nežilo ak si to dobre pamätám ,dr. si to nevšimol či sa mýlim 😨 ale teraz máte Lukáška a je dobre 😉

tinasc
3. jan 2013

@cmelica ono to kľudne môžu byť aj zúbky, veď trvá aj niekoľko mesiacov, kým sa prerežú... aj náš si cucá pästičky, ale nie je to od toho, že by bol hladný alebo zuby... niekedy si pichne prsty do hrdla, potom ho napína... no sranda preveliká 😒 a my sme takto o mliečko prišli, že nechcel cucať, tak som odsávala a odsávala a po dvoch mesiacoch... no škoda hovoriť... ak môžeš tak určite ešte dojči, veď to je najlepšie... držím palce 🙂

tinasc
3. jan 2013

@apolenka6 hej bola som už v 12tt a dokymu sa stále niečo nezdalo, vždy tvrdil, že bábo je živé, ale vždy mi povedal, že mám prísť o týždeň a potom už padol verdikt... no bolo mi hrozne... ale je to už za mnou 🙂 a ty sa takýmito vecami vôbec nezaoberaj...

apolenka6
3. jan 2013

@tinasc nie ja sa tým nezaoberám,žiaľ stávajú sa aj takéto osudy ...ale strašne silno moc myslím pozitívne a ked ma niečo napadne tak to hned zaženiem a strach budem mať vždy 😉 všetko dobre dopadne verím v to a hotovo!!!
a čo Lukáško spí či štrajkuje?

mirka2010
3. jan 2013

@kostickabonnie dakujeme velmi pekne,veru je to strasne...hlavne ked vobec nevies ako mu mas pomoct...a najhorsie je, ked je na mne uplne nalepeny, ani pohnut na centimeter od neho a len placka a knucka, ako mu je zle ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre