IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
10. aug 2012

@sijust dakujem ved hladkám a prihováram sa už od vkladu tak verím že ma babulky nesklamú 😉 😉

mariankach
10. aug 2012

@tinka9075 mala inspiracia, mam doma plavčeka 🙂

tinka9075
10. aug 2012

@mariankach krásnučká je zlatunká aj ja už chcem bábetko verím že sa to už podaríííí 🙂 🙂 🙂

apolenka6
10. aug 2012

Ahojte dievčatá! tak sa hlásim po dovolenke 🙂 už sme doma v noci sme prišli a dnes som vybalovala ,prala,varila 😝 ešte som nestihla všetko prečítať ako sa máte a čo nové 😵

dasaa
10. aug 2012

@cmelica Ahoj moja co to co to citam.Tak ako pisu babenky dohovaraj mu nech este vydrzi a my aj verime ze Branusko vydrzi a pocka si na krasny tt ako ma.Budeme na vas mysliet a drzte sa.Pohladkaj za mna drobceka 🙂

dasaa
10. aug 2012

@mariankach jeeej aka zlatucka je 🙂

dasaa
10. aug 2012

@apolenka6 ahoj my sa mame dobre ucime sa stale co sa tyka malej.Pondelko ideme s malou na kontrolu tak uvidime co nam povie doktorka.Ale ty sa pochval ako bolo na dovolenke?

walta
10. aug 2012

@mirka2010 ahojky... mala uz zabudla, co jej robili, pliecko vyzera pekne, snad sa rychlo zahoji... a gratulujem k vyrociu 😉 😉 😉

apolenka6
10. aug 2012

@dasaa Pozerala som v rýchlosti fotky malej je krásna bambuľka 😵 🙂 ešte sa spamätávam že som už doma 😠 😀 bolo super teplo 😝 ako inak v Egypte teploty vyše 40 a nič som nemusela robiť,len oddychovať ,jesť 🤐 ..správna dovolenka ..
a teraz v piatok ideme na prvú konzultáciu na IVF 🙂
inak neskôr pridám fotky 😉

walta
10. aug 2012

@cmelica ahoj moja..... drz sa a verim, ze oktober to isti 🙂 myslim na teba

majca55
10. aug 2012

@cmelica zlatko moje držkajte sa mi obaja myslim na vas cmuky 😵

majca55
10. aug 2012

@tinka9075 držim palce až je v pondelok krasne HCG tfuj tfuj 😵 😵 😵

majca55
10. aug 2012

@apolenka6 ahoj moja vitaj opať doma dufam,že ste sa mali dobre 😵

mariankach
11. aug 2012

@dasaa uz potapame, je plavec, takze sme preskocili 2 kurziky a rovno robime tazsie veci. 🙂

apolenka6
11. aug 2012

@cmelica Ahoj moja! no teda ty si v nemocnici?? ☹ 🙄 verím,že budete v poriadku a Braňuško si počká u maminky 😉 len sa pekne držte !!!!! myslíme na vás 🙂

apolenka6
11. aug 2012

@tinka9075 ahoj! ako si dopdla? nečítala som ešte všetko do zadu 😕 😕 určite máš fazuľky v brušku !!! držím palce 🙂

ursula5
11. aug 2012

Ahojte všetky, nejdem Vás menovať aby som náhodou na niekoho nezabudla 😉
Tak už sme doma z pôrodnice, v nedeľu o 5.30 mi odtiekla plodová voda takže sme nasadli do tátoša a hajde do Martina 🙂 maličký sa narodil až 6.8.2012 o 4.45 hod. po dlhom čase, nechcela som sa otvárať o jednej som si dala pichnúť epidurálku, lebo som už nevládala, trošku som si pospala a potom to prišlo už tak samo 😀 bolo to ťažké, ale manžel ma podporoval a veľmi mi to pomohlo, že tam bol 😉
Jarko vážil 3440g a meral 52 cm, prikladám foto aj s jeho veľkými bráškami, tí sú z neho unesení a sú radi, že sme včera dorazili domov lebo dnes odchádzajú na dovolenku 😉

ursula5
11. aug 2012

@mirka2010 ahoj Mirka, ako zistím či mám dosť mliečka pre malého, prsia nemám vôbec až tak veľa naliaté, zatiaľ si cucká, cez deň je to tak v pohode prikladám keď vidím, že hľadá ale včera ako sme prišli podvečer bol nervózny pregrckával natrávené mliečko a prsia som mala úplne ľahučké, tak dúfam, že mu bude stíhať mliečko, daj mi nejaké rady
ďakujem

mariankach
11. aug 2012

@ursula5 cauko, prikladaj tak casto, ako sa len da - aj kazdu pol hodinku a ono sa bude tvorit, len prsniky potrebuju stimuly. Na mliecko mne pomohla hoodne Vinea - biela. Drz sa a maly je naadhernyyy 🙂))).

mirka2010
11. aug 2012

@tinka9075 tak ako zlaticko??? ake su ciarocky???

mirka2010
11. aug 2012

@ursula5 ahoj zlaticko...v prvom rade este raz mooooooc gratulujem...Jarinko je tak nadherny....uzasne krasne babatko...🙂 a aj braskovia su velki fesaci 🙂 takze porod bol tazky??? no vsak ktory je lahky??? ale zvladla si to bez cisarskeho, takze si sikulka...parada 🙂🙂🙂 ja som prve dni mala tiez prsia nie moc naliate...ale potom sa to rozbehlo tak, ze sa mi robili az hrce a maly musel cucat a cucat, aby som nedostala zapal...urcite co by pomohlo je odsavanie...neviem aku mas odsavacku, ale ja mam manualnu ale v podstate je to jedno...takze skus odsavat aspon kazde dve hodinky, po troska, nech sa ti laktacia tvori co najviac...a maleho si prikladaj tiez v nejakych casovych intervaloch...ako casto ti chce papat a ako je to v noci????´tiez posli manzela do lekarne nech ti kupi homeopatika na tvorbu mliecka, mozno ti pomozu, neviem ako reagujes na homeopatiu, ale mozno ti to pomoze...a hlavne vela pi...straaaasne moc....ziadne bublinove vody, len bud cistu vodu, alebo ja som riedila dzusiky, malicko dzusu a vela vody...neviem, ci caj pre kojace mamicky je vhodny, ja som ho nikdy nepila a ani moja dr ho neodporucala, ze moze sposobovat u babatka koliky....takze moja zlata drzkam palce a uzivaj si to krasne nevinne, spokojnucke babatko 🙂🙂🙂

mirka2010
11. aug 2012

@walta dakujeme velmi pekne...a som veeeelmi rada, ze malickej je dobre...ako sa inak mate??? co ta vasa sikulka uz dokaze??? 🙂

mirka2010
11. aug 2012

@apolenka6 ahojkyyyy, tak ako boloooo??? oddychli ste si??? juuuj, my sme boli v Egypte pre 2 rokmi, bola to nasa najlepsia dovolenka...parada....tak mate vela energie...co teda bude dalej?

mirka2010
11. aug 2012

@mariankach kraaaaasne, naozaj kraaaaasne fotky 🙂 malicka je tam uzasnaaaa 🙂

mirka2010
11. aug 2012

@majca55 ahojkyyyy a ty sa nam ako mas??? co nove Majinka?

mariankach
11. aug 2012

@mirka2010 je sikovna 🙂)) len skoda, ze ta pani konci, takze asi budeme musiet ist do ZA..ale vsak uvidime 🙂.

mirka2010
11. aug 2012

@mariankach no u nas je plavanie ale je to priserne drahe...urcite chcem ist aj my...kolko to stoji v ZA, alebo tam kde ste chodili???

mariankach
11. aug 2012

@ursula5 @mirka2010 - Mirka kraasne si to napisala 🙂 presne tak. Co sa tyka tych cajov, tiez mi ich na zaciatku lekarka neodporucala, az tak od 3.m. babenka 🙂. Ale tie vody veru presne ako pises, ziadne bublinky, ja som si aj Vineu vyhrkavala.

mirka2010
11. aug 2012

@mariankach dakujeeem 🙂🙂🙂 ja doteraz ziadne bublinky nepijem...aj kvoli mliecku, aj kvoli hrdlu, ved to s tymito zmenami pocasia to by mohlo byt aj tak na chorobu...skoda ze je tak skaredo...tak by som isla von...strasne sa ochladilo, ved toto je priserne...esteze vy idete do teplucka, aj ja chceeeeem 😎 😎 😎 😎 😎

tinka9075
11. aug 2012

@mirka2010 ahoj Mirka robila som si test a druhá čiarka je už lepšie vidiet tak snád bude lepšie ešte trošku krvácam tak uvidím ako to všetko dopadne 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre