IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
11. mar 2011

@katy33
@kaaaty som rada,že ste sa obe našli a môžete si vymeniť skúsenosti ked to máte rovnaké- injekcie ,spriaznené pichačky 🙂

apolenka6
11. mar 2011

@ludinka holky ti už napísali čo sa užíva po IUI neboj v Heliose si v dobrých rukách chodí nás tam viacej 🙂

jerryjanka
11. mar 2011

@fomarik ahoj zlatičko - teda krasny tyžden ti už svieti - wow - to mi len pripomina ako ten čas strašne letí. ja nebyť po sekcii tak už by som uvažovala o druhom 😅

jalanecek
12. mar 2011

@petuska123 ahojky mojko prajem krasne ranko ja som mala jeden dominantny folikul a ano mala som uz prasknuty m,am taky pocit ze praskol den pred iui vecer ..a ty jsi mala prasknute foplikuli??

jalanecek
12. mar 2011

@walta toverim kazdej z nas ktora tuzi po babetku to stoji za vsetko a verim tomu,ze kazdej z nas sa to raz podari a budeme sa moc smiat s radosti nasho babetka mooocinky sa na to tesim...

jalanecek
12. mar 2011

@apolenka6 ahojky prajem krasne ranko vcera ma zasa popichovalo v podbrusku a dnes citim ako keby som mala dostat menze take cudne bpolesti ako pri mrche ale to je asi normalne musime to vydrzat a vsetko bude v poriadku..

fomarik
12. mar 2011

@jerryjanka Moja zlatá....veru, letí to. Ved aj vaša Januľka už bude mať dva mesiačiky. No teda,..... tak tebe sa tehulkovanie skutočne zapáčilo, teda byť mamičkou je nádherné. Bude aj surodenec 😉 Asi ped dvomi dnami som si čítala naše IP, ked sme ešte boli v teme grafy a o IUI sme ešte ani len neuvažovali. Ešte 6 dní a sme v piatom mesiaci, uff. Už aby bol august, už si chcem babatenko privinúť k sebe. MM môže aspon bozkávať bruško, ale ja nie 😠

zuzancek22
12. mar 2011

@aby našli sme krásnu postel, takže mam zase niečo načo sa budem tešiť, a čítala som tvoj príspevok a iba som kukala 8 vajok , tak to je super, už teraz držím pršteky, !!!! ty mi to teraz predvedieš ako to ide a ja pojdem v tvojich šlapajách. 😀

zuzancek22
12. mar 2011

@apolenka6 no víletík bol super, len drahý musel ist večer do práce 😠 , tak sme stihli iba nitru, chcela som ist pozrieť aj do obchodov do BA, ale nevadí nabudúce, a odkial som ? kusok od Nového Mesta nad Váhom.

aby
12. mar 2011

@apolenka6 vieš čo stále sme boli v tom že dve ale teraz sme na vážkach 😒 lebo nás oboznámila s tým, že aj ked sa uhniezdia dve tak je väčšie riziko predčasného pôrodu alebo aj potratu tak neviem 😒
@zuzancek22 supiš aj my budeme musieť poriešiť postel no to až keď sa budeme sťahovať 😀 😀 😀
aspoň si prišla na iné myšlienky 😉
@fomarik tak som to počítala včera večer že baby budete mať predčasný vianočný darček jeeee a budete traja 😉 😀

Inak nieje mi nejak dobre 😖

petuska123
12. mar 2011

@jalanecek nie v den IUI neboli prasknute

jalanecek
12. mar 2011

@petuska123 moj bol prasknuty takze uz putoval a cakal len na spermiky tak to povedal pan docent..

katy33
12. mar 2011

Achojte cicušky moje.....ja mam dnes den volna - teda iba do tretej, potom praca, ale mam navarene, mm je preč a ja si vegetim, teda ešte si musim ist zalietat na vysavači, ale potom už len labky hore 😎 😝
Inak ms stale nikede - 7 . den po vysadeni duphastonu, takže zajtra by mala dorazit - ma to už fakt hneva, keby bola ta žiadost schvalena, už som mohla pichat 😠
@ kaaaty Veru mojenko, dalšie svetielko na konci 🙂 ...ja ti držkam palčiska, aby tie tri ti uplne stačili, nech ta už dalej netrapia a aby som mohla i teba nasledovat 😉
@apolenka6 No, zlatičko, inak s tou šefovou, asi mala zly den - ved vam mala teda vybrat, čo mate dat na tie fešandy, sto ludi-sto chuti, ved každy sme iny a každy mame rad niečo ine a ty ešte zatial nevieš predvidat, čo sa aasi jej pači, a určite to nebolol take zle 😒 V pondelok sa zastavim 😉 ....pôjdem zaniest majstrom do prace papanicu, lebo tam budu prerabat aj s mm, tak ich musim ist nakrmit 😎 😉 Nech už si domka, aspon chvilu volna si užit 😉
@fomarik Zlatičko moje - ešte len kilečko sme pribrali - no tak to ja ta určite predbehnem , to ja už v takom pokročilom tt určite budem mat aspon 7 kg navyše 😀 😎 Nebojkaj sa, všetko bude dobre - hlavne je, že fazulka rastie ako z vody a ona je spokojna 😉 A ešte par tyždnov a možno i ty si bruško pobozkaš 😀 😀 😝

jerryjanka
12. mar 2011

@fomarik no tehulkovanie sa mi moc nepáčilo mala som otrasné tehotenstvo aj pôrod ale mať dieťatko je úžasná vec. a absolvovala by som to vklude znova - aj vracanie trvajuce skoro cele tehu, aj otrasny pôrod 🙂 bohužial jazva po sekcii sa musi riadne zahojiť - takže na iui nepojdeme minimalne rok až dva a neverim že by to vyšlo prirodzene ved vieš že ja som v tom cykle brala 5 clostilov - mala 4 foliky ked to vyšlo - a to sa ujalo jedno, za ktore som vďačná.

jalanecek
12. mar 2011

ahojte kocky chcem sa vas spitat vy jste to niekomu povedali ze jste boli na iui..Napr mame alebo tak???

aby
12. mar 2011

@jalanecek no ja osobne ani nie iba že sa snažíme o baby no sa asi aj za to hanbím 😒 no vie to len svokra som jej to v hneve povedala, keď som to nevydržala 😀 no ale inak o tom nikto nevie teda tu bambulky ale to je iné 😉
Svokra mi inak dosť pomohla je biochemička 😀 😀 😀

jalanecek
12. mar 2011

@aby tak to som rada,ze ti pomohla aj ja by som jej to povedala je mi jej luto tak by chceli zo svokrom aby jsme mali babetko a stale sa pita co a ako a ja mlcim citim sa provinilo ze som jej to nepovedala

aby
12. mar 2011

@jalanecek ale len sa necíť keď budeš mať potrebu tak to povieš neboj 😉
U nás to v podstate nikoho nezaujmá s mojej strany by som povedala, že čakali že segra bude mať skôr lebo je staršia tak majú na háku no a z mm strany svokra už má hračku mm mladšia segra má baby no a to ho ani nechcela no spravodlivosť 😒

jalanecek
12. mar 2011

@aby tak to vetsinou byva ze kto nechce ma ale neboj mojko vsetko bude dobre podari sa aj nam co chceme a uz to bude skoro ja sa citim dobre po iui citim,ze sa to podarilo uz aby presli dva tyzdne urobit si testik a nech sa ukazu dve krasne ciarocky a potom do mt sa objednat mooocinky sa na to tesim....asi jej to poviem lebo mi jej jej luto ona sa stale pita a aja stale zapieram je to take hloupe ale bude lepsie ked jej to poviem..

aby
12. mar 2011

@jalanecek presne kto chce nemá kto nechce má no čo už 😒
Nám sa to podarí počky budeme tehulkovať spolu 😉 😀 Však jej to povedz nespapá ťa 😉 neboj ešte ti pomôže 😉

petuska123
12. mar 2011

@jalanecek my sme to povedali..

katy33
12. mar 2011

@jalanecek
@petuska123
@aby
no ja mam , babulky, pocit, že o nas to asi vie cely okres 🙄 ...pretože už v sept. prišla za mnou do prace jedna ,,znama,, , že z krčmy jej priniesol mm spravu, že sme boli na umelom 😕 🙄 🤐 ....a to my sme ešte len začali chodit do centra a už to tam aj vrany krakaju 😠 ...takže niekto je hlasna truba a dava info po drôte....ale ja si to nejak neberiem - ked aj za mnou niekto pride, že či mame s otehu problem - by ste neverili, ale už takych bolo za mnou kopec, tak im na rovinu odpoviem, no nezabudnem dodat, že prečo to prave ich zaujima 😕 😝 ...niektori ludia su velmi zli a tešia sa z neštastia inych - bohužial i v našom okoli je ich dost, no nezaoberam sa nimi, nech si mysli každy, čo chce 😉

aby
12. mar 2011

@katy33 ohromné len si s toho nič nerob ľudi su rôzny netreba to riešiť 😉
vieš ľudia riešia problémy keď nemaju tie svoje 😒 no docela smutné vieš slovenská nátura 😲

zuzancek22
12. mar 2011

@jalanecek nie , to že som bola na IUI som povedala len naj kamoške a švagrinej, leto tá mi pichala injekcie, a vlastne este Vám tu všetkým 😀 , ale rodičia ani svokrovci to nevedeli, lebo by ma asi este viac stresovali.

fomarik
12. mar 2011

@aby zlatko, predčasný vianočný darček? Ved príde na svet v lete. No ale ak myslíš velmi predčasný tak áno 😉
A čo ti je, ked ti je zle? Máš bolesti?

fomarik
12. mar 2011

@katy33 si 7 den po duphaatone a mrcha nikde? NO mne po duphastone na ten tretí max. štvrtý den mrcha prišla ako hodinky. Skoda tej žiadosti,Niekto má asi čas a nechápe situáciu ženy, ktorá chce otehotnieť. Hnevá ma tento systém!!! 😠 😠

fomarik
12. mar 2011

@jerryjanka fíha, to po sekcii nemožeš isť rok-dva na iui? ale prirodzene snažilkovať hádam možete, nie?...samozrejme, ak sa ti bibi zahojilo.No ty si nám grckala celé tehu a ja nič.
A čo ty vieš, možno teraz po porode to pojde ako na páse..... 😉

jalanecek
12. mar 2011

@aby ahojky to nie nespapala uyz som jej to povedala a bola rada,ze som jej to konecne povedala ona to tusila ale nepitala sa...Viete ono sa hovori,ze sa to nema nikomu povedat lebo sa to nepodari ale neveri tomu ak sa to ma stat tak sa to stane...

jalanecek
12. mar 2011

@katy33 takych ludi ktory druhym nepraju je vela ale mi si z nich predsa nebude nic robit nerobime to pre nich ale robime to pre seba a ked budeme verit,ze sa to podari tak sa to musi podarit dnesmam cely den taky pocit v podbrusku ako keby som mala ms ale to je asi normalne ci nie???

fomarik
12. mar 2011

@katy33 zlatinko, k tým blbým rečiam...nerob sis z toho ťažkú hlávku. Ked sa to prevalilo u nás, ja som začala byť na to hrdá, že chodíme do centra a náš problém riešime. Neskor som každému ja vytrúbila- s hrdosťou- že sa snažíme o mimi netradičnou cestou, Proste som bola a aj som na to pyšná! Ludia to hned začali brať inak.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre