IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
3. okt 2011

@apolenka6 skúsim a zároven aj žiadosť podám čakať už nebudem 😉

apolenka6
3. okt 2011

@alibabaa no je toho veľa,ja sa bojí,že si nezamamätám ked mi povedia čo a kedy si mám dávať 😖 už teraz panikárim
🙄 no tak to sa nabehám do CAR jedná radosť a mm bude behať so mnou hore dole ,no keby aspoň bol doma ale on je na týždňovke
tak behni ešte ku gynekologovi či si OK aj ja to tak budem musieť spraviť 😒 pre istotu..a možno si tehu!? neni možné?

apolenka6
3. okt 2011

@majca55 myslím ,že fotoblok mám nastavený pre priatelov ,ty si doteraz fotky nevidela ,či?to by som nechcela verejné

alibabaa
3. okt 2011

@apolenka6 neni mozne ☹ bola som u neho ale este pre istotu asi skocim ci to nie je nieco co by mi mohlo zrusit ivf tento mesiac... straasne verim, ze nie. a ze toho cca 18 zacnem pichat..
ano nabehate sa do centra. lebo tie kontroly su podla potreby a tusim som citala ze ja kazdy 2 den

majca55
3. okt 2011

@apolenka6 no vieščo ja som myslela že to mám tiež no už som to zmenila aj ja 🙂 kedy máš ten pohovor?

apolenka6
3. okt 2011

@alibabaa no tak neviem ako to budeme riešiť to behanie mm nemôže behať hore dole ved v práci by mu to stále netolerovali 😖 asi budem chodiť busom 😖 nemá ma kto voziť a my to máme do MT hod a pol cesty ....na krv asono sa musí chodiť iba ráno? nevieš?
neboj nebude to nič zlé možno ti ,len cievka praskla 😉 a 18 budeš pichať

apolenka6
3. okt 2011

@majca55 no to si musíš nastaviť ,nikdy nevieš kto ťa pozná a bude čítať o IVF atd čo píšeme a to nepotrebujem 😒
15.10 idem 😵

majca55
3. okt 2011

@apolenka6 tiež do heliosu?už som to nastavila 🙂 keby do dvoch dní mi prišla mrcha tak by som mohla isť na sono pred IUI 🙂

tinasc
3. okt 2011

@walta no tak nech ti dá niečo dobré čo ti pomôže... skoro sa uzdrav 🙂

tinasc
3. okt 2011

@sijust tak super, za chvíľku máš po odbere a potom aj embryjká v brušku, neboj sa budú a určite dobré 🙂

tinasc
3. okt 2011

@majca55 ach to mi je ľúto... je to kruté, ale za chvíľku sa budeš určite tešiť... a dopadne to dobre...

majca55
3. okt 2011

@tinasc dakujem moja verím tomu idem hned na druhé 🙂

apolenka6
3. okt 2011

@majca55 áno do helíka 🙂 myslela si že ked ti pride mrcha tak by si išla vtedy na sono? ja idem tam o 11 hod

tinasc
3. okt 2011

@majca55 hlavu hore... ja viem, je to ťažké, ale pôjde to... ja som si myslela, že ma to tak skoro neprejde, ale aj ja už pomaly zabúdam... a teším sa na stimulku...

sijust
3. okt 2011

@apolenka6 neboj,ani sa nenazdas a budes si pichat aj ty...dufam,ze budes mat pravdu...a budu tie vajka aspon kvalitne...zlatik,do centra sa pocas stimulky chodi dost casto...ja som za dva tyzdne bola 4krat...vzdy je krv a sono...a z TN to mame do MT dost daleko...a este aj stavat skoro musime...ja s tym nemam problem,ale mm 🤐 😀

sijust
3. okt 2011

@tinasc mojka,dufam,ze budes mat pravdu... 🙂

majca55
3. okt 2011

@apolenka6 ja že ked tak do dvoch dní mi prišla tak žačnem s clostíkom a 15.10.by som mohla mať už sono 🙂 a hned mi napíšu j žiadosť na IVF dnes som sa dohodla s dr.Krajkom 🙂 tak to by sme sa aj možno stretli 😉

sijust
3. okt 2011

@majca55 to je pochopitelne,ze si bola nervozna,ale neboj...uz som to povedala sto krat...a budem to hovorit stale...vzdy je vsetko tak,ako ma byt a ty sa tej bambulky dockas... 🙂 drzim palce...a je rozumne hned podpisat ziadost....

apolenka6
3. okt 2011

@sijust ja som Z TO a tiež to máme kus,veru ked budem PN mne by sa dobre vozilo a bude aj výlet,len mm je ešte aj preč 😝 tak neviem ako to bude 🙄 a to musím tam byť asi ráno ,čo..jáj ked ani MT nepoznám a ak pôjdem busom tak pol dňa budem hľadať Helois 😀 😖 a TN je Trnava?

@majca55 ja som to tak aj pochopila,ale pre istotu som sa spýtala ,ja som objednaná na 11 hod a ty tam budeš asi ráno

lenisko1
3. okt 2011

@cmelica dakujem pekne 🙂

apolenka6
3. okt 2011

@katy33 si tu?? 😕 😕 kukuk 🙂

majca55
3. okt 2011

@apolenka6 ráno len neviem či nebudem musieť počkať kým mi napíšu tu žiadosť či to urobí popri sone?neviem ako to chodí 😉

apolenka6
3. okt 2011

@majca55 no ved to pri sone je to asi nemožné,ide to tam ako na bežiacom páse a to by sme potom spolu čakali na schválenie..ty máš akú poisťovňu? ja by som zas okolo 15 mala dostať MS

majca55
3. okt 2011

@apolenka6 ja mám všeobecnú a ty?len dr.mi to povedal že to tak urobí tak neviem

apolenka6
3. okt 2011

@majca55 uvidíš ako bude 😉 ja dôveru

majca55
3. okt 2011

@apolenka6 neviem ktorá je lepšia 😒

apolenka6
3. okt 2011

@majca55 ani ja ,ved uvidíme ,len nech je to rýchlo 😀 a ty by si kedy chcela ísť prípadne na IVF?ešte tento rok? 😕

majca55
3. okt 2011

@apolenka6 jasne hned ako to príde ani chvílku neváham 😲 a ty?

walta
3. okt 2011

@pici ja ti drzim palce, aby ta v tomto chripkovom obdobi virus obisiel 🙂

pici
3. okt 2011

@walta urcite obide.. zazvorom ho vytlacim :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre