IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
27. sep 2012

@dasaa ahoj ja už v tatrách som zajtra idem domov 🙂 🙂

dasaa
27. sep 2012

@tinka9075 to vazne ?tak si to uzi 🙂

tinka9075
27. sep 2012

@dasaa včera som prišla tak na pár dní sa odreagovat 🙂 🙂

dasaa
27. sep 2012

@tinka9075 tak to mas pravdu 😵 tiez by som brala trosku oddych

tinka9075
27. sep 2012

@dasaa ved dones Simonku k nám ja sa naučím z bábetkom a ty si oddýchneš 🙂 🙂

dasaa
27. sep 2012

@tinka9075 🙂 zachvilku budes mat 🙂

tinka9075
27. sep 2012

@dasaa to dúfam aj ja 🙂

dasaa
27. sep 2012

@tinka9075 ake dufam verim tomu🙂 moja budem koncit este mam pracu tak zatial pa a uzi si to tam 😵

tinka9075
27. sep 2012

@dasaa ahoj pápá posielam Simonke cmuk na líčko 🙂 🙂

tinasc
27. sep 2012

@mirka2010 áno je v pohode, už aj papala, takže to vyzerá byť ok 🙂 zajtra ide do školy, však už dnes bola šidlo, takže je v poriadku 🙂 len som ju poučila, ako má zajtra jesť v škole a nepiť mlieko... ešte cez víkend trošku bude diétkovať a bude to v pohode 🙂

tinasc
27. sep 2012

@dasaa ďakujem už je dobre, aj malinký v brušku sa riadne prevaľuje, niekedy mám pocit, že mi vyvalí pupok a roztrhne kožu 🙂

ursula5
28. sep 2012

@dasaa ďakujeme za opýtaie, máme sa celkom fajn raz dobre niekedy troška horšie 😀 akosi si zvyká na ruky furt len plačká a chceme stále jesť hlavne podvečer to by bol pricucnutý furt keď zaspí dám ho preč z didi a za chvíľu je hore a zas pýta, je to veľký nenásytník 😀 😀 😀

mirka2010
28. sep 2012

@dasaa Dasenka a preco chces aj toto ockovanie? ja ti len napisem moj nazor, preco sme ho nedali...su to po prve zive virusy, toho som sa bala najviac...a po druhe, pokial babo nie je predcasne narodene, alebo s nim nebudes cestovat neviem po polke sveta, tak toto ockovanie nie je az tak potrebne...imunitu si vybuduje samo....ale to som ti napisala,co mna presvedcilo...takze to ber len ako nazor...

mirka2010
28. sep 2012

@ursula5 ahojkyyyy, joooj konecne si tu....normalne mi tu chybas...ale asi mas co robit okolo maleho, vsak? ako sa inak drzkate?

mirka2010
28. sep 2012

@tinasc tak to som rada, ze je malej uz dobre...a vlastne ako sa toto vase sidielko vola? ani neviem...

tinka9075
28. sep 2012

ˇ4aute babulky konečne som doma pri manželínovi 🙂 🙂 len sme sa trošku obišli ked on je v robote 🙂 🙂 už sa teším ked príde večer domov 🙂 🙂

adikasala
28. sep 2012

@tinka9075 ahojky tak teraz len oddych....dufam ze ta ta choroba nezmohla a si fit 🙂

kostickabonnie
28. sep 2012

čaute kočky, tak prvá injekcia pichnutá....boze, 10 minut som sa odhodlávala 😀 😀 😀 pichnutie bolo v pohode, ale ked som tlacila obsah, tak to stipalo, tak som to robila na etapy....snad tie dalsie uz budu lepsie 😉

alibabaa
28. sep 2012

@adikasala juuu ta je nadhernaaaa a tie ociskaaaa .. myslim ze si mozete pripravit flintu na frajerov 😀 😀 😀

apolenka6
28. sep 2012

@kostickabonnie šikulka si!!! to už dnes si pichala? 😨 ..ja ešte týždeň a začínam ,len lieky užívať 😎
ozaj ako dopadol zájazd? už si doma, aj mm ?

apolenka6
28. sep 2012

@mirka2010 aká bola táto noc, už ti je lepšie? keby aspoň trošíčku 😉 viem,že sa bojíš o malého....
ja som od pondelka PN 🙂

dadax84
28. sep 2012

@kostickabonnie Co??? Ty uz pichas??? To je skvele, a to fakt tekutina stipala? Mozno dalsia uz nebude stipat 😵

apolenka6
28. sep 2012

@tinasc viem si predstaviť ako ti bolo malej ľúto ☹ ja tiež neznášam vracanie brrr 😖 ale to asi nikto 😠
a čo malá dnes jej je už lepšie?

apolenka6
28. sep 2012

Inak dievčatá sedím teraz doma a pripadám si ako v MLYNE 😖 😖 obkladáme stenu v obývačke kameňom a sa vela odpiluje a všade prachu ako múky ..všetko bude treba umyť,kvety osprchovať a v každej izbe to je ...ach jo, no čo už, ked som to chcela mať peknéééé 😅
ešteže som ž doma tak si budem môcť všetko spraviť aj okná umyť ...všetko chcem spraviť do vkladu "bubáčika" 🙂 aby som potom už nemusela robiť veľkééé upratovanie ,teraz som prinútená ho spraviť 😉
ani ma tu nebaví sedieť ,hned by som všetko drhla,len majstri ešte roba 😠 tak čakám 🙄

tinasc
28. sep 2012

@apolenka6 už jej je dobre, už tu vymýšľa, takže ok... už aj papuľuje, vykrikuje, takže všetko je ako má byť 😀

apolenka6
28. sep 2012

@tinasc tak to je určite v poriadku ked papuľuje 😀 😀 ..no moc sa teda napapala a hlavne s chuti a to vtedy ľúbi zaškodiť 😝
a ty ako sa cítiš ,Lukáško kopká,že? 🙂

tinka9075
28. sep 2012

@kostickabonnie vidíš ako si to zvládla 🙂 ja som pri prvej revala ja sa injekcíj velmi bojím ale potom som to zvládla 🙂 🙂

tinka9075
28. sep 2012

@apolenka6 ty si dnes nepichala prvú injekciu? 🙂 🙂

ursula5
28. sep 2012

@mirka2010 dnes bol dobručký tak som mala čas tu byť trošku dlhšie, malého stíham v pohode ale bola som prechorená a nevládala som nič tak som len nakukla a hotovo, malý ma tiež potrápil včera sme mali veľmi zlý deň za to dnes je to úplné zlatíčko 😀 😀 😀 teraz ho má syn na kolenách tak mám chvíľku voľno 😉
trošku mám pocit, že pri tej chorobe som mala málo mliečka a papal skoro každú hodinu a plakával, dnes už pekne po 3 hodinách a večer trošku častejšie ale už nie každých 45 minút aj pekne spinkal včera len 2 hodinky inak len podriemaval 🙂 prestali sme grciavať už len trošku a maličký si začína všímať ručičky a všetko sleduje 😀 😀

a vy sa ako máte maličký už je isto riadny chlap pravda 🙂

apolenka6
28. sep 2012

@tinka9075 ahoj! 🙂 tak už si domka pri mm 🙂
nie ja prvú pichám až za 2 týždne.viem,že v každom CAR je to iné a ja mám dlhý protokol a to v našom znamená,že na 16 DC kto.je 6.10 začnem brať Proveru-lieky 2x za deň až o týždeň 13.10 začnem pichať a nadalej beriem proveru ktorú potom o pár dní vysadím a už,len pichám a čakám až do MS kde pôjdem na sono a krv a pridám ešte jedni injekcie a budem pichať až 2x za deň až do odberu vajíčok ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre