IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
20. apr 2011

@fomarik Ahoj prvá tehulka 😀 teraz si vás očíslujem.. ako sa máme nový sporák dobre varí?? teda Katy spôsobila riadny šok čoo?? 😕 😵 😵

fomarik
20. apr 2011

@apolenka mojenko prepracované....ved ty sa nám zderieš v tej práci! Ale čaká ťa 4 dni volna. Katy ťa musí poriadne opľuť ( ale nemyslím to doslova 😀 )....aby ste tie topolcianske chodniky brázdili spolu s kočíkami.

apolenka6
20. apr 2011

@pici ja ti verím ,že budeš dalšia tehu aj adikasala a ešte kto čaká výsledoček?hope,strelícia ...júj to bude detičiek 😲 😲 😲 😲 ak ešte niekto tak ma doplň 😀

tinasc
20. apr 2011

no páni, to by bolo, keby sa tu roztrhlo vrece s tehuľkami 🙂 to by bolo super 🙂

alibabaa
20. apr 2011

@zuzanka7834 nechod preeec.. ani ja som neodisla.. 🙂 hoci niekedy mam pocit, ze sa ucitam k smrti skor ako porodim 😀
a aj tabulecku si nam zaviedla.. hm?

fomarik
20. apr 2011

@apolenka6 aha...takže sme takto zaradené...podla postupnosti. Sporák varí, ale poviem pravdu, velmi na nom ešte nekuchtím. Neviem si nan zvyknut a aj tak som vacsinou teraz sama doma a pre seba si nevarím...sa mi nece.Máme sa dobre, dakujeme. Kopkáme si o sto šesť 😵 😵 😵 .
No teda, ti poviem, Katy to odpálila na celej čiare....asi aj preto, že trošku vypla amyslela len na to schvalenie žiadosti. Ale je to užasné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nech jej fazulka pekne rastie a prospieva zo dna na den. To je dokaz toho, že Boýie cesty su nevyspitateľné

alibabaa
20. apr 2011

@apolenka6 ja idem na 2iui buduci tyzden 🙂

apolenka6
20. apr 2011

@fomarik No dám si terapiu a budem ju navštevovať každý deň -povinné pľuvance ( ak by to malo pomôcť tak aj doslovne 😀 😀 😀 ) no čo veru musí byť rok 2011 ten prelomový.....verím tomu....
dúfam ,že si nepozerala modré z neba 😕 lebo to nebolo vhodné pre tehotné 😠

apolenka6
20. apr 2011

@alibabaa tak budeme moc,moc držať päste ....ja čakám na zázrak ako Katy verím,že sa ho raz dočkám 😕 a teraz mám dáku eufóriu radosti ,že sa to aj nám podarííííí 😲 😲

tinasc
20. apr 2011

babule, už nevládzem pozerať na obrazovku, zatvárajú sa mi oči, idem spať, tak sa majte krásne a dobrú noc 🙂

tinasc
20. apr 2011

@alibabaa držím palce na 2 iui 🙂

fomarik
20. apr 2011

@tinasc dobru nocku... a sladké sničky!

fomarik
20. apr 2011

@apolenka6 joj, pozerala som to... plakali sme aj s Mirkom spolu. jer to strašné aj som mu vravela, nech to prepne, ale..... Teraz pozerám o tých trojičkách. Tak tej rodinke Pán Božko skutočne dopriijal!

apolenka6
20. apr 2011

@fomarik Júúj zlatinko ty budeš vždy jednička teba som spoznala ako prvú z MK 😵 škoda ,že bývaš daleko rada by som ťa opäť videla ...no ešte že je ten FB-MK a ta vidím ako sa ti darííí 😵 len nech malá kopká šikulka to bude 😎
veru Katy to priam explodovala to ku nej patrííí a pôjde to radom po takom výbuchu úspechu ...veru ako málo stačí vypnúť a je to 😲 mm aj odpadne ked mu to poviem zajtra príde 😀 už sa teším

pici
20. apr 2011

@apolenka6 aj ja si verim :D a potom budem plut aj ja :D

katy33
20. apr 2011

@apolenka6 Jeeej, Pepino je mimo, robi pizze a usmieva sa ako taky trudik, len nechcem, aby sa až tak tešil, nechcem to zarieknut....inj. si určite ešte necham, pre istotu....verim, že ich nebude treba, ale čert nikdy nespi 😀 ....teraz Pepovi robi ritka osminky-som ho nabalachala, že čo ked ich bude viac? 😀 😀 😀 ...tak rozmyšla, že kde pôjdu dve postielky a ja, že čo dve, čo ked budu tri , no a Pepovi sa čelo zarosilo a začal točit pizze rychlejšie, asi už ratal, kolko ich musi narobit, aby sme tri kusočky nakrmili 😀 😝

fomarik
20. apr 2011

@alibabaa no, tak rozbehnuté to tu máme... tak treba naskočiť na vláčik. Nech je ten buduci týžden plodný ako jablon! 😵

apolenka6
20. apr 2011

@tinasc Dobrú nôcku !!! aj na mňa PC zaberá ,ale ešte vydržím

katy33
20. apr 2011

@fomarik
@apolenka6 pcha, stači ked mi Magduška ukažeš v ruke bagetu a v tom momente mam gebriny ako bernardin a tak ta opluvam, že šefova kupi klimatizaciu si bude mysliet , ake tam mate teplo 😀 😀 😀 ....

alibabaa
20. apr 2011

@tinasc pekne sniiicky 🙂

alibabaa
20. apr 2011

@tina @formarik @apolenka6 dakujeeem 🙂 zajtra zacinam s clostikom.. mojim kamosom.. 😀 uz sa tesim aka budem zasa nervava a bude to so mnou na nevydrzanieee 😀

apolenka6
20. apr 2011

@katy33 jéé to viem aj môj mm mal už všetko premyslené za ten nádherný týždeň toho chudák naplánoval...ja to cítim a verím,že sa ti to podarí do toho nádherného uzlíčka dotiahnuť 😲 😲 😲 al uzlíčkov?? 😀 😀
ked budeš kočárovať po meste budem tvoja,vaša osobná strážca 😀 už vidím tie hnedé okále po tebe ako budú na mňa čubrneť ked sa budem prizerať zázraku Božiemu

katy33
20. apr 2011

@pici ...no už aj možeš kludne začat flusat, ja to viem, že ty si nam tehulka 😉

apolenka6
20. apr 2011

@alibabaa len si pekne mysli hned od začiatku si predstavuj ako krásne rastú vajká a fakt budú ...pozitívne myšlení je podstatné !!! aj aj mám clostil ,ale ten na mňa len kuká 😕 kedy ho začnem brať ,no ja nie a nie 😀 a nie
a neviem či ho chcem 😕 ved ja ho nebudem potrebovať vajká budú rásť aj samé 😵 ked im rozkážem no nie!? 😀

fomarik
20. apr 2011

@apolenka6 ale zlatko moje, ty sa tiež budeš prizerať Božiemu zázraku...Tvojmu. Čochvíla sa zrazu všetko prehupsne len do toho najkrajšieho obdobia..tehulkovstva. Ved sama dobre vieš, že k zázraku nie je daleko......
Skoro som zabudla, idem si čeknúť loto, či som nevyhrala. Dnes som si bola zatipovať.

katy33
20. apr 2011

@apolenka6 A ma teraz napadlo, že minuly tyžden som tu pisala, že sa mi snival sen, že som ocikavala tehu test a boli na nom // a ja som s nim behala ako šibnuta a ono to tak aj bolo 😕 🙂
A budeme si vymienat kočiky 😀 😀 😝...to by bola krasa, ja budem o tom snivat a ono sa to splni 😉

apolenka6
20. apr 2011

@pici tak sa uč pľuť na dialku 😉 ja tu budem,len chytať

fomarik
20. apr 2011

Takže loto nič. Nevadí. Doležitejšie su iné veci...zdravie pre našu bábiku...pre všetky bábiky!!!!!!!

pici
20. apr 2011

@katy33 zlatko ale toto sa teraz snivalo mne.. ze test som ocikala a ze v momente boli dve // a ze som hovorila ze tomu testu drblo lebo to moc rychlo ukazal :D

pici
20. apr 2011

@katy33 len bosoruj.. tentokrat mozes

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre