IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zambilka
21. sep 2011

@tinasc ahoj moja ako sa máš? rozmýšlaš kedy íst ? inak mate riadne krátky cyklus ja sa teším ked mrcha dojde na 35 dní 😠 🙂

ketere
21. sep 2011

@zambilka ahoj zlato 😉 ako? kedy idete na to? 😀

zambilka
21. sep 2011

@ketere ahooj každu chvílu čakam menzes a potom clostil a ideme nato 😉 a ty ako sa máš? ty kokso že 15tt to si kedy stihla? 😀 😀 😀

alibabaa
21. sep 2011

@zambilka hej hej, predlzil mi cyklus .. dokonca sa doktor cudoval. kazda baba vraj dostane 2-3 dni po vysadeni mrchu a ja az nejaky 5, 6 den ..

zabka60
21. sep 2011

baby boze kedy dostanem mrchu,mala som utros o 2dni dlhsie ako som mala mat,neviete mi poradit,kedy asi pride??ako ste to mali vy??

alibabaa
21. sep 2011

@zabka60 ona zvykne prist 2-3 po vysadeni, ale ja som vynimka raz prisla 5 den raz 6 den .... takze trpezlivost ruze prinasa.. telo nevie kolko si mala brat utros... takze to ze si ho brala dlhsie je uplne irelevantne... podstatne je tvoje telo...

zabka60
21. sep 2011

@alibabaa no ja som pochopila,ze mam brat kym mrcha nedojde a potom mi baby povvedali,ze na 14dpo ked mam negativny mala som vysadit booze a tak som mala o 6 guliciek viac som zvedava kedy sa spamata a kedy dojde vsak rano take bolesti obrovske uz som isla na hotove,ze len dam co treba a idem spat a ono nic len krute bolesti ale ani kvapka krvi

alibabaa
21. sep 2011

@zabka60 ja som ju vzdy po vysadeni utrosu vycitila den dopredu. tiez ukrutne bolesti a hrozne sa mi chcelo spat a druhy den dosla... a bolesti s unavou zostali hajzlice... 😠 ale co uz. vydrzim. 😝

zabka60
21. sep 2011

@alibabaa no a ja nic mala som dostat v pondelok a streda a nic oooch boze uz aby prisla....a ty ides na druhe iui???

alibabaa
21. sep 2011

@zabka60 a ten dalsi cyklus este horsi... prisla na 19 dc a bolesti ako ta prva po iui.. ja ak by som mohla, isla by som vsetky iui po sebe.. kvoli tomuto rozhasenemu telu.. nic nie je ako byvalo. vsetko sa mi v tele resetlo... 😠 😖

zabka60
21. sep 2011

@alibabaa ja som 18dpo a nic no a tiez by som co najskor chcela ist druhe kolo,ale ked mrcha to akosi kazi tak neviem ako sa nam to oddiali,uvidime

alibabaa
21. sep 2011

@zabka60 ojojoooj, my uz mam neuspesne 3 iui za sebou.ideme na ivf.
teraz som cakala mrchu az 29.9 aby som od 25 dc mohla zacat pichat .. lenze prisla 21dc tak neviem si predstavit kedy pride ta ocakavana pred ktorou si mam zacat pichat... som z toho na hlavu... zachvilu z toho prepocitavania datumov budem hotovy magor.

fomarik
21. sep 2011

@zuzanka7834 zlatík, mne sa tento týžden nedá isť do helíka. A vobec netuším, či sa mi podarí isť na buduci týžden. A ty si mi ako dnes dopadla? Všetko je v najsamlepšom poriadku a srdienko vám bije o sto dvesto 😀 😀 😀 😀

alibabaa
21. sep 2011

@zabka60 kedy si vysadila utros?

alibabaa
21. sep 2011

@zuzanka7834 dnes na teba myslime 🙂 vsetko je dufam uuuuplne v poriadku a uz si pocula to vytuzene malilinkate srdiecko 🙂 a co doktor povedal? kedy budes moct vycestovat za drahym?

fomarik
21. sep 2011

@zabka60 podla mna nezáleží na tom, kolko tabletiek utrošu si vzala. mne vždy došla na ten 3-4 den po vysadení, bez ohladu na ich počet. Tak nech sati objaví čím skor, aby ste bojovali v dalšom kole...a úspešne samozrejme 😉 😉 😉

tinasc
21. sep 2011

@zambilka hej rozmýšľam kedy na to... zase nechcem niečo siliť, psychika je silná... vynaložím veľa úsilia a možno to dopadne na prd, lebo moje podvedomie bude makať... a ono to robí dosť veľa... no a ten cyklus, ono sa mi to nejako po pôrode takto pokašľalo, inak som mala bežne 26 - 28, ale mám aj v keli štítnu tak možno aj z toho... však všetko na kopu, prečo nie 🙂

zabka60
21. sep 2011

@alibabaa aha no to ma mrzi,ale tak ivf bude urcite to vitazne co ste potrebovali..aky mate problem????my prve neuspesne,uvidime co druhe,my mame pco anovulacne to je vseetko
@fomarik mala som vysadit na 14dpo a vysadila som 16dpo rano a dness rano strasne bolesti a nic...a dakujeeem moc,verim,ze druhe kolo bude uspesne,mozno bola chyba,ze sme spermosky nechali oddychnut az 5 dni a oni spinkali,ked si vajko veselo behalo 😖

pici
21. sep 2011

@zabka60 dostanes neboj

zambilka
21. sep 2011

@tinasc veru tak psychika je doležitá velmy, ale čo už lahko sa povie že budem kludná nebudem stresovat a potom skutek utek 😅 no ak toto 3 iui neotehotnieme tak neviem či doktorku nahovorím na 4 té netvarila sa nadšene 😝

tinasc
21. sep 2011

@zambilka hmmm... práve teraz na zimu, ono dosť by som stresovala a to nie je dobre... koniec roka nie je na to vhodný... takže asi sa s ním dohodnem na ten január... však žiadosť platí rok, takže to hravo stihneme 🙂

zambilka
21. sep 2011

@tinasc veru tento rok už ubehne jak voda 🙂 a aspon nebudeš mat nudný január 😉

tinasc
21. sep 2011

@zambilka áno a ja budem kľudnejšia 🙂

zambilka
21. sep 2011

@tinasc to čo je toto za den dnes? už druhá zakaznička mi nedošla 😝 ešte že tu mám notebook 🙂

alibabaa
21. sep 2011

@zambilka a aku pracu mas? ze neprisla nejaka pani?

tinasc
21. sep 2011

@zambilka a čo ty máš za prácu? tuším si kaderníčka, nemýlim sa? nepamätám si všetko... 🙂

zambilka
21. sep 2011

@alibabaa kadernictvo 🙂

zambilka
21. sep 2011

@tinasc 🙂

pici
21. sep 2011

@tinasc ked mas pocit, ze treba pockat, rozhodne pockaj... tvoje pocity som mala rovnake... po ET som isla bezhlavo do KET a keby som este viac tlacila na pilu a ani dalsie KET by nevyslo, tak to by som asi neprekusla tak lahko... tak takisto sme od juna mali pauzu.. a nic nam neuslo si myslim

zambilka
21. sep 2011

@tinasc ešte do konca roka budem pracovat a potom končím predavam kadernictvo a zostavam doma 12 rokov vkuse stačilo bude pauza 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre