IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ketere
23. máj 2012

@tinasc nie... bol zlatý... vždy len povedal, že cez hrubšiu brušnú stenu /"viete, vy máte to bruško trošku väčšie 😀 "/ nevidno moc ultrazvuk, alebo teda je vidieť horšie.... na začiatku tehu ma upozornil, že by som mala 10% schudnuť.. no ale.. tabletky, injekcie, IUI, zasa injekcie atď atď ...a ešte som pribrala až som zostala tehu... nevedela som to nijako ovplyvniť.. skoro nič som nejedla a priberala som...

cmelica
23. máj 2012

@buba13 veru budeme mat sikovnych drobcurikov 🙂 🙂 🙂 🙂 my sme este len zacali...nechceli sme to nejako uponahlat a co sa tyka zoznamu tak nejaky sme si urobili,len neviem to ustrazit,ked mam 3 sestry a kazda uz nieco kupila...budem to muset postupne sumarizovat 😵 😵 😵 ale mame flasticky,kresielko,vlhcene utierky,drogeriu na kupkanie ,odsavacku mlieka...len vsetko je este v anglicku 😀
a vy uz mate izbycku zariadenu??? teraz nas caka take to pekne obdobie,nakupi,upratovanie a taaak 😵 😵 😵
a kociar aky???ten co si spomynala???
moja len to s tou pracou neprehanaj a veru ak budes mat moznost chod skor na matersku 🙂 🙂

tinasc
23. máj 2012

@ketere no veď práve, ja mám za sebou dve stimulky, prednison, takže sa to na mne muselo odraziť... našťastie ani tento môj doktor to nejako nekomentuje 🙂

buba13
23. máj 2012

@cmelica 😉 tesime sa na drobcekov nasich 😀 aj ja som to nechela uponahlat. tak zacali asi ako vy nakupovat vselico 🙂 je to vyhoda toho anglicka. tiez segru prehovaram, nech ide do anglicka, ale ona ze nie... no to je teda sestra 😀 😀 😀
ano to obdobie je krasne. veru mam to rada.
no zariadenu ako zariadenu. vymalovana je. v polke juna nam namontuju skrinu vstavanu, pride tam postielka, kreslo na kojenie, stolicka na papanie a take vselico co pre krpca mame. my sme sa rozhodli, ze nejako nebudeme moc zariadovat. ked uz bude vacsi, tak nech si povie sam ako ju chce, ale tak v ramci financnych moznosti. 😉
kocar ten Camarelo Q12 Evolution na svete kocikov ten zeleny cislo 19 😉 predsa je prakticky a taky podla nas. a vas kociar sa ako presne vola? videli sme ho nazivo a aj mamina bola s nim spokojna a aj chalaniskovi sa dobre buvalo a je odlahceny 🙂
no musim ubrat z tej prace 😖 mna by aj hned vypisal lekar na pn, ale tak nechem. pokial vladzem a nie je nam nic, tak budem chodit. kazde € je dobre v domacnosti a o cosi lahsie sa nam bude zit 😅

cmelica
23. máj 2012

@buba13 veru je to vyhoda ked je tam sestra 🙂 ten nas kocik sa vola dorjan-Danny Sport Prestige 2012...boli sme tu unas v hrackarni a mm hned padol do oka a aj sa lahko ovlada 🙂 este ho pojdeme raz okuknut a hned aj objednat 😵 😵 a vyhoda je,ze teta v predjni je schopna nam vsetko objednat,co by sme chcely ine ako ma ona...nie len kocik,ale aj hniezdo ,paploniky a take drobnosti 🙂 vsetko pod jednou strechou 😵 😵
jasne kazde euro je dobre 🙂

kostickabonnie
23. máj 2012

@apolenka6 objednanie trvalo cca 2 tyzdne, boli sme tam spolu s manzelom, kazdeho si vola zvlast a vypytuje sa na geneticke choroby v rodine a take standardne veci. Iba nam vzali krv, mne jednu ampulku a muzovi dve, lebo kedze ma horsi spg, tak robili aj test, ci nie je nositelom cystickej fibrozy. Ak je mm v poriadku, tak mu vezmu len jednu. No a potom odkonzultuje vysledky len s tebou, osobne, po 8 tyzdnoch zavolas a dohodnete si termin, kedy prides po papiere. 😉 a treba volat okolo jednej popoludni, lebo doobeda ich to otravuje 😀

apolenka6
23. máj 2012

@kostickabonnie ešte jeden dotaz ? platí sa niečo?

kostickabonnie
23. máj 2012

@apolenka6 nie, nič sme neplatili....trva to dlho kvoli poistovni, lebo maju len par takych ukonov na mesiac preplatenych...ked som tam bola, tak telefonovala s niekym ze vysledky budu kvoli poistovni o 2 roky !!! co vsetko sa za tie dva roky moze zmenit 😒

apolenka6
23. máj 2012

@kostickabonnie ja som dnes volala o trištvrte na 10 a v pohode ,nič nepovedali ,len či to tam nájdeme musím kuknúť kde je tá nemocnica fakultná 😕 no tak sa musí mm spýtať svokruše na ich choroby v rodine ,lebo nevie nič určite nech tam nie je ako trdlo 😀 a keby som tam ja s ním tak hovorím za neho,ale ked bude mm tam sám tak nech vie 😝

apolenka6
23. máj 2012

@kostickabonnie a idem tam aj na hematologiu,tam si nebola?

kostickabonnie
23. máj 2012

@apolenka6 keď pôjdeš spodnou bránou po špitálskej, tak hneď za vrátnicou zaboč doprava a tuším druhá budova to je, je tam taký presklený vchod hore schodmi a tuším je tam napísané na tých sklenených dverách GENET (iba na A4, takže musíš prísť bližšie k budove, aby si videla 😀 ) okrem toho je tam aj endokrinologia, uzka tmava ulicka plna ludi, priprav sa 😉

tinka9075
23. máj 2012

@cmelica dakujem že mi odovzdáš štafetku 🙂 🙂 no verím že to bude skôr ako v oktobri to už dúfam že budem tehulka ved ked budem čakat tie dvojky už budem spokojná 🙂 🙂

kostickabonnie
23. máj 2012

@apolenka6 hematologia je inde, to ked pojdes spodnou branou...... 😀 stale rovno, tak po pravej strane budeš mať budovu, v ktorej je jedáleň a bufet a hneď za tou budovou zabočíš doprava (sú tam aj smerovníky) a potom zasa doľava, tam zozadu je vchod na plúcne odd. taky velky, ale este predtym su take male dvere vlavo a tam je hematologia. Musis prist skoro rano na odber, vezmeš si číselko a oni si ťa zavolajú, ide to tam ako na páse, a potom počkáš a bude s tebou chcieť hovoriť doktor, asi primár šimek, zasa sa ťa spýta, prečo si tam a štandardné otázky, choroby, úrazy, diagnózy atď. No a výsledky budú o mesiac, on ti napise presný termín, kedy máš prísť pre výsledky - ja som bola 29.2. a výsledky 4.4. Lebo tieto testy na trombofilne stavy beru iba jednu stredu v mesiaci tuším. 😉

tinka9075
23. máj 2012

@buba13 no moja ty spomal trošku oddychuj ale ved o chvílu pôjdeš na materskú tak si potom budeš užívat a oddychovat 🙂 🙂

tinka9075
23. máj 2012

@tinasc další chlapček krása gratulujem 🙂 🙂

apolenka6
23. máj 2012

@kostickabonnie no tak hotvééééé bludisko 😨 😨 😨 sa spýtam na vrátnici ak tam je ,áno idem k šimekovi ,objednaná som a idem skoro ráno asi tak o 8 hodine tam budem,lebo budem cestovať vlakom s otcom mm už nebude doma ,no a ked budem čakať kedy ma zavolajú po krvi tak sa najem,lebo budem hladnáááá

apolenka6
23. máj 2012

@kostickabonnie no ,ale tento plán si napíšem a ľahšie to nájdem pôjdem ako za pokladom 😀

kostickabonnie
23. máj 2012

@apolenka6 od nas spg nepotrebovali, len sa spytali, ako dopadol. Tak super, nemusis cakat na termin, len na vysledky 😉

kostickabonnie
23. máj 2012

@apolenka6 poznas nitru? trafis z vlakovej stanice do nemocky?

kostickabonnie
23. máj 2012

@apolenka6 ja som nastupila na vysku v Nitre a o dva mesiace som si na intraku oparila ruku - vtedy sa este pouzivali spiraly a nie rychlovarne konvice 😀 takze som fakultnu nemocnicu velmi rychlo objavila...na intraku mi vratnicka povedala, ze si mam vziat MHD, to by som asi tu nemocnicu nenasla 😀 joj, to boli casy...

apolenka6
23. máj 2012

@kostickabonnie aj mna ten rýchli termín veľmi potešil, Nitru poznám zbežne je veľká z vlakovej stanice trafím až pri divadlo 😕 😀 ale idem s ocinom on tam ,ležal v nemocnici a bol tam aj na vojne tak ju pozná a mal tam aj tetu ...
len škoda že v pondelok ideme ,len my dvaja ja a mm a s otcom až v utorok ,keby s otcom skôr tak by som pred mm machrovala ,že viem kde to je 😀 ..a možno ho aj zoberieme ,uvidím čo povie mm či to na mape bude poznať a ved má aj navigáciu keby dačo 😀

kostickabonnie
23. máj 2012

@apolenka6 a v pondelok idete autom ci vlakom? na kedy ste objednani?

apolenka6
23. máj 2012

@kostickabonnie v pondelok autom a v utorok vlakom a sme na 11 hodinu objednaní

kostickabonnie
23. máj 2012

@apolenka6 vy pojdete od topolcian...to by sa tu tazko vysvetlovalo 😀 ja mam v pondelok voľno, tak ak náhodou zablúdite, môžem vás navigovať 😉 pri nemocnici sa ťažko parkuje, je tam veľa jednosmeriek, ja uz som tam profik 😎 😎 😎

apolenka6
23. máj 2012

@kostickabonnie ved my s mm poznáme NR chodíme tam na nákupy galéria atd...aj k homeopatovi tam chodím pri kúpele na sládkovičovú ulicu ,dakujem si veľmi zlatá za ponuku ,ale počkám čo mm povie ,ale on má zas kompas v sebe vždy všetko vyňuchá 😀 a zaparkujeme už niekde, nájdeme si miestečko a ja pôjdem ešte poobede do práce na 14 hod. snád sa dovtedy vrátime

dasaa
23. máj 2012

@tinasc to je supeeeeeer dalsi chlapcek jupiiiiii.Gratulujem 😉 a na fotecky sa tesime

dasaa
23. máj 2012

@cmelica tak to si pametam nase drobciatko tiez viac v noci sa hybalo ako cez den.Este som hovorila mm ze nase male bude ako netopierik.Cezden spi a v noci zije ale dalo sa to do poriadku.Uz nam pekne spi v noci a rano ma zobudi okolo 7hod a 8 hod.Aj Branusko bude pekne spinkat v noci. 🙂.Pohladkaj za nas drobceka a pozdravujeme ho 😵

apolenka6
23. máj 2012

@tinasc jééé čo som si túto správičku nevšimla ?? dáko sa nám to tu zmužnieva 😀 mm bude šťastný ,čo? 😕
ked budem ja tehotná snád budú ešte chlapci na sklade ,pre mm by som si to priala ♥

dasaa
23. máj 2012

@buba13 Ano uz zaklad mame kupeny.Este par veci treba ale to len drogerku,vanicku,jednorazove plienky a aj vlhcene obrusky.A ked nas este nie co napadne tak kupime 🙂A vy ako uz mate pokupene vecicky ?

tinasc
23. máj 2012

@dasaa
@apolenka6 vidíte, moja intuícia ma sklamala... neviem, prečo som cítila, že to bude druhá baba 🙂 a ďakujem vám 🙂 veru, už je tu dosť chlapčekov 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre