IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

simik22
30. dec 2011

@cmelica jej mojko, dakujem pekne, si taka zlata, neboj uachvilkocku to caka aj teba, aj pribudanie, aj odbudanie, aj priberanie 🙂)))

simik22
30. dec 2011

@majca55 ani mi nehovor, ja som vkuse hladna, citim sa ako velryba... :D len jem,. kazde dve hodiny

simik22
30. dec 2011

@kiss35 aj nieco beries? vyvolavaju ti ovulaciu? teratozoospermia znamena, ze partner ma zlu morfologiu spermii, to znamena zly tvar, a taka spermia nemoze oplodnit vajicko. mal 99,5 % zlych spermii, cize patologickych. bral 3 mesiace vitaminy, a potom sme sli na IUI. tak mozno mu aj tie vitaminy pomohli, neviem, lebo nebol na kontrolnom sprmiograme. tvoj partner je v poriadku?

dasaa
30. dec 2011

@majca55 ahoj vidim len som si teraz nebola ista ci ti to neukazovalo uz skor 🙂

kiss35
30. dec 2011

@simik22 ahoj akurat sme prisli z iscaru...morfo manzelova vyborna doktor vravel ze uz dlho nevidel taky dobry spermiogram a ze ci nechce darovat spermie :D..no a ja HP aj sterry vsetko dobre..ano uzivala som od 3dc do 7dc clostil 1tabletku a dnes som bola 12dc na foliky a mam napravej dtrane dominantny folik 15mm v nedelu mam si ist dat pich pregnyl a v utorok idem na iui uz sa neviem dockat doky vravel ze nevidi dovd preco by iui nemal vist..

simik22
30. dec 2011

@kiss35 no vidis, tak je vsetko ok.. to je super. urcite to vyjde, ked to vyslo nam .-) ja som ani stery nemala v poriadku, brala som antibiotika, mala som tam nejake bakterie... a aj ja som brala clostil tak ako ty, a pekne mi zabral.

majca55
30. dec 2011

@dasaa nie moja neukazovalo až včera 😵 asi si už zabudla 😵

dasaa
30. dec 2011

@majca55 och moja prepac ale cely tyzden som nejak mimo ☹

majca55
30. dec 2011

@dasaa nevadí ja som len rada že to už konečne vidno 😵 ako sa máš dnes moja?silvestrujete doma?

dasaa
30. dec 2011

@cmelica ahoj ako bolo v Heliku?A ake cesty boli?

dasaa
30. dec 2011

@majca55 zatial dnes sa mam dobre 🙂 po vcerajsku ☹ na silvestra asi budeme doma uvidime ako mi bude.Ked sa budem citit dobre tak pojdeme k susedom 🙂 .A vy budete doma na silvestra?

majca55
30. dec 2011

@dasaa moja neviem máme 2 pozvánky ale záleží na tom tiež ako sa budem cítiť 😉 lebo to človek nikdy nevie 😵

dasaa
30. dec 2011

@majca55 presne tak.Radsej ja neslubujem na 100% bo clovek nikdy nevie 🙂 A ako sa citis?Chystas sa pondelok do prace alebo uz budes na PN?

majca55
30. dec 2011

@dasaa v pondelok mám dovolenku v utorok robím ma prosili a potom mám dva dni dovolenku a uvidím čo mi povie doktor v MT a potom idem aj ku svojej gynekologičke 😵 ja by som možno aj do konca januara robila ale uvidím.teraz mi je dobre len jem a spím 😵

dasaa
30. dec 2011

@majca55 ved uvidis co ti povedia.Len si davaj pozor v praci. 🙂 No ja som zatial dnes cely cas len na polievkach 😒

dasaa
30. dec 2011

@majca55 moja idem si lahnut mozno ze aj pospim bo som unavena.Ved ja tu vecer pridem 🙂

majca55
30. dec 2011

@dasaa ja taky tak 😀 dobru noc

cmelica
30. dec 2011

@dasaa ahooj kocky @ majca55 @tinka9075 ahoj vsetkym...
cesty boli v pohode..az na to snezenie 🙂 od dnes zacinam pichat menopur a za 14 dni OPU 🙂 🙂 🙂
a dnes ideme na chatu tak tu do nedele nebudem ☹
konecne sa odreagujem a dufam,ze tam nic nechytim 🙂
a vy ako zlaticka???

cmelica
30. dec 2011

Kocky prajem vam krasneho Silvestra a do neveho roku pre vsetky splnenie toho krasneho sna,zdravie,stastie,lasku 🙂 🙂 🙂

dadax84
30. dec 2011

Aj ja sa pripajam, a prajem Vam vsetkym pekneho Silvestra a stastny Novy rok . . . 🙂

kiss35
30. dec 2011

@simik22 juuj moja kiez by ...verim ze to pomoze a konecne sa dockame vytuzeneho babatka ako vy 🙂

dasaa
30. dec 2011

@cmelica ahoj moja tak si uzi tu chatu a poriadne sa zabav.A prajem ti Stastny Novy Rok 🙂

dasaa
30. dec 2011

Hviezdička na nebi svieti a deň za dňom neustále letí, do ďalšieho roka je už len krok, tak vsetkym babenkam prajem šťastný nový rok. 🙂 🙂 🙂

tinasc
30. dec 2011

milé dievčatá, neviem, či sa sem zajtra dostanem, preto vám želám všetkým krásny a úspešný nový rok 2012, veľa radostí, veľa šťastia, stále úsmev na perách, mamičkám krásne mamičkovanie, tehotným krásne tehuľkovanie a rýchly pôrod, nám snažilkám úspešný rok už s bábätkami v brušku 🙂 🙂 🙂 🙂 verím, že na budúce Vianoce už budeme mať bábätká v náručí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

majca55
31. dec 2011

Babulky moje zlaté všetkým vám prajem krásneho silvestra a úspešný nový rok,aby sme si takto o rok tu všetky napísali čo nám robkajú domka naše pokladíky 😲 😲 Takže úspešný snažilkovo tehotensko porodnický rok 2012 všetkým nám 😵 😵 😵

mirka2010
31. dec 2011

@sijust ahoj zlaticko....no veru, aj my sme v poriadnej pohotovosti, ale malicky stale si hovka v brusinku, tak nech pride, ked on bude chciet 🙂 aj ja strasne zle spavam...to je dan za nadherne tehulkovanie....uvidis, neskor sa ti ulavi a potom to zase pride 🙂 hlavne ze ste zdravucki a ze sa mate dobre....prajeme nadherneho Silvestra, my ideme k rodicom a stravime ho spolocne vsetci u brata, tak sa aj tesime.....zatial pa a urcite keby daco, pisem, dobre? pa a cmucik

mirka2010
31. dec 2011

@adikasala dakujem zlaticko, si velmi mila....aj my sme si mysleli, ze malicky s nami uz mozno na Vianoce bude a vidis...pekne si hpvka v brusinku a dava maminke najavo, ako mu je tam dobre...ale on vie, kedy ma prist...poklad nas 🙂 prajeme vam nadherny Silvester a len to naj do Noveho roku 🙂

mirka2010
31. dec 2011

Všetkým vám z celého srdiečka prajeme nádherného Silvestra, budúcim mamičkám prajeme krásne a zdravé detičky, snažilkám čo najskoršie tehulkovanie a nech sa nam vsetkym dari a hlavne aby sme boli zdravi, stastni a spokojni....🙂 uzite si co najkrajsiu silvestrovsku noc 🙂

tinka9075
31. dec 2011

Babenky všetkým vám prajem veselého Silvestra a úspešný nový rok mamičkám radost s detičkami tehulkám krásne tehulkovanie a snažilkám krásne správičky na tehu testoch 🙂 🙂

sijust
31. dec 2011

@mirka2010 zlatinko moje,prajem ti/vam toho najkrajsieho silvestra,plneho zabavy,pohody a dobrej nalady...hladkame brusinko 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre