IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kiss35
3. jan 2012

@majca55 ja som bola inak rada ked som ju tam videla lebo ten galo ja neviem..on je taky divny..aj moj mm povedal ze je cudny..

dasaa
3. jan 2012

@kiss35 no ja ked som bola ten 9 den tak som mala taky isti postup ako ti 🙂 A nerobil ti este sono pred zakrokom ?

kiss35
3. jan 2012

@dasaa mne robila iui doktorka cibulova co som velmi rada 🙂 hej robila mi aj kontrolne sno pred iui a vravela ze jeden folik prasknuty a druhy este len praskne

dasaa
3. jan 2012

@marionca kolko chces ine babenky chodia kazdy cyklus .A zase ine babenky si davaju pauzu aspon bud mesiac alebo 2 mesiace niektore aj dlhsie .A mozem vediet do akeho centra chodis ?

dasaa
3. jan 2012

@kiss35 tak to je potom dobre ked ti robili sono 🙂 Aspon ze si tam mala aspon jeden aj ked je lepsie keby bolo viac ale ja som mala 2 🙂

kiss35
3. jan 2012

@dasaa ja som mala 2 ale jeden akurat prasknuty a druhy este len mal prasknut 🙂

cmelica
3. jan 2012

@marionca ahoj!no ja som stimulovala dlho pred IUI a potom este aj cez IUI...zial neuspesne...po 2 IUI som hned zacala stimulovat na IVF...
zalezi len na tebe ci sa na to citis,alebo nie...ale pauza nie je potrebna...ak ti neni zle zo stimulky kludne chod do toho...
aj si bola PN cez IUI???

dasaa
3. jan 2012

@kiss35 pockame si na test a potom nam oznamis skvelu spravicku 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
3. jan 2012

@kiss35 z toho mozu byt aj dvojky ak sa oplodnia obe 🙂 🙂 🙂 to by bolo super,ci??

dasaa
3. jan 2012

@cmelica moja na internete to nie je

kiss35
3. jan 2012

@dasaa dufaam 🙂 ale ja veriiiiim za ano 😝
@cmelica hej viem ze mozu byt..ako nevadilo by mi to ale radsej by som len jedno..ale aj ked budu dve o to vacsia radost 😉

dasaa
3. jan 2012

@kiss35 tak to je dobra odpoved treba verit ale hlavne na to nemysliet ci sa to podarilo alebo nie 🙂

cmelica
3. jan 2012

@dasaa nevadi vo stvrtok mi das vediet 😀 😀 😀

kiss35
3. jan 2012

@dasaa jasne lebo moze sa stat aj to ze to nevide ..treba mat chladnu hlavu 🙂
idem babky ..vsak ja sa urcite ozvem a dakujem vam 🙂

dasaa
3. jan 2012

@cmelica jasneeeee 🙂

dasaa
3. jan 2012

@kiss35 tak sa maj pekne 🙂

cmelica
3. jan 2012

@kiss35 tak zatial sa maj a mysli pozitivne 🙂 🙂 🙂

cmelica
3. jan 2012

@dasaa 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵

marionca
3. jan 2012

@majca55 chodim do GF

majca55
3. jan 2012

@marionca aha tak tam neviem ako to oni majú ale určite chod na 3 IUI 😵 ja odporúčam 😵

dasaa
3. jan 2012

@marionca pridavam sa k @majca55 tiez by som isla na 3IUI ak ste zdravy 🙂

dasaa
3. jan 2012

@majca55 juuuuuj moja strasne sa tesim na tvoju fotecku a na vsetko co nam zajtra povies 😉

dasaa
3. jan 2012

@cmelica co budes robit vecer ? 🙂

marionca
3. jan 2012

@cmelica prave v GF su standard tri iui a potom ivf... ja som vsak cez prvu mala zapal priedusiek, tak to ako pokus ani velmi neratam.... tak radsej este 2 iui skusime. Zle mi vobec nebyva zo stimulky, v podstate ani neviem ze sa so mnou nieco deje 🙂 a reagujem na nu tiez velmi pekne... PN som nebola, len v den iui som sa setrila doma...

marionca
3. jan 2012

@majca55 ved preto idem, lebo vidim ze velakrat sa prave tretia zadari vsak ano 😉 btw gratulujem 🙂

cmelica
3. jan 2012

@dasaa kukneme panelak a pojdeme spat...zajtra rano vstavam koli internemu...a ty??

cmelica
3. jan 2012

@marionca tak urcite chod do toho...a pri IUI si mozte podpisat ziadost na IVF a tu uz potom nebude treba,ale istota je gulomet keby nahodou...nebudete musiet potom cakat...ja by som ti odporucila ist po IUI na PN,alebo RD...pekne byt v klude,bo vela robi aj psychika 😅

dasaa
3. jan 2012

@cmelica tiez pozriem panelak a neviem ci budem cakat na mm.Zajtra rano vstavam o 6:00hod bo idem zo svagrom na urad a pride po mna o 6:30 hod a este kavu si chcem dat rano.Ide sa prihlasi t na urad a on neznasa uradi tak mi volal ci by som s nim neisla aby nemusel hladat dvere kde ma ist 😀 😀 😀

marionca
3. jan 2012

@cmelica dnes na konzultacii sme akurat uz ziadost na ivf vypisali kedze je platna jeden rok, ale velmi velmi dufame ze ivf nebudeme potrebovat 🙂 ...predsalen ked sme zdravi, clovek stale dufa v zazrak.... ja som zasa myslela ze radsej do prace, aby mi to rychlejsie ubehlo, ale asi mas pravdu... vdaka za rady, dievcata 😉

cmelica
3. jan 2012

@dasaa ach ty chlapi 😀 😀 ja uz o 6tej budem sediet v autobuse k dr...som zvedava do kedy tam stvrdnem 😒
aj si kupis to puzzle??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre