IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
9. okt 2011

@dasaa odborne sa vola acidum folicum 🙂

majca55
9. okt 2011

@zabka60 dakujem ti moc 🙂

pici
9. okt 2011

@zabka60 no ja som si napriklad IVF vyziadala sama. lebo prvy krat ked nevide, beriem. druhy krat pri zdravych ludoch... a zase sa mi skusat nechcelo do neviem kedy ked je uspesnost 10% doky chcel este 1-2 cykly.. a ja ze nie... vypisali sme ziadost o IVF a chcel teda ze aspon jedno IUI este kym ju schvalia, ja som nechcela. moj domaci doky mi hned od zaciatku hovoril ze IVF IVF... a mal aj pravdu

pici
9. okt 2011

@dasaa ja beriem acidum folicum a femibion a este mam nejaku od pharm nord kyselinu.. toje jedno ako sa to vola

sijust
9. okt 2011

@pici presne tak!!!ja som uz tiez viac nechcela....ved by ma tie IUI pokusy stali viac ako IVF... 😖

pici
9. okt 2011

@sijust tak ja som realistka :D

mirka2010
9. okt 2011

@sijust bozinku, to je kraaaasne...8 buniek uz maju...ved to je skvele, ako sa citis ked vies, ze je to takto???? je to naozaj zazrak...velmi sa s tebou-vami tesime....hlavne aby bolo uz jedno z nich u teba v brusku, nech uz tam krasne rastie 🙂 ach, jaaj...ja sa neviem dockat 🙂

sijust
9. okt 2011

@pici teraz uz aj ja...v nasom pripade bolo IUI len pokus...nemyslim,ze by sa chceli na IVF v centre nabalovat...lebo IUI je v H.riadne drahe,neviem ako u vas...takze par pokusov IUI sa pomaly vyrovna IVF....

pici
9. okt 2011

@sijust presne. a mne to moj doky hovoril od zaciatku ze s endo... moc sanci na IUI nedava... a hlavne ako hovoris viem ze u vas je to celkom palka... mne to zase doky vysvetloval tak ze IUI treba skusit... ze clovek nikdy nevie...

sijust
9. okt 2011

@mirka2010 myslime strasne silno na ne...dufam,ze im nie je moc smutno ☹ budem hladkat brusko cele dva tyzdne,budem sa s nim rozpravat,len nech sa mu tam paci a ostane...ak by sa mu tam nepacilo a rozhodne sa ist,tak to budem respektovat 😔 a urcite si po 12dnoch spravim test...lebo pri IUI som si nerobila a ten telefonat ma polozil...lenze teraz to tak triezvo beriem,taky je zivot...treba sa vyplakat a ist dalej.... 😢 zlatik,mas to z domu daleko do H.?

sijust
9. okt 2011

@pici tak,tak...vyskusali sme,nevyslo tak sme isli rovno na IVF...dufam,ze sa nam, mne aj tebe aj ostatnym dievcatam postasti 🙂 u vas v centre sa robi predlzena kultivacia?

pici
9. okt 2011

@sijust ano robi :D

sijust
9. okt 2011

@pici na poziadanie,alebo automaticky?lebo walta pisala,ze u nich sa nerobi,ona tusim tiez chodi do BA...kolko mate este "nanucikov"? 🙂

tatinka
9. okt 2011

ahojte baby, ja som bola trikrat na inseminaciu a nezabrala ani jedna, mame ziadsot na umele, cakame na schvalenie, dlho to trva

pici
9. okt 2011

@sijust no ja som hned po OPU mala rozhovor s embryologickou ktora podla vysledkov spg povedala ake su moznosti a ci s nimi suhlasime... tak podla toho sme sa zariadili... este mame 6 kuskov :D
@tatinka ako kde a ako komu... okolo mesiaca by to malo byt

sijust
9. okt 2011

@pici kolko ste platili za to zamrazenie?v H.to je teraz podla noveho cennika 160 za jedno a potom za kazde dalsie 20€...rozmyslam este nad tym darovanim...nejde mi do hlavy,ako mozu pytat take neskutocne prachy...ja im ho darujem a CAR chce od nich majland.... 😠

tatinka
9. okt 2011

chodim do iscaru, mam vseobecnu poistovnu, ziadost sme podpisali 12.8 a stale nic, ale zajtra zavolam do poistovne a opytam sa na to, bo uz roky sa snazime a po lekaroch tiez dlho uz ,,, to cakanie je hrozne dlhe , ty ides na ivf?uz stimulujes?

tatinka
9. okt 2011

@pici ta predosla odpoved patri tebe len som zabudla kliknut na tvoj nick 🙂

pici
9. okt 2011

@tatinka no tak to malo byt uz davno schvalene.. tak si to volaj lebo tito uradnici maju na vsetko cas :D
ja mam z IVF este 6 zamrazenych embryi tak idem v utorok na vklad :D

pici
9. okt 2011

@sijust za mrazenie na rok sme platili 67 eur... a za predlzenu 150. u nas ani nie je v cenniku darcovske embryo... ani darcovske vajicko... iba darcovska spermia... a presne , to je dobre svinstvo, svojim sposobom aj mna to stalo dost penazi, chcem ho podarovat tak keby aspon nieco dali naspat , co ja viem 100 eur, tak dobre... a oni od prijemkyne vycaluju 1600 za jedno a nam povedia, dakujem?

tatinka
9. okt 2011

@pici budem volat hned zajtra rano ze kde to viazne 🙂 jedna kocka pisala ze ked si tam volala jej dana pani povedala ze je teplo a ona nema cas zaniest siadosti schvalene na postu a poslat do centier, no mam dost toto keby mne povie sa s nou inak podebatim...uvidime, zavoalm zajtra, a ako si znasala stimulku? nepribrala si z toho?nebolo ti zle? drzim palce nech sa to podari a nech mas pekny Vianocny darcek 🙂

sijust
9. okt 2011

@pici no ved toto...je mi z toho 😝 ale teraz tak nad tym rozmyslam,ze ten H.je drahy jak s. u nas sa este za mesiac uskladnenia plati 9€...ty kks...to neni mozne...ja si tych drobcov dam ulozit k vam,neda sa to?

pici
9. okt 2011

@sijust tu si kukni cennik a porovnaj ja sa v tom moc nevyznam :D
http://www.novedieta.sk/financovanie/

pici
9. okt 2011

@tatinka stimulka bola fajn. nebolo mi zle, len ku koncu ked uz sa tlacili vajicka na svet som bola taka nijaka.. OPU v pohode, ale potom som sa zle citila v ten den. ale do vkladu to bolo fajn... nepribrala som. len brucho som mala nafuknute.. ale to splaslo
no takejto krave by som povedala hned a zaraz co si myslim,na to je nejaka lehota,a nie ze je teplo a jej sa nechce. ved ty si ju tam mozes zaniest predsa aj sama nie? len centra sa chytaju toho ze oni ju podavaju tak nech to laskavo aj podaju ako maju

sijust
9. okt 2011

@pici no,takze som si to porovnala...co sme zaplatili doteraz, neratam lieky....je o 170€ viac ako u vas...

pici
9. okt 2011

@sijust no pekne... tak toje docela dost ...

sijust
9. okt 2011

@pici keby som toto vedela,tak idem k vam...len mi bol H.doporuceny...my to mame z TN tak na rovnako,este by som povedala,ze cesta po dialnici je lepsia ako do MT...no co uz teraz... 😖ale inak som s H.spokojna...az na tie ceny....a to darcovske embrijo este preverim

tatinka
9. okt 2011

@pici a mozem sa spytat ci si bola na pn? v den odberu aj vkladu urcite si bola doma, ale pocas stimulky a medzi odberom a vkladom a po vklade si normalka pracovala?dakde som aj tuna na fore citala ze treba pit vela vody a jest bielkoviny je to pravda?,,no ja som ziadost podpisovala v centre v tom iscare v martine a oni ze to hned poslali, pred par dnami som sa informovala a zatial im ziadna odpoved z poistovne neprisla, ale zavolam zajtra do poistovne a uvidim co mi povie, pripadne si po to zajdem, aj ked neviem ci to staci ist do poistovne v meste v ktorom byvam (prievidza)alebo ci treba ist na hlavnu poistovnu ta bude asi v blave,,,no neviem opytam sa zajtra na to

tatinka
9. okt 2011

@sijust ahoj ty chodis do helliosu v mt? tam je to velmo drahe, ja chodim do mt iscare a mozem povedat ze o dost lacnejsie je to, chodila som pred tym do helliosu ale sme odisli od tial

sijust
9. okt 2011

@tatinka ano,chodim...no co uz?! dr.mi ho dop.ako najlepsie,co ja som vedela?....cela vyplasena by som aj neviem,kde isla...ja som inak velmi spokojna s nimi...len su fakt drahi...vy ste odisli kvoli cenam?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre