IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
10. dec 2011

@mirka2010 ahoj moj mm zboznuje nepecenu tortu to by jedol stale .Je to taka chutna torticka mnam mnam

majca55
10. dec 2011

@dasaa dakujem moja 😵 ako sa máš?

dasaa
10. dec 2011

@majca55 ahoj a ty si tu ? myslela som si ze si na oslavach 🙂 mam sa dobre a ty ako ti je ? 😉

majca55
10. dec 2011

@dasaa idem sa už obliekať len som sem nakukla ideme na piatu 😵 zlatko je mi zle grcám ☹ musela som ležať zas som doma nič neurobila tak dufam,že to na oslave vydržím 😝 pa moja peknú sobotu prajem 😵

tinka9075
10. dec 2011

@dasaa ale ja som rada že mám takú závislost 🙂 🙂

dasaa
10. dec 2011

@majca55 tak sa mi maj pekne a ne ze sa ukazes na oslave ze ti je zle lebo uz bude po vianociach 😀 😀 😀 .Ale nie bude dobre a nenamahaj sa prajem prijemnu oslavu 😉 pa

dasaa
10. dec 2011

@tinka9075 budem koncit prisla mi kamosska tak idem kecat 😀 😀 😀 😀 Tak zatial pa 😉

tinka9075
10. dec 2011

@dasaa jasné aj ja budem mat zachvílu návštevu tak večer sa stretneme 🙂 🙂 🙂

dadax84
10. dec 2011

@dasaa Ahoj, dnes som 5 den po IUI, ale necitim nic, nemam ani ziadne pocity, akurat mam asi trosku nafuknute brucho, ale to je asi tym utrogestanom. A dnes sa mi na tvari objavilo akosi viac vyrazok, co u mna neni az tak zvykom. Do vcera som srsala optimizmom a super naladou, a dnes ma to akosi opustilo, asi prestavam verit. A ty sa mas ako? Ty si tiez mala IUI, akosi som to prepostrehla, ale uz cakate babetko, vsak? Dufam ze sa nemylim 🙂

dasaa
10. dec 2011

@dadax84 no tak to zachvilku budes testovat.Neprestavaj verit ale ani nemysli na to.Ano tiez som bola na IUI uz po 2x a vies jak mi to rychlo zbehlo.Nemala som ani cas na to mysliet ci sa to teraz podari alebo nie ale ani priznaky som nemala ze to vyslo .Ani som sa nenazdala a uz som isla na krv.Ano teraz cakame babo.Nezmylila si sa.Urcite sa to podari 🙂

tinka9075
10. dec 2011

@majca55
@dasaa
@cmelica babenky kde steeeeeeeeeee 😉 😉

dasaa
10. dec 2011

@tinka9075 ja som tu 😀 😀 😀 😀

tinasc
11. dec 2011

@mirka2010 no ano také poznám, ja som sa tiež nemohla posťažovať svokre, lebo hneď sa mi dostalo, že ona musela v tehotenstve to alebo ono, pri dvoch deťoch koľko toho ona stíhala... tak som radšej ticho, ešteže moja mamina je taká chápavá, vždy mi prišla pomôcť, keď bolo treba 😉 proste som prišla na to, že sa nesťažujem tam, kde to nie je potrebné... a keby som bola tehu teraz, tak mi môžu byť jedno okná aj keby cez ne nebolo vidieť 😉 ale zase na novostavbe treba poumývať, ale mohol by sa niekto násť, kto by ti pomohol 😉

tinasc
11. dec 2011

@apolenka6 jeeej super, tak šťastným rodičom gratulujeme moc a moc 🙂 pozdravuj ich a posielame pusinky 🙂

tinasc
11. dec 2011

@dasaa áno bola sranda ho pozorovať, aj sme sa báli, či bude v pohode, ale on je taký nezmar, na prechádzke čo už všetko požral vonku, až mi niekedy rozum stojí 😉 😀

mirka2010
11. dec 2011

@tinasc tak vidim, ze nie som sama...🙂 to vies, ze mi prisli s oknami pomahat...hlavne moja maminka, sesternica....bolo s tym vela roboty, ale zvladli sme to a okna su naozaj krasne ciste 🙂 takze mam o jednu starost pred Vianocami menej 🙂 ale keby naozaj to bolo len na mne...tak s brusinkom by som ich umyla len pokial by som dociahla...a nechala to ostatne tak...no nie???

mirka2010
11. dec 2011

@katy33
@cmelica
@dasaa
@majca55
@sijust
@tinasc a ostatné.....tak dievcata moja....vcera sme mali takyto zazitok...vcera som varila obed a chcela som si troska oddychnut a manzel vysaval a boli pri mne akurat nove jedalenske stolicky, ktore neboli este uplne dobre dotiahnute a tak som si na jednu sadla...kde som si nevsimla, ze nema jednu noha...samozrejme, ze som spadla tak, ze som si este aj nohou udrela brusko a hlavne cast kde ma malicky hlavicku...viete si predstavit, asi co nasledovalo??? panika, stres, plac.,...my sme sa tak strasne bali o malickeho...a na predporodnej priprave nam jasne povedali, ze akykolvek pad a musi sa ist do nemocnice...tak sme v tom strese nieco na seba hodili a leteli do nemocnice....tam ma hned dali na pasy....na porodnej sale....takze som si obzrela priestory, ani som nechcela....monitorovali ma tam asi pol hodinu...potom ma lekar vysetril....tiez asi pol hodinu, aj sono, prietoky, vsetko nam porobil...bol neskutocne zlaty....nastastie....tuk,tuk, tuk, malicky je v poriadku...ked som pocula to jeho nadherne srdiecko, tak som tam slzila, tak som sa bala...ja som sa skoro zblaznila, revala som ako na raty...potom ma sestricka poslala hned za manzelom, ten tam chudak hodinu v strese stal, nevedel co sa deje....a ked ma videl v tej bielej kosielke...no nebolo nam vsetko jedno....naozaj ten strach o babatko vie byt neopisatelny....
takze tak....

majca55
11. dec 2011

@mirka2010 moje zlatino prebeha dávaj si ty len pozor na seba aj maličkého bože aká som rada,že ste v poriadku 😵 už si riadne moja pozri kam si sadáš!a pozor aj vonku na lad až sa ti nešmykne 😕

tinka9075
11. dec 2011

@mirka2010 to som rada že si v poriadku aj maličké musíš si dávat pozor 😉

apolenka6
11. dec 2011

@mirka2010 pozri si stránku 980 som tam písala,že @katy33 porodila sú tam aj miery 😉 no a ten zážitok musel,byť strašný....ale dobrý koniec!! 😝 dávaj na seba pozor 🙂

cmelica
11. dec 2011

@mirka2010 juuu zlatko som rada ze ste v poriadku aj s malickym 🙂 davaj na seba veliky pozor...opatrujte sa 🙂 🙂

tinka9075
11. dec 2011

@dasaa
@cmelica
@majca55 dnes tu je nejak tichúčko 😅 😅

kostickabonnie
11. dec 2011

veru, dnes kocky zapisali necelu jednu stranu, co sa deje?? 😨 😨

tinasc
11. dec 2011

@mirka2010 ach moja, to som rada, že ste v poriadku, veru taký pád nie je žiadna sranda... ale chvalabohu, ste v poriadku 🙂 a daj si na seba pozor 😉

mirka2010
11. dec 2011

@majca55
@tinka9075
@tinasc dakujem dievcata moje...budem si davat pozor 🙂 ved malicky to je ten najvacsi poklad pre nas na celom svete 🙂

mirka2010
11. dec 2011

@apolenka6 ja odpadneeeeeeeeeeeeem.....tak katka je uz mamicka???????????? ja sa tak tesiiiiiiiiiiiiim....ved to tak rychlo prislo, ze ako je to vobec mozne....prosim ta, ak budes s nou v kontakte, nech vie, ze na nu moooooooooooooc myslime a ze im zelame zdravicko a malickej nadherny zivot na tomto svete....jupiiiiiiiiii, taka som stastna 🙂

dasaa
11. dec 2011

@tinka9075 Ahoj ja uz som tu 😀 😀 😀 Ako sa mi mas?

tinka9075
11. dec 2011

@mirka2010 musíš si dávat velký pozor hlavne teraz v zime ale ved už zachvílu budeš mat maličkého doma 🙂 🙂

dasaa
11. dec 2011

@mirka2010 joooj moja davaj si pozor aj na malickeho ale chvala bohu ze ste poriadku a tie stolicky nech mm da ich do poriadku. 😉

dasaa
11. dec 2011

@cmelica Ahoj tak ako si sa dnes mala? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre