IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
27. feb 2012

@walta hádam áno... ty si tuším tiež bola v začiatkoch tehu chorá, dobre si pamätám?

walta
27. feb 2012

@tinasc mojaaa zlata.... ja ti gratulujem k fazulke.... tesim sa s tebou. No ten kasel aj mne robil problemy, ked som bola v takom 19.-20.tt, som zacala aj slabucko krvacat z krcka maternice, co som sa stale nadrapovala, ten kasel bol strasnyyyy. Mne vtedy dr. dal sirup mucosolvan a ten mi pomohol, ale ty ho teraz nemozes pit, ked si na zaciatku. To sa porad s lekarom a nenechavaj to len tak, chod za nim co najskor, aby sa fazulke nic nestalo. Ja verim, ze budete OK. Drzim palce. Tak uz sme dve, co sme chore, ale toto oteplenie to sposobilo. ☹ ☹ ☹

tinasc
27. feb 2012

@walta jaj no a čo môj doktor čo mi dá na to... neverím, že niečo predpíše... teplotu nemám našťastie... veď práve to, že v začiatku sa nemôže skoro nič... a môj obvodný je taký ustráchaný a ešte nechcem niekde nič hovoriť... tak neviem....

walta
27. feb 2012

@tinasc ano, ajja som bola na zaciatku tehu chora, ale to som ustala na domacich medicinach- med, lipovy caj, cibulovy sirup. Ale ked som bola chora v tom 20.tt zhruba, to som brala uz aj antibiotika, som mala zapal priedusiek, inak sa uz nedalo. Aj ten kasel do toho som mala. A teraz som zase... toto mi snad coskoro prejde, verim tomu.

tinasc
27. feb 2012

@walta a na začiatku to si bola koľko tehotná? a mala si aj kašel?

walta
27. feb 2012

@tinasc len k nemu chod a neboj sa, a treba to povedat, sak co. Uz musis mysliet aj na tvoje babatko, nie len na seba. Mozno ti poradi, co si mozes kupit z radu homeopatik, alebo ti poradi, co z domacej mediciny si mozes davat. Len smelo, moja 😉

walta
27. feb 2012

@tinasc na zaciatku, ked som bola chora, to som bola asi v 10.tt- presne si uz nepamatam. Kasel som vtedy nemala, len som bola slaba, soplava, a tusim ma aj hrdlo bolelo. No sodoma a gomora 😠

tinasc
27. feb 2012

@walta no dúfam, že bude všetko ok, však homeopatiká mám doma, oscillo aj stodal, keby niečo, Pinosol do nosa, budem ležať a liečiť sa... len keby ma tak nešteklilo v tom krku, to by som ani nekašľala, lebo to mi spôsobuje tie záchvaty...

walta
27. feb 2012

@tinasc tak si sprav toto, to je od kasla: do salky, alebo kompotovej misky si nakrajaj na kolieska celu cibulu a zalej ju medom, aby plavala. Cibula pusti stavu do medu a vznikne ti taky sirup a ten pi po lyzickach. To mozes cely den si davat, naraz tak 2 cajove lyzicky a potom o nejake 2 hodinky zas 2 CL, a neskor zas a takto cely den.

tinasc
27. feb 2012

@walta ok skúsim 🙂

cmelica
27. feb 2012

@tinasc juuuuuuuuuj moja mooooc sa tesiiiiiiiiim s tebou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a potichucky gratulujem 🙂 kedy mas 2 krvicku?????

@walta @tinasc kocky moje chorlave co to na vas stale lezie,fuj aj s chorobou 😠 😠 😠
mne nedavno znama poradila na neustavajuci sopel domacu liecbu a to,ze si celo namastite mastou prilozote platok cibule na to sacok a priviazat niakou satkou 🙂 davala to svojim detom len cez den a pomohlo,pekne sa mu spustil sopel a za 2 dni bolo po nom...skuste ,snad pomoze 🙂 a na kasel :pokrajat cibulu do misky ,zaliat medom a potom tu stavicku popijat 🙂

cmelica
27. feb 2012

@walta no napisala som to co aj ty na ten kasel 😀 😀 😀

walta
27. feb 2012

@tinasc drzim ti palce, nech to rychlo prejde... a uvidis, bude dobre 😉

tinasc
27. feb 2012

@cmelica to už bola 2 krv... prvá bola 4 dni pred... o 3 týždne idem na sono...
ale stále hovorím, neviem sa z toho tešiť, lebo ešte neviem, či ten kašel neublíži fazulke... niekedy mám pocit, že si ju vykašlem 😉

walta
27. feb 2012

@cmelica ahoj moja... veru, stale na mna nieco lezie... hovorim aj mojej mamine, ze keby nie som tehu, neni mi ani korela, ale teraz si to musim odtrpiet dvojnasobne. Co uz, skusim vsetko, len aby to preslo. Vdaka za tip 🙂

cmelica
27. feb 2012

@tinasc moja verim tomu ,ze si ju nevykasles 🙂 zbehni k dr co ti na to predpise...mm mal presne takyto kazel pred nedavnom a sem tam ho to chyti aj teraz 😒 😒 😒 len on bral antibiotika,ktore aj tak nezaberali 😝

adikasala
27. feb 2012

@tinasc moja tesimmmmmmmmmmmmmmmm ja som to tusila 🙂 som to vedela ze sa podarilo ja som to citila v kostiach...neboj bude dobre tentoraz sa uz udrzia fazulky a budu dvojky uvidis 🙂 🙂 ja idem ochvilku na sono morfo dufam ze sa nam valentinka pekne ukaze a nebude vyvadzat ako vzdy.a som sa vazila po tyzdni mam kilo hore teraz to uz nabieha riadne 🙂vecer mame kurz predporodny stretnutie s deckym primarom ,tak sa tesim jak blcha 🙂

cmelica
27. feb 2012

@walta tuk tuk tuk ja zatial sa drzim bez veskerich chorob 🙂 a inac sa ako citis???uzivas si materskej???

tinasc
27. feb 2012

@adikasala ďakujem 🙂 ... no dúfam a verím, že to tentoraz dopadne dobre, lebo ak by to dopadlo ako minule, tak by som to asi nerozdýchala...
príjemný kurz 🙂

cmelica
27. feb 2012

@adikasala tak idete kuknut na Valentinku???tak az sa vam pekne ukaze 😀

adikasala
27. feb 2012

@tinasc neboj verim ze to tentoraz dotiahnete do uspesneho konca 🙂 snza sa vyliecit z tych kaslov.vidid imunita hned oslabena v tehu....drz sa jaj tesim sa velmi z teba...krasny dnik si mi urobila...idem sa pripravit na sono ahojte kocky 🙂

adikasala
27. feb 2012

neskor dam samozrejme vediet co stvarala valentinka 🙂

tinasc
27. feb 2012

@adikasala ďakujem, ono môže byť to aj z toho, že beriem ten prednison na protilátky, takže aj ten mi mohol znížiť imunitu... ok, idem ležať, v noci som toho moc nepospala, takže to idem dohnať 🙂

walta
27. feb 2012

@cmelica no uzivam si MD, malicka tak niekedy kopne, ze to je az take neprijemne na pocit, ale na druhej strane je to kraasny pocit, ved o par tyzdnov aj ty zistis... zo zaciatku je to veeelmi jemnunke, take steklenie len, ale ked zacne rast, fuuuuu, to uz budu ine kopance 😀 , ale stoji to za to. No a teraz ma to hrdlo trapi, inak by to bolo idealne.

petuska123
27. feb 2012

@cmelica tak ivf dopomohlo k otehu?? gratulace a bude jednorca ci dvojca?? 🙂

cmelica
27. feb 2012

@walta ale podstatne,je ze si to pekne uzivas 🙂 🙂 🙂 juuj a ja mam este daleku cestu pred sebou s kopancekmi,ale tesim sa na to 🙂 🙂

cmelica
27. feb 2012

@petuska123 ano dopomohlo 🙂 🙂 Dakujem a bude jeden drobcek 😀

walta
27. feb 2012

@cmelica aaale coby, neboj nic, ubehne ti to... ja som prve pohyby zacala citit v 20.tt... ale to su len take steklenia v podbrusku, ale je to ono. Kraaaaaaaasny nieco 😉

mirka2010
27. feb 2012

@majca55 mojinka zlata, tak moc ti drzkame palceky...len uz aby si bola tehulka nasa najkrajsia...urcite sa velmi tesis, kot by sa nie??? ved ten balicek ktory ta caka je to najkrajsie na celom svete 🙂

mirka2010
27. feb 2012

@mariankach ahoj zlaticko...tak kamaratke moooooc blahozelame a prajeme aby sa fazulka krasne vyvijala a ostala u maminky krasnych 9 mesiacov...a vy sa ako mate??? ako sa ma princeznicka???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre