IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
13. jún 2012

@cmelica dakujem zlatko verime 😵 som rada ťe ste už domka 😵

kostickabonnie
13. jún 2012

kočky, nejdem vas tu menovať, lebo by som urcite na niektoru zabudla.....ja som v pracovnom osiali, mam strasne vela prace, lebo som si myslela, ze ju rychlo do konca juna spravim a potom si dam oddych. Ale dnes som pripravovala plan na nasledujuci stvrtrok a zistujem, ze to bude este horsie 😲 😲 Vypichla som si sice cas od 15.7.-15.8., kedy by som nechcela robit takmer nic...ak budem mat kratky protokol, tak by som mala zacat pichat od 9.7., to je asi kolko 20 dni? (este neviem take detaily, len si myslim, ze je to asi tak). No a potom by mohol byt vklad okolo 1.8. a tak by mi ten kludovy rezim vychadzal. 🙂 Este mi nikto nevolal, ale zajtra asi zavolam do poistovne, ci to uz poslali do Heliku a potom buduci tyzden budem urgovat Helik. Ale teraz mam hlavu plnu inych aktivit 😉 ledva sa dostanem na MK precitat, co mate nove 😉

ursula5
14. jún 2012

@cmelica tak vitaj, ty sa ale nachodíš do tej nemocky, držím palce aby to už išlo ako po masle a boli ste len doma 😉

walta
14. jún 2012

@mariankach ahojky moja 🙂 predstav si, svokra k nam prestala celkom chodit, co som jej nezakazala, chce byt asi zaujimava opat, nuz co s nou?! bavit sa bavime...zaujimave 😝 vcera prsalo cely den, ked ja nevyjdem von s malou, ona nepride, tym padom ju vcera nevidela. Keby nebola taka sprosta a tvrdohlava, toto by nebolo. Ale ako pises, nevzala so si ju za manzela, ale jej syna a chvalabohu si rozumieme na vybornu, on je moje vsetko aj s malou. Bez nich moj zivot nema zmysel. 2 dni dozadu sedela svokra na dvore, aj s jej mamou a mojim svokrom, dosla som tam za nimi s malou v kociku- skoro ju vykotili, debili, tak ten kocik naklanali. Svokra malu az drzala za hrudnicek, aby sa nezosuchla dole. Som im aj povedala, ze co s nou robia, sak to neni babika- ale svokra zbadala, ze som sa rozculila. A vsetci traja jej robili grimasy, sprostosti trepali- vies jak to ja nenavidim??? strasne! A mala si dava rucicky do pusinky a chytaju ju za tie ruky- nedovtipia sa, ze to nesmu robit. Svokra je trafena- mala ma v pusinke dudlik, je kludna a ona jej ho nasilu vyberie, potom sa rozplace, ju to nesere, lebo ona chce vidiet jej pusinku, chapes? No comment 😠

cmelica
14. jún 2012

@ursula5 dakujeme 🙂 a ty sa ako citis??? boze ze 32tt 😀 😀 😀

tinasc
14. jún 2012

@cmelica dúfam, že už do tej nemocnice nebudeš musieť ísť, dávaj na seba pozor 🙂

cmelica
14. jún 2012

@tinasc ahoj! to dufam aj ja 🙂 🙂 ako sa mas??? co nove???

tinasc
14. jún 2012

@cmelica ja sa mám dobre, už tá ťažoba prešla, ale lepšie by mi bolo, keby som sa každé ráno nemusela s dcérou vytáčať kvôli vstávaniu, obliekaniu, česaniu a pod... 😠

mirka2010
14. jún 2012

@cmelica ahoj zlaticko...tak co to bolo s tebou???

mirka2010
14. jún 2012

kocky nase, nasa @sijust je v nemocnici...este nerodi, mala Stellinka je este v brusku, vcera ze krvacala, tak tam isli...bali sa ci sa jej neodlupuje placenta...ale ze to bolo z vysetrenia, ak nebude dalej krvacat, tak by mala ist este domov...tak myslite na nu, na nasu Silvusku 🙂 a Stellinku 🙂 ked budem nieco opat vediet, napisem 🙂

apolenka6
14. jún 2012

@cmelica tešíme sa ,že ste domka a pekne tam aj zostanete až do pôrodu ! 😉 veru ty si tu nemocnicu dáko často obzeráš 😠 pekne nôžky vyložené a vegetík to máš asi aj predpísané 😀

apolenka6
14. jún 2012

@mirka2010 áno ?? 😨 😨 to je dobré ,že ti dala vedieť ,no na tatinka si Stelinka asi nepočká 😕 🙂 a sa pomaly asi hlási ,dobre,že išla do nemocnice ....a dakujeme za info 🙂 čakáme nové správy z "priameho prenosu" 😀

apolenka6
14. jún 2012

@sijust ja že ti idem odpísať ,ale ty si už na MK neprítomná 😝 😝 budeme čakať !!!! 😉 😉 😉

apolenka6
14. jún 2012

@kostickabonnie tak máš frmol v práci ?!? 😕 niekedy sa plány zmenia ako nechceme-chceme 🙂 aj si už volala do tej poisťovne ? či to už poslali ....a potom šup na to ! 🙂

apolenka6
14. jún 2012

@ivet55 aj si testovala??? možno IVF nebude treba !!!

majca55
14. jún 2012

@mirka2010 držím jej moc palce a že ju pozdravujem 😵

apolenka6
14. jún 2012

@majca55 zajtra voláš,že?? 😕 ešte stále PN ,alebo pracuješ 😕

majca55
14. jún 2012

@apolenka6 ano zajtra volam ešte som PN a podla vysledkov nastupujem a poviem ti vobec sa mi nechce 😝 ale potrebujem už vypadnuť 😎

apolenka6
14. jún 2012

@majca55 ved určite ti je doma dlhoooo,ale človek si časom zvykne aj na domáci režim 😀 ...daj potom vedieť aké budú výsledky 🙂 🙂 🙂

majca55
14. jún 2012

@apolenka6 jasne moja dam vedieť dufam,že ok budu 😵 prajem ti pekny zvyšok dna 😵

ivet55
14. jún 2012

@apolenka6 Ahojky, robila som dnes ráno test, bola tam čiaročka ale len veeeeelmi velmi slabá úplny duch, tak ja neviem... v pondelok idem na krv tak uvidím, idem ešte aj s jednou kamarátkou od nás rovnako nám robili IUI

majca55
14. jún 2012

@ivet55 držím palce je to dobre znamenie ked je už duch tfuj tfuj 😵 😵

apolenka6
14. jún 2012

@majca55 aj tebe moja pekný zvyšok dňa ,ja si ho užijem v práci 😀 ale zajtra je piatok !! 😵

apolenka6
14. jún 2012

@ivet55 záleží čo povie krvička a možno si ešte skoro po IUI a testy nie vždy ukážu pravdu! držím palce!!!

mirka2010
14. jún 2012

@apolenka6
@majca55 dievcata ako nahle mi nieco napise, tak hned vas budem informovat, dobre? urcite jej dobre padne ked bude vediet, ze tu na nu vsetky myslime 🙂🙂🙂

majca55
14. jún 2012

@mirka2010 jasne moc moc na nu myslime teda na obe babulky 😲 😲 😵

mirka2010
14. jún 2012

@walta jooooj moja, citam, ze to veru nemas lahke...inak to s tymi ruckami neznasam aj ja...proste nedokazem pochopit, ze aj cudzi ludia maleho chytaju za ruky, pritom vidia, ze si ich dava do pusinky a to sme napriklad v obchode, kde je miliarda bakterii...a to iste s cumlikom...vytahuju mu ho, ze mu chcu vidiet ustocka...a tymi rukami spinavymi, on sa uz s cumlikom hra, dava si ho do pusinky aj z opacnej strany...no ja som ako chodiaca hygiena...stale vlhcene obrusky a utieram ho vsade kde sa da...ale to vedia pochopit len mamicky...inym to je ako vidim a citam jedno!!!! no musis to nejako s tou svokrou vydrzat...nenadarmo svokra je svokra...ake budeme my???? 🙂🙂🙂

mirka2010
14. jún 2012

@majca55 odkazem jej...mozno uz sa Stellinka aj pyta...od rana mi nepisala...uvidime 🙂

majca55
14. jún 2012

@mirka2010 tak to budeme v napatí 😨 😨

mirka2010
14. jún 2012

@majca55 no veru, neviem, neviem...lebo ak by isla domov, asi by mi napisala, pripadne by sa tu uz ukazala..uvidime...urcite sa ozve 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre