IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
4. dec 2012

@tinka9075 moc,moc gratulujem!opatrujte sa 🙂

dadax84
4. dec 2012

@tinka9075 Krasne babatinka, tesim sa s tebou 😵

ursula5
4. dec 2012

@dasaa aha tak preto to prikrmovanie už 😉

ursula5
4. dec 2012

@tinka9075 kráááása, tak dvojičky držíme moc palčeky 😉

ursula5
4. dec 2012

@mirka2010 moja našla som to aj sama je krásnučký a už sme zahlasovali 🙂 máme sa fajn už nám prišla zima ťažko sa nám oblieka von a stále nás trápia soplíky ale nie moc tak normálne ja som na tom trošku horšie ale už sa to zlepšuje 🙂 darčeky som stihla nachystať ešte pred zimou tak teraz už chodíme von len tu blízko kým ja vydržím a nie je mi zima a vy čo tešíte sa na Vianoce?? Maroško si ich bude asi uvedomovať už to bude krásne 😉

mirka2010
4. dec 2012

@tinka9075 tak ako si spinkala??? dalo sa ti vobec???

mirka2010
4. dec 2012

@ursula5 no veru Marosko uz vnima svetielka, urcite aj nejake darceky bude vnimat a celkovo my mu pripravime taku atmosferu, nech je hlavne co najstastnejsi...ved je to tak milovane dietatko...moji rodicia ti by ho zjedli od lasky, o nas s mm ani nehovoriac 🙂 dakujeme za hlas, velmi si to vazime 🙂 mooooc nas to tesi 🙂 tak si chorucka??? no to je tym pocasim...a hlavne teraz ked uz aj snezi...je to tazsie chodit s drobcami von...ale vcera napriklad bol prvy krat do overalu navleceny, teda kupila som mu taky, aby bol hlavne prekaticky a dobre rozopinatelny, tak sme ho posadili do kosa v Tescu, rozopla som ho az po nozicky a pekne si tam sedkal, ziadne nervy z vyzliekania, ci obliekania...takze toto mame uz nacvicene, este zhaname autosedacku...ach, to je hotova veda....

mirka2010
4. dec 2012

@mimi_2 no urcite mozes byt kludna, ak aj ostanes tehotna, to nema ziadny vplyv kym sa babatko uhniezdi, urcite to bude v poriadku, vsak dr vedia co robia 🙂 drzime palce

mirka2010
4. dec 2012

@tinasc hmmm, no mi hovor...ten nas ma take priserne obdobie, ja vobec neviem ako idem fungovat ked nic v noci nespim...on je proste stale v pohybe, mrvi sa, je nekludny, ach tieto zuby...ja sa zblaznim!!!!! my sme rezim zacali mat az tak okolo druheho-tretieho mesiaca...takze to isto pride...🙂 hlavne aby spinkal aspon v noci...a s tym kojenim ako???

lusipe
4. dec 2012

@tinka9075
Ahoj Tinka, dnes som kontaktovala dr. Stelcla a napisal, ze sa ma rad ujme 🙂....prosim ta, ako to bolo s vysledkami, ktore si mala tu v BA?....dali ti ich pohode zo slovenskeho centra, aby nemuseli v Brne robit vsetko znovu, alebo ako to funguje? dakujem velmi pekne za dpoved 🙂...dufam, ze babatka sa maju dobre a uzivas si 🙂

tinka9075
4. dec 2012

@lusipe ahoj budeš spokojná Štelcl je super 🙂 🙂 ja som mala výsledky z Iscare v MT poslali mi ich poštou 🙂 🙂 ked ich budeš mat tak v brne ti nemusia nič robit 🙂 🙂 kedy ideš na konzultáciu 🙂 🙂 no bábetká sa majú dobre len mamina je ešte v šoku 🙂 🙂

tinka9075
4. dec 2012

@sijust dakujem trošku šok ale stojí to za to 🙂 🙂

tinka9075
4. dec 2012

@dadax84 dakujem aj ja sa teším 🙂 🙂

tinka9075
4. dec 2012

@ursula5 dakujem no nečakala som dve 🙂 🙂

lusipe
4. dec 2012

@tinka9075
ved to som dala na tvoje odporucanie 🙂...tak verim, ze bude....dnes mi aj hned odpisal 🙂...no skusim si ich v gynfiv aj ja vypytat.... 🙂....mam volat na recepciu a povedat ze idem od neho a dat si termin 🙂
som zvedava....hlavne, aby ma netlacil do IVF, ked sme obaja v poriadku, ja by som radsej este skusala IUI 🙂

tinka9075
4. dec 2012

@lusipe neboj budeš spokojná ja som s ním velmi 🙂 🙂 on odpisuje hned ked má čas 🙂 🙂 on ta tlačit zbytočne nebude do ivf viem to podla seba 🙂 🙂

lusipe
4. dec 2012

@tinka9075
to velmi rada pocujem 🙂...a ty si preco isla na IVF?....
hej, on odpisal tusim do dvoch hodin...mily 🙂
a kolko si platila tu vstupnu konzultaciu asi?

tinka9075
4. dec 2012

@lusipe čo ti poviem týto blbci v sk centrách ta tlačia len do ivf a ked som bola v GF a harbulákovi som povedala že chcem íst na iui pred ivf tak na mna špatne pozrel blbec jeden 😖 😖 a v brne na konzultácii nám povedal že ideme do iui mne ivf netreba a mal pravdu 🙂 🙂 výsledok sa dostavil 🙂 🙂 za konzultáciu neplatíš nič 🙂 🙂

lusipe
4. dec 2012

@tinka9075
jaj takze ty si po IUI 🙂....super 🙂....jezis a hned dvojicky....no ja idem zajtra k nemu Harbulakovi na pokec co so mnou, kedze 2 IUI negativne...tak som zvedava co povie, ale myslim, ze ako pocuvam nazory, on v tom ma jasno 🙂...takze preto som chcela skusit Stelcla na konzultaciu a dohodnut sa s nim 🙂

tinka9075
4. dec 2012

@mirka2010 ahoj Mirka no kým som zaspala ale každú chvílu som sa budila 🙂 🙂 som si kúpila mama a ja a Maroškovi som poslala hlas zlatý tam je model malinký 🙂 🙂

tinka9075
4. dec 2012

@lusipe áno ja som po iui no ved Štelcl bol vo väčšom šoku ako ja lebo to nečakal 🙂 🙂 určite ti Harbulák bude hovorit že dalšia cesta ivf 🙂 🙂

lusipe
4. dec 2012

@tinka9075
tak to potom bude jasne, ze idem do Brna....lebo ja sa na to este necitim...a hlavne ked mam doma jedno dieta, ku ktoremu som prisla ani neviem ako...tak preco by som nemohla mat druhe tiez jednoduchsie 🙂...ivf pojdem az ked ina moznost nebude a lekari nepovedia, ze inak to nejde 🙂 som stastna s tebou 🙂

tinka9075
4. dec 2012

@lusipe jasné Brno je dobrá volba 🙂 🙂 ja som bola presvedčená že sa to tam podarí jua som tam aj s tým šla budem tehotná a hotovo 🙂 🙂 síce dvojky ma zaskočili ale zvládnem 🙂 🙂

tinasc
4. dec 2012

@mirka2010 viem, že na ten režim si musím počkať, som rada, že v noci spí aspoň tak ako spí... budí sa každé tri hodinky na papanie, však je to papkoš náš, no nedaj mu 🙂 🙂 🙂 keby chcel cez deň pospinkať, to by bolo super, síce zaspí, ale za pol hodinky je hore, nevie sa uložiť, stále sa mrví, šermuje ručičkami, stále v pohybe, takže v podstate sa vyrušuje sám 🙂 no kojenie nula bodov stále, odsávam a dávam mu mliečko, lenže je ho čoraz menej ☹ ☹ ☹ ach jo...

lusipe
4. dec 2012

@tinka9075
no volala som, a vraj termin ma volny az 16 januara....kokso to ako daleko?...ved to je mesiac....
tesim sa s tebou...
ja som prave volala, ze druhe IUI je negativne :(...

tinka9075
4. dec 2012

@lusipe k nemu chodí vela ludí asi preto síce ja som dlho nečakala asi dva týždne 🙂 🙂 ja idem k nemu za 14 dní na sono ešte tak uvidíme či bude všetko ok 🙂 🙂 júj to mi je lúto že iui je negatívne 😒 😒

lusipe
4. dec 2012

@tinka9075
nevadi, tak uz pockam, aspon si dam teraz mesiac pauzu, ved co je to jeden mesiac v zivote 🙂
nerozumiem tomu, ze preco negativne, ked sme vraj obaja ok, a este aj ja mam vraj vysledky na vystavenie... 😒
bude vsetko ok, neboj sa 😉

tinka9075
4. dec 2012

@lusipe oplatí sa ti počkat on je super doktor 🙂 🙂 neboj v Brne po iui otehotnieš určite sa ti to tam podarí lebo tam chcú aby si bola tehu nie ako na sk len prachy ich zaujímajú 🙂 🙂 ja by som mala Harbulákovi poslat fotku zo sona z odkazom že takto sa robia deti 🙂 🙂 toto je uspešné iui 🙂 🙂

lusipe
4. dec 2012

@tinka9075
tak v to dufam 🙂...Stelcl mi aj napisal, ze sa hned do toho pustime a nebudem cakat 🙂..len neviem do coho este 🙂
posli mu ju 🙂 ale az ked sa narodia...pre istotu 🙂
ja idem k nemu na pokec zajtra, tak som zvedava do coho ma bude tlacit 🙂
a preco tebe hned chcel IVF?...bol tam nejaky problem?

tinka9075
4. dec 2012

@lusipe Štelcl hned všetko rieši ved načo čakat nie? 🙂 🙂 neboj on s vami všetko preberie a poradí 🙂 🙂 jáj harbulák je kapitola sama o sebe 🙂 🙂 nie ved my žiadny problém nemáme obaja zdravý ale ved čože na ivf dostanú z poistovne peniaze 1000 eur a to ide do centra 😒 😒 Štelcl sa zhrozil ked som mu hovorila že som mala 20 vajok a nič z toho síce sa oplodnilo 13 prirodzene len sa neudržali 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre