IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
25. dec 2012

@adikasala maličká je úžasná ako som predpokladala 😅 a veru očičká a mihalničky vynikajú 😵 posielam cmučik a uži si ešte sviatky v kruhu mm rodiny 😉

apolenka6
25. dec 2012

@mirka2010 verím,že ten úraz nebol až tak moc vážny a je všetko v poriadku 🙂

majca55
25. dec 2012

@mirka2010 Miruška prajem mm skore zotavenie a krasne vianočne sviatky 😵

ursula5
25. dec 2012

@mirka2010 krásne ste tancovali na tom pozdrave, úžasné Mirka 😉

walta
25. dec 2012

🙂 🙂 🙂 dievcata, krasne prezitie Vianoc v kruhu svojich najblizsich a deticiek... pozdravujeme a som rada, ze STE 🙂 🙂 🙂
ja a Charlottka

mirka2010
25. dec 2012

@tinasc ahojky, tak ake ste mali Vianoce? mm je v pohode, na pohotovosti povedali ze to bude na sitie, nakoniec na urazovke mu to nesili...celkom to zvlada fajn 🙂

mirka2010
25. dec 2012

AHOJTE KAMOSKY NASE 🙂 TAK AKY BOL jEZISKO? AKO STE PREZILI VIANOCE? MOOOOC VAS POZDRAVUJEME 🙂

mirka2010
25. dec 2012

@ursula5 ahojky, dakujeme, no veru, dlho sme to aj trenovali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak ako sa malickemu paci stromcek? aky ste mali vcera dnik?

mirka2010
25. dec 2012

@majca55 ahoj Majinka, dakujeme velmi pekne...mm je uplne v pohode, tak som velmi rada....aky ste mali vcera dnik? a dnes ste co robkali? aj vam krasne sviatky prajeme 🙂

mirka2010
25. dec 2012

@apolenka6 @cmelica mm je v pohode...ste zlate 🙂 aj ja som rada,lebo bolo by to velmi narocne keby mi nemohol nic pomoct...cmelica...ten tvoj Branusik je tak nadherne babatko...ako do casopisu 🙂 a apolenka, ty sa ako mas???

tinasc
25. dec 2012

@mirka2010 celkom fajn, malý to v podstate prespal 🙂

tinka9075
26. dec 2012

@dasaa
@adikasala
@cmelica
@buba13
@apolenka6
@tinasc
@mirka2010
@majca55
@sijust čaute babenky ako trávite sviatky u nás všetko v pohode len pri večeri som smoklila lebo muž zahlásil a že o rok už budeme štyria konečne tak som sa rozplakala 🙂 🙂

buba13
26. dec 2012

@tinka9075 Ahojcek, tak porodickovo. Muž mi pomôže, ale malý je zlatý. Vie čo chce a ide za tým. Rád číta knižky a aj v noci začína lepšie spinkať. Ako sa mavaš? Poslúchala si? Ako sa majú drobcekovia?

tinka9075
26. dec 2012

@buba13 tak to som rada že malý poslúcha 🙂 🙂 ja tak v pohode len stále vraciam a už mám toho plné zuby ale snád to prejde 😖 😖 poslúchala som velmi ale ved ja si najkrajší darček teraz nosím v brušku 🙂 🙂

buba13
26. dec 2012

@tinka9075 viem je to najkrajší darček. Minulé vianoce sme to zažívali. Je mi ľúto že vracias. Ale to musí prejsť. Kedy máš termín?

tinka9075
26. dec 2012

@buba13 veru najkrajší darček 🙂 🙂 ja vraciam od začiatku tehu 😖 termín mám 22 júla 🙂 🙂

buba13
26. dec 2012

@tinka9075 tak možno to bude rak alebo ako ty lev 😉

tinka9075
26. dec 2012

@buba13 ja by som bola najradšej aby boli levy ked sme aj my dvaja z mužom tak budeme kompletka 🙂 🙂

buba13
26. dec 2012

@tinka9075 ja som teda. Hovorím v jednotnom čísle. To by bolo aké fajn. Veľká party vždy na konci leta 😉

apolenka6
26. dec 2012

Ahojte dievčence sviatky sme šťastne prežili 🙂 mm musel dnes ísť do práce ,tak som 2 dni sama a keby ste vedeli ako nám bruško podrástlo 😝 už si to mi to všetci v rodine povedali ,no ono malo už dosť slaninky po stimulke a tera z ked ešte rastie tak vytŕča 😵
a aby som nezabudla hlášku mojej 4a pol ročnej netere ked som jej oznámila ,že v brušku mám bábätko tak vytreštila oči a zahlásila ako stará žena: " to nemyslíš vážne?!?!?!" 😨 😨 ...... 😀 😀 😀 😀 no zabila ,nie??

apolenka6
26. dec 2012

@mirka2010
@tinka9075 hore vyššie som napísala ako sa máme 🙂

tinka9075
26. dec 2012

@apolenka6 ahoj tak bruško ti podrástlo?mne nie včera akurát muž obzeral že kedy mi začne rást ale ked nie som modelka tak možno neskôr mi narastie dúfam že nie velmi velké 🙂 🙂 som zvedavá na drobcov 9 idem do martina na screening tak som zvedavá ako budú drobci vystrájat 🙂 🙂 a možno ukážu čo skrývajú medzi nožičkami ked doki má špeciálne sono a ked som sa objednávala tak mi sestrička povedala že mi ho budú robit skoro hodinu pri dvojkách 🙂 🙂

tinka9075
26. dec 2012

@buba13 neboj ved mne to ešte tiež velmi nedochádza že čakám dve 😀 😀 😀

apolenka6
26. dec 2012

@tinka9075 ja idem 11.1 na sono ,vieš ,že som trošku nervózna ,lebo je to ešte dlhá doba ,ale ked mi rastie bruško tak je to dobre ,nie? 😕 ty ideš skôr určite sa drobci ukážu v plnej kráse 🙂 ja som na to naše zvedavá ..sem tam cítim spodok bruška 🙂 prsia už tak strašne nebolia ako v začiatkoch ,ale cítim ich stále a sú naliate a také žilovejšie ...
no ked si pevnejšia možno sa bude bruško dlho schovávať ,mám jednu známu tej až v 5 mesiaci vykuklo čo bolo tak zamaskované...inak ja som prekvapená ,že mne tak skoro vybehlo ,lebo mám slaninku 😕
ale tebe pri dvojkách rýchlo vbehne 😉 mne dnes švagriná dala jej tehu nohavice čo nosila,ved sa zídu 🙂

tinka9075
26. dec 2012

@apolenka6 aj ja mám trochu obavy ale včera som zase vracala a stále mi to nejak neprestáva tak aspon viem že drobci dávajú o sebe vediet 🙂 🙂 ešte týžden a bude to ok vždy som potratila do 3 mesiaca 😖 ale aj doki v Brne mi povedal že aby som sa nebála že teraz je všetko ok aj drobci pekne rastú tak mu verím ved asi vie o čom hovorí ale tešil sa velmi že sa iui podarila aj ked z dvomi nerátal 😀 😀 😀 ja mám kamošku ona je taká baba riadna a ja som vedela že je tehu len nikomu to nehovorila a ked sa jej pýtali že pribrala tak povedala že je taká rozožratá a to bola už v 7 mesiaci a potom sa všetci čudovali že porodila 😀 😀 😀

tinasc
26. dec 2012

@tinka9075 tak to verím, že ťa to zobralo, veď tá predstava, že o rok už budete sláviť Vianoce štyria 🙂 aj keď budú trošku náročnejšie 🙂 🙂 🙂

tinka9075
26. dec 2012

@tinasc veru bude to náročné ale muž povedal že to zvládneme len nech sú drobci zdravý 🙂 🙂 ale to už budú mat skoro pol roka tak tie vianoce budú krásne 🙂 🙂

apolenka6
26. dec 2012

@tinka9075 nerada čítam čo si písala ... 🙄 🙄 🙄 snažím sa prehliadať takéto smutné veci ,myslím pozitívne ..všetko je dobré a aj bude neboj!
ja to dlho neutajím ,ale nevadí ja sa teším ved som tiež na to dlho čakala ...
moja mamina hovorila,že tiež mala riadné brušká pri nás a zle jej nebolo tak som asi po nej aj ked ma niekedy ešte zaťaží a to je všetko 😉

tinasc
26. dec 2012

@tinka9075 hej aj ja sa teším na budúce Vianoce, tieto som si moc neužila 🙂 ozaj ja mám troch škorpiónov, manžela dcéru a drobca 🙂

tinka9075
26. dec 2012

@apolenka6 ja si stále hovorím že všetko bude ok vždy ked idem spat tak hladkám bruško a hovorím im že ich velmi lúbim nech ma nasklamú len ten strach mám stále 🙂 🙂 ja ked mi bude bruško vytrčat tiež budem hrdo chodit a ukazovat ho ved som na na drobcov dlho čakala 15 rokov tak si budem tehu pekne užívat 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre