IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

lina129
1. júl 2015

@aluska01 no to mas pravdu, najma ak ides na iui aj 3 - 4 krat... kazdy raz cca. 100 eur + lieky... to uz sa pomaly priblizi k jednemu ivf... 😖 Inak, v tom americkom clanku som sa docitala, ze tam jedno iui stoji aj 1000 dolarov 😕 ale normalne ho opakuju, ze odber a vklad spermosiek robia viac dni po sebe, nielen jeden den ako tu na SR alebo ČR 😔

aluska01
2. júl 2015

@lina129 ahoooj....tak ako sa cítiš? je niečo nové? u mna nič,akurát stále behám na wc na malú....ale aj to bude zrejmenásledok duphastonu a mojej psychiky 😀 takže čakáme dalej,už len týžden 🙂

zuzijozuda
2. júl 2015

ahojte babenky ,chcela by som vas poprosit o informacie mam ist na usg priechodu vajcovodov tusim odborne sa to vola HYCOSY.lekar ma objednal na 14den cyklu nieje to neskoro? ak ma niekto skusenost co je pred vzsetrenim potrebne dodrzat a tiez po vysetreni .dakujem vam vopred za r&ady

aluska01
2. júl 2015

@zuzijozuda ahoj, tiež som bola na HYCOSY 14 dc...neskoro to nieje, skôr sa to neodporúča v druhej polke cyklu...keby náhodou....a v cykle kedy vyšetrenie prebehlo sa snažiť aj tak neodporúča.

zuzijozuda
2. júl 2015

@aluska01 bolo to bolestive ? mozes ist hned domov? dakujem

aluska01
2. júl 2015

@zuzijozuda mne to robili v car helios v narkoze...asi 15 minút to trvalo. Potom ma nebolelo nič,iba som spinila 2-3 dni.

zuzijozuda
2. júl 2015

mne to budu robit v kosiciach .zrejme mi budu este pred tym volat lebo sme sa dohodli len na termine a neviem aky je postup cp smiem a co nie .len som mala obavy lebo sestricka mi povedala ze len na 10 den sa to da robit a lekar ma objednal az na 14 den.

lina129
2. júl 2015

@zuzijozuda ahoj, ja som tiez na tom bola v Gynfiv v Ba, nerobili mi to v narkoze, normalne som bola pri vedomi, len mi dali Diazepan predtym...neviem ci to bolelo, skor to bolo neprijemne, taky tlak som citila a trochu podbrusko ako pri ms...ale inak sa to dalo prezit 🙂 Als kazdy ma iny prah bolesti... Mne to robili 10 DC, robili mi to podla mojej dlzky cyklu a kedze mam kratsie cykly, tak 14 DC by mi uz bolo neskoro, kedze sa to nema robit po ovulke...

lina129
2. júl 2015

@aluska01 ahoj...zatial nic...priznaky neviem...bolia ma prsia, ale dost, ze mi aj podprsenka vadi 😝 Ale inak nic take... Ale to byva aj pred ms...Tak to je dobre znamenie, ked behas na malu 😉 A teraz si nespinila po iui?

hennka2
3. júl 2015

@zuzijozuda ... HSG sa robi medzi 5-12 DC, nesmies byt tehotna ... mne to robili ambulantne a teda to nebolo prijemne, predtym mi predpisali antibiotika.. robili mi to i v narkoze a vtedy necitis nic ... kazdopadne, je to dobre vysetrenie, krok vpred, aby si vedela, ci nemas jeden z vajcovodov zablokovany .. mnoho zien ma a netusi to, takze toto vysetrenie je velmi napomocne .. drzim palce, pre dieta to stoji za to !

aluska01
3. júl 2015

@lina129 po IUI som jemne hnedo spinila asi 3 dni,odvtedy nič.....proste sa necítim nijak ..... 🙂

zuzijozuda
3. júl 2015

@hennka2 ahoj mne lekar dal termin na 14 den cyklu to mam prave ovulaciu ale pocital to ze je to 14 den tak mam strach ze ci to nieje neskoro:(((

zuzijozuda
3. júl 2015

@lina129 neviem sa nikde na internete docitat kedy a ktorz den sa to ma robit :( mam obavy ze 14 den je neskoro :( len sa utesujem tym ze lekar vie co robi.ja uy mam len jeden vajcovod ,lebo po mimomaternicovom tehotenstve mi museli odstranit vajcovod .tak chcem aby mi to urobila zavcasu

lina129
3. júl 2015

@zuzijozuda tak asi musis verit lekarovi, pripadne sa na to este popytaj lekara, ak sa bojis... ja viem, ze to robia podla dlzky cyklu, teda podla toho kedy asi mas ovulaciu... mne to teda robil skoro, lebo mavam aj skor ovulku... asi je to indi vindi 🙂 drzim palce. Tiez ti to budu robit v narkoze? kocky tu pisu, ze to mali v narkoze, ale tu v Ba v GF to nerobia v narkoze...

lina129
3. júl 2015

@aluska01 no tak som zvedava 🙂 test si si este nerobila? kedy ides na tu krv? ja teraz nemam ziadne lieky, takze uvidime... ale som na tom podobne ako si napisala ty - nijak 🙂 Ty uz vsak dietako mas, tak mozno vies skor odhalit tehu priznaky 😉 ja to este nemam s cim porovnat ☹

zuzijozuda
3. júl 2015

@lina129 no neviem o tom ze by som to mala mat v narokoze .zrejme mi este budu volat a povediet mi ze co a ako....a po akom case sa mozeme pokusat o babetko

lina129
3. júl 2015

@zuzijozuda mne lekar povedal, ze sa mozeme snazit hned... ze to tam mam prefuknute a poroztahovane po tom... tak ze by mali byt uvolnene cesty pre spermosky 😀 my sme sa hned zacali snazit prirodzene, ale zial to aj tak nevyslo ☹

zuzijozuda
3. júl 2015

@lina129 tak drzim prsteky aby to vyslo cim skor..citala som ze vela dievcat velmi rychlo potom otehotnelo tak dufam

lina129
3. júl 2015

@zuzijozuda dakujem 🙂 no mne to potom nevyslo, bola som na tom asi pred rokom... ale moj muz ma horsi spg, tak aj to znizuje uspesnost... aj tebe drzim palce, napis potom ako si to zvladla 🙂

hennka2
3. júl 2015

@zuzijozuda .. ja si myslim, ze Ti tem prefuk budu robit ambulantne, lebo pred narkozou je predoperacne vysetrenie, takze urcite ambulantne... inak, moze Ti to robit i prave v case ovulacie, mne to tiez raz tak vyslo - Bohuzial, takze potom ten mesiac nema vyznam skusat, bezne sa to stava, zalezi od Tvojho cyklu i od toho, aky maju oni kalendar ... neboj, vsetko bude v poriadku, nestrachuj sa, hlavne, ze zistia, ci je. vajcovod v poriadku, to je teraz najdolezitejsie ... drzim paste !

aluska01
3. júl 2015

@lina129 test som nerobila,lebo doma žiadny nemám 😀 úspešne sa vyhýbam lekárni aby som ho nekupila 😀 ná krv idem v stredu cestou ná dovolenku...ale možno otestujem v utorok ráno...to budem už 14 dni po ovu.kedy ty testuješ?
Áno ja už mám 13 ročného syna a k tým príznakom...že som tehu som zistila až pri teste.mala som nepravidelnú ms a nikdy nevedela kedy dojde.vtedy sa mi zdalo že už dlho nechodí 🙂 príznaky došli až potom

zuzijozuda
3. júl 2015

@lina129 dakujem urcite dam vediet a dufam ze to dopadne dobre pretoze mam uz len jeden vajcovod :(

zuzijozuda
3. júl 2015

@hennka2 dakujem henka budu mi to robit ambulatne .uz nech to mam za sebou

hennka2
3. júl 2015

@aluska01 .. drzim velmi palce, daj vediet, ci pozitiv, abo negativ 🙂 ...

aluska01
3. júl 2015

@hennka2 dakujem...ak najdem v wifi zonu tak dám určite vedieť, internet v mobile mi totiž neprihlási MK...

aluska01
6. júl 2015

@hennka2
@lina129 ja som dnes nevydržala a otestovala....negatívne....držím palčeky aspon vám

lucka1987
6. júl 2015

@aluska01 ahoj citam ze si bola na IUI v heliose v martine prednedavnom ...tiez nas IUI caka. len cakam co mi cysta zmizne takze najskor v auguste ... ides na tu krv este aj ked vysiel test negativny ? mozno z krvy by skor zistili ci ? drzim palce

aluska01
6. júl 2015

@lucka1987 ďakujem 🙂 ná krv pôjdem aby som si bola istá a mohla vysadiť dufik...tiež držím palce

hennka2
7. júl 2015

@aluska01 .. co uz :( , kazdopadne, pockaj si na krv, ta je 100% .. ja osobne uz ani netestujem ... ideme dalej !

lina129
7. júl 2015

@aluska01 ahoj ☹ tak ja som dnes dostala ms... kedze som nemala lieky, tak prisla sama od seba... takze u mna je to jasne pasé... 😢 nevyslo nam dalsie iui... neviem, ci budem mat sil ist do dalsieho... tak drzim ti este palce na tu krv... kedysi v GF, ked som mala lieky a prisla som na krv po iui a mala som negativny test, sestricka mi povedala, ze maju pripady kedy je negativny test a krv bola pozitivna... ale u mna tak nebolo ☹ kazdopadne daj vediet ako si na tom 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre