IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

clarissa77
13. aug 2015

@sandria33 no som ja zvedava, co z toho bude...

spetule
13. aug 2015

@hennka2 @sofinka18 @lina29 Jak jsem slíbila, dávám průběžné info o mém zapojení do procesu IVF. Mám teď za sebou jeden cyklus s HA. Dnes jsem 1DC. Od zítřka si začínám píchat hormony na stimulaci vaječníků -Menopur (asi to bude dlouhý přemlouvání, ale snad "se ukecám" a píchnu do sebe 😀 ). Příští týden ve středu bude další návštěva CARu (kontrolní UZ) a když vše půjde ok, cca týden na to bude OPU. Přeji pohodový zbytek letních dní Vám všem!

coralee_wiley
13. aug 2015

@clarissa77 @sandria33 no tak baby ja zacinam pocit v bruchu ako pred ms .... neviem co si mam o tom mysliet, ci uz fakt nic, alebo mam stale dufat 🙂 a z casu na cas mi je pocas dna zle, co by som chcela aby bolo dobre znamenie ... cele je to cudneee, ale to aj preto ze by som velmi chcela, aby to boli tie dve ciarky 🙂

hennka2
13. aug 2015

.. ja nemam nic nove, tento mesiac bez akychkolvek lekarov a stimulov, skor sa pripravujem na IVF ...

clarissa77
13. aug 2015

@coralee_wiley velmi drzim palce, aby si si tam tie dve ciarky nasla a aby ma neprislaaa 😉👍

clarissa77
13. aug 2015

@spetule drzim palce nech to dotiahnes do stastneho konca 😉

coralee_wiley
14. aug 2015

@clarissa77 aj ja tebe 🙂 a velmi 🙂 ja to tento mesiac velmi prezivam uz len preto, ze to bolo prvykrat a proste silno dufam, ze to vyslo ... ale dnes na mna dosla taka nalada, ze kaslem na to, ze ked to nevyslo, tak si davam zavazok, spevnit a schudnut :D lebo dalsi cyklus nam casovo nevychadza, aby sme sli na dalsie kolo iui, tak aj ked po lete, nevadiiii :D na dovcu aj tak pojdeme az neviem kedy :D

sofinka18
14. aug 2015

@clarissa77 na krv ides v stredu? daj mi potom vediet co bolo v brne, tam ste objednani na konzultaciu??

sandria33
15. aug 2015

Zajtra testujem a v pondelok idem na krv, drzte palceky. Aj ked si /myslim ze nic z toho nebude, lebo ziadnu fazulku v brusku necitim, ani ze by s uhniezdovala, ani nic.... ani ziadne bolesti...

spetule
15. aug 2015

@sandria33 Kéž by ti to vyšlo!

sandria33
15. aug 2015

@spetule to cyklus mi cas od iui po testovanie strasne rychlo ubehol, menej som sa nad tym zamyslala ako ri prvej iui, teraz som sa viac zamestnala,aby som nerozmyslala nad blbostami. Ale vsetko je tak ako ma byt, a ak ma byt miminko teraz tak verim ze uz tam je, ak nie, tak ono si pocka na tu spravnu chvilku. Ale verim ze pre neho by ta spravna chvilka mala byt prave teraz, mali by sme majove mimi.

sandria33
15. aug 2015

12 dni po IUI a test s jednou ciarkou, je to skoro na testovanie? Je nejaka sanca este?

georgia2411
15. aug 2015

nám nevyšlo IUI prvý krát ani druhý či treti..urobili sa mi cysty .(((hadam vám vynde ktore ste boli!!držim palčekyy

sandria33
15. aug 2015

@georgia2411 boli sme druhe IUI ale do tretieho uz nehcem ist, ak mi v pondelok krv potvrdi ze nie som tehu
... chcem si dat tiez pauzu od vseliakych liekov... vysadila by som uplne vsetko vratane inofolicu

zujka2
15. aug 2015

ahojte, nám vyšlo IUI na prvý krát. máme doma skoro 5 mesačné mimčo 🙂 držím všetkým palce 🙂

spetule
15. aug 2015

@zujka2 krásné povzbuzení, děkujeme a gratulujeme!

clarissa77
15. aug 2015

@sofinka18 ani neviem ci na tu krv pojdem. Pride mi to zbytocne. Zajtra spravim test, vyjde negativ a mam vysledok 😉 do Brna 14.9. Musela som to prehodit, nevyjde mi to tento mesiac. Ty ako si na tom?

clarissa77
15. aug 2015

@sandria33 to ma mrzi 😔 ale buduci mesiac to urcite vyjde prirodzenou cestou, som si ista 😉

clarissa77
15. aug 2015

@zujka2 fakt? Supeer, gratulujem 😉 na prve nie, teraz som po druhom a tiez urcite nevyslo. Kde si bola na IUI?

coralee_wiley
15. aug 2015

@clarissa77 no skoda teda, ze zatial nic:( ked uz nie teraz, tak tento rok to dame;)

clarissa77
15. aug 2015

@coralee_wiley verim ze ano..cert by v tom bol, aby sme to nezvladli 😉

clarissa77
16. aug 2015

Takze zazrak sa nekona, test negativny

spetule
16. aug 2015

@clarissa77 To mne mrzí ☹ S nadějí a hlavou vzhůru do dalšího cyklu!

clarissa77
16. aug 2015

@spetule dakujem, nic ine mi ani neostava..ale tentokrat som to cakala pri takom zlom spg

zujka2
16. aug 2015

@clarissa77 v Iscare Martin. tak potom do tretice všetko dobré 🙂 a akú máte diagnózu?

clarissa77
16. aug 2015

@zujka2 Ziadnu diagnozu. Vsetko ok. Preto to nechapem. Tretie IUI neviem kedy bude. Teraz to skusime prirodzene. A potom spolieham na Brno.

zujka2
16. aug 2015

@clarissa77 rozumiem. určite si skúsila už rôzne veci. myslím, že nám k úspechu pomohlo viac faktorov, výrazne som schudla, zmenila životný štýl, dali sme žiadosť o adopciu a nasadila som si iba gynex a inofolic., chodili sme na turistiku. ale každý má asi svoj osobný recept a držím ti palce aby si ho čo najskôr našla 🙂

sandria33
16. aug 2015

@clarissa77 aj ja som mala test negativny, ale ides este na krv? Mozno este predsa.....

sandria33
16. aug 2015

@zujka2 kto ti robil iui? Galo? Na kolkej si bola?

zujka2
16. aug 2015

@sandria33 áno, Galo. nám sa to na prvý krát podarilo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre