IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alexslovakia
8. mar 2016

@krpeccukru paráda gratulujem teším sa s vami.

krpeccukru
8. mar 2016

@alexslovakia dakujeme....

krpeccukru
8. mar 2016

@isabellita dakujeme....drzim vsetkym palecky co sa pookusate

baculka262
8. mar 2016

Ahojte no ja som bola vcera na krvi a volali mi ze negativna 😢 takze prve iui nevyslo ... boli teda aj sme stoho smutny .ale snad to nabuduce vyde 😉..pekny vecer prajem

alexslovakia
8. mar 2016

@baculka262 určite to vide treba veriť

kaattkka
12. mar 2016

Ahojte baby,soom tu nova..v utorok ma caka 1x iui ,v iscare v martine ,mate dake skusenosti? Obaja sme zdravi a uz 4 rok sa nedari..tak ideme skusit toto.

denidi
12. mar 2016

@kaattkka ja som bola na IUI 4.3,takze teraz cakam,ako to dopadlo,je to tiez moje prve IUI...tiez sa snazime uz vyse troch rokov

kaattkka
12. mar 2016

Držim palce nech to dobre dopadne, ja sa aj tesim ale asi viac bojim ci sa to podari..

denidi
12. mar 2016

@kaattkka asi kazda ma prvykrat take zmiesane pocity,ale je to v pohode,musime verit,ze to vyjde a bude to dobre,drzim palceky,nech to vyjde a konecne sa uz dockate aj vy toho maleho vonaveho uzlicka 🙂

kaattkka
12. mar 2016

Ahojte, mna caka 1x iui v utorok tak som zvedava, zevraj sme obaja zdravi a uz 4 roky nic tak nechapem preco..

krpeccukru
18. mar 2016

@alexslovakia ahojky tak nova,sprava.mame srdiecko a uz aj knizocku...tesime sa

hranoska
18. mar 2016

@denidi ahojky, vies uz výsledok?

denidi
18. mar 2016

@hranoska ahoj,testik rano biely,som 13 dpo ,takze nic,asi uz len na ms pockat a ideme na druhe iui... Ty zachvilu ten soft,ze?

hranoska
18. mar 2016

@denidi ach, toto IUI..dava vela nadeje a vysledky su málokedy pozitivne :( ano, veru nas caka coskoro ten soft..v stredu ideme na konzultaciu, som zvedava..uvidíme, ci stihneme uz v aprili, ci to nechame az na maj..ale kazdopadne pojde mm este na spg ci sa nieco zlepsilo..

denidi
18. mar 2016

@hranoska ja mam jeden vajcovod a foliky boli tentokrat na druhej strane,dr stale tvrdil,nech toto neriesim,tak som sa na to iuivteda dala,ale vysledok som trosku predpokladala,ale aj tak je clovek sklamany,preto chcem dat sancu aj druhej strane,tak dufam,ze tentokrat bude sanca vysia,este teda aj mm bol v stredu na spm a ten bol ukazkovy...comu som strasne rada 🙂 ak nevyjde ani druhe iui,ideme na ivf

denidi
18. mar 2016

@hranoska verim,ze aj vas spm uz bude dobry 😉 🙂

hranoska
18. mar 2016

@denidi a to preco ta poslal na IUI ked si mala foliky na druhej strane? ved to boli potom vyhodene peniaze...akoze toto je sila..ja by som nesla..ale tento mesiac mate super sance ;) co by som ja dala za ukazkovy spg !

denidi
18. mar 2016

@hranoska ja po vyse trojrocnom snazeni uz by som absolvovala cokolvek,ale vies co ma to jedno pozitivum,ze som bola a to take,ze na toto druhe iui pojdem pokojna,bez stresov,lebo uz viem,co to obnasa a a snad aj sance budu vysie 🙂 teraz som bola taka napata,ze jak to prebieha,co sa tam deje atd...aj si mm nasadila vitaminy? Ale urcite sa mu zlepsi,neboj 🙂 idete na spm do car?

hranoska
18. mar 2016

@denidi no hej, vedela si do coho ides, ale tak zbytocne vyhodene peniaze podla mna..ale uz budes nabudúce pokojnejsia 🙂 jasne, nasadila som mu vitaminy, berie asi 6 druhov..na spg uz nepôjdeme do centra, myslim si o tom svoje..som presvedcena o tom, ze ich tam skresluju,aby si nahnali ludi na IVF..tak teraz patram po urologovi/andrologovi v okoli, ale obavam sa, ze to je dost problem najst niekoho dobrého a ochotného hladat pricinu...

kakatulik
18. mar 2016

@hranoska aspom ten spg daj urobit nezavisle

hranoska
18. mar 2016

@kakatulik no to mam v plane..lenze aj to je tazke najst lekara, ktory je ozaj nezavisly a nema pripadnu proviziu z toho, ze zase niekoho posle do CAR..akurat sa nad tym vsetkym zamyslam a je mi z toho celého zle..v CAR nam povedali, ze sme zravi a nechapu preco sa nedari,ale teda navrhuju IUI..sli sme na IUI,samozrejme neuspesne..(aha tu @denidi poslu na IUI aj ked mala foliky na strane bez vajcovodu..chore)... a mesiac na to zistim, ze mm ma zly spg..nikto neriesi preco to tak je, nehlada pricinu..ja tu jak taka picnuta hladam po nete info ako velmi je zly spg, ake vysetrenia treba,co mu moze pomoct, co to moze sposobovat..co som ja lekar? malo platime poistovni? kazdemu doktorovi sa doprosovat,aby ti spravil take a take vysetrenia..a potom su este rozculeni, ze hladame info po nete a verime vsetkemu co najdeme..no ale mame inu moznost,ked ta kazde CAR len spracovava na IVF ???

denidi
18. mar 2016

@hranoska presne pre toto som sa pytala,tiez mam na to svoj nazor a teda myslim si,ze mojmu mohli zabrat aj vitaminy,co som nasadila,ale aj to zavazilo,ze si spm dal urobit u urologa🙂 takze drzim palceky

denidi
18. mar 2016

@hranoska ja uz teraz som tiez mudra,ked uz viac menej viem,ze sa iui nepodarilo,ze som to mohla aj sama zamietnut,sak by ma nezahlusil,ale ze uz ked som uzivala clostil a vytvorili sa mi krasne foliky,tak nech skusime,no je ako je,ale co si budeme hovorit,vieme o tom svoje,ale nic neostava,len verit,ze aj napriek tomu,nam pomozu a budeme maminy
mna trebars zaraza,ze nerobia utz tesne pred iui,co vsetko sa moze za dva dni udiat,mozu popraskat skor,moze sa urobit cysta a potom je vlastne uplne zbytocne robit iui,no nie?
to vam spm pred iui nerobili? 😕

alexslovakia
18. mar 2016

@krpeccukru jeee veľmi držím palčeky a termín?

hranoska
18. mar 2016

@denidi no,ved toto je dalsia vec, ja som si myslela, ze to robia automaticky pred IUI..ved to je chore, ze ziadny utz,presne z tycho dovodov co pises..a ci robili spg pred IUI tiez neviem, dostali sme potom len papier o tom, ze mi vydezinfikovali rodidla :D strasne dolezity udaj,ale to aky bol spg uz neviem..dalsia vec..preco nerobia HP zeny pocas ms a v lutealnej faze zase? ved potom ako vedia, ze sa tam vsetko deje ako ma? preco mi moj gyn nerobil folikulometriu pred ovu,v den planovanej ovu a pripadne po? preco nas hned poslal do CAR? proste cele zle!!!

kakatulik
18. mar 2016

@hranoska ja si myslim,ze vela urologov-andrologov robi spg tusim za dvacku. Nie jazdy muz to chce kvoli ivf. Niekto chce iba vediet,ci je plodny.😀

hranoska
18. mar 2016

@kakatulik to, ze to spravia za dvacku este neznamena, ze nemaju proviziu z CAR ;) ja ale nehovorim, ze kazdy urolog/androlog ta posiela do CAR,no ale muz, ktory nema dobry spg je idealny objekt,aby ho poslali do CAR, vela takých pripadov som tu citala..ja som len chcela tym povedat, ze proste uz ani u urologov a gynekologov nemas istotu,ze ich zámerom nie je poslat ta na IVF..

hranoska
18. mar 2016

@kakatulik a osobne by som rada stretla muza,ktory pojde len tak z kratkej chvilena spg zistit,ci je plodny ;) tiez sme nesli na spg kvoli IVF..a videla som,ako to moj mm prezival :D ale asi som nepochopila kam si tym mierila..

kakatulik
18. mar 2016

@hranoska no ja som takeho poznala. Preto sa pytam. Mas ale pravdu. Zo vsetkeho sa uz stal biznis. Aj z plodenia. Hmmm
Vies neviem ako to funguje. Myslela som si,ze ked sa nedari,tak vysetria automaticky spg u urologa. Ze to posielaju do CAR som netusila.🙂

denidi
18. mar 2016

@hranoska urcite by mali odsledovat hp pocas celej fazy cyklu,myslim,ze to v car nerobia vobec,ja mam pocit,ze mi robili len amh,intoleranciu na spermie,ci nemam chlamidie a tieto veci,lebo mi krv vlastne bral 9dc,takze som z toho celeho jelen..jasne nepaci sa im,ked zena vela vie,alemna samu zaujina,co vsetko by som mala absolvovat a preco a ked to mas z dr tahat,ako z chlpatej deky a ledva odpovie...ale musim priznat,ze naposledy jak sme boli v car na spm a vysiel zasa taky napd,tak som sa pytala dr co by bolo dobre nasadit,aby sa zlepsil,tak povedal,ze nic neexistuje a on je vlastne rad,pretoze potom by nikto nemusel prist do car..ved oni sami vedia,ze je to biznis a v podstate ja som ocenila jeho uprimnost

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre