IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ketere
24. jún 2011

@pici
@alibabaa ...trošku som oddychovala, a už to prešlo, ešte trošku špinenie... Dr mal problém sa tam dostať, použil všetky možné nástroje.... tak to asi preto.... vravel, že to bolo trošku komplikovaniejšie...

ketere
24. jún 2011

@zuzanka7834 Ďakujem🙂

katy33
24. jún 2011

@ketere Mojenko, lažkaj si, oddychni, ak to je len špinenie, je to ok, babulky tu často pišu, že maju po IUI špinenie, ono za to, že sa cez krčok zavadza ta kanyla a sa to tam rozdraždi 😉 ...tak, nech sa nam vajušo krasne uhniezda, zabyva a 8.7. čakame super spravičku 🙂 😉

sijust
24. jún 2011

@alibabaa dakujem moja,my sme mali tiez tribulus...ale pri zlej morfologii nepomaha ☹ tieto vitaminy velmi pomahaju pri znizenej pohyblivosti...som pocula ze aj ženšen je velmi dobry na to...skuste 🙂 a vy ste teraz po druhej iui?cakate na vysledok?moc drzim palce,aby sa to podarilo 🙂

ketere
24. jún 2011

@katy33 bodaj by si mala pravdu 🙂 🙂 🙂 idem oddychovat.... náročný deň 😉

katy33
24. jún 2011

@zuzanka7834 Zlatinko moje, ja na teba myslim stale a Petovi vždy referujem, čo mate nove, sme spoluúčastni 🙂 😉 Mojenko, veru už bruško pomalinky vytrča (pozri albumček) a tehu priznaky nie su žiadne-koncom 12tt to akoby utalo a hotovo-dovtedy nam len sem-tam tažko zostalo a to bolo všetko, no negrckali sme ani raz 😎 🙂 Práve tento tyžden nám naša dr. zistila, že mam uplne zlu štitnu žlazu-som sa vylakala, lebo nikdy som takyto problem nemala a v rodine u nas to vôbec neexistuje 😕 , tak som v utorok bola u endokr., musia mi nastavit nejaku liečbu, aby si drobec mohol tahat hormoniky, sestrička mi to vysvetlila tak, že tam maju vela tehuliek, kt. sa šž objavila práve v tehu - drobec mi scucol všetky hormony a mama zostala na suchu 😒 🙂 ..troška sa i obavam, pretože vraj, nedostatok hormonov zo šž môže mat vplyv na vyvoj a potom i na neskorši psych. vyvoj dietatka, tak snad my budeme vporiadku 😉
A na to stretko sa ja neskutočne tešim - budu z nas brumici s pupikmi 😀 😀 😲 Zajtra odchadzame do Prahy na tri dni, chceme ju troška spoznat, tak sa tešim, konečne budem vypustena na vychadzku 😀 😀 😀 Joj, kiež by ti ms nechcela prist - pre ten pravy dôvod, čo tam po testoch 😉

alibabaa
24. jún 2011

@sijust jaaj zlaticko... druhe nevyslo ... to som bola este koncom maja.. teraz sme si dali pauzu... nasledujuce prichadza do uvahy asi az v septembri.. podla toho ako sa mrche uraci lebo som mala19 cyklus a teraz to vyzera tak trocha podobne.. ☹ tak mozno to vyjde aj skor ale to su len prepocty a uvahy co keby...

pici
24. jún 2011

@ludinka tak to je coskoro DDDD

sijust
24. jún 2011

@alibabaa moja,prepac...vsetko som necitala,tak nie som v obraze...urcite je dobre,ze ste si dali pauzicku,lebo niekedy taka prilisna snaha moze viac uskodit ako pomoct...ale kazda z nas chce preto,aby drzala miminecko v naruci spravit vsetko,co sa len da...ved snad sa to raz uz musi podarit...co povies? 😉

sijust
24. jún 2011

@katy33 jeej tak sa mi dobre cita,ked sa mate fajn...ze babenko rastie a ze je v poriadku...a s tou stitnou zlazou sa netrap...aj moja svagrinka s nou mala problemy v tehotenstve...a pred tym nic...a vsetko bolo v poriadku,len ju sledovali...mala aj nejake lieky,ale vobec to nemalo vyplyv na miminka...mala problemy pri prvom aj druhom tehotenstve...tak hlavku hore...nic sa neboj a uzi si Prahu...nemate volnicko v kufricku? ze by som sa pribalila 😀

sijust
24. jún 2011

@pici moja...drzim palce...teraz to urcite vyjde 🙂 opatruj sa...

zubrienocka
24. jún 2011

@zambilka Ahoj, mňa pred IUI veľmi pichalo vo vaječníku a po IUI to prešlo do tupej bolesti. Stále mám nafúknuté brucho. Neviem, či to bol príznak ovulácie alebo či to z toľkých hormónov.... Dali Ti nejaké lieky? Ja mám Utrogestan, či jak sa to volá.... 🙂

zubrienocka
24. jún 2011

@kaaaty Hmmmm....ale je to divné, že nerobia USG. Nejaká babenka aj písala, že jej robili IUI, ale na USG bolo vidno, že folikul ešte nepraskol.... Moja gynekologička ma po clostyle a pregnyle aj tak chcela vidieť, či všetko prasklo ako malo a neurobili sa mi z tolkej stimulácie cysty....

zubrienocka
24. jún 2011

@ketere Ahoj moja, ja som včera tiež postrehla, že špiním, ale len trošku. Dosť ma bolelo brucho a ešte dnes ho mám jak balón. Ja mám svoj "termín" 7.7., tak to ideme prežívať spolu aj so Zambilkou 🙂. Dievčatá, je čas vylepšiť štatistiky 😀 😀 😀

zubrienocka
24. jún 2011

@alibabaa Ahoj, nám tiež poradili v Heliku Tribulus. Z 3 miliónov nám stúpol počet na cca 8 miliónov. Celkom fajn, i keď to nie je najlepšie číslo, ale aspoň trošku sa polepšilo. Pridali sme aj Selezin. Držím palce 🙂

katy33
24. jún 2011

@sijust 😀 pribaliiiiiim, velmi rada, som sa prave dobalila a normalne som ostala šoknuta, že mam ešte miesto v kufri 😀 😀 😎 Dnes som vyfasovala od mm vankúš na cestu a 4 časopisy, aby som čitala , chrnela a nekecala 😀 Dva roky sme nikde neboli a nemali volníčko s mm, tak sa vytešujeme 🙂
Mojenko, vy sa aj dakde chystate oddychnut si? Nevieš nahodou, v kt. tt na to prišli švagrinke a musi uživat tabletky aj teraz, či sa jej to dalo do normalu? Sestrička mi vravela, že ak som nemala so šž problemy pred tehu, tak po pôrode by mala šž znova posluchat...

alibabaa
24. jún 2011

@zubrienocka jeej to je super, ze stupol takto pocet.. tak dufam, ze aj nas pocet trosku vzrastie. ja som pridala selen so zinkom a multivitamin.. trosku ho tlacim tabletkami ale co uz ked uz.. 😀 😀

zambilka
24. jún 2011

😀 ahojteee konečne piatok možem oddychovat 😉
@zubrienocka ahoj aj ja mám utrogestan 🙂
@ketere mojka teším sa že všedko ok 😉 siedmeho,osmeho tu bude veselo 😅 ja idem na krv 7.7 dobrý dátum

alibabaa
24. jún 2011

@sijust nemusis sa ospravedlnovat, bolo mi jasne ze si necitala vsetko... ved si tu dlho nebola a aj ja som na cas bola mimo.. len som ta informovala 😉

zubrienocka
24. jún 2011

@alibabaa Určite Ti cyklus rozhasili hormony. Niekde som aj čítala, že s tým mali ženy problém. Ja zase bez liekov nemám ovu, takže som rada, keď mi mrcha vôbec príde 😒

zubrienocka
24. jún 2011

@pici Držím Ti palčeky. Tiež si myslím, že tá bolesť môže byť spôsobená roztiahnutím maternice 🙂. Bude dobre 😉

zubrienocka
24. jún 2011

@ludinka Jeeeeeej, držím Ti palce. Len sa im pekne prihováraj, nech foliky rastúúúúúúúúúú 😀 😀 😀

ketere
24. jún 2011

@zubrienocka
@zambilka
aj ja mám utrogestan 2-0-2, a keď bude hcg test pozitívny, tak mám zvýšiť dávku na 2-2-2.... tak dúfam , že budeme dávku zvyšovať, a že už konečne nejako všetky spoločne prebúrame všetky prekážky a konečne sa to vydarí.... 7-8.7.2011 - krásne dátumy, na prijímanie výborných správ 😀 😀 😀 Osmeho ideme na víkend na opekačku, tak budem oslavovať 😀 😀

ketere
24. jún 2011

@zubrienocka ozaj a tiež mám brucho ako balón.... a také divné pocity v ňom...

zubrienocka
24. jún 2011

@ketere @zambilka Baby moje, ak sa nám zadarí, tak ja ten utrogestan začnem kľudne aj jesť, len aby dobre bolo... 😀

ketere
24. jún 2011

@zubrienocka aj s tou krabičkou, nie?? 😀 😀 😀

zubrienocka
24. jún 2011

@ketere Možno je to z tých hormónov. Bože, však ich aj pojeme.... 😒

tinasc
24. jún 2011

@alibabaa ja mávam normálne 20 - 24 dňové cykly, po liekoch pred iui aj 20 dňové... preto som tak skoro začala aj so stimulkou na ivf... na 20 deň...

zubrienocka
24. jún 2011

@ketere PRESNE!!! 😀 😀 😀

ketere
24. jún 2011

@zubrienocka myslím, že hej... veď už mám pocit, že mám doma pomaly viac injekcií a liekov ako v lekárni.... 😒 ako Ťa stimulovali?? mňa merionalom-inj.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre