IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
29. okt 2011

@majca55 Ahoj 😉 mam sa fajn.Koli comu mas zvlastne pocity stalo sa nie co ?

dasaa
29. okt 2011

@majca55 za par dni budes pocut skvelu a radostnu spravu 🙂

majca55
29. okt 2011

@dasaa že nám to nevyšlo ☹ som nervozna a musím stále niečo robiť lebo mám otrasné myšlienky 😕

dasaa
29. okt 2011

@majca55 ako to mozes vediet ze to nevyslo?Ved ta bolia prsia a to je dobre znamenie.Neboj bude vsetko dobre a ta sprava bude skvela 🙂

majca55
29. okt 2011

@dasaa dakujem moja ale vieš viaceré aj pichá v podbrušku a majú pocity zvláštne ale ja nič len tie prsia 😉 akási som negatívna 😢 aj mm je už zomna hotový 😨

dasaa
29. okt 2011

@majca55 netreba mysliet na najhorsie ale verit ze vsetko dobre dopadne.Verim ti ze mas strach ale na to sme tu aby sme si pomahali a podrzali sa navzajom. 🙂 🙂 Ja verim ze si tehulka 😉

majca55
29. okt 2011

@dasaa dakujem moja si ma povzbudila 😵 😵 aj tebe držkám palce 😵

mirka2010
29. okt 2011

@sijust mojinka, presne neviem,od coho vyska hcg zavisi...ale asi tak ako pises....no pozri...ak vam pan boh nadelil dve, tak je to obrovsky dar a trebaho prijat s neskutocnou pokorou....ale aj tak, ked ti dali jedno, tak si myslim, ze je tam jeden vas pokladik 🙂 my sme si pospinakali a hned nam je lepsie 🙂 s strudlicka uz spapana? mnaaaaan, ako by som si dala 🙂

mirka2010
29. okt 2011

@petka0123 aj my dakujeme....uvidis, aka bude krvicka...verim, ze pozitivna 🙂

mirka2010
29. okt 2011

@majca55 jooooj, ani mi nehovor, v tescu mali zase take pekne vecicky..ale odolala som....lebo to fakt uz nemozem...samozrejme ze sa dockas aj ty nakupovania....a hlavne verim, ze ruzovej farby 🙂 och, ake krasne vecicky maju pre dievcatka, to z kazdej naozaj musi byt mala paradnica...nieco nadherne...🙂

dasaa
29. okt 2011

@majca55 dakujem 😉 uvidime ako ja dopadnem

majca55
29. okt 2011

@dasaa a pojdeš potom na IVF alebo ešte IUI?ja už len IVF a dúfam teda moja že to už nebudeme musieť ani jedna absolvovať 😵 😵 ale ja už radšej dopredu premýšlam

majca55
29. okt 2011

@mirka2010 ja strašne rada nakupujem a mám krsniatko Emmku ročnú a brat má Vanessku 9 mesačnú 😵 ked niečo vidím hned im kúpim 😵

cmelica
29. okt 2011

@majca55
@dasaa kocky ake to negativum citam???jasne ze to vyslo!!!mnoooc vam to prajem 🙂 🙂 1 novembrovy tyzden je tyzden pravdy 🙂 a dobrych sprav 😀

dasaa
29. okt 2011

@majca55 a no pojdem na IVF uz sme sa aj rozpravali s doktorkou.Len musime pockat na vysledok a potom sa dohodneme co a ako.Aj ked pojdeme na IVF tak neviem ako to bude ked zaciname s pizzerkou ☹ No dufam tiez ze to nebudeme ani jedna potrebovat 🙂

dasaa
29. okt 2011

@cmelica jeeej ahoj 🙂 dakujem a tiez prajem s celeho srdiecka aby aj tebe vyslo.No to by bolo super 1 novembrovy tyzden aby bolo dobrych sprav pre vsetky babenky 🙂

dasaa
29. okt 2011

@cmelica co mas nove ?

cmelica
29. okt 2011

@dasaa nove ani nic...v stredu na sono a dufam,ze potom uz len IUI...
dufam,ze uz nam poslali z Heliku do poistovne tu ziadost na IVF....
a ty ako???kedy mas tu krv???testik mas??aj pouzijes?? 😀 😀

dasaa
29. okt 2011

@cmelica v pohode 😉 na krv idem 3.11 a testik je v obchode a tam aj bude 😀 nebudem si testovat .

dasaa
29. okt 2011

@majca55 a ty kedy ides na krv?ked som si dobre zapametala tak by si mala ist toho 2.11

cmelica
29. okt 2011

@dasaa juj ako to vydrzis...ja uz treraz mam doma 2 co my ostali a neviem kam ich dat aby nelakali 🙂
asi ich schova mm,ale tak aby som ich nenasla 🙂

majca55
29. okt 2011

@dasaa ano vtedy a ty den po mne že?to bude teda týžden 😨 😉

dasaa
29. okt 2011

@cmelica 🙂 neviem sama asi koli tomu ze som mala tento tyzden pesrty .A aj koli tomu ze to tak neberiem ako prvy krat

dasaa
29. okt 2011

@majca55 ano po tebe idem 🙂 veru ta to bude tyzden 😒

majca55
29. okt 2011

@dasaa takže nám držím palce baby aby to bol krásny a úspešný týžden 😵 😵

dasaa
29. okt 2011

@majca55 juuuj to by bolo super mat krasny a uspesny tyzden 🙂 🙂

dasaa
29. okt 2011

@majca55 budes testovat alebo nie ?

cmelica
29. okt 2011

@dasaa
@majca55 bude to nas tyzden... 🙂 🙂este aj @tinka9075 ma v pondelok sono 🙂 🙂 🙂

dasaa
29. okt 2011

@cmelica no pekne sa to zacina 🙂

mona32
29. okt 2011

Ahoj, my chodime ku Dr. Hermanovi, uz mame vsetky vysetrenia za sebou, aj schvalenie od poistovne...v pondelok uz idem pre lieky...dufam ze sa nam podari na prvy pokus, kde aj tu citam ze dakto uz ma za sebou aj 3-4 pokus..Tak kocky drzim kazdej palce 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre