IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
3. nov 2011

@kacicqa no ved to, ze clovek by sa aj popytal, ale niektori lekari su dost neochotni odpovedat...vsak presne, popytas sa svojho gyn a budem rada, ked das vediet 🙂

mirka2010
3. nov 2011

@alica311 ved prave....ist do toho s tym, ze mate darcovske spg bez pokusu s vlastnymi...neviem, je to samozrejme na vas, ale ak mozem, len vyjadrim svoj nazor...ja by som vsetko najprv spravila pre to, aby sa to podarilo s vlastnymi spg....a ked by sa vycerpali vsetky, naozaj vsetky moznosti, tak az potom by som zvazovala darcovske spg...ale prosim ber to len ako moj nazor...🙂 drzim moc palce, aby vam to vyslo a boli ste stastni 🙂

buba13
3. nov 2011

@cmelica ano je to tam a to som sa potesila. ja mam rada prekvapka 😀

alica311
3. nov 2011

@mirka2010 Ďakujem 🙂

majca55
3. nov 2011

@ursula5 dakujem moja injekcii sa nebojím ja stým robím každý deň 🙂dúfam,že sa podarí toho sa len bojím 😨
@tinka9075 dakujem a moc moc ti držím palce aby si bola úspešná a vlastne ty budeš zlatko 😵

majca55
3. nov 2011

@tinka9075 moja krásne folíky 😵 moc moc držkám palce injekcie zvladneš takže to bude určite uspešné injekcie ti miminko podržia a nepustia von 😲

cmelica
3. nov 2011

@mirka2010 Dakujeeeem mooc!!! 🙂 🙂 🙂

cmelica
3. nov 2011

@simik22 tak to ti prajem krasne foliky hned na 1x 🙂 🙂 🙂

cmelica
3. nov 2011

@tinka9075 super 🙂 🙂 🙂 takze hora sa do toho 😀 tfuj tfuj aby to bolo uspesne IUI a injekcie vydrzis 🙂

cmelica
3. nov 2011

@tinasc Dakujem moooc,dufam,ze sa zadari 🙂 🙂

mirka2010
3. nov 2011

@cmelica no mojjinka...vyzera to neskutocne nadejne....tak moc ti zelam, aby to vyslo....🙂

cmelica
3. nov 2011

@mirka2010 zlato Dakujem mooc ,za podporu a za rady 🙂 🙂 len dufam,ze mi to zle nenaprogramovali...dnes picham pregnyl a v sobotu IUI...skusim dnes ovu test ako to bude vyzerat...

mirka2010
3. nov 2011

@cmelica jooooj, skvele, jupiii, tak sa tesim 🙂 budem mooooooooooooooc drzat palce 🙂

cmelica
3. nov 2011

@mirka2010 🙂 🙂 🙂 🙂 si zlata 🙂 🙂 pohladkaj za mna malickeho 🙂 ako sa vam dari???

cmelica
3. nov 2011

@dasaa ako ste dopadli???

mirka2010
3. nov 2011

@cmelica ano, malickeho som pohladkala 🙂 a tiez pozdravuje 🙂 no, drzime sa celkom fajn, tuk, tuk, tuk.....a tesime sa z kazdeho kopanceka....🙂

cmelica
3. nov 2011

@mirka2010 drzkajte sa 🙂 🙂 🙂 uz to mate za par ..ako ten cas neuveritelne leti 😀

katy33
3. nov 2011

@walta mojenko, som taka rada, že si to tak krasne zdolala 🙂 ....už sa tešim na vysledky, lebo viem, že budu na jednotku a stres okolo bol uplne zbytočny, no aspon budete vediet, že miminko je na 10000000% vporiadku a som naozaj zvedava, či tam napíšu aj čo sa nam tam v brušku skryva 😀 Hned nam tu musiš dat vediet, sme nedočkave viac než ty 😀

dasaa
3. nov 2011

@cmelica Ahoj cesta bola hnusna sama hmla ☹

katy33
3. nov 2011

@majca55 Jajha, anjelik môj, mrzí ma to, ja neverim testom a tak som dufala v tu krvičky, ale ako píšeš, urobit vyšetrenia pred IVF a nakoniec ho nebude treba 😝 😀 ...tak to by bolo, to by som ti zo srdiečka želala, aj ja som tak čakala na ms, aby som mohla už konečne začat pichat injekcie a ms už neprišla a pozri sa 😉 Držkaj sa, mojenko 😉

mirka2010
3. nov 2011

@cmelica no za par, ako za par....dolezite je, aby bol malicky v brusku co najdlhsie...lebo moje zlaticko aby sa krasne dovyvijal 🙂 pokladik nas....vsak coskoro uvidis, ze ked budes v 31tt, tak to je este dlhy cas pred tebou 🙂 a hlavne s tym brusinkom pred sebou 🙂

cmelica
3. nov 2011

@mirka2010 veru je to velmi dolezite 🙂 🙂 urcite si pekne prezimuje v teplucku u teba 🙂 🙂

cmelica
3. nov 2011

@dasaa a vysledky ako???krvicka ako dopadla????

katy33
3. nov 2011

@cmelica micka, tak ty si aká dobra ,,znášačka,, 😀 ...tolko vajok 😕 😅 ..klobuk dole, to u mna sa im nepodarilo ani pri clost. vypestovat niečo normalne, vždy sa nam tam ukazala akurat tak cca 5cm cysta 🙄 ...a to som si ho skusila dat už aj 4x1 😕 ...a nič...no takže v sobotu šup sa do toho, povedz dr., nech si urobi pracu poriadne a nainštaluje tam fešakov tak, ako sa patri 😀 😉

dasaa
3. nov 2011

Ahojte@cmelica mirka2010 majca55 katy33 a vsetky babenky tak dakujem vam za vsetko dnes mi oznamili ze som tehulka 🙂

mirka2010
3. nov 2011

@cmelica presne tak....v teplucku u maminky 🙂 a ako sa citis pred iui???? joooooj, take foliky mat...to bude uspech, tuk, tuk, tuk 🙂 mozno aj dvojcatka.....ale ty si pisala, ze by si bola aj rada, vsak???? 🙂

mirka2010
3. nov 2011

@dasaa jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej 🙂 🙂🙂 dasenka moja zlatuckaaaaaaa, ja sa tesim ako male dieta....to je nadherna sprava.....to je tak uzasne, ja sa neviem vytesit....moc ti gratulujem, som stastna aj za teba, za vas....ako sa citis??????

cmelica
3. nov 2011

@katy33 😀 😀 😀 ze?? ako sliepka 🙂 🙂 🙂 to som tiez bola prekvapena, ze je to tento raz bez cysty...pri clostile som ju vzdy mala 😖 musim mu povedat nech sa posnazi ako keby to malo byt jeho 🙂
taka davka a nic???ale hlavne ze sa zadarilo 🙂 🙂

cmelica
3. nov 2011

@dasaa supeeeeeer az mi mraz prebehol po celom tele 🙂 🙂 🙂 je to uzastne a mooooc ti zlatko gratuluuuuuuuuujeeeeeeeeeeemmmm!!!! tesim sa s tebou 🙂 🙂 🙂

cmelica
3. nov 2011

@mirka2010 citim sa super,len sa aj trosku bojiiim,ci je to dobre vypocitane a ci to vyjde...asi ako kazda kocka co to absolvovala 🙂 no nebranime sa tomu..mame na to nabeh 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre