IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
18. feb 2011

Písala mi Zuzanka 7834. poprosila ma, aby som vám v jej mene napísala.
Jej terajší pokus tehulkovať s IUI sa skončil veľmi skoro. fazulka im odišla sama a celá. 😔 😔 😔 . Píše, že nie je treba čistenie. Mesiac pauzička a potom hups na další pokus.
@zuzanka 7834...... posielam veeeeľké objatie. Ťažko sa hľadajú slová, no nádej umiera posledná. Sme tu pre teba vždy!!!!!

!!!!!Uvedomila som si, že // na teste ešte vonkoncom nič neznamenajú!!!!!

nat28
18. feb 2011

@fomarik ahoj, mozem sa ta spytat na tie chlamydie? Ja som po MA a v case otehotnenia mojmu otcovi zistili plucne chlamydie, ktore sa prenasaju kvapockovo, teda velmi lahko. Chcem si ist dat urobit testy ci ich nehaodou od neho nemam. No ako dlho sa bezne na ne lieci a kedy po liecbe mozem otehotniet? My mame zakaz otehotniet do maja kvoli MA.

kaaaty
18. feb 2011

@fomarik ahoj tie znamienka si mala kde? a kde ti ich odstraňovali?....no prešla si si dlhou a nelahkou cestou...ale hlavne ze uz je drobcek v brusku 🙂

tinasc
18. feb 2011

@fomarik tak s tým očkovaním je mi to novinka, nevedela som to, ak to teraz nevyjde, idem sa dať zaočkovať 🙂 chlamýdie test dopadol dobre, znamienka som si kedysi dávala odstrániť, myslím, že nemám vyčnievajúce, len také povrchové, nefajčím, kedysi áno, ale už asi 10 rokov nie... duphaston mi nikdy nepredpisovali, akurát mi chýba tá laparka, ale aj to bude 🙂

tinasc
18. feb 2011

@zuzanka7834 je mi to veľmi ľúto, že to takto dopadlo ☹ želám ti veľa síl, aby si to prekonala a po mesiaci odhodlane išla do ďalšieho pokusu, myslím na teba...

fomarik
18. feb 2011

@nat28 tie test ti urobí gynekolog, výsledky budeš mať do dvoch týždnov. nás si potom zavolali na pohovor, povedali nám, v akom sme štádiu. Liečba trvala 3 mesiace s užívaním ATB a museli mať sexuálnu abstinenciu počas celej liečby. tie chlamýdie sa mi inak objavili po MA. Po liečbe si dáte zase nejaký mesiac pauzu(alebo s ochranou) kvoli tomu, že ATB sú stale v krv ia potom sa do toho veselo môžete pustiť 😉

tinasc
18. feb 2011

@fomarik veď to po skúsenostiach kočiek tu, tiež si myslím, že // na teste ešte nie je nič vyhraté ☹

fomarik
18. feb 2011

@kaaaty mala som ich hlavne pod pazuchou...sú to také drobné výrastky, nemajú žiadnu farbu. Pár ich bolo na krku a na vnútornej strane stehien. Odstranovali mi to elektrickým výbojom u kožnej lekárky. 😉

fomarik
18. feb 2011

@tinasc no vidíš, mojka, tak ty si na tom supiš-pupiš 😉 . o tom preočkovaní som nevedela ani ja. Ale je pravda, že potom som otehotnela. možno to bola iba náhoda, neviem 😕

fomarik
18. feb 2011

@tinasc veď práve. Osud sa zvrtne ani nevieme ako a hlavne prečo!!!????

petuska123
18. feb 2011

@zuzanka7843 😢 😢

petuska123
18. feb 2011

konecne piatok jupi a ideme aj s mm do megnodaldu kupit si hamburgery mnam 😝

nat28
18. feb 2011

@fomarik takze vlastne ste cakali 4 mesiace. Ono asi dost zalezi v akom ste stadiu. Ja som si v anglicku davala robit testy, ale tomu su uz skoro 4 roky. Akurat, ze ak ich budem mat, budu to skor tie plucne. A neviem ci aj pri tych je to komplikacia pri tehotenstve, alebo len pri tych pohlavnych. Sa to nejak neviem nikde docitat...

walta
18. feb 2011

@katy33 ja neviem, preco teda mne doc. Valky ponukol hyseroskopiu, a nie laparku? Ved aj tou hystero mi vysetria maternicu... tak zistia, ci je vsetko okay. Mne vysvetlil, ze pri IVF laparku nepotrebuje robit, lebo nepotrebuje vajcovody. Uz som to tu pisala asi 5x... uz nebudem

apolenka6
18. feb 2011

@zuzanka7834 ☹ 😢 ☹ je mi to ľúto 😔 ja som myslela,že len mne sa to môže stať.....Viem ako sa cítiš a potrebuješ sa spamätať z vlastnej skúsenosti ti poviem každým dňom ti bude lepšie...len musíš nabrať síl a ísť dalej ako ja ! ja tomu VERíM na 100% budeme znovu tehotné a tento raz to dotiahneme do šťastného konca! 😉

apolenka6
18. feb 2011

Písala kamarátka ktorá po IUI porodila chlapca má už 1/2 roka a dnes mi napísala,že je znovu na začiatku tehotenstva 😨 😀 tiež sa dlho snažili mala 1 potrat potom dlho nič až IUI im vyšlo na 1x...tak len to rozbehnúť a už to pôjde 😀 😀 😀

tinasc
18. feb 2011

@petuska123 aj ja mám rada hamburgery z mcdonaldu 😀 také mňam a také nezdravé 😀 😀 😀

adikasala
18. feb 2011

@zuzanka7834 ahoj zuzi to mi je velmi luto ze to takto skoncilo...neni na to slov!!!!citim s tebou,ako napisala fomarik test pozitivny este nic neznamena!!!!ale mas aspon istotu ze vies byt tehotna,nabuduce to uz bude na 100 percent tehulo!!!!ideme do toho vsetky spolu,sa mi zda.apolenka katy,ty a ja!!! april to isti!!!! 😲 😲 😲

adikasala
18. feb 2011

@apolenka6 ahoj no ono to zvykne po prvom dietati,ist potom ako na pasy!!!ani sa nenazdas a budeme mat vsetky po 2,3 deticky ako predpovedali vestkyne 😲 😲 😲

apolenka6
19. feb 2011

@adikasala ahoj no ved som bola prekvapená! 😨 😨 a aj ona ved viem ako sa nabehali tiež za dieťatkom 😅 a teraz ked majú malého hovorila ,že nemajú na seba čas s mm frekvencie 2x za mesiac a aha?! 😀
Nech už je to a máme 2-3 detičky a potom budeme spomínať ako nám bolo bez nich....

petuska123
19. feb 2011

ahojte baby ☹ test negativny.

tinara23
19. feb 2011

@petuska123 ešte môže byť skoro na test, nebuď smutná, si myslím ako ja 11DPO, ja som mala tiež dnes test negatívny tak ešte vydrž 😒

petuska123
19. feb 2011

@tinara23 ale som smutna.......vsak a kedy si mala test negativny???

tinara23
19. feb 2011
petuska123
19. feb 2011

@tinara23 a ty si po iui??

tinara23
19. feb 2011

@petuska123 nie nie, tam som ešte nedošla, ja si liečim tú štítku a potom iui, ale tento mesiac sme sa riadne prirodzene snažili, dávala som tomu veľku nádej

apolenka6
19. feb 2011

@fomarik nóóó pekný zoznam si nám uviedla... 😝 to o tej tetanovke je mi tiež novinka?! 😨 😕 ale viem určite,že mi ju pichali tak pred 3 rokmi 😝 a tie kožné výrastky sa robievajú najviac tam kde sa koža trie o kožu ako si uviedla:podpazušie,vnút.stehná a krk tam to zvykne šúchať retiazka a niekedy aj pod prsiami
To že si fajčila nie je nič také strašné a môj obdiv ,že ste obaja dokázali prestať fajčiť....ved ste spravili maximum pre to aby ste mali dieťatko a to vám gratulujem 🙂 😉

petuska123
19. feb 2011

@tinara23 aha....aj my sme davali velku sancu a vyzera to tak ze o nicom ..........vsak daktorym babam to uz ukazalo..

tinara23
19. feb 2011

@petuska123 nestrácaj nádej, každá sme iná, niekomu to ukázolo až v deň vynechanej ms, pokiaľ nie je ms, tak ešte nič nie je stratené, a ak by aj došla, tak pekne šup do ďalšieho kola, raz sa to predsa podariť musí 😉

fomarik
19. feb 2011

@apolenka6 no, museli sme si vstúpiť obaja do svedomia. To fajčenie, to bola najlahšia vec v živote- prestať. Bála som sa , že to nedokážem, no motivácia bolá dosť silná 😎 .
ten zoznam som napísala len tak, napadlo ma, čo sme podstupili, teda ja, Mirka som do toho nepočítala, samozrejme, že sa liečil aj on, lebo mal zlú morfologiu spermií a ešte ich bolo aj málo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre