IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
17. sep 2011

@apolenka6 no v to dufam, lebo dostane na holu :D

fomarik
18. sep 2011

@katy33 srdienko, ja som nevedela, že ste aj vy boli v nemocnici. Tak ty máš patálie s krčkom? A cítiš už aj tvrdnutie bruška? Ja som to necítila počas tehu ani raz. Tak si len musíš dávať veeeľký pozor anaozaj len oddychovať. .... Vikinka uuurčite v bruškovom apartmáne vydrží úúúplne do konca 😉 . Inak tie vizity...to je asi všade tak...si dezinformovaná, nikto ti nič nepovie, nestihneš ani nič opýtať.....urobia kuk na teba, auž je delegácia von z izby..a ževraj veľká vizita!!! Pche! 😠
Inak písala som na str.389 a zle som ťa označila, namiesto katy33 som napísala katy66 😖 ... tak s aospravedlnujem. Držkajte sa princezné moje a hlavne Vikinka nech sa maminy drží ako kliešť!!!!!! 😀 😀 😀 😀

fomarik
18. sep 2011

@zuzanka7834 tak už peťko odletel, Mojenko, Krajko určite let povolí 😉 A budete pekne všetci traja spolu. inak na buduci týžden by som chcela isť aj ja do heliosu na kontrolu po šestonedelí a hlavne, aby sa mi mrkli na ten rez a urobili konečne sono, či je ten hematom už preč, lebo tu si ma pohadzuju ako handru a nikto mi nič nepovie.
A ako sa cítiš? Aj ťa trošku pobolieva bruško? Inak to hcg bolo prenáramne vyyysokánske!!!!!!! 😀 😀 😀 😎 😎 😎

fomarik
18. sep 2011

@dzuli08 mojka, tebe sa to už blíži...páni moji, to ale uteká!!!! Juj, veli budem na vás myslieť, aj ked sem už nakuknem len sem-tam, ale ked babulka búva, tak sa tu určite ukážem!!!!!!! Novinky o narodeniatkach si nemožem nechať ujsť. Prajem ti krásny, bezbolestný, a hlavne rýchly porod!!! No, umna to bola 30minutová záležitosť.. to asi preto, že so vždy hovorila, že porodu s anebojím 😉 A už chodíš aj na monitory srdiečka? kolko malinká zatiaľ váži&? teda mne váhu babulky povedali pri každom monitore. pri poslednom v stredu mi povedali že váži 3700a v piatok, ked sa narodila mala 4020g. Takže zrejme to nie je také presné ani podla sona. Držkajte sa!!!!

fomarik
18. sep 2011

@mirus11 srdečne blahoželám k synčekovi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ 😵 😵 😵 😵 😵

fomarik
18. sep 2011

@majca55 no teda, to fakt? Takže s anemusím až tak velmi báť ohladom tých obličiek. Nám povedali, že ich má rozdelené na viac lalokov, volá s ato renkulizácia obličiek. Na buduci pondelok ideme na kontrolné sono, tak uvidíme, či s ato apson trolilinku upravilo za ten mesiac. Dakujem za utechu, fakt ma to vzpružilo a neberiem Livinkin stav tak tragicky.
A samozrejme držím palce, aby sa podaril další pokladík!!!...čím skor!!!!! 😉

fomarik
18. sep 2011

@apolenka6 zlatíčko veru, vydžíš čokolvek ...aj to obijímanie wc misy........ len aby to už bolo!!!!! Štafetu tehulkovsku by si už mohla prebrať aj ty!!! No ale na rade si ty!!!!!! Na zač. roka( teda ešte minulé vianoce) sme si tu stará parta povedali, že dol dalších vianoc to zmákneme..ked nie s batôžkom v náručí, tak s bruškom určite!!!!! Nech ti babie leto prinesie ten najkrajší darček♥

fomarik
18. sep 2011

@kavaapalma mne osobne pred IUI prefuky robili.

dzuli08
18. sep 2011

@fomarik No tak to bol super pôrod :D My sme chodili na monitory, keď som ležala v nemocnici, ale teraz môj doky na poslednej poradni to tak trošku odflákol, čo vôbec u neho býva zvykom. Len som vyskočila na kozu, kukol, že som na špičku otvorená, šup na sono, malá bola hlavičkou dole, tak už len skonštatoval, že by sme už mohli aj ísť rodiť. Ale na budúce ma tak rýchlo neodobije, budem sa vypytovať aj na váhu aj na všetko. Do poradne ideme v utorok, tak som zvedavá ako sme pokročili :D
@katty33 Ináč baby ja mám iné skúsenosti z nemocnice a bola som tam fakt spokojná. Na celom oddelení boli 2 doktorky (okrem iných), 1 mala na starosti tehotné a druhá mala na starosti ženy, ktoré mali nejaké gyn. problémy a musím povedať, že naše karty vedeli skoro naspamäť. Každé ráno robili vizitu, povedali výsledky odberov, sterov, takisto nás informovali aké vyšetrenia nás čakajú a počúvali bábatko. No a veľká vizita bola trochu stresujúca, lebo chodili tam asi 6-8 doktori, tá hlavná doktorka im porozprávala čo a ako ktorá žena mala výsledky, ako to s ňou vyzerá, potom primár popočúval bábatko a rozhodol akú liečbu a aké lieky nám dá, príp. či nás pustí domov.
No a sestričky boli tiež ochotné, asi 6x počúvali srdiečko bábätka, ešte aj obedy nám občas doniesli na izbu do postele :D

fomarik
18. sep 2011

@dzuli08 no, v mojom prípad eto bolo cisárskym, pretože doma v noci sa mi začala odlupovať placenta...takže porod bol fakt veľmi rýchly. Ani som sa nestihla naň pripraviť ani som nestihla stresovať, proste nič....ani vo sne bymi nenapadlo, že ja tak skoro porodím. ešte dve hodiny pred tým všetkým sme volali so svokrou, a ahovorili sme , že ešte sa nič nedeje, máme ešte času a času azrazu bum..... bolo to tu...nečakane a rýchlo!!!!! Ja som na špičku prsta bola otvorená už cca od 34tt. A ked mi na poradni povedali, že hlavička nalieha na bránku, tak skonštatovali, že už to može byť každu chvílu. takže s naliehaním hlavičky som vydržala necelé tri týždne. Bruško mi netvrdlo, kontrakcie som mala, avšak ja som ich ani necítila...ukázal to len monitor ctg....ževraj mám vysoký prah bolesti...takže ja ani neviem, aké je to mať tie pravé silné kontrakcie 😵

mirus11
18. sep 2011

@apolenka6 to ti verim.aj u nas je maly velmi vytuzeny,tak tiez som to rada podstupila.

mirus11
18. sep 2011

@fomarik dakujem ti velmi pekne

mirus11
18. sep 2011

@dzuli08 no maly je dost zly,ale musime to neako vydrzat,teda musim,kedze manzel je v praci,ale inak sa da.no u mna porod bol celkom rychly-za 1,40hod bol maly na svete,tak ja sa nestazujem na porod a este ma aj v porodnici pochvalili,ze ani nevedia,ze ma maju na porodnej sale.ale inak sa mame celkom dobre,malinky mal silnu zltacku,ale uz je to ok.ja som nemala az take velke bolesti,ako niektore zeny.malinky sa vypytal o 2 tyzdne skor,ale ja som si to stale myslela,kedze boli vtedy aj tie vysoke tepla.

mirus11
18. sep 2011

@dzuli08 no v piatok 26.8 od rana som mala take slabe bolesti,ale to bolo uplne ze nic,len sem tam,a to som bola este v tescu,a potom k veceru sa to zacalo stupnovat,bolesti boli castejsie a castejsie,az nakoniec boli kazdych 5min,tak som o 1.30hod zobudila ocina,kedze mm bol v robote ze nech ma zavezie,tak pokial ma prijali a vsetky vysetrenia porobili ubehli tusim ale 2,30hod a na porodnu salu som prisla o 4.00hod a o 5.40hod bol maly na svete.oni my tam prepychovali plodovu vodu,kedze mi neodtiekla doma a potom to uz slo velmi rychlo.len to sitie som dost citila,ale ked mi ukazali maleho,tak tu bolest si ani necitila.a to som si myslela,ze este ma poslu domov,ze to bol len plany poplach,ibaze ked ma doktor na prijme vysetril,tak zistil,ze som bola uz na 4cm otvorena,tak a uz potom som sa otvorila na potrebnu velkost dost rychlo.maly vazil 2750g a meral 48cm.

hope2011
18. sep 2011

@cmelica no super...tak to a byt...ale ver mi, je nas tu tooooooooooolko ktore sme tymto presli....aj horsim...takze treba nabrat len optimizmu a tak ako pises, ide sa dalej....a to uz bude naoza uspesne 🙂

hope2011
18. sep 2011

@fomarik ahojkyyyy, citam o tvojom porode...ale mna zaujima...ze ake u bolesti po cisarskom...ako moc to boli, ako dlho,ako ta to obmedzuje atd.....malicku moc pozdravujeme 🙂

cmelica
18. sep 2011

@hope2011 🙂 🙂 🙂 🙂 Tesim sa na uspechy kazdej z nas 😀 😀 a viem ze mnohe zienky to maju este tazsie ako ja!!!preto ideme dalej a s velikym otimizmom 🙂 🙂

hope2011
18. sep 2011

@cmelica no super postoj.....a odporucili vam este dalsie IUI? alebo takto sa opytam, kolko krat by si isla do IUI? lebo nam povedali, ze maximalne dva krat IUI a potom uz rovno IVF, kedze manzel mal zly spg....

majca55
18. sep 2011

@fomarik ďakujem moc a držím vám palčeky Lívinka je krásna bambuľka 😲 všetko bude dobre 🙂

cmelica
18. sep 2011

@hope2011 ako som uz spomynala,my sme mali toto IUI velmi rychlo...v Heliku nam nestihli sparvit ani ziadne vysetrenia...tak si myslim,ze teraz nam to porobia a uvidime co povedia...podla toho sa zariadime aj my...ake vystrenia si podstupila pred IUI???

majca55
18. sep 2011

@cmelica krásne si to moja napísala 🙂 🙂 🙂

cmelica
18. sep 2011

@majca55 🙂 🙂 🙂 a je to naozaj tak...ved niektore to maju tazsie ☹ a jeden neuspech nas predsa nepolozi,ale naopak nakopne dalej 🙂

majca55
18. sep 2011

@cmelica presne tak moja 🙂 uvidíš že ten druhý bude ten pravý 🙂 trošku vás napína potvorka malinká 🙂 🙂 🙂

cmelica
18. sep 2011

@majca55 pevne v to dufame a verime,ze nenacha na seba dlho cakat 😀

hope2011
18. sep 2011

@cmelica my sme pred IUI absolvovali bezne vysetrenia, hormonalny profil, manzel spg...potom medzi prvym a druhym IUI nam robili genetiku a to bolo vsetko, no a samozrejme sledvanie rastu folikulov....my sme sa naozaj viac menej spoliehali na to ze pojdeme na ivf, takze mozno by nas cakali este nejake vysetrenia, ale mozno ani nie...myslim, ze tam to nie je ani ta o vysetreniach, skor o tej priprave na dany zakrok...a kedy pojedete do Heliosu?

cmelica
18. sep 2011

@hope2011 som zvedava,co porobia nam...ja sa pripravujem poctivo 😀 😀 kyselina listova,alchemilka,zmes byliniek a hlavne psychicky 🙂 🙂 🙂 do Heliku ideme zajtra na sono a na krvicku 🙂 ,ak do rana nepride mrcha 😠

hope2011
18. sep 2011

@cmelica jaaa, ozaj, vsak vy mate este ist na krvicku....🙂 nooo....🙂 ja som mala tiez poriadnu pripravu, ale myslim,ze nam velmi pomohla aj ta pani bylinkarka, co som ti ju asi uz aj spominala....nechceli by ste aj za nou skusit ist? ona pomohla vari kazdej 🙂

katy33
18. sep 2011

@sijust Veru, mojenko, mreli sme tam hladom, ešte, že nam ti naši chlapi nosili plne tašky 😀 Vikinku som pozdravila ajj bruško pohladkala...dakujeme 😲 😲 😲
@apolenka6 Mojenko, snažim sa oddychovat najviac , ako sa len da, z postele len na WC a pre papanicu 😀 a zajtra by nám mali doniest sedačkuuuu 😀 😝 ...tak potom môžme naplanovat ten naš babinec 😀 😎

katy33
18. sep 2011

@pici Jeeejda, prepááááč mi, cica moja 😀 už sa to viac nestane 😕 😀
Ved ja to stale vravim, že tvoja švagrinka ta vyhrala v loterii 🙂 Len ležim, šetrim sa, ako sa len da..no i tak bruško stale tvrdne, uvidim, čo mi zajtra povie moja dr., no do nemocnice by som teda už fakt ist nechcela 🙄 😖 A ten krčok je celkom divny, ked ma pred vyše tyždnom pijimali, primar povedal, že krčok je v uplnom poriadku a ked po 8 dnoch odchadzam, vyšetri ma pani dr. a ta mi zahlasi, že je skrateny 😕 a to som tam len ležala, nechapem to 😕 😒
A ty, čo moja, pripravena na okt. - ten je tu už-už 😉 Jaj, kiež by si namiesto jedenia vianočnych koláčov, objimala WC misu, to ti prajem zo srdiečka 😀 😀 😉

katy33
18. sep 2011

@hope2011 No, mojenko, v piatok pred obedom som dostala hrozne bolesti, ležala som v jednom krči, nedokazala som vstat a ist pre tel., aby som mohla zavolat mm, ten naštastie po hodine prišiel a utekali sme do nemocnice, tam ked som prišla, už bolesti prechadzali, neviem, čo sa to udialo, ved minič nepovedali, len , že to sa stava 😕 🙄 Malinkej počuvali srdiečko, nie sono, ale vždy mali s nou problem, lebo behala kade-tade 😀 , preto si aj ja myslim, že mam tvrdnutie bruška, lebo ona je hrozne hyperaktivna, ale naozaj, ona sa tak hrozne vrti - non-stop, spinka minimalne 😕 Vecičky som nekupovala, sem-tam nejake body, dupinky...ale, ked ma niekto videl, al. počul, že chcem už pomalinky nakuovat, tak len držkovali, že to je zavčasu.....a nie je, lebo teraz mam toho hrozne vela, a ked mi hrozi, že v nemocnici budem viac ako doma, tak to snad všetko postiham 😉 Snažim sa vela veci objednat cez net, po obchodoch behat tolko nechcem 😔 Nás ten cukor stale eštelen čaka, tak som zvedava....Len davajte na seba s malinkym pozor, mojenko, pozdravujeme a pposielame bokánky 😲 😲 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre