IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

simik22
11. nov 2011

@cmelica no ved ja som brala clostil prvykrat, tak zacinal najnizsou davkou... ja mam PCO a priatel ma zle spermie

simik22
11. nov 2011

@majca55 ja chodim do Iscare MT a ty?

cmelica
11. nov 2011

@simik22 aha...tak to uz chapem,ze taka mala davka...som si myslela ,ze uz beries clostil dlhsie a ze predtym ste mali planovany pohlavny styk 🙂 tak to mnohe vysvetluje...Drzkam moooc palce aby to vyslo 🙂 🙂 🙂

simik22
11. nov 2011

@cmelica dakujem, tak myslis ze to je v pohode?

cmelica
11. nov 2011

@simik22 ja co viem tak pri IUI su idealne 2 foliky...ale nic nieje stratene anbi pri jednom 🙂 a niektore kocky tu pri PCO brali aj 3x1 tabletku denne klostilu aby mali viac folikov ako 1...nic nieje stratene aj pri tom jednom 🙂
spermiogram vam robili v centre??

simik22
11. nov 2011

@cmelica ano, spg robili v centre. no ved uvidima dufam zeto bude ok

cmelica
11. nov 2011

@simik22 moooc ti to prajem 🙂 🙂 🙂 aj vam odporucili IVF??

majca55
11. nov 2011

@simik22 ja do heliosu 🙂

majca55
11. nov 2011

@simik22 stačí aj jeden ked bude dominantný možu byť aj dvojičky 😲 😲 držím palce moc 🙂

majca55
11. nov 2011

@alibabaa moja myslím na teba a držím všetky palečky 😲 😵 🙂

simik22
11. nov 2011

@cmelica no ak nevyjde IUI tak ano... ale ak nevyjde toto prve este by som chcela aspon jedno skusit

simik22
11. nov 2011

@majca55 no ved ja viem, ze mozu byt aj dvojky 🙂))

cmelica
11. nov 2011

@simik22 nam tiez 1 nevyslo a teraz som 6 den po 2 IUI...tak sme zvedavy ako dopadlo...tiez uz mame podpisanu aj ziadost na IVF...

pici
11. nov 2011

ahojte babulky, v poslednej dobe vas nejako zanedbavam, nehnevajte sa na mna. vsetkym cakatelkam a stimulantkam drzim palcoky a novo tehulkam vsetko dobre... nejako nestiham :D

cmelica
11. nov 2011

@pici ahooj!!!ty mas co nove??cakas na tie vysledky vsak??

katy33
11. nov 2011

@zuzana151 ahooj mojenko, tak uvažuju nad cisarskym 😕 ...nevadi mojenko, hlavne, že tym predidu komplikaciam a vela žien sa z cisarskemu zotavia skôr, ako z normalnneho pôrodu 😉 Mna čaka posledna poradna v utorok, už mam aj obavy, čo povie dr, ako vyzera krčok a i je všetko ok...ozaj aj ti teraz robili vyter-kultivaciu, lebo takto nejako by mali robit kvôli streptokoku....Tak už aj ty pomalinky perieš a s tou lovelou maju kamaratky pravdu, teda aspon ja som bola z nej taka zaskočena, ked som v nej prvy krat oprala a ovonala, sa mi zdvihol žaludok, presne ,,stuchnute handry,, - možno mi to robia tehu hormony, no neviem 😕 - určite kupim batole a skusit oprat v nom, je to tekuty prašok?My mame kočik-trojkombinaciu a do pôrodnicu mm prinesie vaničku, je naštastie použivatelna do auta a malinka bude lažkat rovno 😉 Takže si zazmluvniš dr.-ako to vôbec chodi,,zazmluvnit,,? Ja som si tiež bola zajednat lekara, ale len tak, ako, či nas odrodi, či je ochotny a samozrejme dostane niečo do vrecka, ale až po pôrode, na to ma kočky upozornovali, lebo vraj sa stalo už aj to, že dr. si zaplatili, a ked šli rodit, dr. bol odcestovany na dovolenke a ich odrodil niekto uplne iny , no peniaze už nevideli 🙄 😠 ...zlatinko a s terminompôrodu ti nič nerobii? Nechali ho pôvodny? Pozdravujeme aj s malinkou a posielame cmukatorov 😲 😲 😲

dasaa
11. nov 2011

@cmelica ahoj moja 🙂

katy33
11. nov 2011

@mirka2010 Mojenko, ja tie nočne košele stale nema, sa ich stranim ako čert križe 😕 😀 ...ale určite nejaku zakupim 😝 aj papuče mi chybaju, problem zohnat na moje obr-labky 😀
Zlatinko, samotneho pôrodu sa praveže vôbec nebojim, bojim sa len toho, aby všetko prebehlo bez komplikacii a aby som počula,,mamička mate zdravunke dievčatko,,...stale si hovorim, že bolest musim nejako prežit a budem tam mat mm, tak pripadne budem mat komu nadavat a trhat vlasy 😀 😀 😎 Slniečo, dopadne nam to dobre, uvidiš 😲 Neviem, či nam tu aj nejakupredpôrodnu pripravu urobia, ale myslim, že v nemocnici, kde som si vybrala pôrodnika, tak tam ju robis, určite sa na to spytam 😉
Mojenko , ta prevadzka je pizzeria, fungujeme už 5 rokov, no teraz sme sa stahovali do novych priestorov a bolo tam hrozny kopec prace, mm už je uplne vyštaveny a dnes sa konečne otvara, tak sme zvedavi, ako zareaguju ludia, či sa budu citit aj tam dobre, ako v prevadzke predtym...Aj tvoj mm musi byt už zmordovany z prace na domčeku, ale už sa čoskoro nastahujete, pride drobček a to budu pre vas tie najkrajšie chvile na svete 😲 😲 😲 Len ta , mojenko, žiadne natahovanie sa a nahananie, stahovat pekne pomalinky 😉 sa mi to hovori, tokeby si videla mna tento tyžden, som behala ako taka vrtula 😕 😝 ale už len oddych, slubujem 🙂

pici
11. nov 2011

@katy33 lovela nevoni. zial. ale kamoska perie v persil sensitive je aj praskovy aj tekuty a pradlo nadherne voni a maly ho znasa od narodenia... tak skus to.. stery na streptokoka sa robia tusim v 36 plus krv na hiv a toto...
@cmelica zlatik nemam ja nic nove. akurat nic nestiham stale nieco a niekde robim :D ano vysledky su koncom mesiaca...

katy33
11. nov 2011

@mirka2010
@zuzana151 Babulky moje, aj ste kupovali ohrievačku na flašu, al. sterilizator? Inak , žabky moje, mna tento tyžden tak začali boliet klby, ale nie panvova čast, no kolena , členky a hlavne prsty na rukach, rano ich nemožem ani vystriet, hrozna bolest, ach jaj, pripadam si, ako taka stara babuška, ale ono je to spôsobene asi tou vahou...my mame zatial 12kg navyše a vy? No teraz to začalo dost naskakovat, aj bruško sa začalo akosi viac roztahovat 🙂

katy33
11. nov 2011

@pici Ahoj micka, veru akurat som šupla ten persil do pračky, mala som doma ešte mali vzorku, čo mi dali u dr. 😉 A to sa neda s lovelou ani len porovnat...budem dufat, že malinka nebude mat fajnovu ritku 😀 😕 😉 Micik a už vieš aj nejake vysledky, či ešte je to v stave čakania?

pici
11. nov 2011

@katy33 nie neviem az koncom mesiaca... takze teraz relaxujem :D a ten persil je perfektny ja som si ho kupila takisto lebo milujem tu vonu ked maleho mojkam a krasne mu vonaju veci... a potom je aj avivac cocollino biela ta je hypoalergenna a nedrazdi a krasne vonia... na slovensku sa nepredava ale mozem ti poslat link na kamosku co predava a posiela aj baliky :D

majca55
11. nov 2011

@pici zlatko minule som myslela na teba ako sa máš a už viem 🙂 tak som sa rozhodla ísť na to 3 IUI kým schvália žiadosť akosi tomu verím,že sa podarí,lebo teraz to vyrátam spolu s doktorkou 😵 ten doktor nieeeee ☹ tak sa držkaj a napíš ako dopadli výsledky ržím palce až máš čoskoro ten pravý vklad 😵 😵

majca55
11. nov 2011

@dasaa tehulka sa nám ma ako?už máš aj nevolnosti? 😵

dasaa
11. nov 2011

@majca55 Ahoj nevolnosti zatial nemam 🙂 Mam sa dobre len teraz ma uz 2 den zacali boliet silnejsie prsia ☹ Ale ty sa pochval ?

majca55
11. nov 2011

@dasaa takže fazulka už dáva o sebe vedieť krásne 😵 no ja pekne papkám clostík a čakám na stredu aké budu folíky a kedy IUI 😵 ja počítam s buducou sobotou tak uvidím 😵

pici
11. nov 2011

@majca55 no tak to je perfektne. som ti hovorila ze za to nic nedas... a velmi by si ma potesila keby to ivf nebolo potrebne :DDD

dasaa
11. nov 2011

@majca55 no dava ale to je ovela lepsie ako keby som mala mat nevolnosti a grcat 😀. pridem tu tak za hodinku manzel mi prisiel na obed.pokecame potom 🙂

majca55
11. nov 2011

@pici zlatko to ste ma tu vy babulky posunuli dalej dakujem aj mm je za to a verí,že teraz sa to podarí 😵 hlavne mysel teraz zamestnávam inými vecami,ved to poznáš 😵 dakujem za podporu a hlavne sa teším ked ty napíšeš,že ideš na vklad a budeš vedieť príčinu 😵

pici
11. nov 2011

@majca55 jasne ja myslim ze v januari :D zacala som chodit cvicit , lebo som jak huspeninka :D tak to je moja jedina novinka... jasne. treba cas skratit a dat IUI este sancu:D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre