IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

boredka
29. nov 2016

@pravdoluba je nas tu viac takych 🙂 ja by som uz najradsej testovala...ale viem ze je to zbytocne tak len cakam a cakam 🙂

pravdoluba
29. nov 2016

@boredka no na testovanie je naozaj skoro. Len čakať a vydržať.

karina517
29. nov 2016

Ahojte, prosím Vás boli ste na kontrole priechodnosti vajickovodov tou kontrastnou látkou alebo laparoskopicky? Mám na výber a neviem sa rozhodnúť, dosť sa bojim 😣 ďakujem

zuzsat
29. nov 2016

@karina517 ja som bola v gyn fiv pomocou tej tekutiny co sa na monitore sledovalo... sla by som zas na to. neprijemne ako obyc. prehliadka

karina517
29. nov 2016

@zuzsat ďakujem 😊 asi pojdem aj ja tak

leticia22
29. nov 2016

@karina517 ahoj ja idem na to teraz laparoskopicky. Ale nebojím sa 😉

pegy90
30. nov 2016

ahojte baby....ja som absolvolala IUI v januari tohto roku a hned na prvy krat bolo uspesne. bohuzial tehotenstvo sa mi nepodarilo donosit a v 18 tt som potratila. po odporucanej prestavke sme chceli IUI absolvovat znovu a aj som si vybrala z lekarne pregnyl injekcie ale zistili sme ze sa nam podarilo babo spolodit prirodzene 🙂 teraz som uz v 17tt tak dufam ze tentokrat to dobacujeme 🙂 chcela som len ze ak by ste mala niektora zaujem injekcie pregnylu by som vam vedela posunut za polovicnu sumu. mam doma 3ks a su poctivo uskladnovane v chladnicke. expiracia je v roku 2018. som z okolia Sala, Galanta, Nitra tak ak by vam to niektorej pomohlo rada poskytnem....a vsetkym drzim palce aby sa vam to vydarilo 🙂

marrilyn
30. nov 2016

@karina517 ahoj, ja som bola tiez na tom vysetreni s kontrastnou latkou. Bolo to v narkoze, zaroven mi prezreli maternicu zvnutra. Za mna mozem povedat, ze v pohode, netreba sa toho bat 🙂

zuzsat
30. nov 2016

@pegy90 tak to je super. tfuj tfuj tfuj..... inak skus si zatelefonovat tam kde ti robili iui mali by odkupit od teba pregnyl... v BA to robievaju ...

karina517
30. nov 2016

@pegy90 ahoj, ja budem možno potrebovať pregnyl, ale budem to vedieť až tak o 2 týždne, tak ak ho ešte budete mať, kúpim ho od Vás 🙂

ninula11
30. nov 2016

@boredka @pravdoluba čakáme čakáme ... zatiaľ moje telo ani malinký náznak, žeby sme mohli byť tehu, aj keď je mi jasné, že sa to začne prejavovať tak najskôr o pár týždňov ... ale aspoň mali náznak, že to vyšlo by telo mohlo dať ... dnes je to 5.deň od IUI ... hádam sa už pondelok 10. deň po iui z moču dozvieme, dúfam aspoň náznak druhej paličky by mohol byť 🙂 držím nám palčeky bambule, nech sa potom spolu tešíme 🙂 ale je pravda, prvé iui som viac prežívala aj keď sme test doma nerobili, až krvný ... toto druhé iui som viac kľudná, ale o to viac zvedavá, či to vyšlo ...

aaangelll
30. nov 2016

@leticia22 ahoj, aj mňa to čaká. V lete som bola na hofosy, no nedala sa potvrdiť priechodnosť. Tak musím podstúpiť laparoskopiu, aby sme sa posunuli ďalej.

zuzsat
30. nov 2016

@ninula11 bacha nato ked nevies ako dlho sa drzi pregnyl v tvojom tele. . jamoska mala este na 12den od iui pregnylovsku ciarku.... preto ak chces treba testovat cca od 7dna aby si videla kedy pregnyl vyprcha

boredka
30. nov 2016

@ninula11 no presne, skoda ze telo neda aspon nejaku reakciu ci sa vobec ta spermijka s tym vajkom nasli...🙂 ale tak pockame ved co ine nam ostava 🙂 a dufam ze to aspon jednej tentokrat vyjde, najlepsie by bolo vsetkym trom 🙂 im trosku narusime statistiky :P

zuzsat
30. nov 2016

@boredka joj zeny. fest fandim aby vam to vyslo... ja som na 7d po iui dostala brutalny asi 20 minutovy krc do brucha 😀 vtedy ma napadlo ze asi uhniezdenie..... kazdopadne svata pravda je ta ze proste to vycitite ze nieco je inak....

ninula11
30. nov 2016

@zuzsat ja som napísala, že ak testovať tak najskôr 10.deň po iui ... je mi jasné že teraz to nemá význam ... ale ďakujem za upozornenie 🙂

ninula11
30. nov 2016

@zuzsat alebo som ťa nepochopila? ešte raz si čítam tvoj príspevok a som sa zamyslela ... ako si to myslela s tým pregnylom? ďakujem 🙂

ninula11
30. nov 2016

@boredka dáme to na štatistiku a narušíme im to 🙂 súhlas 🙂

zuzsat
30. nov 2016

@ninula11 v pohode. mozno somblbona pisala... no napr. moj pripad.... na 10d som mala ducha a vedela som uz ze to je tehu lebo som testovala od 7d po iui... ale a ta kamoska sa testovala az ten 12d prvy krat a mala ducha a tesila sa a pritom u nej to stale bol pregnyl na 14d uz mala cisty test... tym som len chcela povedat ze aby clovek mal istotu ze treba sa zacat testovat skor a sledovat ten pregnyl lebo u kazdej sa drzi v tele inak... snad sa mi to podarilo jasnejsie vysvetlit. ze to nemyslim v zlom

ninula11
30. nov 2016

@zuzsat jj už som pochopila na druhý krát 🙂 takže on môže spôsobiť, že sa na teste objaví druhá palička ale popritom to nemusí byť pravda ... hm ... toto som nevedela a ani som to nikde nenačítala a ani lekár ma neupozornil, takže cenná informácia, ďakujem 🙂 aby som nebola zbytočne sklamaná a nerobila si nádej ... no keď sme absolvovali prvé iui minulý mesiac, tak keď som prišla po 14.dňoch na sono a krv, tak sa ma lekár pýta, robili ste si test? a ja že nie, však idem teraz na krvný ... tak sa na mňa tak divne pozrel, že som asi jediná pacientka, ktorá si ten test nerobila doma 🙂)) tak som sa rozhodla, že teraz to vyskúšam 🙂 teraz sa dopujem duphastonom, hneď nasledujúci deň po iui, ale to každá z nás, čo išla na iui predpokladám 🙂 zatiaľ nemám žiadnu intuíciu, žeby som v tom "lietala" 🙂

zuzsat
30. nov 2016

@ninula11 jaaaj nevedela???? tak pregnyl je cisty HCG hormon... teraz keby si testovala tak mas na 100% //....

zuzsat
30. nov 2016

@ninula11 no kazde centrum dava nueco ine na udrzanie... syphaston je fajn. brala som ho ked som zacala v 12tt krvacat... inak mne prve 2 iui som ckladala utrogestan a 3.iui progesteron... zo mna sa smiali lebo som prisla na 14.den na krv vysmiata a sestricky ze co a ja ze som zvedava ma hodnotu hcg a oni ze no len aby bolo a ja ze no tak urobila som asi asi 20 alebo 25 testov a vsade boli // tak hadam vsetci vyrobcovia sa nemylua a sestricky do rehotu ze kolko??? ste rekordnanka...zatial najviac testov robenych bolo 8 😀 😀 😀 a ked som volala za vysledky tak sestricka ze tak vasich 20 testov neklamalo. ste tehotna 😀 😀 😀 😀

ninula11
30. nov 2016

@zuzsat ako toto áno, je to aj v príbalovom letáku uvedené v popise , ale že pri testovaní samozrejme nie hneď po iui ale tak ako som napísala, že 10.deň od iui by mohol teoreticky ukazovať druhý prúžok, ma to fakt prekvapilo ... som zas o dačo múdrejšia 🙂 dám si na to pozor, naozaj ďakujem za info 🙂

zuzsat
30. nov 2016

@ninula11 a co sa pregnylu tyka tak u mna konkretne 6 a 7d po iui boli // duchovia uz...8a9d po iui bol test uz cisto biely a tak ked na 10d sa znova objavili // tak som vedela ze to vyslo....

ninula11
30. nov 2016

@zuzsat to je milé 🙂 že rekordmanka v testovaní si ma príjemne rozosmiala 🙂 ... tak to si rada nechám od teba poradiť 🙂

ninula11
30. nov 2016

@zuzsat skvelé 🙂 a v kt týždni si? teda ak smiem vedieť? takže si rozbila štatistiky, že to vyšlo ... aj my (ostatné dievčatá čakajúce na výsledok) ich rozbijeme :D

zuzsat
30. nov 2016

@ninula11 pregnyl sa postupne vyplavuje z tela.... zalezi od kazdej zeny inak.... vacsinou pisu ze trva tych 12dni kym je telo ciste ... napr. poznam babu ktora testovala tak ako ja ale jej druha ciarka slabla slavla a na tem 13den zacala byt silnejsia 😀 cize pregnyl sa jej z tela este nestihol ani vyplavit a hned jej babo zacalo produkovat hcg... fakt treba zistit na sebe samej ako je to u teba... zenske telo je plne zahad a kazde je ine

zuzsat
30. nov 2016

@ninula11 hej 😀 prilepsili sme statistiky... ale zacala to @alexslovakia 😀 ktorej vyslo 2. iui..... mne 3.iui.... a co citam tak v poslednej dobe sa tu babam celkom dari.... a vyskusaj ananasovy dzus 😀 ja som papala grep od ms do iui a potom som pila 2dc ananasoveho dzusu cca 3 dni po iui ale hlavne v ten den...

a inak niektore baby ked som ukazocala testy a nevideli tam // a ja hej tak ma nazvali lovkyna duchov 😀 😀 😀 😀

zajtra zaciname 28tt. sme v 7
mesiaci a cakame dievcatko Lili

ninula11
30. nov 2016

@zuzsat piť ananásový džús som tiež nepočula, ani jesť predtým grep ...
sa s tebou teším, krásne meno ste vybrali 🙂 veľa zdravíčka prajem 🙂

zuzsat
30. nov 2016

@ninula11 vdaka grepu alebo grep.dzusu by si mala mat lepsi ovulacny hlien v ktorom spermijky preziju aj 2-3 dni.... a ananas hlavne ten tvrdy stred alebo ananasovy dzus ten sluzi ako lepidlo na sliznici a lepsie sa uchyti oplodnene vajicko....su to babske recicky ale zasa aj ciste vitaminy za pokus to stoji... a priznam sa ze pri 3.iui som takto postupovala. mozno to bola nahoda ale vyslo to 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre