IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

bobinka77
30. jan 2012

@dasaa Nevadí, ja som mala po prvom IUI hodnotu 7 a hranica bola 3, ale zrejme to bolo nízke ked to vtedy nevyšlo ☹ ☹ A kto Ti robil to úspešné IUI 🙂 🙂 🙂 Dr. Gaťová či Krajkovič??? 🙂 🙂 🙂

yvi83
30. jan 2012

@majca55
@dasaa ...ja sa len bojim, ze budem mat vela folikov a nebudeme moct ist na IUI, tak dlho sme sa na to odhodlavali....snazime sa uz 3 roky a niekedy to moj mm znasa horsie ako ja.. ☹ ..mne sa folikuly tvorili aj same , ale ked som volala do CAR tak mi doktor povedal ze si mam dat clostil, tak uvidime...

renka5
30. jan 2012

@majca55 aj ja sa pojdem spitat ci ma da na PN ked pojdem na IVF.Ja som mala po IUI velke problemi s driekom a este doteraz mam.

dasaa
30. jan 2012

@bobinka77 2x mi robila dr.Gatova 🙂 Budes aj testovat alebo nie.Pri Krajkovicovi som bola teraz v 13 tt na kontrole bo dr.Gatova mala dovolenku.Bola som trosku sklamana ze mala dovolenku ale zase na jednej strane ved aj jej patri oddych.Len dufam ze ked pojdem zas na kontrolu ze bude robit dr.Gatova 🙂

majca55
30. jan 2012

@yvi83 tak potom ti stačilo dať hádam aj jednu tabletku denne ale pri IUI je dobre mať aspon dva folíky uvidíš ako zareaguješ ale to že si ich užila naraz nemá vplyv musela by si brať viac denne 😵

dasaa
30. jan 2012

@yvi83 ked sme sa chystali ist na IUI tiez som mala velke foliky.Tak sme museli pockat na dalsi cyklus ale uz s tym ze sme neprisli 12 den ale uz 9 den na sono.A potom mi pichli injekciu a o dva dni som isla na IUI.

majca55
30. jan 2012

@renka5 moja ved stačí ísť na PN až ked sa pichajú injekcie a to ti dajú aj odporučenie v centre spýtaj sa na to tam ked si pojdeš pre protokol určite ti dajú lebo musíš byť v klude aby folíky nepopraskali

bobinka77
30. jan 2012

@dasaa Mne prvý krát dr. Gaťová, a teraz ona vypočítala, že kedy máme prísť, ale vyšlo to na víkend a bol tam Dr. Krajkovič, takže to robil on, tak som zvedavá, dúfam že mal šikovné ručičky 😀 😀 😀 Gaťová je veľmi milá, máš pravdu, aj my ju máme radi 🙂 🙂 🙂

renka5
30. jan 2012

@majca55 tak to som nevedela.To je dobre lebo ja mam vela sresu v praci ☹

bobinka77
30. jan 2012

@dasaa Asi nebudem testovať, nechám to na náhodu 🙂

yvi83
30. jan 2012

@dasaa A podarilo sa na 1krat??...vacsinou baby pisu ze na 2 az 3ti, mne je to v podstate jedno, len nech sa podari 🙂

majca55
30. jan 2012

@bobinka77 my ju máme radi tiež a verím len jej 😵 😵

dasaa
30. jan 2012

@bobinka77 verime ze budes tehulka a vysledok budeme vediet az o tyzden juuuj ale som nedockava ako stara baba 😀 😀 😀 😀

majca55
30. jan 2012

@renka5 tak moja ked máš stres tak to hned povedz v centre niekedy aj oni dávaju PN ale radšej ťa odporučia asi k svojej a ona ti ju musí dať

dasaa
30. jan 2012

@bobinka77 a nelaka ta to si urobit test ? 🙂

dasaa
30. jan 2012

@yvi83 mne sa to podarilo na 2x 🙂 tak to mas pravdu najdolezitejsie je nech sa to podari 🙂

tinasc
30. jan 2012

@sijust juj rada by som vedela, aké sú teraz vychytávky, ja som si tiež pár neodpustila 😉

dasaa
30. jan 2012

@bobinka77 ja som velmi rada ze mozem chodit k nej.Pri nej sa citim super ale pri Krajkovicovi sa tak dobre necitim neviem preco.

bobinka77
30. jan 2012

@dasaa Po prvom krvnom teste, ked mi povedali že ja tam nádej, že je kus zvýšené to HCG tak som si robila a bol negatívny, tak odvtedy nemám nejako odvahu tak radšej nejdem testovať, hoci jeden test mám doma v šuflíku, ale odolám 😒 nechám sa prekvapiť. 😀

majca55
30. jan 2012

kočky pozeráte STV 1?je relácia o kočíkoch 😵

renka5
30. jan 2012

@majca55 dakujem nevedela som ako sa potom dam na PN. Poviem im to.Ja čakam kedy mi zavolaju ze mame schvalene IVF.

dasaa
30. jan 2012

@majca55 uz pozeram 😀

tinasc
30. jan 2012

@cmelica a aké vit. doplnky teraz berieš? ja mám doma nachystaný femibion, ale ešte ho neberiem, teraz mám iné vitamíny, plus kyselinu listovú 😉 takže potom to zmením...

bobinka77
30. jan 2012

@dasaa Možno kvôli tomu že už si si zvykla na ňu, a na dobré sa ľahko zvyká, 😀 a on je chlap, ktovie, ja nemám problém ani s ním 🙂 🙂

dasaa
30. jan 2012

@bobinka77 tiez som po prvom IUI testovala ale pri druhom uz nie aj ked som bola trosku zvedava ale potom ma to preslo. 🙂

majca55
30. jan 2012

@renka5 no možno pojdeme naraz som zvedavá ajja kedy ti zavolajú 😉 a pojdeš hned ked ti dajú vedieť?

dasaa
30. jan 2012

@bobinka77 moze byt ze to koli tomu ale bola som pri nom 2x a nic moc.Asi som vyberava 😀 😀

bobinka77
30. jan 2012

@dasaa presne tak to cítim teraz aj ja 🙂 🙂 🙂 Dobre babenky už musím končiť, takže sa držkajte a prajem krásny zvyšok dňa 🙂 🙂 🙂

majca55
30. jan 2012

@dasaa ten kočík pre dvojky sme chceli ☹

dasaa
30. jan 2012

@bobinka77 aj tebe pekny zvysok dna a krasne oddychuj a ziadna namaha 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre