IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zabka60
13. sep 2011

@cmelica sme na tom rovnako okrem ovulky,kolkatku mas thyroxin??ja mam 50 rano nalacno a vysku tsh mam okolo 3 a to je v norme takze neviem kde je problem ak nam nevyjde iui

cmelica
13. sep 2011

@zabka60 tiez beriem 50tku...co je prosim ta tsh???

zabka60
13. sep 2011

@cmelica tsh je hormon ktory ti meria vysku stitky,ak mas doma kartu od lekara tak si kuni kde ti brali krv a tam je hormon tsh a vyska jeho hodnoty....norma je tak do 3 ci tak nejak

cmelica
13. sep 2011

@zabka60 aha,no kartu nemam...ja ma chronicky zapal stitky...zistili my to len minuli rok,lekar sa ma pytal,ze kde som bola do teraz,ze som mala tabletky brat uz davnono...prisli na to len vdaka novemu gyn.ku ktoremu som zacala chodit...ten pred tym nam ani len nespomenul,genetiku,endokrinologiu a tak...a vlastne ani ze je moznost ist na IUI..

zabka60
13. sep 2011

@cmelica ahaa ja beriem lieky cca 3 roky a mam stitku po mame mam hypo to je spomalena stitka a malo by sapo nej chudnut,ale moja je vzacna a ja po nej priberam 😀 .......aj na genetiike sme boli inak by sme uz davno mali iui ale cakali sme na vysledky genetiky

zuzana151
13. sep 2011

@hope2011 Neviem presne,ale co som len precitala tak baby adikasala pisala ze Katka je v nemocnici na infuzkach a v piatok by ju mali pustit...tak snad nam napise co to bolo...dufajme, ze su obidve v poriadku .
No moja drzim ti palce aby sa PAN doktor vyspal do naladicky a otocil ti monitor 😀 a ked nie tak mu nesmelo naznac, ze by si svoje dietatko rada videla 😉 daj potom vediet ako si dopadla a ako chutila cukrova voda a vsetky podrobnosti 🙂

cmelica
13. sep 2011

@zabka60 my sme mali genetiku minuli rok...hned ked som zmenila dr tak nam porobil veskere vysetrenia...aj na laparke som bola,aj RTG vajcovodov,...no stale nic...,naozaj nieje lekar ako lekar...teraz mam ist aj na liecenie,no sme chceli predtym este skusit IUI...no ked navide 1 tak pojdeme aj na 2 a az potom na liecenie...ked mi prisli papiere z poistovne tak je tam napisane,ze ho mozem vybrat do roka...mame cas este...
ty si bola este na niakych vysetreniach??

zabka60
13. sep 2011

@cmelica ja som bola na laparke a vsetko mam v poriadku,aj stitku mam podchytenu a v norme a tak netrebalo nic ine a neskor zitili,ze chyba ovulka,to je vsetko....aspon dufam,ze nieje ziadny iny skryty problem bo uz mam toho dost,zas nic

hope2011
13. sep 2011

@zabka60 no vidis, tak to je uplne super....ovulku ti nastartuju a ked ma mm dobre spg, tak to je obrovska vzacnost a neskutocna deviza, ze sa vam to podari....a urcite o par dni uz budu krasne //. naozaj to je velka vzacnost, ked mm ma krasny spg....ved od toho tak moc zavisi....takze uz len naozaj pockat a my drzkame neskutocne moc palce 🙂

zuzanka7834
13. sep 2011

@sijust @apolenka6 @zambilka @ursula5 @tinasc @hope2011 Bambulienky moje tu sooom, nedalo sa mi skor sa ozvat, lebo nam vyhodilo net, ako na potvoru...

Srdiecka moje, ja sa to sem aj bojim napisat... ale mame to, cakame nase krasne vytuzene babatko 😵 Tesim sa len velmi potichucky, lebo raz som sa uz tesila hlasnejsie a viete ako to dopadlo 😔 tak verim, dufam a modlim sa, aby sme to tentokrat dotiahli do uspesneho konca a aby bol maj 2012 nasim najkrajsim mesiacom v zivote 😵 Na kontrolu mam ist 21.9., potom tu zalozim banku s veeela tehu virusikmi pre kazdu 😉

adikasala
13. sep 2011

@zuzanka7834 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 zuzi slzy mi stekaju po licach 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

hope2011
13. sep 2011

@cmelica no jasne, utros budes brat do 12 tt, takze sa treba na to pripravit....no neviem, ak ti az tak moc padaju, tak to povedz dr. mozno ti daju nieco ine...ale este som nepocula, ze by to sposobovalo vypadavanie vlasov....hm...skus nejake pripravky a sampon proti vypadavaniu....🙂 a ako sa citis??? nejake priznaky pocitujes?

zuzanka7834
13. sep 2011

@adikasala 😉 ved sme sa dohodli, ze to dame spolu, pamatas 🙂 🙂

petuska123
13. sep 2011

@zuzanka7834 velka gratulacia. 🙂

hope2011
13. sep 2011

@zuzanka7834 mojaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, jezis ja sa tak tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, to je taka krasna sprava, az mi zacalo busit srdce od samej radosti......ja ti tak moc blahozelam,tak moc ti to prajem, tak moc sa tesim, taka som rozrusena pre teba, pre ten pocit, ktory musis citit....prajeme vam len to najlepsie, nech malicke je krasne v brusinku, u maminky, do maja nech krasne rastie...nech sa spolu tesime z kazdeho vaseho uspechu, vysetrenia.....kedy si na to prisla? a ako???? vsetko nam napis...viem, ze len potichucku sa tesim...viem, cim si si presla...ale teraz je to ono...teraz nemusis mat ani najmensie obavy......🙂 posielame obrovsky boztek.....🙂

adikasala
13. sep 2011

@zuzanka7834 ja viem bude to osudove.maj 2012 je nas!!!! 🙂 🙂 🙂

hope2011
13. sep 2011

@zuzana151 no moja dakujem za info....ale to som zaskocena ze katuska je v nemocnici...vsak nemali ziadne problemy...to mi je velmi luto....dufam, ze coskoro pride a vsetko bude v poriadku.....jasne ze dam vediet, ako bude chutit ta ,,uzasna,, cukrova voda...hlavne nech vysledky su dobre, to je najdolezitejsie...a mas pravdu...musim sa nastelovat, aby som dr povedala, ze chcem maleho vidiet, nech si mysli co chce....vsak on je tu pre nas....🙂dnes je nas maly uplne kludny...len par krat kopkol...aj som uz skusila zarucenu polohu a nic....tak uz viem, ze ked chodim do prace, tak mi chce asi dat pokoj...zlaticko nase....teba kopka aj v robote?

zuzanka7834
13. sep 2011

@petuska123 @hope2011 potichucku dakujem 😉 Nahlas budem dakovat, ked budeme vidiet ♥ 😵

Hope, ja to viem uz tyzden, ale neodvazila som sa to ani len napisat, lebo som sa velmi bala, ze to zakriknem, vlastne este stale sa bojim 😔
Minulu nedelu vecer som spinila, to som sem asi aj pisala. Nahovorila som si, ze to bolo uhniezdovanie, vyratala kolky den od odberu vajicok to bol a na druhy den, v pondelok 5.5. som si sla kupit test, ze si ho v utorok rano spravim. Jasne, ze som nevydrzala, spravila som si ho este v to poobedie a bola tam uz slabulinka ciarocka. V stredu som sa objednala na krv k mojmu dokymu, vlastne k sestricke, doky asi ani nevedel, ze som tam bola a hcg bolo uz vtedy 580. Bola som velmi stastna, az kym som tuto nedelu vecer nezacala krvacat. Akurat som Adikasale pisala, ze to nebolo spinenie, ale riadna cervena krv a ovela viac ako spinenie. Tak som plakala ako mala, velmi, velmi som sa zlakla. V pondelok mi to Krajko nastastie vyvratil, v maternici nasiel krvnu zrazeninu ale videl aj malu 3mm dutinku, ktora je pravdepodobne GV. Aj tak som bola cela strpnuta kym mi nevolali hcg.

Dufam, ze mi odpustite, ze som si to nechavala pre seba a keby som nevedela, ze Vam na mne zalezi, tak by som to nepisala ani teraz, tesim sa, ale ozaj velmi potichucku, lebo mam strach, ze sa nieco moze stat a mne ostanu len oci pre plac. Modlim sa aby bolo vsetko dobre...

zuzana151
13. sep 2011

@hope2011 no ja som tiez vobec nevedela, ze su v nemocke ☹ to len nahodou ze som citala spatne co baby pisali. som zvedava preco tam museli ist 😒 No to mas dnes asi ako ja minuly tyzden. Mna dnes kope o sto sest , uz jej aj nozicku nahmatam niekedy (teda dufam ze to je nozicka, ze si to nenamyslam 😀 ) Aj v robote kope , az mam niekedy pocit ze to vidia aj klienti ked sa s nimi bavim 😀 asi chce aby mamu neotravovali s hlupostami . Tvoj maly je velky gentlmen , nekopka maminku nech urobi co ma a ked pridete domkov tak potom sa predvedie 😉
uz mas vybraty nejaky kocik??? Ja mam v tom taky chaos, prave dnes cely den hladam recenzie, no vobec sa neviem rozhodnut 😒

zuzanka7834
13. sep 2011

@hope2011 ja som vcera s Katarinkou volala, este vcera si ju nechali v nemocke ale zatial jej nepovedali ziadne vysledky, tak dufam, ze to bolo len chvilkove zavahanie organizmu a cim skor sa nam sem na MK bude moct vratit 😉

ursula5
13. sep 2011

@zuzanka7834 potichučky gratulujem 🙂 držkaj sa a hlavne nech drobček rastie a páči sa mu u Teba pozitívne mysli a nič zlé sa nestane, teraz to už bude OK. 🙂

sijust
13. sep 2011

@zuzanka7834 zlatik,normalne mi je do placu...zimomriavky mam po celom tele...potichu gratulujem,nechcem nic zakriknut,ale som taka stastna a ver mi,ze to prezivam s tebou,akoby sa to podarilo nam...prosim prosim,predaj mi stafetu,nech sa aj ja mozem tesit...jemine Zuzanka,ani nevies aku nadej si mi vliala...opatruj sa!!! 🙂

zabka60
13. sep 2011

@hope2011 no pred iui zrele foliky boli a doc povedal,ze ake krasne,ale ci praskli a prebehla ovulka boh ho vie 😕 ...no a spermijky maju byyt 20milionov na ml a my mame 100tisic na ml 😀 ..az az keby ste chceli predame 😀 ....uvidime,uz som pokojna,pocity su zmiesane a ak to nevyjde teraz neskor urcite 😉 😠 musi

sijust
13. sep 2011

@adikasala vy ste sa so Zuzkou dohodli??to sa robi?? bezo mna??a ja co?a ja chcem ☹ baby moje, ale tak strasne vam to prajem.... 🙂

cmelica
13. sep 2011

@zuzanka7834 Srdecne blahozelaaaaam 🙂 🙂 🙂 nech malicke rastie ako z vody 😀

pici
13. sep 2011

@zuzanka7834 veeeeeeeeeeeelmi potichucku... a velmi srdecne zuzik gratulujem... to je take fajn ze si sa dockala... super... boze to bude tehuliek... velmi sa tesim... a co je s katkou? ja som tu par dni nebola a niekedy vas docitat je priam neuveritelne... dve moje kamosky otehu tento mesiac.... juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj zuzina... ja som hovorila ze nic z londyna riesit nebude treba lebo to date :D

hope2011
13. sep 2011

@zuzana151 no to je uzase ze citis aj noziku...to je kraasaaa....na to sa velmi tesim...lebo mojej tehotnej kamoske som minule tiez nozicku citila a bolo o nadherneeee....som vsak smutna z tej Katky, ze co sa jej stalo....hm...☹

cmelica
13. sep 2011

@hope2011 citim sa dobre...sen tam ma zaboli v lavo,potom v pravo...ale je to len take narazove...dnes rano ma dost bolelo podbrusko,ale si myslim,ze to bol stres zo vcera...ani sa nenazdam a je tu piatok-testujeme hned rano...sme moooc zvedavi,no bojime sa sklamania...este v pondelok krvicka a sonoa uz budeme vediet na isto ci bude 2 IUI..
a vy ako...ako sa malickemu paci kazdoddenny ruch zo skolskych lavic???pohladkaj ho za mna 😀

hope2011
13. sep 2011

@zuzanka7834 zuzinka moja zlatucka....ja ta uplne chapem, ze chces aby to bolo potichucku, aby si nic nezariekla, uplne to beriem...a presne viem co prezivas...ale nebojkaj, vsetko bude len a len dobre....ziadne ine myslienky ani nemaj...uvidis...bublinke ju u teba dobre a maminku uz do maja neopusti ani za svet.....🙂
a co je s tou Katkou? napis mi prosim ta, lebo som z toho smutna, ze preco je v nemocnici

hope2011
13. sep 2011

@zabka60 no super, tak to mate nadherne vysledky...a hlavne to spg...ukazkove 🙂 takze to uricte vyjde.....a ako dlho ste sa snazili?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre