IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
10. jún 2012

@tinasc ved kašel sám o sebe je nepríjemný a nie ked si tehotná 😒
my máme jeden telkáč a jeden PC notebook a si to vymieňame 😀 inak to nejde a mm nechce do spálne TV ,že tam sa má spať... 🙂

tinasc
10. jún 2012

@apolenka6 veď ani my ho tam nepozeráme, ale niekedy je výnimka, že sa nedohodneme, ale to naozaj len zriedka 🙂

mirka2010
10. jún 2012

@dasaa ahojky zlaticko, ja som mala vsetko prefotene...aj karticku poistenca, pre istotu...vsetko si aj nechali...mala som to vsetko v tehu knizke a u nas v nemocnici aj bolo napisane, ze staci len kopia..podla mna staci kopia, nevidim dovod aby mali original....vikend usiel ako voda, veru ani neviem ako...a tym ze bol uprsany, tak ani nic moc sme nerobili....ale nafotili sme maleho takze budu opat nejake fotocky 🙂

sijust
11. jún 2012

@dasaa ahoj zlatko, no uz len 16 dni do terminu...a len ju prosim nech vydrzi este cely tento tyzden,aby mohol byt tatinko s nami 😔 ...tak dufam,ze ked bola dobrucke a poslusne dievcatko cele tehu,tak posluchne maminku aj teraz 😉 uz by som to mala ale rada za sebou,uvidime co sa dozvieme v stredu,este som vobec nebola na ctg-čko,ja neviem na co caka ta moja dr...a pri ivfku byva termin vypocitany presne,takze by som nemala prenasat...nechame sa prekvapit 😅 noci uz byvaju zaberak...rano sa budim viac unavena,ako ked si idem vecer lahnut...vsetko ma boli,nemozem si poriadne lahnut,lebo tie moje klby sa ohlasuju statocne,takze sa musim posadit,potom postavit,trosku rozchodit,pomasirovat,zase lahnut,potom mi krce zacnu tahat nohy,zase sa preberiem na to,ze musim ist na wcko...to je kazdu chvilu...aspon sa v noci nenudim,ved co budem spat?! 😀 😀 ale inak je to fajn,cez vikend si tatik skusal autosedacku do auta...aby sme potom s malinkou nestresovali...nabalila som tasku,co nam ma priniest,ked pride pre nas...teraz som volalal detskej dr.ci nas zoberie,tak to uz mam z krku...uplne som na to zabudla,lebo v nemocke sa to nahlasuje...no a uz len cakam a gulam sa a som mrzuta,lebo sa zacinam bat 😒 a vy ako babulky?

apolenka6
11. jún 2012

@sijust och ako sa to zle číta,ale už to nebude dlho a malá bude na svete,mysli si čo by druhé dali za takéto starosti 😉 a bude ti lepšie .....
ja som dnes bola u zubára ☹ ☹ ☹ a ma objednal na sekciu koreňa operatívne ,za mesiac 😢 už teraz sa bojím aké to bude pomooooc 🙄 🙄 🙄 ..neviem si to predstaviť ,rozreže mi dasno ,zahnutý koreň dá preč(neviem ako! ) a budú šiť ,už teraz mám brucho stiahnuté 😕 radšej by som išla rodiť 🙂

alibabaa
11. jún 2012

@apolenka6 mna takto operativne cakaju 2 osmicky.. nerastu dole ale do boku. cize vodorovne alebo vertikalne. ci ako sa tomu hovori.. a uz som aj mala ist ale pustila som termin tatovi. tomu robili to iste len s jednym zubom.. ach jo. urcite ma to dobehne.. skor ci neskor.lebo ta jedna osmicka mi uz tlaci na sedmicku a sestka si to odnasa najviac, na nu nesmiem nic zahryznut. ak hej, tak vidim vsetkych svatych..
ale tak co uz..

apolenka6
11. jún 2012

@alibabaa ešte mám aj v rezerve tie osmičky 🙄 🙄 ja ich tiež nemám narastené ,ale na rtg ich krásne vidieť,tiež mi dr. povedal,že je to otázka času ,tiež ich mám vodorovne a,ked sa začnú talčiť na zuby tak ma bude čakať to isté 😖
môže aj nemusí dr. povedal,niekomu celý život nerobia problém 😨 ale je to ako časovaná bomba 😔
idem ja pekne do práce ,odreagujem sa, stále ma niečo čaká ,myslím lekári ..už nech som na dovolenke 😕 a pekný deň ti ešte prajem 😉

tinasc
11. jún 2012

@alibabaa
@apolenka6 och babule, takéto problémy so zubami 😖 tak nech sa to čoskoro porieši, ja si niečo takéto neviem ani predstaviť 😉

dasaa
11. jún 2012

@mirka2010 dakujem za info .Uz sa tesim na vase nove fotecky 🙂 U nas tiez prsalo ale az vecer tak aspon sme sa boli prejst pokym sa dalo.

dasaa
11. jún 2012

@sijust urcite malicka pocka na tatika 🙂.Joooj tak to mas toho vela ale ty to zvladnes uz len pekne obidve pockate na tatika a tak sup a budete traja 😵
Ja som dnes bola na kontrole a hned mi robil prve ctg-cko.Museli my to robit trosku dlhsie bo sestricka povedala ze nasa mala je asi na diskoteke.Ale vsetko dobre dopadlo.V piatok by som chcela ist za svojim porodnikom a dohodnut sa ze co a ako.Ja zatial nic nove nemam no trebalo by sa mi pobalit do nemocnici ale nejak sa mi nechce skor povedane stale si poviem ze mam este casu na to.Uvidim mozno cez vikend sa pobalim pre istotu 😉

mirka2010
11. jún 2012

@alibabaa ahojky, ja mam presne ten isty problem...jedna osmicka ma tak trapi...tlaci ma a rastie vodorovne...len ist s tym na vybratie...ach nieeeeeeeeeeeeeee!!!!!!

mirka2010
11. jún 2012

@sijust zlaticko nebojkaj Stellinka si na tatika pocka...uvidis 🙂

sijust
11. jún 2012

@apolenka6 ...mas pravdu moja,co by za to ine dali...ale nestazujem sa,uz som to tu pisala,ze som vdacna za toto moje celkom ukazkove tehu...uz to nejako zvladneme...len aby bola mala v poriadku...a ten tvoj zub nestastnik ma mrzi 😖 zuby su otrava,ja mam horne osmicky tiez tak do kriva a uz mi zubarka naznacovala,ze by bolo celkom fajn dat si ich vyrvat,ale tvarila som sa,ze to nehovori mne 😀 budem to riesit,ked mi zacnu robit problemy,teraz sa nad nimi nejdem trapit...ale tebe prajem,aby si to mala co najskor za sebou...a mohla si si uzitvat dovolenku 🙂

sijust
11. jún 2012

@mirka2010 zlatinko,dufam,ze budes mat pravdu 😅 stale jej hovorim,stelli,ved ty si rozumne dievcatko,tak nevymyslaj 😀

sijust
11. jún 2012

@dasaa jeej zlatko,ty uz si bola na ctgcku?ja som snad jedina,ktora 15dni pred terminom nebola este na pasoch 😖 no uvidime v stredu...co sa bude diat...ale som rada,ze ste v poriadku...tasku uz radsej zbal...ja ju mam uz hadam 2mesiace nachystanu...tym,ze malinka je nizko a strasili ma predcasnym porodom,bala som sa,ze to bude rychlo...no vidis a este som ani len na pasy nesla 😅

majca55
11. jún 2012

@sijust zlatko držim moc palčeky a Stellinka pekne počka ved aj tatik chce všetko vidieť 😵 cmuk Stellinke 😲

mirka2010
11. jún 2012

@sijust Stellinka je naozaj rozumne babatko...takze na ocinka urcite pocka..uvidis...a kde vlastne isiel? a kedy sa ma vratit? inak, este stale nemas termin, takze malicka to vie a preto mozes byt este kludna...vsak urcite tiez chce, aby ju ocinko videl hned pri narodeni...🙂 a ozaj na pasoch si preco este nebola?

kostickabonnie
11. jún 2012

@ivet55 ja už nie, po dvoch neuspesnych IUI som odišla do Heliosu MT

ivet55
12. jún 2012

@kostickabonnie Ja som už po 4. IUI stále v GF ale mám pocit že to štvrté vyšlo, neviem prečo ale od začiatku to tak cítim, vo štvrtok skúsim urobiť test, to budem 11DPO

buba13
12. jún 2012

@dasaa ahoj, ako si dopadla na kontrole vcera? vsetko ok? citis sa ako?

dasaa
12. jún 2012

@sijust tento tyzden si este dokupim malickosti a hned sa pobalim.Potom uz budem len cakat co a ako. Dalsi tyzden idem zase na ctg-cko.Akurat som sa dnes rozpravala zo svagrinou ona bola na ctg-cku len raz aj to pred porodom.Nevie sama preco kazdy gynek.robi inak a nie vsetci rovnako. 🙂

dasaa
12. jún 2012

@buba13 ahoj moja kontrola dopadla dobre a aj ctg-cko.Uz sa mi treba stretnut s mojim porodnikom a pokecat co a ako.Citim sa docela dobre zatial nove problemy nemam len tie stare ale poslednom case ma dost zacalo boliet pod prsiami aj ked som to povedala lekarovi tak on mi na to povedal ze to patri k tehotenstvu.A ty moja ako sa mi mas ?A co mate nove ?Pohladkaj za nas brusko 😵

sijust
12. jún 2012

@mirka2010 ma ist do Turecka sluzobne 😒 cely den mam kontrakcie,nepravidelne,brusko mi dost tvrdne,tak som zvedava,co sa zajtra dozviem...neviem preco som este nebola na pasoch...mozno ma zajtra posle,alebo uz ani nestihnem 😅

sijust
12. jún 2012

@dasaa len sa pekne pobal,ono je to niekedy nevyspytatelne a moze to prist kedykolvek,aby si potom v strese nepobalila zimnu bundu 😀 my mame spalnu uz taku zapratanu...moje dve tasky,vajicko s taskou pre malu,kocik,esteze je taka velka 😅 zajtra idem do poradne,tak som zvedava,co nove sa dozviem a ci uz aj nepojdem rovno 😀

dasaa
12. jún 2012

@sijust tak t mas pravdu v tom strese sa moze vsetko stat aj s tou bundou 😀 😀.Opytaj sa gynek.kedy pojdes na ctg-cko len pre informaciu.Daj nam potom vediet ako si dopadla budeme na teba mysliet a drzat prsteky aby ste to este vydrzali kym tatik pride domov 🙂

sijust
12. jún 2012

@dasaa dakujem moja,jasne,dam vediet... 🙂

kostickabonnie
13. jún 2012

@ivet55 super, velmi ti to želám 😉 určite daj vediet zajtra

kostickabonnie
13. jún 2012

@dasaa
@sijust paani, babenky, ja mam stres aj za vas 😀 neviem prečo, ale ja keby som bola na vasom mieste, asi by som uz panikarila, ze uz som na konci....neviem, možno sa to myslenie zmeni, ked budem sama tehotna a budem to vnimat inak, ale nateraz ....pomooooc 😲

kostickabonnie
13. jún 2012

@majca55 a ako dopadli vysledky toho zakroku, uz vies? 🙂

mirka2010
13. jún 2012

@sijust moje zlaticko, tolko na teba myslim...uz len cakam spravicku na mobile, kazdu jednu si uz myslim, ze prisla prave od teba 🙂 urcite daj vediet, ako dnes, dobre? myslime na vas a Stellinka, este pockaj chvilocku na ocinka, nech je pekne pri vas 🙂🙂🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre