IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
21. sep 2012

@ursula5 dakujem 🙂 🙂

tinka9075
21. sep 2012

@mariankach a dobre si sa odfotila 🙂 🙂 mna drží pri zemi manžel ked už je zle tak sa vyžalujem jemu a všetko zo mna padne a potom zase idem v pohode dalej 😉 😉

dasaa
21. sep 2012

@tinka9075 jeeeeej supeeeeeer budeme na teba mysliet a drzat ti prsteky.Ta sprava ma velmi potesila 🙂

dasaa
21. sep 2012

@cmelica ahoj moja tak dnesny den bol ale zly.Rano ked sa Simonka zobudila s placom tak uz som vedela ze den bude na h....a aj bol☹.Za cely den mi spala len 2,5 hodky a vecer to bola katastrofa.Myslela som si ze ked ju okupem a napapa sa tak ze pojde pekne spinkat.Ale vobec to tak nebolo zacala mi plakat a tvalo to s prestavkami davala si normalne prestavky take 2minuty alebo 10 minut az 2 hodky.Myslela som ze sa zblaznim.Vsetko som skusala a vobec to nepomoho.Normalne na dnes mam toho az az dost.Ale inak sa mame dobre.Simonka poslucha niekedy 😀 😀.Ale cely tyzden bola ako anielik az na ten piatok ale necadi ved ako sa hovori nie kazdy den je dobry 😵

apolenka6
21. sep 2012

@tinka9075 budeš to mať pestré v pondelok pohovor a v utorok vklad 😀 😀 ale určite sa podarí konečne vklad 😉 a prácu nebude treba !!!

apolenka6
21. sep 2012

@cmelica ešte tento týždeň idem do práce a potom PN 😨 veru čas letí rýchlo a mohlo by 16 dní preletieť ako vietor 😀 a potom to bude ubiehať....au už teraz cítim pichnutie injekcie 😕 neviem koľko si dáme vložiť ,ale asi jedno uvidíme aká bude úroda a aké budú embrijká 😉

tinka9075
21. sep 2012

@dasaa dakujem no už len verit že sa podarí 🙂 🙂 a po vklade idem na 2dni s kamoškou do Tatier možno som strelená a mala by som byt doma ale ja musím vypadnút z domu 🙂 🙂 ale na nete budem 😀 😀

tinka9075
21. sep 2012

@apolenka6 no to teda bude ale sa mi rysuje dobrá robota tak uvidíme ako to dopadne 🙂 🙂

apolenka6
21. sep 2012

@tinasc ju nebavia bábiky a kočiare?? sa mi niečo marí tuším ,že si spomínala ... 😀 ale braček a jeho kočiar ju bude baviť 😉 už ste sa na 100% zhodli na mene drobca??aj by bolo na čase ved to máš už za pár .. 🙂

apolenka6
21. sep 2012

@tinka9075 a kde ak smiem vedieť ? v meste či?? 😕

apolenka6
21. sep 2012

@majca55 vieš že si vítaná 😵 😵 a potešíš nás .... 😉 😉

tinka9075
21. sep 2012

@apolenka6 nie u nás 🙂

tinka9075
21. sep 2012

@majca55 áno moja berieme ta do partie a budeme tehulky 🙂 🙂

mirka2010
22. sep 2012

@tinka9075 na milion percent sa ti babatenka uchytia...uvidis...a budes tu rarita kedze trojicky tu naozaj este neboli....jemine ja sa uz tak tesiiiiiim a taaaaaak moc drzkame palce...veeeelke objatie posielame aj s malickym 🙂🙂🙂

mirka2010
22. sep 2012

@cmelica kolko lasky je v tvojich slovach...vidno ze si milujuca mamicka...a mooooc sa z toho tesim...naozaj neskutocne moc...veru Marosko je uz velky chlapcek, zaujimaju ho uz take veci, ze sa sama cudujem...najradsej ma teraz knizky-leporela, to sa vie s nimi prehat aj hodinu v kuse...tak neviem, mozno bude studijny ´typ, zeby po mne??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no je to zlaticko nase milovane...a boli ma hrdlo, tak sa bojim aby to nedostal odomna, uz zacal soplikovat, takze sa bojim o neho...tieto zmeny pocasia nam veru nerobia dobre...no a Branusko ako spinka, ako papka? ako si spokojna s kocikom??? vseeeeetko ma zaujma, tak pis...budem cakat 🙂

mirka2010
22. sep 2012

@tinasc to nieee, ja som to myslela, ze kociar a babika budu naozajstne, ze to ju isto chyti...teda myslim si...🙂 a ako pises, isto zmakkne, vsak bude velka sestricka...som zvedava ako to bude, urcite nam budes pisat o tom 🙂 a ake meno teda malicky bude mat???

tinasc
22. sep 2012

@mirka2010
@apolenka6 malý bude Lukáš, už asi na 99%, na tomto jedinom sme sa s manželom zhodli hneď naraz, mal aj nejaké iné návrhy, ale tie som zamietla 😀 takže takto... chceli sme pre deti mená, ktoré sa ešte nevyskytli ani v mojej ani v manželovej rodine 🙂 veru našu krásavicu bábiky a kočíky už nebavia, vlastne viac menej ju nikdy nebavili 🙂 no uvidíme, čo s ňou urobí taká živá bábika 🙂 😉

dasaa
22. sep 2012

@tinka9075 urcite sa krasne uchytia 🙂 Aspon si trosku oddychnes a nebudes na to mysliet.A Tatry su super vec na take veci 🙂

dasaa
22. sep 2012

Ahojte @sijust @mirka2010 @tinasc a aj vsetky babenky.Mam jednu otazocku.Chceme kupit fusak na zimu pre Simonku.Viete mi poradit ktory je dobry alebo ktory sa oplaty?Chcely by sme taky co by sme mohli pouzivat aj ked bude trosku starsia.

sijust
22. sep 2012

@dasaa ahoj moja,akurat si ma tu vystihla 😉 ja som objednala ten,co mam v albume...pozri...pytala som sa aj tu na MK maminiek a kazda,ktora mi odpovedala ho doporucila...my uz ideme do sportaku,lebo nasa Stellinka je vo vanicke ako sardinka uz teraz,nie to este vo fusaku 😅

dasaa
22. sep 2012

@sijust ahoj a objednala si ten co si dala fotku alebo ten co jedna ti napisala stranku.Lebo zda sa mi ze ta holka co ti dala stranku je aj pre vecsie babetka.Jeeeej to je super ze uz bude v sportaku ved uz je z nej velka slecna 🙂.Nasa je este stale v hlbokom ved je malinka a aj vsetky veci co sme kupili su jej velke 😀 😀

sijust
22. sep 2012

@dasaa objednala som ten,co je na fotke...je az do troch rokov....ten druhy je o 15cm dlhsi,ale pochybujem,ze v takom veku sa bude vozit v kociku... 🙂

dasaa
22. sep 2012

@sijust prave som pozerala na ten co si dala fotku pozeram ze aj cena je docela dobra oproti tamtej cene.A zase mas pravdu 15cm nie je vela a ci potom bude chciet byt v kociku to tiez mas pravdu.Este dobre ze vas mam viete mi stale poradit.Stellinka teraz spinka a ako sa ma ?A ty ?

sijust
22. sep 2012

@dasaa ved prave,celkom dobra cena...a ked mi ho odporucali,ze ho maju vyskusany...objednala som ho od jednej pani na MMB,ak chces,dam ti na nu link...vcera mi pisala,ze ho prave posielala...objednala som u nej este aj rukavnik na kocik,aby mi v zime nebolo zima na ruky 😀 a mala spinka vonku v kociku uz tretiu hodinu...aj v noci celkom dobre spala,konecne po tyzdni...som sa aj ja ako tak vyspala...a vy ako?citala som,ze ste vcera nemali moc dobry dnik...uz je lepsie?

dasaa
22. sep 2012

to vazne? bud taka dobra dakujem ti velmi pekne.A akej farby ste vybrali ?Ten rukavnik vraj ze je super vec.

sijust
22. sep 2012

@dasaa http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12683526 su aj rozne farby,nielen tato....nam sa ale najviac hodila ku kociku.... a potom tu je link na ten rukavnik,tiez vo viacerych farbach...ja som zobrala cierny.... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12973514&tab=3 a este tento http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12973550&tab=6

dasaa
22. sep 2012

@sijust dakujem idem sa pozriet.Mate nie co na plane cez vikend alebo budete doma

tinka9075
22. sep 2012

@mirka2010 dakujem Mirka no veru ked sa uchytia všetky tri bolo by to super ale aj tak by som ich všetky asi nedonosila a vraj hned robia nejaký zákrok kde ti jedno embrijko odsajú tak to zostanem pri dvojkách 😀 😀 ale môže sa stat že sa uchytí len jedno alebo žiadne 😒 aj na to ma lekár pripravil 🙂 🙂 v utorok mám vklad a v stredu idem do tatier s kamoškov muž je chorí tak ideme my dve na babskú jazdu som zvedavá ako bude ale chceme íst na nejakú túru aspon sa maternica prekrví a drobci sa lepšie chytia 🙂 🙂

dasaa
22. sep 2012

@sijust musim koncit bo Simonka sa mi zobudila tak jej idem dat papat. 🙂

tinka9075
22. sep 2012

@dasaa dakujem no veríme že sa uchytia na tatry sa velmi teším a pomôžu aj zdravotne ked som astmatička tam idem hlavne kvôli chorobe lebo sa mi to začína trochu zhoršovat tak čerstvý vzduch mi len pomôže 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre