IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
23. sep 2012

@apolenka6 injekcii sa nemusis bat...ja som tiez myslela,ze to bude hrozne,ale islo to ako do masla a bez bolesti... a aj mm ma pichal 🙂 🙂 aj tvoj sa odvazi?? ci nechava to na teba???

cmelica
23. sep 2012

@mirka2010 jeee tak Marosko sa takto vzdelava uz teraz 🙂 no bude to veru asi student ako sa patri a ako pises po maminke 🙂 je uzastne vidiet ako sa tie deti menia zo dna na den,a tie ksichtiky ked vystruhaju 🙂 a toho sa aj ja bojim,ze ked buedem ja alebo m nascipany,ze to hned aj malinky chyti,ale vyhnut sa tomu asi neda,ze?? moja aj ste sa dali ockovat proti rotavirusom?? my to mame odporucene,vraj ked sa narodil skor... a ake ockovanie si este davala?? aj proti chripke sa ockuju taketo deti?? nie ,ze by som ho chcela dat,len ma to zaujima...neverim,ze ked sa da zaockovat proti chripke,ze ju nedostane...bo vej je viac druhov,nie??
a Branko papa ako taky chlapak...sem tam ma take maniere,ze si vycuca z cicika a za pol hodku pyta znova... ale z flasky kedze mu to musim striedat vypije 80 🙂 pekne pribera,len tie nestastne koliky... ale to k tomu patri,a zvlast ku chlapcom ... s kocikom sme velmi spokojny..je lahuicky a super sa ovlada...aj malicky je spokojny,bo hned zabuvka 🙂
vy sa uz vozite asi v sportovej casti,ci??? tak ty natieras Maroskovi tvaricku indulonou??? musim nieco pozriet...zatial mame ten z DM od babylove do nepriazniveho pocasia... len neviem ci to bude stacit aj v zime ...pozdravujeme vas a prajeme krasnu nedelu 🙂

tinka9075
23. sep 2012

@mirka2010 o tom že by mi jedno zobrali ma doki upozornil hned no čo bude to tažké rozhodovanie ale tri by som asi nedonosila v poriadku 😉 😉 na túru idem len na takú malinkú budem si dávat velký pozor ked už nebudem sama ale z zdobcami v brušku 😉 😉 potom napíšem ako sa mám prístup na net bude ved ja závislák by som tam ani inak nešla 😀 😀

cmelica
23. sep 2012

a tu je par foto nasej lasky 🙂

mirka2010
23. sep 2012

@cmelica no veru, tomu ze malicke neochorie sa asi vyhnut ani neda...mne sa este aj herpes robi na pere, hotove utrpenie pre mna ked ho nemozem pozkavat...ach,je to veru tak...toto obdobie je jednoducho asi take a potom ferbuar a marec...ja musim zajst do lekarne, kupim si preventan akut, ten som jedla od zaciatku ako sa maly narodil...je to naozaj dobra prevencia...a aj na ten herpes by mi to malo pomoct...inak, uz to hrdlo tak neboli...ale necitim sa fit....no malicky je tak nadherny...tak by som si ho pomojkala keby ste boli blizsie...uplne ho zeriem krasavca malickeho uzasneho...🙂 to ockovanie proti chripke sa asi malickym detom nedava...ja by som ani nedala...my mame povinne ockovanie prevenar 13 kmenovy, rotarix som nakoniec po dlhom zvazovani nedala...su to zive kultury a ja sa toho bojim...neviem ako je to pre predcasniatka, radsej sa opytaj...a hlavne si to dobre zvaz...nie je to jednoduche s ockovanim, veru nie....malicky sa uz dva mesiace vozi v sportovej casti...veeeeelmi sa mu tam paci...a dokonca si tam rad aj pospinka...to je uplne super,lebo donedna a spani v kociku ani pocut...ale tam mu je paradne...tak som stastna 🙂 indulonou ho este nenatieram, ale uz zacnem...mne to doporucila moja dr....

mirka2010
23. sep 2012

@tinka9075 tak dobre moja...lebo my tu na teba budeme davat pozor, aby sa drobciatkam u teba pacilo a aby ostali 🙂 takze naozaj ziadne namahanie...a uz ostanes na PN, ci ides chodit aj do prace?

tinka9075
23. sep 2012

@mirka2010 dakujem no som na pn ale zajtra idem na konkurz do novej roboty no a ked ma vyberú neviem ako to bude či budem chodit do robotky alebo budem doma uvidíme podla toho ako mi bude 🙂 🙂 ked mi nebude bývat zle tak budem chodit do roboty 😉 😉 to by malo byt u nás tak to prejdem aj pešo alebo na bicykli 😉 😉

tinka9075
23. sep 2012

babenky mám pre vás pozdrav od
@buba13 venuje sa Romankovi ale ona sa nám ozve všetky vás pekne pozdravuje 🙂 🙂

buba13
23. sep 2012

Ahojte maminky a buduce maminky,prepacte,ze vas zanedbavam,ale vsetok cas davam Romankovi. a ked uz spinka, tak aj ja si lahnem. som dost unavena. mame koliky. je to otras! neviete mi prosim poradit co zabera okrem rektalnej rurky? cvicime aj s nozickami, ale nepomaha... dufam, ze sa vam dari a ozveme sa este. ahojte

buba13
23. sep 2012
tinasc
23. sep 2012

@mirka2010 ono sa to aj dosť pletie, keby sa volali rovnako 🙂

tinasc
23. sep 2012

@cmelica
@buba13 aké krásne deťúrence, držte sa, nech brušká nebolia a nech pekne spinkajú 🙂

tinasc
23. sep 2012

@cmelica modrá indulona je myslím najlepšia, naša malá mala až omrzliny na tvári, čo chodila v zime a od indulony jej to pekne prešlo, tvárička bola chránená, je to síce taký krém trochu na oštaru, kým sa ponatiera, ale je výborný, teda aspoň podľa mňa 🙂

kostickabonnie
23. sep 2012

@cmelica
@buba13 nadherni su Branusko a Romanko 🙂 baby, ale nas tu provokujete s tymi bambulkami malymi, joj, ako by som ich pomojkala nachvilu 😉

tinka9075
23. sep 2012

@buba13 Lubi no aký ste podarený a Romanko aký spokojný je u maminky 🙂 🙂 dúfam že tie koliky sa umúdria a vy si budete užívat jeden druhého 🙂 🙂

tinka9075
23. sep 2012

@cmelica aký fešák no vydaril sa peknučký chlapček 🙂 🙂

dasaa
23. sep 2012

@cmelica ahoj meviem co jej bolo ale bolo to nie co hrozne ako mi velmi plakala.Uz od rana bola taka nesvoja asi vstala vlavou nohou 😀 😀 😀 😀 .Veru uzili sme si to ale nakoniec zaspinkala a vstala az o 4 hod.Preco si myslis ze aj vas cakaju take zle dni nemusia vobec prist.Moja kamoska vobec take dni ako jej babo nema.Len sem tam zaplace ale vraj oproti Simonke to nie je vobec nic.A nedavas mu kvapky Espumisan ja malej davam ked ju boli brusko alebo ked ma sem tam koliku a poviem ti aspon nam to hed zabera 🙂Waaaw tak uz ma 3kg to je super len nech nam krasne Branusko pribera.Moja mm je stale v praci jedine je s malou bud rano alebo ked jej davam papakat v noci o 24 hod tak ju prebali a da jej aj jest.Potom ju ulozi do postielky.A rano ked je Simonka hore tak si ju zoberie a zacne sa s nou rozpravat.Ale to len par minut bo potom ide zase do prace.Co sa tyka takych veciach ako prebalovanie,papanie a kupanie tak mm nem as tym problem.A vobec nema problem ked si lahne k Simonke ze ju uspi ale stale sa mu to nepodari bo skor ona uspi jeho na par minut 😀 😀 😀.
Ale ty sa pochval mamina ako ti to ide a aj tatikovi?Pozdravujem Branuska a posielam mu boztek 🙂

dasaa
23. sep 2012

@buba13 jeeeej aky ste zlatucky 🙂Uz som ti napisala co mi pouzivame drzim prsteky aby tie koliky cim skor odisli prec 🙂 🙂

apolenka6
24. sep 2012

@cmelica no budem pichať sama ,mm chodí v týždni preč do práce a veru brucho mám také "maslové" 😀 to budem skôr pichať do tuku ako do brucha 😝 😀 ale to je moja najhoršia časť tela kde nie a nie schudnúť...jedine tvrdou drinou a na tú tvrdú drinu som sa ešte neodhodlala 😝 😝
júúj aký je Branko krásny ,som zvedavá ako dopadnene dnes na poradni vidieť na fotke že pribral 😅 len tak dalej !! 😉

apolenka6
24. sep 2012

@kostickabonnie ved už na tom pracujeme a budeme si mojkať naše 😉

apolenka6
24. sep 2012

Včera mi nešiel vôbec internet 😖 ale už sa pracuje na novom,len kedy ho prídu pripojiť (do 2 týžd.)...lebo tento cez víken nemá šancu ..taký je preplnený 😠
pekný deň 🙂 ja začínam posledný pracovnýýý týždeň potom PN 😵 😅 😉

mirka2010
24. sep 2012

@tinka9075 chces menit pracu??? no teeeeda...a sa ti to oplati teraz ked budes tehu?

cmelica
24. sep 2012

@buba13 krasny ste moja 🙂 my na koliky mame infacol a dnes pupik masticku na brusko 🙂
a ako sa mate?? ako ste si na seba zvykli??? kolko vazite??? juuuuj piste ako papate a taaaaaaaaak vsetko 🙂

cmelica
24. sep 2012

@apolenka6 dakujeme 🙂 ale co ,ved aspon sa ti moooc koza na brusku nepotrha ked budes tehu 🙂 ma to svoje vyhody 😵 a dnes na poradni super..Branko bol statocny pri odoberani krvicky a mame 3130g 🙂 🙂 🙂 tak ty uz pracujes posledny tyzden..no super tak si to tam uzi,bo dlho tam nepojdeeeeeeeeeees 😀 😀 pekny den aj tebe 🙂 🙂 🙂

cmelica
24. sep 2012

@tinasc Dakujeme moja 🙂 veru budeme asi kupovat indulonu na zimu ... aj mamina povedala,ze ma nou natierala,kedze ja som sa v zime narodila,tak ma natierali od hlavy po paty 😀 😀 ako sa mas???

cmelica
24. sep 2012

@mirka2010 to je parada,ze si takto Marosko lebedi v sportiaku 🙂 a on nechcel spavat v hlbokej casti?? to mi ked sa vozime,ani hladny neni 🙂 a dokedy si balila do zavinovacky??? my este stale,bo ked je rozbaleny pride mitaky nervozny a stale len myka nozickami ... a tu indulonu veru kupime 🙂 aj mna nou natierali 😵 pekny den a posu Maroskovi 🙂

cmelica
24. sep 2012

@dasaa jee tak mate sikovneho tatu 🙂 a my tiez..ja som uz bola aj bez nich na nakupe a zvladli to chlapi moji bravurne 🙂 akurat si malicky odgrgaval ked som prisla..takze tata aj prebaluje aj krmi 🙂 🙂 mame sikovnych mm... a co mate na plane dnes??? my sme boli na tej poradni a Branko vazi 3130g 🙂 🙂 🙂 peknbe nam pribral 😵

cmelica
24. sep 2012

@tinka9075 tak zajtra si ides pre bambulky??? ako sa citis??

mirka2010
24. sep 2012

@tinasc presne tak...a hlavne Marosko je proste pre mna to najkrajsie meno....🙂 A ako sa citis???

tinasc
24. sep 2012

@cmelica no tak Branko už je chlapík, pekne priberá 🙂 za chvíľku dorastie do tých svojich vecičiek 🙂 a ako rýchlo ešte bude rásť 🙂 no my sa máme dobre, len mám vysoký tlak, teraz neviem či sa mám báť, alebo čo... iné problémy nemám, ani fyzické, ani neopúcham, nie je mi zle... drobec kope ostošesť, tak dúfam, že je všetko ok...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre