IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zofi81
28. apr 2011

@lea101 A chcela by si tie dvojicky? 🙂

zofi81
28. apr 2011

@hope2011 Dakujem, si zlata 😉 Tak ja ho teda kupim, skusim a dufam, ze ukaze ten spravny vysledok 🙂 Kazdopadne dam vediet 😀

ursula5
28. apr 2011

@zofi81 už máte schválenú žiadosť na IVF??? no ja počkám do výsledkov (už len 13 dní) a potom budeme riešiť ďaklší postup zatiaľ nemyslím na nič a mám hodne práce všeliakej tak ma aspoň blbosti nenapadajú 🙂 tak držím palčeky

zofi81
28. apr 2011

@hope2011 a k tej vestici. Bola to kamoska mojej znamej, ktora vraj ma tieto schopnosti, tak ja som to sikovna hned vyuzila, lebo ta znama hovorila, ze je celkom dobra a ze jej uz vela veci vyslo, co jej povedala... Ale kaslem na to, to babo budem mat a hotovo! 🙂 A ty budes testovat?

zofi81
28. apr 2011

@ursula5 Ahoj, my uz mame ziadost schvalenu od augusta minuleho roka, akurat sme to minuly rok uz odlozili, lebo sme dokoncovali dom a to boli strasne stresy... Koncom roku som to uz neriesila, lebo sme boli obaja neskutocne vycerpani a cely kolotoc sa zacal zase zaciatkom roka. Ja som si vymyslela, ze chcem skusit aspon raz inseminaciu, ved co keby sa to nahou podarilo, nemusela by som si pichat tolko hormonov a ani by to nestalo take nehorazne prachy... Takze ak to nevyjde teraz mozem prakticky hned zacat s IVF 🙂
Dobre robis, ze na to nemyslis, mne sa to moc nedarilo... Stastie ze boli tie sviatky, ze som prisla na ine myslienky... 🙂 No a myslim, ze tieto posledne dni budu dost kriticke... Musime, ale verit, ze to dopadne dobre 😉 Baby ma uz dnes nakazili optimizmom 😀

zofi81
28. apr 2011

@tinasc Tie dvojicky boli vyvestene Tebe, som zle stlacila Odpovedz 🙂 Takze uz u spravnej osobky 🙂 Brala by si aj dvojicky?

katy33
28. apr 2011

@zofi81 Mojenko aj ja som si robila ten super test a na cca 14.DPO mi ukazal, že som v 3-4 tyždni, stale okolo 7eur-dost 🙄 .....ja mam velmi dobru skusenost s woman secret baby, mam ho aj v albume, hlavne , prosim ta nekupuj Rapiclear, ten je nespolahlivy, mne ukazal v sobotu len jednu / a všetky ostatne mi ukazovali // 😉

ursula5
28. apr 2011

@hope2011 ďakujem moc hádam sa to raz podarí..... uvidíme už len 13 dní 🙂 hlavne že mám kopec roboty a nemám kedy rozmýšľať nad tým a hlavne je skoro ešte sa sledovať, ale som rada z príspekov vidno že nádej je a že sa to podarí 🙂

tinasc
28. apr 2011

@lea101 jáááj no tak to je teda riadny hnusák ten doktor... stratila si kopu času ☹

tinasc
28. apr 2011

@zofi81 čo má prísť príde 🙂 😉

tinasc
28. apr 2011

@katy33 u nás ten digitálny clearblue stojí okolo 9 euro... takže dosť 😉 ten by som si urobila len vtedy, ak by som 100% vedela, že som v tom... na pamiatku 😉

zofi81
28. apr 2011

@katy33 Dakujem 🙂 Takze vidim, ze je super spolahlivy ☹ 7 Eur je dost, teda lepsie povedane 7 Eur az tak zle nevyzera, ale tych 210 Sk sa mi zda uz dost 🙂 Dobre skusim ten druhy a uvidim... Mna na nom lakalo hlavne to, ze som citala v Zdravi, ze vraj ukaze spolahlivy vysledok 4 dni pred tymi obycajnymi... No ale ak by ma mal okaslat, ze som tehotna a nebudem, to nebude nic moc... Aj jaj.. 🙂

ursula5
28. apr 2011

@zofi81 tak to je super, že nemusíš čakať na schválenie my začneme tento proces absolvovať asi až po výsledku iui, zatiaľ počkám mňa to nenaháňa... 🙂 drž si pozitívne myslenie to pomáha
Držím všetkým palce a nech Vám to výjde. Pekný víkend ja idem chatovať tak aspoň nebudem myslieť na všetko a budem si držať pozitívnu náladu.

zofi81
28. apr 2011

@ursula5 Krany vikend aj tebe a uzi si to tam, dufam, ze bude pekne pocasie 🙂

tinasc
28. apr 2011

@ursula5 pekný víkend, už si ho 🙂

aby
28. apr 2011

@strelicia buď rada že maš mraziačikov babulka neboj len sa nestrasuj čo mám potom hovoriť ja, mala som 7 s toho zostalo 8 oplotených no 2 vydržali do posledného konca a aj s nich nič nebolo.

Bambulky pozrite sa na to takto zázraky sa dejú a katy33 je živý príklad 😀 😀 😀
Mna docela dosť naštartovala ešte viac 😉 Ja som tiež bučala nad 1 aj 2. neúspešným IUI no pri 1.ivf neúspešnom som sa zložila dosť, ale potom som vstala . Mimochodom musíme začínať od začiatku na koľko nemáme mraziačikov ☹ ☹ ☹
Ale my sme ŽENSKÉ vydržíme všetko . 😉 😉 😉 😀

katy33
28. apr 2011

@tinasc Zlatino, na pamiatku som ho chcela aj ja, ale potom som si prečitala, že vysledok sa ukazuje iba 24 hodin a potom uplne vypol a koniec 🙄 😠 ...tak na pamiatku mam klasicke - ocikane 😀

katy33
28. apr 2011

@aby A ty, slniečko moje, kde si nam bola, to tu akosi zanedbavaš, sa určite vyvaluješ vonku s konikmi a včeličkami, ked je tak krasne, čooooo 😎

tinasc
28. apr 2011

@katy33 jaaaaaj tak to som nevedela, tak načo si taký budem kupovať však aj klasické ukážu a je to tam vidieť.... takže načo míňať peniaze..

adikasala
28. apr 2011

@katy33 jaj katuska ty mojjjjj najvasci poklad.dakujem ti naozaj za tvoju oporu a objatie,no uvidime zajtra uz to je za dverami 🙂 🙂 🙂 a dnes ma zacali znovu boliet nohy s podbruskom spolu,ako keby mi to tahalo k zemi 😢 😢 😢 a som unavenaaaaaa

aby
28. apr 2011

@katy33 ale moja houby včera som ti písala, mňo ja čakám na mrchu dneska ešte nič no sa mi nafúklo bruško uvidíme čo bude. Nechápem mrcha stále pravidelná aj keď sa čo deje a nič 😒 😀
Vieš moja ty si hviezdička u mna, že keď to nejde tak to aj tak ide 😀 😀 😀
uvidíme čo bude 5.5. 😀 Prska ma nebolia, len ma, záha páli a točí sa mi moc hlava asi nízky tlak aj kávu som zas začala piť, fuuuuuuuuu len moc nepomáha .

adikasala
28. apr 2011

@lea101 ahoj aj mne tiahne na 37 a tiez zajtra cakam na / / po 3 iui tak len dufat!!! 😲 😲 😲

adikasala
28. apr 2011

@tinasc dik za podporu....a tie dvojicky su super. 😀 😀 to bude radosti!!!

aby
28. apr 2011

inak neviem prečo ma stále pichá nemvaječník a dokina hovorila, že tam nič nemám. 😖

adikasala
28. apr 2011

baby ktym vesticiam....uz sme to tu omielali co????ja mam teraz na novo vyvestene 😉 sestra bola asi pred mesiacom a povedala jej ze ja mam 2 deti....a ona na to ze nema ze sa jej nedari,a potom na to jej povedala ze ona tam vidi 2 deti budem mat!!!! 😉 😉 😉

marvilka
28. apr 2011

@zofi81 ahoj, mam teraz viac casu v praci a tak som si vas citala 🙂 No a chcem reagovat na tvoj smutok z vestice! Ozaj nebud smutna, viem, ze to cloveka polozi, lebo zacne premyslat nad tym, co AK to je pravda...ja sice osobnu skusenost nemam, ale napr. moja najlepsia kamaratka bola minuly rok u vestici a pytala sa na mna, ci budeme mat babo a ona jej vraj povedala, ze budeme mat dve (vraj jej ta vestica povedala uplne vsetko o jej minulosti a buducnosti)....ale bola u vestici aj moja druha mama(svokra), ta bola raz pred 2 rokmi, ta jej povedala, ze budeme mat jedno babo. A bola u vestici aj minuly rok a ta jej povedala, ze nevidi tam "zatial" ziadne dieta, ale zevraj vidi, ze som bola na potrate (NIKDY SOM NEBOLA NA POTRATE 🙂 ) .....takze ked si to zhrnieme:
jedna vestica mi predpovedala 2 deti
druha vestica mi predpovedala 1 dieta
tretia vestica mi predpovedala zatial ziadne + davnejsi potrat !!!!!!!

takze hlavu hore, kasli na to co ti povedala a mysli len na to, ze uz sa ti blizi cas, kedy sa budes pysit krasnym bruskom a s babatkom v nom 😉

hope2011
28. apr 2011

@tinasc no ved jasne....ze radsej jedno...to aj ja si stale hovorim tak, ze keby pan bozko pozehnal dve, tak budem stastna-prestastna...ale jedno je urcite lepsie, aj aby bolo narodene v termine...a celkovo....chcela by som si ho uzit!!!!

hope2011
28. apr 2011

@zofi81 ano,idem testovat..buducu stredu.....to je este dalekooooo....ale verim, ze tvoj testik ukaze krasny vysledok....a budu // 🙂

hope2011
28. apr 2011

@ursula5 jasne ze sa to podari...a je dobre ze mas vela prace...ja tiez nemam kedy nad tym premyslat a to je pre moju psychiku velmi dobre.....no a sledovat sa zacnes, ked pridu prve priznaky, hi, hi🙂

tinasc
28. apr 2011

@hope2011 jasné, že aj dve 😉 a to čakanie na výsledok je o ničom, nikdy sa mi tak čas pomaly nevliekol 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre