IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
26. jún 2012

@apolenka6 ty moja informatorka,sa ti srandickuje s bumerangom,co?? 😀 ale uz by som veru tak neletela...rychlost mojho pohybu je mizivá,som ako kacer,pol minuty na jednom klbe...ja,co som mala vrtulu v riti sa teraz ledva hybem...a to nase dieta sa spokojne nosi,jej je jedno,ze ledva fucim 😀 tak uvidime zajtra...budem informovat...poctivo a pravidelne 😉 som rada,ze na mna myslite...drzte mi prosim palce,nech uz to mame zdarne za sebou,nech to aj boli,nech ma aj z koze zderu,len aby bola mala v poriadku,ked uz k nej bola taka dlha cesta... 😔

sijust
26. jún 2012

@majca55 dakujem zlatko,ze na nas myslite...uz by som bola rada,keby sme to mali za sebou...snad to bude v poriadku.. 😔

sijust
26. jún 2012

@mirka2010 veru mojinka,uz si vydychneme...snazim sa byt kludna,nech zbytocne okolie nestresujem...aj tak sa mi zda,ze su vystresovani viac nez je zdrave 😅 ja som veru kludnejsia ako oni...ale Petko to so mnou preziva,vzdy ked sa prehadzujem ako velryba v posteli,tak je hore a pyta sa ci uz 😀 nechtiac ho stale budim,aj ked sa snazim byt ticho,ale som ako slon v porcelane...kazdu pol hodku musim ist na wcko...a malinka sa uz menej hybe,tak som z toho nervozna...teraz som si dala sladke,tak sa zacala trosku vlnit...ale inak uz to nie je take ako prv...tak ju kazdu chvilu pocuvam stetoskopom,ci bije srdiecko 😕 no ved uvidime zajtra,co nam mudre hlavy povedia...zatial sa tvaria,ze sa nic nedeje,ved som este neni po termine,akurat ma viac sleduju kvoli tomu ivfku...budem ta samozrejme informovat bud napisem sem,alebo cez mobil...Miruska,aby som nezabudla...torticka bola prekrasna...musela byt aj mnamkova,hned by som si dala...hmmm...ja som na sladke 😅

sijust
26. jún 2012

@dasaa mojinka a vy ako?puchnu ti nozky?ak nemas prilis vysoky tlak alebo pozitivny moc,tak je to normalne...ja som si tam vcera nemohla po vysetreni obut balerinky,som mala nohy ako papuce...snaz sa vela pit a vykladat nozky,oddychuj...a neotvaras sa este?krcek este drzi?

mirka2010
26. jún 2012

@sijust no moja zlatucka..ja ta uplne chapem a verim, ze sa citis ako sa citis...ale Petko bude o chvilu v noci hore aj tak...tak aspon si troska takto zvyka 🙂🙂🙂 uz len nejako pockat a ked ju uz budete mat v naruci, to bude nadhera...juuuj, taky batoztek malicky vonavi...to su prenadherne momenty..naozaj to cakanie stoji za to a potom si povies, ze za tie pocity by si cakala a dala cokolvek.... 😀 😀 😀 inak kazda sms co mi pride, tak uz len na teba myslim...uz sa jej neviem dockat ked pride naozaj 😉 🙂 😀

mirka2010
26. jún 2012

@sijust a este som chcela dopisat...ze samozrejme budeme ako stale na teba mooooooc mysliet...a verime, ze ti zajtra povedia, ze uz malicka je naozaj na ceste a ze uz mozno aj zajtra pride...inak, aj mne to hovorili, ze navzdy tehotna nemozem ostat..je to veru tak... 😀 😀 😀 😀 😀 hlavne je aby bola babika malicka v poriadku!!!!

majca55
26. jún 2012

@mirka2010 zlatko ja neviem kedy pride lebo to mam teraz akesi pomylene ale od pondelka idem do prace už sa aj tešim 😵 Maroškovi prajem až mu už prejdu sopliky 😲 😲 jasne že babatenka to maju take dlhšie chudatka naše 😕

majca55
26. jún 2012

@apolenka6 moja tešim sa už aj dnes som bola chvilku v robote a zamestnavam sa aby som prišla na ine myšlienky tak uvidim čo ako bude 😝

walta
26. jún 2012

@cmelica ahojky.... neboj nic, ujde ti to ako voda a nestras s nemocnicou !!! tam pojdes, az ked pojdes rodit. Malá v tych horucavach papa slabsie, vobec jej nechuti a nasilu to do nej nedostanem.

walta
26. jún 2012

@fomarik juuuj, ale je jej dobre v tej vodicke.... vegetacka mala, zlatunka...posielame pusinu 🙂

walta
26. jún 2012

@apolenka6 dakujeme kraaaasne 🙂 🙂 🙂

apolenka6
27. jún 2012

Dobré ráno! dnes idem do NR pre výsledky z hematológie ,výletik autobusom s ocinom 😵 a potom ked prídem šup do práce 😝

apolenka6
27. jún 2012

@sijust Dnes je streda ?!? 😕 😕 😕 😵 😵 😉 😉 ,že by? 😲

buba13
27. jún 2012

@dasaa je to uplna parada, ked som na zahrade a v byte je na nevydrzanie. tak to si pekne uzivate s muzom este pred porodom. kedykolvek uz mozete byt traja 😉 pohladkaj Simonku zlatunku. od zajtra zase tepla budu, ale my sa chystame do BN ku kamosom, tak dufam, ze cely vykend tam bude chladnejsie ako tu na juhu 😀 ja uz nevladzem ani chodit do prace aka som unavena. na co sa najviac tesim, je sprcha a postel, ked idem domov. 😖

apolenka6
27. jún 2012

@majca55 Aj práca je niekedy super,ked sa potrebujeme odreagovať a zmeniť myšlienky 😉 🙂

majca55
27. jún 2012

@apolenka6 moja čakam na dobre spravičky 😵

tinka9075
27. jún 2012

@apolenka6 držím palčiaky nech sú výsledky ok 🙂 🙂

sijust
27. jún 2012

@apolenka6 @mirka2010 a ostatne moje babulky...v noci som vobec nespala,vsetko ma bolelo,zacala som trosku krvacat...ale kontrakcie nie su pravidelne...uz ma aj krize bolia...tak som si naivne myslela,ze sa to uz spusta a nic...rano som prisla na prijem,dr.kukol,ze este neee...zase v piatok na kontrolu...no co vam poviem...musim len cakat...malinka je v poriadku,ziadne ohrozenie...vsetko ok...len ja som zrela na maslu 🙄

apolenka6
27. jún 2012

@majca55
@tinka9075 výsledky mám dobré 😝 mám ľahkú trombocytopéniu 😉 teraz by som sa najradšej šupla do postele a nie išla makať 😀 😀

apolenka6
27. jún 2012

@sijust júú už mi ťa je normálne ľúto ,to musí byť strašné pendlovať hore ,dole ,hore,dole,hore,dole,hore ,dole ... 😠
no čo čakáme aj my ,kedy to bude 😉 🙂

tinka9075
27. jún 2012

@apolenka6 júj to som rada že si tak dobre dopadla 🙂 🙂 ani mne sa velmi nechce íst do roboty 😒 ale asi odrobim budúci týžden a idem na peenku 😀 😀

apolenka6
27. jún 2012

@tinka9075 aspoň máme rannú,že? v tom teple je tam otrassssss 😖 😖

tinka9075
27. jún 2012

@apolenka6 to áno teplo ako 😀 😀 ale vy tam zase máte klímu čo u nás asi nehrozíí 😒

apolenka6
27. jún 2012

@tinka9075 je tam klíma,ale slabá, a sa tam rýchlo vydýcha vzduch a tie svetlíky hore ,len teplo prepúšťajú ...idem si ja ešte spraviť desiatu ...tak nech nám to rýchlo v práci ubehne papa 😉

tinka9075
27. jún 2012

@apolenka6 aj ja už idem pápá 🙂 🙂

sijust
27. jún 2012

@apolenka6 mne to uz pride uplne ako groteska...tam chodim stale s taskami ako debil...a mala nic,hlavne,ze v noci som od bolesti nevedela ani na wcko prejst...to nase dieta sa proste rozhodlo,ze este nie...dr.mi povedal,ze mam byt trpezliva,ze ved nie som chora,ze sa nic nedeje...reku,tak si to skus na chvilu 😔

tinasc
27. jún 2012

@sijust ach moja, Stellinka ťa takto naťahuje, drobček... 😉 už nech to máš čoskoro za sebou...

cmelica
27. jún 2012

@sijust juuu moja tak Stellinke sa este nechce??? a tie bolesti musia byt asi strasne,vsak? mozno si planuje prist na svet 29.6 na tatinove meninky 🙂 🙂 pohladkaj ju za nas 🙂

cmelica
27. jún 2012

Kocky prosim vas co ste si kupili,alebo co pouzivate na cistenie pupceka po narodeni drobca???? @sijust @mirka2010, @walta @buba13 @dasaa @adikasala

cmelica
27. jún 2012

@apolenka6 mojka tak to je dobre,ci?? aj ti dali nieco na to??? ale IVF by to nemalo ovplyvnit,ze??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre