IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
3. jún 2011

@jalanecek veď aj mňa teší na duši, keď ma tu niekto povzbudí 🙂 je to veľmi príjemné...

fomarik
3. jún 2011

@jalanecek fajn, že tomu tak veríš. a možno v návale tolkých povinností v priebehu mesiaca motyka vystrelila 😉 ked zajtra ráno testneš, daj vedieť, ja budem na pc nalepená len čo oči rozlepím 😉

jalanecek
3. jún 2011

@tinasc zlatinko to ano je ja sa vzdy tesim ked sa tu stretneme a porozpravame velmi s a mi ulavi to vase povzbudzovanie je uzasne jste skvele myslim na teba zlatinko..

jalanecek
3. jún 2011

@fomarik ved to aj ja budem nalepena na teste dufam,ze bude silnejsia nie dufam musi byt silnejsia mooocinky sa teska na stredu ked pojdem k dr...a konecne uvidim fazulku musi byt vsetko v poriadku nech uz je krasne uhniezdena v maternici...a krasne ju vidim a pocujem srdiecko je to nadherny pocit uz som to zazila pri prvom to srdiecko je to nadherna neopisatelny pocit.....naaaaaadheeeeeeeraaaaaaa..

zambilka
3. jún 2011

@tinasc ahojte mojka 9 den je skoro v nedelu budu // neboooj 😉

zambilka
3. jún 2011

@bibi11 ahoj mojka ako dopadla krvička? 😕 dufam že pozitívne a testík klamal 🙂

zambilka
3. jún 2011

@lea101 mojka zatial si oddychuj užývaj teplučko slniečko 😎 a rýchlo to ubehne 😉

zambilka
3. jún 2011

baby dobru nocku vám prajem 🙂 vyspinkajte sa do ružova 😀 zajtra sobotaaaaa nemusím skoro vstávat 😵

jalanecek
4. jún 2011

Ahojte bambulky prajem krasne rankotakze hlasim robila som si testik a ani jedna ciarka a ako si pijem 3 in 1 tak sa zacali objavovat takze je tiez pozitivni je to teda 25 ale musim si kupit citlivejsi je tam tiez duch taky slabucky....a vy ako??? 😉 😉 😉

jalanecek
4. jún 2011

toto je dnesny testik zda sa mi ze je len o maaaaliliiiinko silnejsi......dnes 37dc

pici
4. jún 2011

@jalanecek jasne ze to je tam... kazdym dnom bude silniet :D jupaaaaaaaaaaaaaaajdaaaaaaaaaaaaaaaaa... ja idem o dva tyzdne na KET

pici
4. jún 2011

@tinasc tak to mas pravdu... snad to vide...

renika1
4. jún 2011

@fomarik Ahoj, do budúcna by sme chcely 2 bábo ak sa podarí dúfam že to bude bez iui aj maličkú ( vola sa Renée ale je to dievčenské meno odvodenina od Renata trošku milné 🙂 ) sme maly priridzene. Ale nebranili by sme sa ak by sa nedalo inak je to super že máme rôzne možnosti. Ja som len prechádzala forom a zaujalo ma čo je iui.

jalanecek
4. jún 2011

@pici oj zlaticko budemna teba silno mysliet dufam,ze bude silniet cim dalej ty viacej dneskasa mi zda,ze je o nico maaaaaaliiiinko silnejsia uz nechje streda nemozem sa dockat.... 😉 😉 😉

pici
4. jún 2011

@jalanecek jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ze bude silniet...

jalanecek
4. jún 2011

@pici budem v to dufat mojko nech uz je stredaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

pici
4. jún 2011

@jalanecek no to uz je tu coskoro. to mas sono?

fomarik
4. jún 2011

@jalanecek jednoznačne je tam!!! Mám zimomriavky....nech ti to dobre dopadne!!!! 😀

fomarik
4. jún 2011

@tinasc zlatko, ja som ti písala už aj včera večer, ale vypadol nám signál. no, mohla si chviločku počkať s testovaním, ale tá zvedavosť je silnejšia, ja viem. Písala som ti, aby si nebola smutnučká. Ešte je víkend pred tebou, čo znamená, že máš ešte dva dni na objavenie čiaročky. 😉

@pici tak o dva týždne KET? Super 😀 . mrazáčikovia sa už tešia na mamuľkino brušinko!!! 😵 😵

tinasc
4. jún 2011

@zambilka to dúfam aj ja... 😉

tinasc
4. jún 2011

@jalanecek je tam 🙂 teším sa s tebou 🙂

tinasc
4. jún 2011

@fomarik tiež si myslím že je skoro, len neviem sledujete niektorá aj krčok maternice? len tak mimochodom sa pýtam, keď si vkladáte utroš... lebo ja ho mám mäkší a stále sa mi zdá, že aj otvorený, preto sa mi vidí, že sa u nás nič nekoná 😉

pici
4. jún 2011

@fomarik ano ano o dva... plus minus... tesim sa... dufam ze sa zmrzlinkam bude chciet pekne rozmrazit :D

pici
4. jún 2011

@tinasc ja som si nekontrolovala nic... lebo som utros zapijala...

tinasc
4. jún 2011

@pici jasne... inak včera som ho musela zapiť, lebo som bola v meste... tak sa mi chcelo spať 😀

pici
4. jún 2011

@tinasc mna stipal svrbel a bolo mi to aj dost nepohodlne... tak som ho od druheho dna zapijala... a spat sa mi ani moc nechcelo.. stale som nieco robila... ale je pravda ze uspava...

tinasc
4. jún 2011

@pici taký pocit ako keby som si vypila a chcelo sa mi spať... no ale to robím len v krajnom prípade 🙂

pici
4. jún 2011

@tinasc xixi tak na mna to v pohode ucinkovalo :D a ja som doma tak mi to nevadilo :D

hope2011
4. jún 2011

@jalanecek ahoj zlatick moje, tak to som stastna prestastna, ze si asi tehu....takze az v stredu ides k dr? juuuj, to dovtedyaj carcky zosilneju,uvidis 🙂 prajem, len aby to islo krasne a aby si naozaj v stredu videla fazulku 🙂

hope2011
4. jún 2011

@pici ahoj mojnka,dlho sme nepokecali, ako sa mi mas???? co nove????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre