Kedy je najlepšie si pichať injekcie pred IVF?

altea
29. apr 2007

Ahojte,vie mi niekto poradiť- kedy si mám pichať injekcie /je určený nejaký najvhodnejší čas ???/,dnes som dostala menzes a mám si pichať Decapeptyl a od zajtra Puregon.
Je jedno či si ich pichnem ráno,naobed,alebo večer ?Mám si ich pichať naraz,alebo s časovým odstupom ??

Ďakujem za rady

pappo
11. jún 2007

veva uz som pisala aj do februaroviek hej ty si mala 700 ejha, tak mne vravela Dr. ze je dost vysoke aby som si to zapisala.
rano mi sesstricka vravela by som brala dalej utros ale estrofem vysadila mala si to aj ty tak alebo tam radsej zavolam?

palculienkkka
11. jún 2007

veva55 ... určite nie je dňa, čo nemyslíš na bejby ..je tak ? 😀 ktorého februára máš termín ? tiež si bola na IVF ?

veva55
11. jún 2007

Ano, som 3 tyzdne po UO. Teraz sa uz len modlim, aby sa mimi udrzalo/li. Termin mam tusim 9 februar, alebo tak nejak 🙂

Pappo, beriem len Utrogestan. Estrofem som ani nebrala. Ozaj, ty chodis do Iscare?

pappo
11. jún 2007

veva hej chodim do iscare. prave som tam volal tak mam brat iba utrogestan a ostatne vysadit.

susanne12
11. jún 2007

Pappo - no to je úúúúúúúúúúúžasnééééééééééé 😅 😅
GRATULUJEM a držkajte sa 😉

susanne12
11. jún 2007

Baby a neviete čo je s LIOU ??
Dúfam, že je všetko ok.
LIA ozvi sa ak sa ti dá...

pappo
11. jún 2007

susanne dik 🙂

ika_ba
11. jún 2007

pappo, a ku komu chodis?
ja k durechovej

pappo
11. jún 2007

ika ja tiez 😀 ako si spokojna, ja velmi

lalupa
11. jún 2007

pappo, pridavam sa a gratulujem aj ja! to su uzasne spravy!!! 😎

ika_ba
11. jún 2007

ahoj pappo,
ja som s nou tiez velmi spokojna, snazi sa mi pomoct, a zatial do neviem, ci vdaka nej dopadlo dobre, ked som chodila k docentovi, aj mi zvysoval pocty injekcii a mala som jedno alebo dve vajicka, teraz som mala 9, a pretoze nemame dobry spermiogram, tak vraj isci automaticky a nahovarala nas aj na genetiku, ja som sa toho bala, a ked som jej povedala, ze asi nie, tak bola sklamana, len mi povedala, preco by sme na to mali ist
tak sme isli a genetikou presli 2 embryjka
to ti fakt ona dnes volala, ze su vysledky? som prekvapena

lilinka76
11. jún 2007

Vidíš, Ika, to je povzbudenie aj pre Teba, čo povieš???Len si treba veriť. Babenky, držte sa, ja sa budem snažiť Vás nasledovať, aj keď Vás už nedobehnem.

pappo
11. jún 2007

ikus no nikdy ma do nicoho netlacila povedala ake su moznosti a vzdy bola rada ked som sa rozhodla ako mi radila.
hej naozaj mi volala a taka bola vytesena, hovori mi no na aky vysledok ste pripravena a ja ze na vsetko pani doktorka a ona: Ste tehotna, a to hcg ju tiez prekvapilo ale bolo pocut aka bola vytesena ze to vyslo. rano ked mi brali krv tak tam dosla k sestrickam atak som sa jej zdravila. aj sestricky mi hovorili ked som odchadza la ze drzime vam palce, krv mi brala ta co bola aj pri ET sranda to tak vyslo a ked som volala ci vysadit lieky a ktore, tak mi to zase zdvihla ona a tiezu mi gratulovala. su zlate.
myslim ze ta genetika je dolezita, tak vidis ona urcite vie ako nato neboj. teraz klen dufam ze si ma vezme aj ako lekarka k sebe ja sa uz nechcem vratit k mojmu gynekologovi.

aaandrejka
11. jún 2007

pappo, gratulujem! to je krasne cislo, uz tam vidim dve bodky ;)

baby, co je s liou?

ika_ba
11. jún 2007

ahoj pappo,
no aj lekarka aj sestricky su zlate, aj mne hovorili, ze teraz by to malo vyjst, a hned mi aj gratulovali, lebo ked som bola na krv kvoli hormonom, tak som mala zrovna narodky, lekarka, ked ma videla pred odberom, tak mi tiez hovorila, ze mi drzi palce a ja by som tiez chcela prejst k nej, robi v jednom sukromnom centre, ale na ich stranke sa ludia stazovali na ich recepciu
mrkni sa na http://www.prosanus.sk/

pappo
11. jún 2007

no to co tam pisu je dost zaujimave tak ja sa jej opytam co si mysli ci je to mozne alebo ma dost pacientiek ved nech povie ona, ja samozem vykaslat na daku recepcnu, dolezita je ona a to uz dako prekusnem

ika_ba
11. jún 2007

jasne pappo, aj ja sa jej chcem na to spytat
inac ked som raz bola u nej na kontrole, tak jej niekto volal na mobil, tak mu hovorila, ze vtedy nebude v iscare, ale v tom druhom zariadeni
a okrem nej je tam aj marsik, aj toho pozname, ze?
inac, nepoznam presne to namestie, kde sidlia, ale je to blizko kvetnej a tam bol register trestov

pappo
11. jún 2007

no toje blizko mileticky a zahradnickej ano tam kde je register. marsika poznam z nemocnice

cicuska
11. jún 2007

caute baby, marsika poznam aj nemam s nim dobre skusenosti a moja znama pri nom nielenze potratila v zac.7.mesiaci ale skoro prisla aj o zivot. Urcite je dobry odbornik ale ma toho asi vela...

ika_ba
11. jún 2007

cicuska,
my chceme ist k durechovej, nie k marsikovi

lilinka76
11. jún 2007

Pappo, už si si urobila doma test??? To by ma zaujímalo, aké tmavé budú tie paličky. Myslím si, že aj na 10 deň by si ho už mala pozitívny. Potom si vytvor album a pekne tam pridávaj fotočky.

efiku
11. jún 2007

Babulky poradte mi mam ísť na kontrrolu cez stimuláciu na ultr.cez mrchu na 4 den,lebo kamoška mi povedala že, do teba idu tou sondou tak som chcela vedieť či to tak je aj v gynfive len som chcela vedieť či to nevadí cez mrchu dik rafšej sa popýtam

ika_ba
11. jún 2007

ahoj efiku,
myslim, ze je to jedno kde to je, a ja som bola na kontrole aj 2 alebo 3 den, im to nevadi, aj ked sa mozno clovek citi trocha trapne, u nich je to bezne, takze kludne chod

efiku
11. jún 2007

ika dik za podporu je to také blbé ale ked to tak je aspoň budemvedieť ako sa tam vykotiť ja mam ísť na 4deň ale ešte som len na začiatku tak uvidíme ale teším sa aby nám to vyšlo aj tebe držkame palce

angi33
11. jún 2007

cau pappo.velmi mám z teba velku radost.uz som bola velmi zvedavá,a velmi som ti drzala palce 😀 .dufam ze aj nám to uz nabuduce vyjde 😵 .maj sa krásne a aj ti GRATULUJEM!

vivi77
11. jún 2007

Ahoj pappo, som tu od vcera nova ale rada by som ti zagratulovala. Taketo uspechy su super, musi to byt uzasny pocit vediet, ze mas v brusku novy zivot! Spominala si inak akupunkturu na podporu maternice. Znie to zaujimavo. mas s tym dobru skusenost?

Efiku, ten UZV v case ms naozaj neznie prijemne, ale co nespravime pre babo 🙂

efiku
11. jún 2007

presne tak vivi ale vydržíme aj tie injekcie musím si nájsť nejakú zdravoťačku

vivi77
11. jún 2007

nemate niektora skusenost s mierne zvysenou teplotou pocas stimulacie?

efi, a co ta obvodacka? skusila si sa uz spytat?

efiku
11. jún 2007

ešte nie dnes som bola v lekárni a zajtra by som mala ísť po injekcie dúfam že to budu všetko mať no a potom sa rozbehnem obvodakový alebo v robote mame lekárku a skúsim sa opýtať sestričky či by to šlo aspoň cez ten tyždeň

altea
autor
11. jún 2007

ika_ba :
chcela som sa ťa opýtať na dôvod,ktorý Ti povedala Dr.Ďurechová-prečo by ste si mali dať urobiť genetiku.
Veľmi ma to zaujíma...
🙂 ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre