Neplodnost u muže. Jak se postupuje? Jsou nějaké léky?

renatak
15. jún 2007

Ahoj holky, nikde jsem tady nenašla nějaké informace, jak se postupuje případě problémů na straně partnera. Kde a kdo provádí spermiogram? Co se děje dál, když se zjistí např. snížená pohyblivost spermií nebo cokoliv jiného. Jde mi jenom o představu, jsou nějké léky apod.?

petronela7
21. máj 2008

marcellinka nevies do koho poistovne sa posiela ziadost? obom?

och
21. máj 2008

petronela niekde som citala ze len do tvojej 😒

marcellinka
21. máj 2008

kvoli IVF? do tvojej

petronela7
21. máj 2008

super dakujem

och
22. máj 2008

Dobre ranko damy, ako sme sa vybuuuvali? 😀
A tak hura do noveho dna plneho ocakavani 😀

marcellinka
22. máj 2008

dobre ranko vsetkym, ja by som spala este 😔 😔 😔
och dnes budete mat vysledky? daj vediet

och
22. máj 2008

marcellinka neviem ci budu aj vysledky dnes 😖 a ci mi ich stary vobec ukaze 😎

marcellinka
22. máj 2008

dnes ide starky 😉 na spg? nam povedali vysledky hned

och
22. máj 2008

ja si tiez myslim ze mu to povedia ale ci to on povie mne 😎 zase posplieta dve na tri 😝 tak uvidim ci donesie aj niake lajstro takze vecer budem mudrejsia 😀 zase o kusok

martinko28
22. máj 2008

dobrý deň všetkým vidim, že tu mate rozbehnutú dobru debatu. 🙂

och
22. máj 2008

aaa dobry den mlady muz co vas trapi? 😎

martinko28
22. máj 2008

tiež mám problém so spg.

marcellinka
22. máj 2008

som sa zlakla ze som v zlej teme a to och nam ozelenela 😀
ahoj martinko, ale vy ste uz skoro v cieli, zatial co my s och len na zaciatku...
a ake si mal hodnoty?

marcellinka
22. máj 2008

urcite dostane spravu, tak si precitas, ja ked som citala nasu som myslela ze zle vidim 😀 "len 1 slabo pohybliva"
joj hrozne to bolo

och
22. máj 2008

tak tak si vravim ze zelena je nadej 😀 😀 😀 a ten leguan je neskutocny 😎 taky pohodak
martinko a aky mas problem? zly, tragicky, beznadejny, na prd 😢
ved sa na nu uz tesim na tu spravu ale neviem asi som masochista bo co, lebo kazdy ma povzbudzuje ale 6 zmysel je 6 zmysel a so starkym spavam tak viem svoje 😀

marcellinka
22. máj 2008

jaj leguan 😀 a ja skumam ze co to tam je
ja si myslim ze radsej vediet zly vysledok ako sa trapit v neistote, a este ked vidis ze to nie je OK

marcellinka
22. máj 2008

och a preco si nesla so starkym?

och
22. máj 2008

😀 on nechcel a som mu vravela ze tak ci tak tam nakoniec budeme musiet ist obaja, ale ked on je taka truba myslim ze najprv musi zistit ze nie je na svete jediny 😎 Tak som mu minule musela aj na jednej nemenovanej TV zaoberajucej sa jedlom, pustit serial sefkuchara Ramsei-a on mal o zlom spg cely jeden diel ze ako jedlo a prostredie vplyva na spermie, a ze aj on ma zly spg a poslal vsetkych zamestnancov na spg aj ludi v restike sa pytal aj s embryologickami sa bavil... A fakt zaujimave 😀
O jednej tam ma ist tak uvidime 😀 mozno bude aj sex po telefone 😀
inak by mi aj bodol, bo som mala niaku pliagu a 10 dni na ATB a bez sexu 😀 😀

marcellinka
22. máj 2008

nech trosku posurfuje po konikovi a hned uvidi ze nie je sam...
ta relacia mohla byt dobra, my radi pozerame tu TV, skoda ze sme to nevystihli, co konkretne tam rozpravali? daj nejake rady co mame papat...

och
22. máj 2008

nooo cervena paprika, oriesky a este nieco, ze to dobre vplyva na pocet a pohyblivost spermii
ale kazdy jeden kuchar mal problemy bo ako varia tak tie sporaky su rovno v oblasti genitalii a to teplo nie je ok
ale v podstate vsetko to co uz vieme 😀
dobra sprava serial sa vola Fakticky odbornik a skusim pozrie ci to nereprizuju

kukulik30
22. máj 2008

Ahojte, no co obed, ze uz nic nepisete??? Ja som iba teraz zacala 😅 a vy uz tu nie ste 😕

och
22. máj 2008

kukulik zdarek 😎
ja robim a nerobim zaroven takzvane imitujem pracu 😎
a popri tom papkam 😀

kukulik30
22. máj 2008

tak to mas dobre, ked mozes imitovat pracu 😀 a dobru chut k obedu 😝 ja tiez papam a som si nalozila teda ako pre chlopa 😅 ....niekedy naozaj neviem, kedy mam dost.... 😅

och
22. máj 2008

len tak zobkam BeBe Brumika 😀 a uz ma to fakt nebavi bo radsej by som mala kopec roboty ako nuda ale ono to pride a nebudem vediet kde mi hlava stoji 😵 uz teraz sa na to tesim
A papat treba vela aby sme boli velke a zdrave 😀

kukulik30
22. máj 2008

😀 😀 😀 ....hlavne velke.... 😝 😝 😝
hm....Bebe Brumik....mnam, to lubime a hlavne Samko 😝 a och , z toho teda vela nevyrasties 😀
no a k tej robote, atk to mas pravdu, ak je v robote nuda, atk to je na zblaznenie....este si pamatam na chvile v praci, ked sem tam bolo menej roboty, to sa ale nestavalo tak casto....to ide riadne na nervy 😝

och
22. máj 2008

idem sa tu uz par dni zblanit a este ma nahnevali tak som povedala, ze budem robit iba to co mam v kompetencii a teraz na mna kazdy kuka 16.00 padla a idem het uz ma fakt nas..li 😠
Tak a starky uz je u dokiho 😀 bubu mali bude zase vecer ublizeny najviac 😀

kukulik30
22. máj 2008

😠 ....tak to by bodla taka materska dovolenky, co?.....trochu vypnut...to mne velmi pomohlo, lebo psychicky uz som v praci bola na dne.....skoro uplne vyhorena.....trebalo uz zmenu ako sol 🙄
starky teda bude ublizeny najviac.....si viem predstavit....muzi to velmi prezivaju 😉

marcellinka
22. máj 2008

ahoj kukulik
lucim sa dievcence, dala som si na dnes ulohu a zatial nie je splnena a o tretej padam... takze musim este makat
och zajtra som tu ako na koni a cakam 😅

kukulik30
22. máj 2008

marceli, tak makaj, aby si to stihla a potom ta cakam na Skype 😉 pa

och
22. máj 2008

Tak damy aby ste vedeli tak ten moj ublizenec nemal dnes ziadny spg. 😠 lebo ze najprv krv mu treba zobrat a ked budu vysledky potom spg, takze je objednany na buduci tyzden 😝 Ako nemate niekedy vrazedne chutky?
marcellinka pa peknu pracicku

kukulik si povedala konecne nahlas z coho sa uz dlhsie upodozrievam 😀 nech som uz tehotna a 3 roky bez prace 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre