Reprogenesis Brno - skúsenosti?

12macka34
29. nov 2018

Ahojte žienky 🤗, chcela by som sa opýtať, či má niektorá z vás skúsenosti s centrom asistovanej reprodukcie Reprogenesis v Brne. Zaujímal by ma prístup, ceny a hlavne všetky vaše osobné skúsenosti. Veľmi ma zaujala akupunktúra, ktorú toto centrum ponúka. Vyskúšala to už niektorá z vás? S partnerom sme doteraz chodili do Iscare Bratislava, podstúpili sme dva KET, žiaľ neúspešne. Na Brno som počula samé chvály, tak to chceme vyskúšať. Mám pocit, že v Iscare to bolo skôr o peniazoch ako o záujme a to ozaj nie sme z tých náročných pacientov. Donútili nás ísť najprv na tri inseminacie, ktoré sme museli zaplatiť a už pred prvou povedali, že v našom prípade je to zbytočné. Čudné, že si pred poisťovňou nevedia odôvodniť a obhájiť zákroky. V každom prípade prežili sme tam dlhý a náročný rok a chceli by sme trošku zmenu s iným prístupom. Ďakujem za všetky vaše reakcie 😊

butterfly333
28. apr 2021

@janie7 áno Janka mi písala

janie7
28. apr 2021

@butterfly333 Tak potom sa držme tej jej verzie, ale preverím to ešte na Ministerstve zdravotníctva. Ideš teraz v máji za Tomom, či ešte čakáš na nieaké výsledky?

butterfly333
28. apr 2021

@janie7 drahá idem za ním zajtra 😉
Som ti včera písala na messenger

janie7
28. apr 2021

@butterfly333 Jeej, no vidíš a ja, že čo nepíšeš ty😀 Júúj, normálne by som išla s tebou, už mám deficit Toma, sme sa 3 mesiace nevideli😀 Držím silno päste, nech UTZ dopadne v poriadku🙏

butterfly333
28. apr 2021

@janie7 ďakujem moja

rosomac
1. máj 2021

Ahojte, chcela by som sa popytat na Váš názor. Napíšem v skratke. V RF sme absolvovali 3x IVF avšak, nedostali sme sa ešte k cielu. Mala som on line konzultaciu s Marcelom a zvažujem, že 4 IVF by som absolvovala v RG. Ako ste tam spokojne? Je tu niekto kto prešiel z RF do RG? ďakujem.

petravep
1. máj 2021

@rosomac ja som bola RG 13 folikulov 7 oplodnili a zostali 2 blastocysty AA oba vklady neuspesne . Vsetky vysetrenia imunologia, genetika, hysteroskopia, hematologia negativna dokonca mam doma dieta spontanne 15 rocne. Nemame ziadny problem. 2 roky som dala pauzu, nakoniec sme isli do gyncare NR 13 folikulov 13 oplodnenych a 7 blastocyst AA hned prvy vklad uspesny . Neviem podla mna kazda chceme Brno oebo maju dobre recenzie no ja patrim do skupiny mne nepomohli. Asi je to o stasti a nastaveni mysle nie o centre v kazdom robia maximum

aneta_420
3. máj 2021

Ahojte, prosim vas neviete mi niektora poradit? Ci schvaluje dovera preplatenie ivf v Brne? Znamej schvalili, ale ona ma vszp. Tak neviem teda. Dakujem za odpoved

petravep
3. máj 2021

@aneta_420 mne schvalila pohode ale trvalo to mesiac cele

jaanaas
21. máj 2021

@ikuska187 možno blbá otázka ale s partnerom musíme mať rovnakú zdravotnú poisťovňu? Či budem to riešiť iba s mojou ZP? Vďaka

ikuska187
21. máj 2021

@jaanaas nie, riesi sa to cez tvoju ZP.

janie7
25. máj 2022

Ahojte dievčence, keď ste boli v Reprogenesise mali ste aj akupunktúru? Ja na to moc neverím, no po novom ju robí doktor, ktorý ma tak neskutočne pred punkciou ukľudnil, že som bola v hladine Alfa a Dr. Koukal si so mnou mohol robiť čo chcel, tak zvažujem 😉😀

ywone
22. mar 2023

Ahojte mali ste niekto v reprogenesis dr. Vitoskovu?

danielka55
23. mar 2023

@ywone ano my sme mali. 21 som rodila

ywone
23. mar 2023

@danielka55 a ako ste boli s ňou spokojní?my sme mali pôvodne dr. Sochorovu ale už tam nepracuje tak nám teraz pridelili dr. Vitouskovu.

danielka55
23. mar 2023

@ywone boli sme spokojni. Ale mali sme tri ivf a casto nas mal aj dr.Koukal. Na treti krat nam doporucila uz aj hematologiu,imunologiu a dala nam uz presne neviem ako sa to vola ale take lepidlo az embrio drzi v maternici a zadarilo sa🙂

ywone
23. mar 2023

Vďaka za odpoveď my sme tiež mali to lepidlo a bohužiaľ sa neuchytilo😔

danielka55
23. mar 2023

@ywone silno drzim palce. My sme to riesili 8 rokov. Je to dlha cesta a netreba to vzdavat. Treba dodrziavat instrukcie. Na 3 krat po ivf som slapala na rozsutec uplne som vypla. Bola som v tom ze zas z toho nic nebude,zabudla som na to.
Myslim ze to pomohlo najviac

ywone
23. mar 2023

Ďakujem mne nato nejak nejde zabudnúť

ywone
23. mar 2023

@danielka55 ale dúfam že už to vyjde lebo som ztoho na prášky

danielka55
23. mar 2023

@ywone ja to uplne chapem. Len ak mozem poradit tak nesediet doma s vylozenymi nohami ale pekne prekrvyt maternicu pohybom. Vitouskova mi vtedy poradila ze mame ist hned s chlapom na nakupy a ma mi kupit peknu kabelku a vecer si dat pohar cerveneho vinka. Kukala som na nu ako puk ze co to trepe. Ale pomohlo to

ywone
23. mar 2023

@danielka55 😀 áno o tom vínku som to počula tiež, a že aj ananás podporuje uhniezdenie. Tak uvidíme ako to teraz dopadne.

ywone
24. mar 2023

Prosím vás ešte kvôli čomu sa robí hematologia? Viem že mi robili imunologiu ale hematologiu sa mi zdá že nie.

danielka55
24. mar 2023

@ywone mne nasadili po hematologii anopirin a potom som si pichala flaxiparin koli riedeniu krvy. Este 6 tyzdnov po porode. Az potom som mohla prestat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre