Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

lenca78
10. nov 2010

@rebo to je mi moc lito. Tak uvidis, jake budou vysledky krve :(

lenca78
10. nov 2010

@gabikri drzim palce na tu krev. Nasla jsi teda nakonec neco v Praze? Jdes k tomu svemu doktoru?

gabikri
10. nov 2010

@lenca78 : ne nabídla mi kamarádka,, co dělá sestřčku, že má noční a že mi to nabere 😉 Tak to jsem moc ráda 😵

lenca78
10. nov 2010

@gabikri taky reseni 🙂 Lepsi nez se doprosovat nejakeho doktora, vid?

gabikri
10. nov 2010

@lenca78 : přesně tak 😉 A budu to vědět rychleji 😉

minka051
10. nov 2010

@gabikri ahoj no testík je super čiročka síli a je to tam.. Teším sa stebou 😵 a moc moc ti to prajem. 😵 A tá nevolnosť tak to patrí k tomu. 😉 Už aby aj mne bolo tak zle 🙂 Ale na to si musím počkať do januára. Skôr to nieje možné a pred vianocami sú fofry tak nič siliť nejdem.

gabikri
10. nov 2010

@minka051 : tak to jsem moc ráda, že to nevzdáváš a v lednu jdeš znovu, to mám opravdu radoooost!!!!! 😵 😵 😵

paja1
10. nov 2010

@gabikri Zlato jsi úžasná pobavila jsi mě.A u mě změna volala jsem doktorovi,že mi zapoměli dát recept a on ,že at nasadíme zatím jen ten estrofen,jak to dostanu.Zatím to nemám snad zítra nebo ten pátek a začnu se chystat.Ale přestává mě to nějak bavit už toho bylo dost.No uvidíme.A jak se daří?hlavně at jsi ty v pohodě.Musím vše dočíst tak nejsem za dnešek v přehledu.Držte se děvčata -všechny moc Vám fandím. 😀

paja1
10. nov 2010

@gabikri já žadnou čárku nevidím asi jsem slepá?myslí testík?Taky chci gratulovat. 🙂 🙂 🙂

paja1
10. nov 2010

@gabikri Další informace o čárečce,a já ju nevidím?Ty ju předemnou schovávaš,ale já ti ze srdce přeju. 😀 😀 😀 Ale jsem magor když ti přejí a mě se tu nic nezobrazuje.Tak gratulace,taky potichůčku. 🙂 😵

gabikri
10. nov 2010

@paja1 : ahojky, já ji mám v albíčku, když mě rozklikneš 😉

paja1
10. nov 2010

@gabikri Vidíš ták jsem chytrá a to mě nenapadlo.No jo zas budu chytřejší.Jinak jsem se koukla.Jo je pěkná-super opravdu a šetři se.pa a to je jisté budeš maminka.Je to hezké znám to.I když tad puberták. 😀

gabikri
10. nov 2010

@paja1 : já mám výhodu, že kdyby to teď vyšlo, tak než to bude puberťák, tak já budu tak senilní, že to už nebudu vnímat 😀

Holky byla jsem teď na krvi, výsledky cca v 23 hod 😉

carlin
10. nov 2010

@gabikri Budu cekat na vysledky, chodim spat pozde. Tak to sem nezapomen soupnout. 😀 Ale zas tak napnuta nejsem, nebot je temer 100 % jiste, ze jsi mamina. 😉 .
Ja jdu zitra na kontrolu sliznice, snad pekne narostla. Bez estrogenu mam asi 4 mm ( des bes ), ale s estrogenama to bylo vzdycky v pohode, tak snad i ted...
Jak si kratis cekani ? Jeste 2 hodiny 😲

gabikri
10. nov 2010

@carlin : čas si krátím tak, že už jím druhou čokoládu, pomáhá mi to na nervy 😀

carlin
10. nov 2010

@gabikri Tady jsou zajimavy tabulky s hodnotama HCG, je tam i hodnota po 3 nebo 5-dennim transferu.
Muze se hodit 😉

http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...

gabikri
10. nov 2010

@carlin : jé, dík, to je fajn tabulka 😵

gabikri
10. nov 2010

Tak nic moc 41 😒

carlin
11. nov 2010

@gabikri Tak jsem nakonec vcera usnula u televize 😉 . To nemusi nic znamenat, hlavne musi rust a to ted bohuzel nemuzeme porovnat. Ale duch prece zesilil, takze by to melo stoupat.... Neda se nic delat, budes asi muset na krev zase zitra. Budu moc drzet palce, aby hodnota pekne narostla. Drzim je, az modraji........ Kuky taky 😀 😀

minka051
11. nov 2010

@gabikri ahojček mojko ešte sa mi ty len netráp to všetko začne ešte stúpať uvidíš.

gabikri
11. nov 2010

@minka051
@carlin : no není to kdovíjak vysoké, tak si dovedete představit, jak mi je. Další krev mám domluvenou na sobotu 😉

lenca78
11. nov 2010

@gabikri Gabi, neves hlavu, hlavne ze tam nejake HCG je, ne? Treba se uchytili trochu pozdeji, jsi prece teprve 12.den po transferu. Nekdy jim to trva. Uvidis, jake hodnoty budou v sobotu. Drzim palce, jo?

gabikri
11. nov 2010

Doktor mi před chvílí napsal toto : No...je to dost na hranici, jak píšete, představoval bych si to vyšší :o(.
Udělejte prosím kontrolní hCG zítra a zavolejte mně výsledek. V lécích zatím
prosím pokračujte.

Takže budu muset na krev už zítra.

carlin
11. nov 2010

@gabikri Uvidis, ze zitra tam bude alespon 100 !

Uz jsi dneska testla ?

gabikri
11. nov 2010

@carlin : jo, ráno asi ve čtyři a čárka úplně stejná 😒

carlin
11. nov 2010

@gabikri To bude dobry !!! Psal, ze je to na hranici, nepsal, ze je to v p....... A nezapomen, ze mas jeste Boba a Bobka v mrazaku !

lenca78
11. nov 2010

@gabikri Neboj se Gabi, jestli se ma embryo/embryjka udrzet, tak se udrzi a hcg bude zitra zase vyssi. Uvidis. To ze mas ted z toho nervy jim ale moc nepomuze. Takze hlavu vzhuru, drz se, ted s tim stejne nic nenadelas a zitra hezky znovu na krev, jo?
Kdy jsi mela presne ten transfer? Ve ctvrtek nebo v patek?

lenca78
11. nov 2010

@gabikri A to o tech carkach jsem ti rikala, ze jsem honila ducha prakticky porad. Ani 17.den to nebylo u me o moc silnejsi. Ony ty testy asi testuji treba jen do urcite hodnoty, pak uz vyse hcg asi na ne nema vliv.

rebo
11. nov 2010

gabikri, ešte nevešaj hlavu. Držím ti silno päste, aby sa to zvyšovalo

gabikri
11. nov 2010

@lenca78 : já měla transfer v pátek 29.10. čtyřdenních

@rebo : děkuji 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre